р.Ров и каскад ставков на ней

Тема в разделе 'Рыбалка в Винницкой области', создана пользователем Valen, 17 мар 2008.

  1. Valen

    Valen Рыболов

    Сообщения:
    302
    Симпатии:
    2.015
    На большую рыбалку, которая планировалась на эти выходные, на Бугу с ночевкой, выехать опять не удалось – на этот раз виной погода. Три дня дождя перед выходными и гроза всю ночь с пятницы на субботу – развезла грунтовые дороги до полной не проходимости. Но новая не опробованная на водоеме катушка TD SOL просто вызывала зуд, и не в силах терпеть решил бросил плащ в рюкзак и мотанул на Ров.
    Ров после дождей превратился из прозрачной в тамно-желтую мутную, реку. Вода значительно поднялась после месяца засухи, и на улов надежды особой не было.
    Катушкой остался очень доволен. Наматывая с вечера шнур на шпулю – заметил что намотка рыхлая, хотя мотал придерживая шнур рукой для натяжения, намотал в ровень с ботиком чтобы если уж собиралась бросать петли так сразу. Петель не бросала – хотя измывался с приманками как мог, да и намотка уплотнилась после двух десятков забросов – видать просто шнур размялся – жесткий. Ход катушки очень легкий – немного слышен шум – не шум так, ощущается что-то, но где-то читал, что это характерно для дайвовских катушек который собраны с минимальными зазорами, для уменьшения люфтов – притираются и через пару рыбалок все пройдет.
    Шнур Fire Line 0.15 мм на глаз, при сравнении с лекой того же диаметра, соответствует заявленному диаметру или близок к тому, но привыкший своим старым повер про 0,19 разгибать практически все крючки на зацепах , оборвал две вертушки на кувшинке, одну достал – близко, за второй не полез.
    Из улова голавлик грамм на 300 на самодельную вертушку, в начале рыбалки, не отпустил, понадеявшись, что не последний – оказалось единственный.
     

    Вложения:

    • 1.jpg
      1.jpg
      Размер файла:
      514,5 КБ
      Просмотров:
      679
    • 2.jpg
      2.jpg
      Размер файла:
      374,4 КБ
      Просмотров:
      666
    • 3.jpg
      3.jpg
      Размер файла:
      279,2 КБ
      Просмотров:
      680
    • Нравится Нравится x 6

  2. Valen

    Valen Рыболов

    Сообщения:
    302
    Симпатии:
    2.015
    Неудачная рыбалка

    У кого-то из форумчан видел подпись – «неудачных рыбалок не бывает»- бывают, и у меня сегодня была одна из таких. И дело не в нулях, а в собственной глупости, которая имеет свойство концентрироваться в некоторые дни.
    Все начиналось очень красиво – в шесть я уже на Тартаке, солнышко только встает, птички поют – ляпота. Рыбачков с удочками много, удачные места от леса – заняты, выбирать не приходится, собираю спин и лезу через кусты и малину поближе к воде. Коряги – поэтому в воду летит твистер на офсете, первая проводка – окунь, фото, кукан; третья проводка – тычок – твистер приплывает без хвоста. Настроение еще больше повышается – рыба активна.
    Вода все еще высокая и подойти ближе не дает, из кустов кидать не удобно – захожу в воду, нахожу знакомое бревно, прохожу по нему дальше и стоя на нем по колено в воде бросаю дальше. Через пол часа стало понятно, что рыба хоть проявляет небольшую активность на поверхности брать приманки не желает. Возрастающий боковой ветер начинает портить настроение и, понятно, что клев ухудшается из-за него. Перебор приманок приводит к поимке еще одного полосатика и обрыву Блю Фокса на коряге.
    Решаю сменить место, где не так ветрено. И тут сходя с бревна сумка через плечо (летняя мужская сумка) цепляется за колено и переворачивается – (расстегнуты все карманы) в воду летит коробка с приманками, мобильный, фотоаппарат, нож – твою мать. :i070522: :censored:Практически ныряю под бревно достаю все кроме ножа, ну и пес ним. Продираюсь сквозь кусты к поляне (теперь весь будто в лапах тигра побывал) – быстро достаю аккумуляторы и карты из мобильного и фотоаппарата, вытряхиваю воду, протираю тряпкой и ложу на солнце. Матерю себя на чем свет стоит. Настроение ниже нуля.
    Ехать домой еще рано, да и толку, аппаратуре ничем не поможешь – мобильный уже год назад плавал – выдержал, так что надежда есть.
    Дальнейшее полоскание приманок уже с тяжестью грустных мыслей приводит к потере еще двух блесен, поимке двух матросов, и двух сходов один из которых настроение сначала поднял – визжащим фрикционом, потом опустил, еще ниже. Явно щука – хотя рассчитывал на окуня, блесна циклоп 0 – крючки маленькие – потому и сход.
    Вот такая рыбалка. Винить, кроме себя, некого. Если получится завтра поеду еще, но урок запомню. :стыдно:
     
    • Нравится Нравится x 10
  3. Valen

    Valen Рыболов

    Сообщения:
    302
    Симпатии:
    2.015
    слава Богу, купание обошлось для моей аппаратуры без серъезных последствий. Мобильный через сутки сушки с открытой крышкой без аккумулятора и карты, восстановился. Фотоаппарат заставил поволноваться, т.к. через сутки включился, но экран который показывал менюшку и отснятые фото не показывал катинку видоискателя и снимал соответственно черный квадрат Малевича. После чего опять повытягивал все внутрености и оставил еще на сутки. Сегодня включил все работает. УРА!!!
    Могу дать несколько советов, если найдутся еще такие же безответственные рыболовы , как я.
    Если подобная техника попадает в воду:
    - как можно быстрее извлечь ее из воды, достать аккумуляторы, карты памяти, сим карту - все что достается
    - Вытряхнуть десятком взмахов остатки воды
    - промокнуть чистой сухой тряпкой и оставить сушить в сухом хорошо проветриваемом месте. (на солнце оставлять не желательно ЖК экраны его не любят, да и не только они)
    - для мобильного время сушки от суток до двух, фотоаппаратов и техники потолще - от двух до трех суток
    - во избежания коротких замыканий не включать технику до полного высыхания

    А лучше вообще не ронять ее в воду. Мобильный для рыбалок лучше отдельный водонепроницаемый не крутой (у нокии были спортивные модели). Фотоаппарат хочу взять себе уже не мыльницу, а по солидней - и вешать себе на шею, да еще и фиксировать дабы не слетел при наклоне.
    И если уж потянуло залезть куда-нить с опасностью слететь в воду - оставте все что боится воды на берегу у товарища
     
    • Нравится Нравится x 6
  4. Valen

    Valen Рыболов

    Сообщения:
    302
    Симпатии:
    2.015
    16.08.08 жара

    Выехали с шураком на рыбалку на пару часиков. В семь были на речке пол-одиннадцатого уехали, в десять даже полдесятого, когда солнышко поднялось :solnce2:повыше клев как обрезало. Жара кошмарная даже насекомые и те летать не хотят.
    Окунь в шоке, щука в ужасе и голавль остается той единственной рыбой, которая не позволяет спиннингисту совсем упасть в уныние в такую жару.
    Результат рыбалки – три незачетных голавлика и десяток пустых ударов. Домой брать было нечего, ну и хорошо, зато подышали прохладой, хотя бы часок. Ну конечно распутывание бород у шурака и бешеные удары приманок по воде – палец забыл отпустить, снятие приманок с вербы:somyara: – все как полагается у рыбалки с новичком.
    Разловил таки самый малый салмовский хорнет 3см. – работает мелкочастотно и устойчиво против течения, даже сильного, а вот поперек течения не работает – опрокидывает его водичка и сбивает, по течению – толку тоже не будет впрочем, как и у большинства вобов. По течению у меня работает только аглия №2 (оптимальный размер для глубины до 1,5м – по течению). Удивлен полетом при весе 3,5гр, нижнем тесте Меги в 4гр. плетенки в 0,15мм - летит на 25м – а мне больше и надо.
     

    Вложения:

    • 1.jpg
      1.jpg
      Размер файла:
      323,9 КБ
      Просмотров:
      712
    • 2.jpg
      2.jpg
      Размер файла:
      261,6 КБ
      Просмотров:
      708
    • 3.jpg
      3.jpg
      Размер файла:
      536 КБ
      Просмотров:
      706
    • 4.jpg
      4.jpg
      Размер файла:
      606,6 КБ
      Просмотров:
      702
    • Нравится Нравится x 10
  5. Valen

    Valen Рыболов

    Сообщения:
    302
    Симпатии:
    2.015
    30.08.2008 зміна погоди

    Ну ось прийшла осінь, до календарної ще день, але сьогодні з ранку вже відчувався її подих. Спека, якось відразу поступилась холодним ночам і ранки вже прохолодні, а після нічного дощу і при наявності північного вітру сьогоднішній ранок вимагав вже осінньої екіпіровки.
    Погода сьогодні була - щуча, пориви вітру не довгі і не настільки сильні як обіцяли синоптики, зрідка сонце, зрідка дощ, - проте жодного щучого удару за весь ранок. І я вже задумався, а чи не вибили ми її в маленькій річці на протязі 2-3 км. обмежених з одного боку дамбою з іншого лісом. Сіті й електровудочки - виключені, їх використання там не можливе - а от любителі і місцеві, і приїзжі дуже полюбляють цю ділянку Рову. Я й сам доклав до цього руку :стыдно:минулої осені привозячи до дому по п'ять кілограмових щупаків з рибалок і дуже цьому радів - зараз вже не весело. Місцеві пацани гуртом обкидаючи віброхвостами всі кущі брали в минулий осінь жор по 10-15 хвостів і хвостиків беручи все, що попадалось і 200-300гр щурят. Ну а Рів це ж не Дніпро і навіть не Буг, скільки їх там може бути. І от зараз за п'ять серпневих рибалок по 100% щучих ямах жодного удару. Звичайно щось залишилось, але й те, що щуку добряче прорідили це факт.
    За сьогодні в заліку - 2 окуня гр. по 350
    Поза заліком пару голавликів і щучий мальок - втопив. З п'ять пустих ударів голавля, два сходи. Геройські почивший на корязі віброхвіст і зовсім не геройськи втоплена нова, щойно обриблена вертушка аглія№2 з чорною пелюсткою (чи застібка тритоновського повідка розстебнулась, чи що більш вірогідно я її погано застебнув - в момент приводнення блешня з неї вискочила)
    Цій ділянці Рову потрібно відпочити від нашого брата і я мабуть буду їздити в цьому році на інші. Або приїзжати лише за голавлем його тут на спінінг ніхто крім мене не ловить, місцеві лише в проводку тай теж беруть все що сіло.
     

    Вложения:

    • 1.jpg
      1.jpg
      Размер файла:
      481,3 КБ
      Просмотров:
      598
    • 2.jpg
      2.jpg
      Размер файла:
      388,4 КБ
      Просмотров:
      595
    • 3.jpg
      3.jpg
      Размер файла:
      512,6 КБ
      Просмотров:
      610
    • 4.jpg
      4.jpg
      Размер файла:
      275,3 КБ
      Просмотров:
      635
    • 5.jpg
      5.jpg
      Размер файла:
      475,8 КБ
      Просмотров:
      644
    • 6.jpg
      6.jpg
      Размер файла:
      539,8 КБ
      Просмотров:
      629
    • Нравится Нравится x 14
  6. Valen

    Valen Рыболов

    Сообщения:
    302
    Симпатии:
    2.015
    Унылая пора

    20.09.2008 вирвався на рибалку спеціалізовано в корчі за окунем, наявність щуки теж перевірялась, але - марно. Низька вода - хоча вже тиждень дощить, мутна вода - через ті ж дощі, - оптимізму не надавали, але рибалка це не лише виважування риби. В корчах застосовував лише паралон на офсеті і каплі в 6-8гр, за рибалку втратив лише п'ять мочалок, дві з яких точним попаданням при приводнення на виступаючу гілку - миттєве засікання. Проводка млявий твічинг чи досить жваві потяжки, кому як, на класичну джигову проводку риба не реагувала. З фотографій видно, що класичну джигову і досить важко застосувати при такій вузенькій і не глибокій річці.
    Наступної рибалку хочу на ставки за щукою.
    в заліку - два окуні по 300гр, голавль - такий же.
    поза заліком - мальок голавля, п'ять мочалок, один спінекс - леді - втопив
     

    Вложения:

    • 1.jpg
      1.jpg
      Размер файла:
      378,1 КБ
      Просмотров:
      645
    • 2.jpg
      2.jpg
      Размер файла:
      320 КБ
      Просмотров:
      638
    • 3.jpg
      3.jpg
      Размер файла:
      374,6 КБ
      Просмотров:
      617
    • 4.jpg
      4.jpg
      Размер файла:
      289,2 КБ
      Просмотров:
      625
    • 5.jpg
      5.jpg
      Размер файла:
      199 КБ
      Просмотров:
      649
    • 6.jpg
      6.jpg
      Размер файла:
      183,8 КБ
      Просмотров:
      618
    • Нравится Нравится x 15
  7. Valen

    Valen Рыболов

    Сообщения:
    302
    Симпатии:
    2.015
    Золота осінь

    2.10.2008
    Вирвався сьогодні на пару годин з роботи на рибалку. Ловив з 16 до18.00, погода сонячна і тиха. На перекатах весело покльовував голавль на воблери. Брав і на Л-міноу 44 і на Storm SubWart 38мм. Л-ка краще веде себе на швидкій течії (дальше летить і глібше йде - тонучий), SubWart (плаваючий) на мою думку, трохи краще на повільнішій течії – хоча не критично. Впевнені і вірні покльовки при проведенні воблера на знос поперек течій по широкій дузі – досить повільно, як і вертушки. При проведенні за течією та проти неї – більше сходів та холостих покльовок. Годину поганяв голавля – мілкий, і пішов шукати щуку, яку так і не знайшов, краще б залишився на перекатах.
    В заліку - два голавля та окунь грам по 300-250, гарний настрій
    Поза заліком – чотири сходи, п’ять випущених малявок грам по 200-150.
     

    Вложения:

    • 1.jpg
      1.jpg
      Размер файла:
      571,9 КБ
      Просмотров:
      608
    • 2.jpg
      2.jpg
      Размер файла:
      541,3 КБ
      Просмотров:
      613
    • 3.jpg
      3.jpg
      Размер файла:
      500,8 КБ
      Просмотров:
      545
    • Нравится Нравится x 18
  8. Valen

    Valen Рыболов

    Сообщения:
    302
    Симпатии:
    2.015
    Ідеальні погодні умови

    5.10.08 Погодні умови ідеальні для хижих риб, зокрема для щуки. Вітер південно-західний 3-4м/с, хмарність, температура +16, тиск падає, фаза місяця все як любить. Сподівався на гарний улов. Гарного не вийшло, хоча рибалкою задоволений. Щука була активна але з берега попадались самі лише шнурки. З човна, бачив одну взяли думаю за 2кг, більше не бачив хоча народу пливало вдосталь, більшістю – місцеві. Витягнув одну щуку за кг, на «майстра» і проґавив гарний удар на віброхвіст – трави все ще багато і тому часто приходить знімати її з гачка, от і забув перемкнути стопор зворотнього ходу – удар, як завжди несподівано, катушка робить пару обертів назад, підсікти не вийшло – і віброхвіст припливає перекушений майже навпіл.
    Окуня якого с початку не було видно знайшов на п’ятачку в 20м.кв. серед топляка і трави і рибалка стала веселою. По перше спробував ловити на попер (вірніше пробував і раніше та марно), нічого на нього не зловив та задоволення ого-го. За одну проводку по три чотири атаки, пару сходів – решта промахи, особливо видовищні були стрибки дельфінчиком через приманку – клас. Ставлю воблер Storm SubWart 50мм, через те що топляк а він іде дуже мілко, сподівався за окунем буде щука стояти – щуки не було за те шість проводок – шість окунів від 300до 100гр. Врешті своїми експериментами з попером – розігнав трохи стаю і пішов далі. Коли повертався на цьому кущі в човні сидів місцевий дядько з поплавцевою вудкою і на малька тягав окунів, раз за разом, поки я повз нього проходив, мабуть штук тридцять витягнув.
    В заліку – щука 1,4кг, два окуні по 300гр.
    Поза заліком – чотири відпущених шнурка 200-400гр, окунців по 100-200гр штук п’ять, два втоплених «майстра» - один з яких в сітці.
     

    Вложения:

    • 1.jpg
      1.jpg
      Размер файла:
      258,1 КБ
      Просмотров:
      592
    • 2.jpg
      2.jpg
      Размер файла:
      110,6 КБ
      Просмотров:
      593
    • 3.jpg
      3.jpg
      Размер файла:
      262,3 КБ
      Просмотров:
      583
    • 4.jpg
      4.jpg
      Размер файла:
      218,1 КБ
      Просмотров:
      598
    • 5.jpg
      5.jpg
      Размер файла:
      203,4 КБ
      Просмотров:
      635
    • 6.jpg
      6.jpg
      Размер файла:
      181,6 КБ
      Просмотров:
      564
    • Нравится Нравится x 12
  9. Valen

    Valen Рыболов

    Сообщения:
    302
    Симпатии:
    2.015
    Голавль

    12.10.2008 на повноцінну рибалку часу було замало, але оскомину збити на найближчий тиждень вистачило. Рибалив з 11.00 до 14.00, і оскільки тиск був досить високим, а день ясним і безхмарним, вирішив поганяти голавля. Голавль досить впевнено атакував вобл ери, але активність його була не така вже й висока. Можливо через чисту і прозору воду, можливо через досить активну, щуку. Але якщо раніше за воблером стайками пливали мальки, то сьогодні такого вже не спостерігалось. А клював в більшості мірний трьохсот грамовий голавль. Щука була досить активною – принаймні щурята попадались часто. І заробив один гарний сход зубастої десь біля двох кг. Взяла на віброхвост ассасин №4 від меннс. Вже майже виважив, біля берега розвертається і починає набирати обертів від мене, хоча вже й мляво – я не став нахрапом тягнути, я вона останній раз потрусила головою і виплюнула віброхвост. Не вірячи своєму щастю ще постояла півхвилини на місці та повільно помахала мені хвостом. Щось в мене останнім часом забагато сходів на віброхвости, все таки трійники блешень для щуки надійніші.
    В заліку – п’ять голавлів 300-350гр. щуреня що занадто глибоко проковтнуло воблер, чудовий настрій на день
    Поза заліком – два відпущених голавлика та двоє щучок, сход гарної щуки.
     

    Вложения:

    • 1.jpg
      1.jpg
      Размер файла:
      229,2 КБ
      Просмотров:
      590
    • 2.jpg
      2.jpg
      Размер файла:
      259,3 КБ
      Просмотров:
      575
    • 3.jpg
      3.jpg
      Размер файла:
      297,7 КБ
      Просмотров:
      584
    • 4.jpg
      4.jpg
      Размер файла:
      326,3 КБ
      Просмотров:
      595
    • Нравится Нравится x 13
  10. Valen

    Valen Рыболов

    Сообщения:
    302
    Симпатии:
    2.015
    Окунь

    2008-10-18 був на річці з 8.30 до 17.00, пройшов з десяток км. в один бік, а потім назад – рибу так і не знайшов. Вода, зі слів місцевих, за добу піднялась на 0,5м. і за моєї присутності ще десь на 10см, через те що на ставках вирішили трохи скинути воду. Погода була похмурою і прохолодною тому шукати голавля було марно – шукав щуку і окуня. Залікову щуку так і не знайшов, мабуть підняття рівня води їй не сподобалось, лише випустив двох шнурків. А от одиничного окуня ловив в корчах. Окунь теж був не дуже активним – бачив з п’ять виходів за приманкою, доводив її до берега і різко розвертався. Один виловлений виявився непоганим –майже 600гр.
    2008-10-19 був у Тартаку з 15.00 до 17.00 – жодного удару. І тільки потім згадав, що з ранку був приморозок і досить відчутний, а як відомо після нього риба не дуже активна. Після перших сильних приморозків навіть декілька днів. Зустрів ще більше 15 чоловік що ходили по березі зі спінінгами і прикрашали корчі силіконом і коливалками - всі з абсолютним нулем. На човнах не було нікого – мабуть розумніші.
     

    Вложения:

    • 1.jpg
      1.jpg
      Размер файла:
      314,5 КБ
      Просмотров:
      573
    • 2.jpg
      2.jpg
      Размер файла:
      265,8 КБ
      Просмотров:
      624
    • 3.jpg
      3.jpg
      Размер файла:
      299,1 КБ
      Просмотров:
      562
    • Нравится Нравится x 13