Таємна водойма

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Син рибалки, 3 авг 2009.

  1. pashkin7

    pashkin7 гость Временно заблокирован

    Привіт, рибацюги! Звіт за неділю 22.05.2011:
    Відмовившись від поїздки в Мізоч, вирішив поїхати в Ст. Мощаницю на поплавочні вудки на карася, але якзавжди все змінилося в останній вечір... Брат запросив на таємну водойму (таємна лише тому, що власник (друг мого брата) сам попросив)).
    На ставку були бл. 4 год ранку. Знайшовши хорошу місцину на поплавочні (в мене 2 дальньобійні і 1 глухою оснасткою), добре закормив в 20-25м від берега (прикормка FD карп + висівки)! Дальньобійні вудки на карпа на горох, 3-тя на карася на манку. Карась не заставив довго чекати - брав добре, покльовки впевненні, правда розмір лодошний. Бл. 7год перша карпова покльовка, не довге, але приємне виважування і кілограмовий короп в мене в садку!
    Короп брав з 7 до 10год, за цей час було 8 покльовок, 6 з яких реалізовані! Короп невеликий 1,1 - 1,3кг (6-й недоріс до кг і був випущений до кращих часів)!
    Сиділи до 12 год, результат в мене: 5 коропів > кг і бл. 50 карасиків; в брата карасів більше і 2 коропця (випущенні через дистрофію:gi-gi:), правда була нереалізована покльовка трофейного екзимпляра!!!
    P/S Звонив в Мізоч, там майже 0... Так, що я не прогадав (цього разу:gi-gi:)!!!
     

    Вложения:

    • 22.05.2011.JPG
      22.05.2011.JPG
      Размер файла:
      86,7 КБ
      Просмотров:
      654
    • Нравится Нравится x 21

  2. Bulick

    Bulick гость Временно заблокирован

    Ондатренятко )))

    Сьогодні ввечері вийшов на годинку покидати спінінга на одному з ставів поблизу Здолбунова, - а до мене приплело ось таке чудо)));) Щось собі бурмотало під носик, пищало, ніби маму загубило. І дуже впевнено по гілочках до мене прилізло маленьке ондатренятко, саме в руки прилізло))))
    Ніколи таких маленьких не бачив, а тим більше в руках не тримав:gimmefive2:
    IMG_2348.JPG IMG_2342.JPG IMG_2343.JPG IMG_2345.JPG

    Природа прекрасна!!!!!!!:solnce2::solnce2::solnce2:
     
    • Нравится Нравится x 45
  3. Vob Ler

    Vob Ler гость Временно заблокирован

    Вчера,с Андреем "Платоном" оказался на одном дачном водоёме где вдоволь наигрался с мекими щучками-злючками.
    Начал с Миджа 4см, после миношка чуть больше5.2см - ОП. Андрей уже взял одну красавицу на поппер, когда у меня случился удар по приманке которая шла на глисере с пучком травы, решил использовать поверхностник. В коробке (у Андрея) оказался только тонущий стик 7см неизвестного производителя. Уже на трьем забросе получил уверенную поклёвку. Волкер шёл хаотичными рывками в разные стороны, добиться равномерной змейки не получалось и тогда я применил агресивный смикінг и дело пошло. В результате три словленых щучки и моножество выходов, ударов, подбросов примаки( вес щучек не превышал 150г ).Приманка шла см10 под поверхностью воды и было видно все атаки и выходы. Даже только что отпущенная снова заходили на атаку. Хоть и размер не велик но инстинкт самосохранения работал отлично. После поклёвки резкий рывок в траву и приходилось постукиванием по бланку выгонять рыбу на поверхность. Получилась ну Очччень интересная рыбалка.
     

    Вложения:

    • Photo-0036.jpg
      Photo-0036.jpg
      Размер файла:
      197,3 КБ
      Просмотров:
      486
    • Нравится Нравится x 32
  4. СЕРЫЙ 70

    СЕРЫЙ 70 гость Временно заблокирован

    Каждое лето бываю у вас в гостях...хорошие люди и хорошие места,особенно леса,Горынь,Случ...(фото сын)
     

    Вложения:

    • 100_2042.jpg
      100_2042.jpg
      Размер файла:
      84,3 КБ
      Просмотров:
      567
    • 100_2391.jpg
      100_2391.jpg
      Размер файла:
      58,3 КБ
      Просмотров:
      578
    • Нравится Нравится x 17
  5. Bulick

    Bulick гость Временно заблокирован

    Цікава розминочка перед фестом :)

    Привіт всім! Сьогодні вийшов зловити пару окунчиків для кота й разом попробувати нові придбання до фесту - http://fishing-ua.com/showthread.php?t=3475&page=9
    Спочатку пробував джигувати - 1г джиг-головка з жовтим твістерком 3/4 дюйма - окунці виходять, але не атакують;) Вийшов ближче до пляжу, де чистіше і думаю подивлюся, як працює нове придбання - вертушечка Myran Sting 5 g Koppar. Знімаю твістерок і ставлю вертушечку... закид... впала на дно... пару обертів катушки ... і БАХ!!! :solnce2:.. фракциончик аж завищав. Пару метрів підтягую і на поверхні випригує зубата красуня, хоча й невелика :) Але до берега ще метрів 20 чи й більше і тут я усвідомлюю, що я кинув просто на пробу, поводка нема, а плетінка Berkly Fireline Crystal діаметром 0,08 мм:фигасе: ще веселіше стає, коли згадую про вартість нової вертушечки:D але не форсуючи виважування, обережно підтягую до берега і ось вона вже на землі УРА!!! :applodesments:
    Нова вертушечка розловлена з першого разу! :) такого в мене ще не бувало :1_0072:
    IMG_8103.jpg
    Зважування на кухонних вагах показало 634 г :ura:
    Потім кидав мепсовську Аглію 1 і "роззув" якогось підводника:gi-gi: Шкода, що не мій розмір:gi-gi::gi-gi::gi-gi:
    IMG_8105.jpg
    Ще трішки поджигував, але безрезультатно. Ставлю Аглію лонг 0 мідь, думаю може так окунця спокушу. І невдовзі з-над впалого латаття ловлю трофейного для себе окунця на спінінг - 314 г:1_0072:
    IMG_8106.jpg
    Ось така вийшла в мене цікава розминочка до завтрашнього фесту.:ura: Йду складати чемодани:D

    Всім НХНЛ !!! :)
     
    • Нравится Нравится x 22
  6. a-platon

    a-platon гость Временно заблокирован

    Привіт дана водойма не є прихованою, просто далекодоступна
    Поблизу Дрездена(Німеччина):gi-gi:
    Риба в багатьох водоймах, взагалі не балована
    Що запропонуєш те й їсть, в моєму випадку це була мормишка,кайтех та
    Й вся резина не більше 2дюймів.
    Рип клював як з кулемета і зупинитись було важко, але після зауваження
    Песіонера,що я багато вже зловив (риб звичайно випускався) треба зупинитись
    Мовляв я її травмую, і він може пожалітись в поліцію, не зважаючи на те, що я отримав дозвіл господаря ставка на риболовлю, а він просто чуйний сусід
    Я просто ох....... ЕЛ ось така рибалка:gi-gi:
     

    Вложения:

    • 1.jpg
      1.jpg
      Размер файла:
      1,3 МБ
      Просмотров:
      488
    • 2.jpg
      2.jpg
      Размер файла:
      342,1 КБ
      Просмотров:
      519
    • 3.jpg
      3.jpg
      Размер файла:
      285,7 КБ
      Просмотров:
      525
    • 4.jpg
      4.jpg
      Размер файла:
      305,9 КБ
      Просмотров:
      532
    • 6.jpg
      6.jpg
      Размер файла:
      383,5 КБ
      Просмотров:
      545
    • Нравится Нравится x 28
  7. DeLife

    DeLife Рыболов

    Сообщения:
    450
    Симпатии:
    912
    Адрес:
    Ровно
    Не можу сказати де ловив, але результат на фото - плотва окремо, карасі теж ) Ловив на фідер, прикормка власна + "сікретни" момент від знайомих карпятників ;)
    Ловилося на пінопласт + опариш, закінчились опариші - закінчивіся кльов )
    П.С. Для наглядності - миска 70 см.
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 12
  8. СЕРЫЙ 70

    СЕРЫЙ 70 гость Временно заблокирован

    Привет Виталь , сегодня сам уже плавал раз десять плюс несколько обрывов резины ...блинн,напарник был с 15 либрами ,разгибал крюки и вытаскивал ветки ,я при зацепе с 8- ю либрами или то или плавал,чаще плавал, вода суперрр+ ячмень под глазом
     

    Вложения:

    • 100_4324.jpg
      100_4324.jpg
      Размер файла:
      178,6 КБ
      Просмотров:
      539
    • Нравится Нравится x 15
  9. DeLife

    DeLife Рыболов

    Сообщения:
    450
    Симпатии:
    912
    Адрес:
    Ровно
    Тільки повернувся з рибалки, до сих пір адреналін виходить )
    На місце прибули в 7 годин ранку, але за годину ловлі з дамби ставка заробили на двох одне клювання щуки на шестигранку і схід.
    Вирішуємо змінити місце, на човні стаємо поблизу стіни очерету на місці де річечка впадає в ставок.
    Поки я якорив човна, кум кричить, щоб я затянув йому фрикціон (людина 2 раз ловить спінінгом), а сам уперто крутить катушку (руки заняті ;) ), я подумав що там щука, а виявився найбільший 392 гр окунь :wo_kakaya:. Клюнув на шестигранку, яку кум більше не знімав і ловив тільки на неї.
    Я ставлю саморобну вертушку розміру десь "2" і починається....як в рос. кіно про ловлю горбатого - кожен заброс і матрос сидить, причому якщо схід, то всеодно по дорозі ще один сідає:i070522:
    У кума на шестигран, покльовки рідше, але і екземпляри побільше.
    Я дивлячись на його успіхи, мелочь починаю відразу викидати за борт ), починаю укрупнятися приманками, блуфокс №2, 6 гр саморобка - все чіпляється матрос на долоню, набридає топити. Ставлю вертушку-тандем, грам на 8 - що уже на верхній межі тесту, але починає проскакувати крупніший окунь.
    Ітого - утоплено 20+ полосатих, і стільки ж взято, загальна вага - 2690 гр, найбільший - 392 гр :solnce2::ura:, що за 2 години на двох - дуже непогано враховуючи розміри.
     

    Вложения:

    • IMAG0107.jpg
      IMAG0107.jpg
      Размер файла:
      826,6 КБ
      Просмотров:
      470
    • IMAG0109.jpg
      IMAG0109.jpg
      Размер файла:
      559,3 КБ
      Просмотров:
      469
    • IMAG0111.jpg
      IMAG0111.jpg
      Размер файла:
      597,4 КБ
      Просмотров:
      473
    • IMAG0113.jpg
      IMAG0113.jpg
      Размер файла:
      1,1 МБ
      Просмотров:
      476
    • IMAG0115.jpg
      IMAG0115.jpg
      Размер файла:
      548 КБ
      Просмотров:
      452
    • IMAG0117.jpg
      IMAG0117.jpg
      Размер файла:
      481,6 КБ
      Просмотров:
      446
    • Нравится Нравится x 23
  10. Voka

    Voka Рыболов

    Сообщения:
    7
    Симпатии:
    66
    Адрес:
    Ровно
    Суботу й неділю провів на рибалці. Приїхав на ставок годин в 8,закинув 1 спінінг з пружиною, на повідках пінопласт,кукурудза,горох. Толку ніякого. За всю рибалку карасик та декілька карпиків,я вже потім і перестав перезаряжати пружину. Другого закидав на товстолоба. Пробував і на мормишку, але з трудом виманивши пару карасиків,змотав. Поплавчанку спочатку ставив на кукурурзку, горох, в карася не впирався. Перша покльовка на горох,не засікся. Потім почався дощ, а плаща я не взяв, приходилось відходити ховатись під накриття. Коли пережидав дощ, було 2 покльовки на горох,але добігти не встигав. Більше на горох не брало,як і на кукурузку .Заколотив манку і став ловити карасиків, попадали і карпикі,які всі відпускались підростати. Погода наладилась, була надія половити вночі,але просидівши до 2х кльову практично не бачив. Зловив пару карасиків, карпенят і амурчика 700-800г,якого також відпустив. Перекімаривши 2.5 години продовжив рибалку. Ранок мене порадував покльовкою гарного товстолоба,яких я ще ніколи не ловив,хоча намагався ще з минулого сезону. Взяв в 6.00 рибалок по сусідству ще не було, тож міг спокійно тягнути не опасаючись за запутування снастей. Адреналіну я вам скажу отримав...Заважив 7.240. Карасів 4кг. На вечір задоволений з приємною тяжістю в руках повернувся додому. http://s019.radikal.ru/i607/1206/a2/bab18be037b2.jpg
     
    • Нравится Нравится x 10