Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

  1. Vlad Amator

    Vlad Amator Рыболов

    Сообщения:
    377
    Симпатии:
    4.477
    Адрес:
    г. Ровно
    Возраст:
    46
    26 апреля 2009

    Ура! Есть одна фотка с мобилы, с рыбалки на каръере! :)
    Товарищ заснял нас с товарищем с первой пойманой щучкой :)
     

    Вложения:

    • Goryn260409.JPG
      Goryn260409.JPG
      Размер файла:
      349,6 КБ
      Просмотров:
      387
    • Нравится Нравится x 22

  2. Горыныч

    Горыныч гость Временно заблокирован

    И еще фото с мобилы :).

    В субботу отпросился у семьи опробовать приобретенные Понтунчики по голавлю на Горыни в Александрии.
    Встретились с Олегом-Ровно около 6 часов и пошли по Горыни. На грунте иней, руки мерзнут, на Горыни сильный туман, но с восходом солнца сразу потеплело, а потом стало даже жарко в свитере…
    Мне понравились место на Горыни к которому мы сразу подошли (на фото с мобилки), и я остался, а Олег пошел дальше. И не даром остался… Как только солнце осветило этот участок речки заметил, что малька на обратке возле струи гоняет хищник (я сначала подумал, что щука), но потом прямо под ногами через поляризационные очки увидал красноперого красавца :). Этот был думаю около 1 кг, забегая вперед напишу что в этот день я видал полностью (от носа до хвоста) 5 голавлей, весом от 1 до 1,5 кг – знал, что есть голавль на Горыни, но не думал, что увижу на одной рыбалке столько…
    Короче как увидал – чуть сердце не стало :gi-gi:, адреналин зашкаливает, интересно словить аж жуть…
    Выходов голавля за мальком было еще много на аналогичных местах - струя по соседству с обраткой, но опыта ловли голавля нет, хотя и подначитался…
    Олег звонит и подгоняет – двигайся, а я не могу оторваться от мест где есть выходы голавля… В результате пройду по Горыни с километр и тянет назад – где выходы были, и так 2 раза :D
    Олег таки словил своего голавлика грамм на 300, может немного больше (по голавлю глаз не набитый) и его батя обрыбился щучкой с пол кило. А я остался «незайманым» :gi-gi:, хотя то, что видел немаленьких голавлей воочию, меня сильно вдохновило…
    Позже, анализируя, я пришел к выводу, что видимо в тех местах, где я его видел, наверно, и он меня прекрасно рассмотрел и вряд ли взял бы приманку «в ногах» или немногим далее – надо подавать приманку в ЭТО место но из далека (что в проблематично из за кустов) или искать его в других местах – как нашел его Олег…
    Короче вывод – и в Горыни голавля ловить можно (поскольку он есть), надо только научиться…

    ЗЫ. Забыл написать, что второй раз искупался в этом году за воблером, слава Богу, что плавающий – зацепился за коряжку, сплавал – достал…
    А Олегу пришлось лазить за на дерево нависающее над водой – тоже спас дорогие понтунчики :).
     

    Вложения:

    • Фото006.jpg
      Фото006.jpg
      Размер файла:
      74,6 КБ
      Просмотров:
      300
    • Нравится Нравится x 33
  3. Олег-Ровно

    Олег-Ровно гость Временно заблокирован

    І не раз!!! :gi-gi:

    В неділю зранку вийшов до обіду, правда в напрямку, протилежному , що були з Гориничем в суботу.
    Цікавий поворот, обратка, крутий берег висотою 2-2,5м, але кілька спусків до води рибачкі зробили. Якщо напередодні я робив дві-три проводки і переходив на іньше місце, то цей раз вибрав наступну тактику: вирішив причесати метрів триста поворота от і до двумя-тримя видами воблерів (салмо тіні, понтун та джаксон стрибунець, всі плаваючи), тим більше, що головень видав себе пару раз висунув морду з води за комахами. Як пишуть, щука і головень погані сусіди, тому поставив моно 0,2 без поводка. Проводка повільна, монотонна, з паузами. На одну із таких затяжних пауз хапнув головень, другій, кстаті мій.
    Раніше я і гадки не мав, що це такє... :(
    Але завдяки наближаючийся зустрічи в млинові, потихеньку набераюсь досвіду, а в млинові надіюсь почути і побачити поради досвідчених колег!
     

    Вложения:

    • голоп 1.jpg
      голоп 1.jpg
      Размер файла:
      234,8 КБ
      Просмотров:
      391
    • Нравится Нравится x 31
  4. тоха

    тоха гость Временно заблокирован

    26.04.09 трохи припiзнився з отчотом "роботи багато було" Рибалили з брательнiком в районi с.Суська, на мiсцi в 6,00 Взяв я два спiнiнга собi i брательнiку, так як дуже хотiлось половить хижака особисто менi. При перших промiнях сонця почав активiзуватись хижак ганяючи мальок, але щупачки були не великого розмiру. Першого пiдципив на 5 забросi китайською вертушкою(серебрена поверхня), але бiля самого берегу сход гр300-400, через хв.20 зловив ще одиного такогож розмiру на вiбро хвост"жовтий з чорною спиною" (випустив доростать) Дивлячись на мене брательнку надоiла ця вся ловля(спiном у своэму житi кидав раз 3) вiн запропунував пiти на викопний став в самому селi (я вже пожалiв що з ним поiхав краще залишився на рiчцi) Закинувши удочки на черва i мастирку ми дочикалися основного кльову десь бiля обiду. Зловили бiля десятка "бiльше долонi" карасiв кожен, у мене +одна плотка i два линка на долоню.
     
    • Нравится Нравится x 24
  5. Олег-Ровно

    Олег-Ровно гость Временно заблокирован

    ОЛЕКСАНДІЯ, 01.05

    З Днем Солидарности Трудящихся, колегі!

    перед демостраціею вирішив навести целкость за допомогою спінінга.
    За моїми спостереженнями головень починає проявляти себе з 8-9.00, коли сонце вже високо, тепліє, над водою починають літати комахи, що не є секретом, кругом в літературі наголошують про традиційний моціон головня. але погодьтесь, колегі, власні висновки та досвід завжди приємніший! ;)

    незважаючи на "багатий власний" досвід, все ж таки вийшов в 6.00, з запасом часу, бо вирішив розвідати нові місця. в результаті, заліз в такі хащі, що був не радий! мав два явних но пустих тичка, і один результативний, лобатий грам 300, щось більші мені не попадаються.
    бідолаха засмоктав вобчика по самі гланди, як я не старався витянути обережно, але кровушку чуваку пустив, нажаль - без варіантів...
     

    Вложения:

    • Img_0001.jpg
      Img_0001.jpg
      Размер файла:
      242,1 КБ
      Просмотров:
      305
    • Img_0010.jpg
      Img_0010.jpg
      Размер файла:
      242,3 КБ
      Просмотров:
      395
    • Img_0012.jpg
      Img_0012.jpg
      Размер файла:
      245,4 КБ
      Просмотров:
      352
    • Img_0009.jpg
      Img_0009.jpg
      Размер файла:
      239,8 КБ
      Просмотров:
      321
    • Нравится Нравится x 28
  6. Олег-Ровно

    Олег-Ровно гость Временно заблокирован

    потренувався перед млиновом :somyara:
     

    Вложения:

    • Img_0005.jpg
      Img_0005.jpg
      Размер файла:
      242,3 КБ
      Просмотров:
      337
    • Нравится Нравится x 28
  7. тоха

    тоха гость Временно заблокирован

    3,05,09 Вирішив зранку сходить по рибачить поки жінка в командировці :gi-gi:(поїхала до родичів) На місці 5,30 в районі Оржева, погода супер, туман над водою, вітер "0", от тільки трохи прохолодно. Зробивши десяток забросів відчув пару не поганих ударів, ще заброс :predator: є не поганий екземпляр(на фото та що більша) взяла на "копито" колір металік з бльосками і червона спина(в основному на її і були покльовки), після ще пару забросів взяв окунець на ту саму приманку. Другу взяв пізніше на біло-чорне копито. Відпустив карандаша гр250, не хай підростає. Був ще сход щуки гр700, дав трохи слабину чім вона і скористалась. Зробив для себе деякі спостереження, на річці треба бути коли вже починає, десь на годину раніше чім я був і після восьмої клоьв пропадає повністю, так що результативні години це зранку. :fisher:
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 35
  8. тоха

    тоха гость Временно заблокирован

    4,05,09 Захотілось і сьогодні зранку порибалить. На місці в 5,00 та сама ділянка річки. Покльовок сьогодні було менше, точніше дві. На першій взяла щучка гр800 Ну а на друга..., взяв гарний екземпляр(візуально 2-3кг), можливо що я перестарався, тягнув її на силу(фрикціон був трохи закрепко затягнутий), але з іншої сторони тікала вона в коряги. Так що хто його знає як воно краще було б, вроді і жилка не погана 0,22 «JAXON» 9кг але напевно треба купить шнура.
    Знайомий вчора то же був на р. Горинь в районі с. Дюксин на старицях, підняв 4 щуки від 700 до 1,5 кг.
     
    • Нравится Нравится x 29
  9. Андрей-80

    Андрей-80 гость Временно заблокирован

    Всем привет!В ночь с третьего по четвёртое мая поехал я с двумя друзьями в Оржев,на Горынь.Приехали поздно,уже почти было темно,спиннинги на горох закидывали уже при помощи фонаря(12 спиннингов),закинули так же 5 телескопических удилищ на росовика,сначала был полный ноль,потом разожгли костёр,вклеили 2 бутылки водки и ТУТ НАЧАЛОСЬ!!!Услышал я звук вёсел недалеко от наших спиннингови включил фонарь,в лодке плыли какие то 3 мудака и что то усердно разпутывали в лодке,ну я выключил фонарь и стали пить водку дальше,потом услышали звук как будто небольшое напряжение идёт по проволке с лёгким постреливанием,тут мы поняли в чём дело и кто эти мудаки в лодке,Саня достал с машины газовый пистолет,я включил фонарь прямо на них,они нам в ответ говорят что бы мы вырубили фонарь и т.п.,Саня выстрелил в воздух и крикнул СОДЕРЖИМОЕ ЛОДКИ В ВОДУ БЕГОМ!!!СЧИТАЮ ДО ТРЁХ и выстрелил ещё раз!Сидящие в лодке сразу выкинули за борт какие то ящики,то ли коробки со звуками БОВТЬ-БОВТЬ)))) и стали грести на противоположную сторону горыни,я взял 2 полена и запустил в них но не попал,они скрылись среди кустов даже не вытянули лодку и бросились бежать куда то.Короче просидели мы всю ночь,я словил одного подлещика на горох и Саня словил на росовика одного сомика(шнурок),утром в 9-00 смотались и поехали домой,вот такая вот у нас была первая рыбалка в Оржеве!Во всяком случае мы этим бракам надолго отбили охоту бить рыбу я думаю!!!Спасибо за внимание!
     
    • Нравится Нравится x 32
  10. zvod

    zvod гость Временно заблокирован

    Був на Горині, сьогогдні 09.05.09. Дещо подібне явище на кльов було присутнє годинку з самого ранку та годинку після першої. Взагалі дуже сумна ситуація. Вода сильно впала - річка аж повужчала. Рибка прокльовувалась на опариша та бутерброд з червячком - відносно непогано. За ці дві години зловив півтора десятка плотви з густерою та один підлящик десь до 150 г. і все. Решта 4 години лову фідер стояв дубово навіть без тичків. Давненько такого не було.
    Зате активувався хижак. Зранку до 9.00 - щука, потім гловень .... а в самий обід коли зявилась уклія = жерех - мабуть це він бо хлопав так як тра.
     
    • Нравится Нравится x 20