Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

  1. Craft

    Craft гость Временно заблокирован

    Мій батя сьогодні їздив на горинь, до ступеньок .
    Жалівся що навіть покльовки не бачив, а один рибак, що біля нього рибалив зловив 2 подлещика на долонь. (на подьонку)
    Месні казали, що в понеділок було краще.
     
    • Нравится Нравится x 21

  2. Горыныч

    Горыныч гость Временно заблокирован

    С переходом на другую работу - суббота оказалась рабочей, но зуд по рыбалке поднял в 4 :)... Полежал до 5, не заснул и в 6-10 выехал на Горынь. Проведал знакомые места, очень удивило, что уровень воды упал еще на 10-20 см. по сравнению с уровнем 2-е недели назад... И сейчас находиться всего на сантиметров 10-15 выше минимального который я видал в этих места, казалось бы должно быть наоборот - вода подниматься, снег то интенсивно тает...
    Помок под дождем, поклевки не увидал, но сегодня надеюсь буду спать крепче :D . В 9 поехал на роботу.
     
    • Нравится Нравится x 28
  3. Craft

    Craft гость Временно заблокирован

    Вчора мені запропонували поїхати в Млинів, від такої пропозиції я відмовився бо вже мормишка надоїла.
    Вирішив піти на Горинь, і прогулятись біля річки.
    Сів на маршрутку (метків) але далеко не доїхав, маршрутчик не зміг піднятись під азотовський горб. Жалівся на лисі шини:злой:. Довилось об’їхати через карпиловку .
    Вода ще не висока що здавалось дуже дивним:в_натуре:. Вздовж річки пересуватись було складно, снігу багато, і добавляв дискомфорту сильний вітер, з мокрим снігом.
    Довго не рибалив години півтори, і жодного тичка.
    Ще бачив трьох таких екстремалів як я.
    На цій рибалці стався один прикол. Рву в одній точці Bass assassin, перевязую...роблю повторний закид і вісне на шнур також Bass assassin такого ж рос красу, але вже не мій. :gi-gi:
     
    • Нравится Нравится x 34
  4. тоха

    тоха гость Временно заблокирован

    Вирішив прогулятися в неділю, відкрити для себе новий сезон по спінінгу. Дива не сталося:)жодного тичка не було. Вода трохи піднялась, подекуди по берегах не великі куски льоду ще є, також затрудняє підхід до води сніг, місцями є ще по коліна. Зустрів ще двох знайомих рибацюг, які помпували човна для сплаву вниз по течії. З їхньої розповіді, були в четвер на річці, то був один сход не поганого екземпляру.
    1 фото місце де р. Устя впадає в р. Горинь
    2 фото, не відома для мене пташка, досить не погано ниряє, метрів 10 під водою пропливає
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 31
  5. Чыканец

    Чыканец гость Временно заблокирован

    Був сьгодні на дамбі що біля Азоту і вимушений констатувати факт повний нуль, пробував і зліва і з права недопомогли і нові снасті одні лише втрати
    В основному Джиг, в усіх кого зустрічав теж саме ........
    Пінгвіни ловили по кілька плотвичок
     
    • Нравится Нравится x 12
  6. Boroda

    Boroda Рыболов

    Сообщения:
    994
    Симпатии:
    3.018
    Адрес:
    г. Ровно
    Возраст:
    54
    С Млынова мы с Женей и Андреем переехали на Горынь в район Азота.
    Вода, ниже дамбы, чуть выше обычного. Пингвины всё ещё сидят в небольшом заливчике на насиженных местах. Льда на Горыне почти нет (осталось чуточку кое где под берегом). Река несёт небольшие льдины, пеньки и коряги.
    За полтора часа, так и не увидев ни одной поклёвки, мы двинули восвояси.
    Самое главное, что рыбацкий сезон 2010 наконец-то открыт. А Женя с Андреем ещё и обрыбились окушками в Млынове.
     

    Вложения:

    • 21032010185.jpg
      21032010185.jpg
      Размер файла:
      1.006,7 КБ
      Просмотров:
      325
    • 21032010184.jpg
      21032010184.jpg
      Размер файла:
      842,1 КБ
      Просмотров:
      278
    • 21032010183.jpg
      21032010183.jpg
      Размер файла:
      688,5 КБ
      Просмотров:
      255
    • Нравится Нравится x 24
  7. Чыканец

    Чыканец гость Временно заблокирован

    В пятницю 26.03 майже весь день провів на р. Горинь в районі с.Ремель
    вода дуже висока на авто не проїхати а пішки можна
    Рибалив в основному на повороті, що біля мосту та прилеглій території
    Висновок один риби в Горині настільки мало, що спіймати її дуже мало шансів
    ОТАКЕ !!!:fisher::fisher::fisher:
     
    • Нравится Нравится x 15
  8. Горыныч

    Горыныч гость Временно заблокирован

    Был в воскресенье на Горыни в р-не Шубкова - хоть и в дождевике промок под дождем до майки :). Ни одной поклевки.
    Горынь еще в берегах, хотя там где пологий берег вода уже выходит на луга...
     
    • Нравится Нравится x 25
  9. Craft

    Craft гость Временно заблокирован

    Сьогодні рибалив я з другом Саньой на старицях, що біля труби.
    Доїхали до шлюзу маршруткой, а там пішки. По дорозі наблюдав за сильним розливом, який з єднав з Гориню всі стариці. Спершу почав ловити на силікон, ступєнькой і через 40 хвилин без результативного лову удар і подсечка... спершу здавалось що тягну якесь бревно...не яких при знаків риби, а потім воно ожило, два ривка і мій Relax вилетів на поверхню. :censored:Шкода.... але що поробиш рибалка є рибалка.:)
    Згодом пробував ловити на залізо і воби повний нуль.
    В Санька також нуль, і один відірваний воблер.
    Біля „Луки” зустріли ще трьох спінінгістів, які також нічогісінько не впіймали.
     
    • Нравится Нравится x 28
  10. Олег-Ровно

    Олег-Ровно гость Временно заблокирован

    05/04/2010р.

    Христос Воскрес!
    Сьогодні мав пару годину прогуляку по горині та старікам.
    погані новини по одній стариці, місцевий дідок, здається з кустина, сказав що зимою він та "колегі" планомірно з під льда вибрали всю щуку,
    і "ніхера там не залишилось..." - так і сказав!
    Шкода, та старичка стабільно радовала уловами, хоч і невеликіми. Горинь туда малойомовірно дійде, тому прийдеться по можливості зарибити в ручну.
    Стариця, що напроти с.Сергіївка, і де люблять відпочивати і смітити народ, має гарну протоку з горині, тому, гадаю, там щось і залишиться з риби.
    Сама горинь - жах, страшно підходити, але, здається рівень води почав повільно спадати, хоча йомовірно "ще не вечір".
    Ну і головнє: мав солідну і нереалізовану покльовку.
    Ультролайтік мій прийняв бойову позу, фрікциончик радісно повізгував, але ...нажаль: подвійне підсікання, кілька секунднє виважування і повний підгузник... але офсетник не справився, точніше - рибалка.
    на огляд твістер не мав характерних порізів, може то і не щука?!?
     
    • Нравится Нравится x 29