1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Закарпатье - восстанови и охраняй свои водоемы!

Тема в разделе 'Ассоциация Рыболовов Украины (АРУ)', создана пользователем Крока, 5 авг 2013.

 1. BeregFish

  BeregFish Рыболов

  Сообщения:
  14
  Симпатии:
  186
  Возраст:
  51
  • Нравится Нравится x 8
 2. BeregFish

  BeregFish Рыболов

  Сообщения:
  14
  Симпатии:
  186
  Возраст:
  51
  На Закарпатті зловили електровудочників!!!

  04.04.2014р. зранку, працівниками Широколужанського лісництва (нач. Феер В.М., інспектор Богдан В.В.) та інспекторами рибоохорони Регуш І.І., Мотря М.М., Куцин М.М. поблизу с.Широкий Луг було проведено оформлення матеріалів на двох чоловік, котрі з використанням "електровудки" здійснювали добуваня риби. Порушники затримані на місці скоєння порушення на р.Лужанка працівники Широколужанського лісництва Карпатського біосферного заповідника у межах природозапоідного фонду. Окрім забороненого засобу лову, інспекторами вилучено і рибу (харіус - 8 шт., форел -2 шт., марена - 2 шт., верховодкка - 1шт.. За попередніми підрахунками сума завданоі шкоди перевищуе 100 000 грн. Буде порушено кримінальну справу за ст..249 ККУ....(див. кримінальний кодекс), або штраф - 640 грн. і відшкодування збитків.

  10173800_726540277397232_1743981916_n.jpg 10013542_726540284063898_1245754946_n.jpg
   
  • Нравится Нравится x 11
 3. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.131
  Симпатии:
  22.989
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Хочется надеяться, что юристы Вашей организации возьмут это "дело" под свой общественный контроль, чтобы эти нелюди получили заслуженное наказание за убийство реки.
   
 4. BeregFish

  BeregFish Рыболов

  Сообщения:
  14
  Симпатии:
  186
  Возраст:
  51
  Громада радикально зупинила незаконне спорудження міні-ГЕС на Хустщині

  08.05.2014р. на місці незаконного спорудження міні-ГЕС в селі Нижній Бистрий Хустського району обурена громада за підтримки "Правого сектора" Закарпаття зупинила роботу техніки і змусила забудовників власноруч зруйнувати незаконні конструкції.
  Терпіння людей остаточно увірвалося після того, як на зустрічі в Хустській РДА з'ясувалося, що у забудовників є тільки на підготовчі роботи по будівництву, що виключає будівництво самої ГЕС та проведення земляних робіт. Однак роботи після цієї зустрічі не зупинилися, а правоохоронні органи бездіють. Не відбулися і домовлені громадські слухання в довколишніх селах.
  Згодом на будівельний майданчик на вимогу протестувальників приїхало близько 20 міліціонерів, а люди написали заяви на ім'я прокурора Закарпатської області Олега Сидорчука та начальника Хустського райвідділу міліції Василя Турдая з приводу незаконного ведення робіт по спорудженню міні-ГЕС, до того ж - в період нересту риби.

  Громадська рада при Управлінні охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Закарпатській області висловлює глибоку стурбованість з приводу початку робіт по спорудженню малої ГЕС на річці Ріка в районі села Нижній Бистрий, Хустського району.
  Не дивлячись на протест ні акції місцевого населення роботи на річці Ріка продовжуються. Керівництво забудовника вдається до прямої фальсифікації та грубого порушення законодавства України.
  По перше, роботи проводяться в період нересту риби та заборони на проведення будь яких робіт, які можуть мати негативний вплив на середовище існування водних біоресурсів.
  По друге, виготовлення проекту та розпочатої робіт мають місце за відсутності будь – яких іхтіологічних досліджень.
  До проекту на спорудження МГЕС не включено необхідні наукові висновки стосовно негативного впливу на рибу та інші водні біоресурси. За інформацією отриманою від Управління Закарпаттярибоохорона, в проекті на будівництво МГЕС відсутній навіть розділ з описом негативного впливу на водні біоресурси.
  По третє, відповідно, жодних погоджень від органів рибоохорони, за таких умов, не має і не могло бути.
  По четверте, забудовники не передбачили компенсаційні кошти на усунення негативних наслідків, які матиме спорудження греблі.
  По п’яте, як відмічають науковці, іхтіологічна служба Управління Закарпаттярибоохорони і що підтверджується уловами місцевих рибалок любителів, річка Ріка є унікальною на території всієї України. Адже саме в ній продовжує водитися ялець – андруга європейський. І саме річка Ріка є місцем найбільшої популяції харіуса європейського. Після спорудження греблі в селі Нижній Бистрий зазначені види риб зникнуть. Крім того, річка, вище по греблі, перетвориться у водойму із стоячою водою в якій житимуть лише жаби.
  В той же час, нижче греблі і аж до місця установки турбін води не буде зовсім. За такої ситуації, розмови про спорудження рибоходів є « казочками про сірого бичка».
  Таким ж казочка є розмови, що даний проект є європейським і він відповідає європейським стандартам. Можливо для річок з мертвою водою він підходить, але аж ніяк для Закарпаття.
  Дуже важливим є і той факт, що за розробленими критеріями Всесвітнього фонду природи (WWF) р.Ріка, як водний об’єкт з особливим статусом на підставі Водної директиви ЄС (кількість біорізноманіття, гідробіологія, гідроморфологія ) визнана, як такою на якій не допускається спорудження ГЕС.
  Всі види риб, які водяться в річці Ріка ще не навчилися пересуватися суходолом та підніматися крутими бетонними схилами.
  Жодної користі на матиме споруджена дамба і в плані захисту від паводкових вод.
  Враховуючи зазначені обставини, Громадська рада просить прокуратуру вжити невідкладних заходів по припиненню незаконного будівництва.
  Подальша затримка із прокурорським реагуванням лише стимулюватиме протест ні акції місцевого населення та громадськості, всіх кому не байдужа подальша доля Закарпаття.


  Голова Громадської ради І.І.Бочкор

  1-13.jpg 2-16.jpg 3-38.jpg 7.jpg 8.jpg 10.jpg 11-98.jpg 6-22.jpg 4-55.jpg 5-98.jpg
   

  Вложения:

  • 4-55.jpg
   4-55.jpg
   Размер файла:
   184,9 КБ
   Просмотров:
   160
  • 5-98.jpg
   5-98.jpg
   Размер файла:
   153,9 КБ
   Просмотров:
   150
  • 6-22.jpg
   6-22.jpg
   Размер файла:
   219,3 КБ
   Просмотров:
   159
  • 4-55.jpg
   4-55.jpg
   Размер файла:
   184,9 КБ
   Просмотров:
   157
  • Нравится Нравится x 10
 5. BeregFish

  BeregFish Рыболов

  Сообщения:
  14
  Симпатии:
  186
  Возраст:
  51
  10.05.2014р. Федерація риболовного спорту Закарпатськоі області разом з іншими рибалками-активістами, з метою виконання заходів передбачених Програмою відтворення лососевих видів риб у басейні р.Тиса...., проведено зариблення приток р.Латориця в межах Воловецького, Свалявського районів. У р.Веча та р.Ждинівка рибалками було випущено понад 7000 мальків струмковоі форелі.


   
  • Нравится Нравится x 10
 6. BeregFish

  BeregFish Рыболов

  Сообщения:
  14
  Симпатии:
  186
  Возраст:
  51
  На Іршавщині ентузіасти зариблювали гірські потічки стурмковою фореллю. Залюбки приєднались до корисної та благородної справи і школярі.


   
  • Нравится Нравится x 9
 7. BeregFish

  BeregFish Рыболов

  Сообщения:
  14
  Симпатии:
  186
  Возраст:
  51
  Озброєні чоловічки в Хустському районі плюють на закони

  Скільки коштують ідеї Майдану ?


  10.06.2014 року, ми громадські активісти , Правий Сектор, ВО «Свобода», Конгрес Українських Націоналістів та Радикальна партія Ляшка завітали в с.Н.Бистрий, для того щоб пересвідчитись чи виконується вказівка Закарпатської обласної прокуратури про заборону будівництва МГЕС ( є на офіційному сайті облпрокуратури Закарпаття ) .
  Підійшовши до воріт будівництва нас зупинили охоронці, а в цей час ми побачили як вантажівка висипала грунт на дамбу, бульдозер цей грунт розрівняв у русло річки ( зафіксовано на відео та фото ) .
  Виявляється , що даний об”єкт охороняє ( з їх слів ) Самооборона Майдану, а саме “Черкаська Сотня ” , ми їм пояснили , що будівництво незаконне , громади населених пунктів протестують проти будівництва , є звернення у владні органи , є рішення прокуратури , що будівництво недоцільне з економічної точки зору , буде шкода екології і т.д.
  На що ” черкаський самооборонівець” – Бабай на фото та відео відповів -” що Майдан в минулому і що ідеї Майдану недосягнуті ,а олігархи, які були так і будуть керувати країною.
  А їм ” до одного місця ” екологія Закарпаття та куди будуть йти гроші за цю електроенергію , також вони повідомили , що якщо громадськість прийде і спробує ” народними методами ” боротися з будівництвом , то вони будуть на стороні олігархів та проти простого народу , і що за це їм платять, бо якусь роботу їм потрібно мати і взагалі вони будуть застосовувати зброю , а Парубій ” в курсі ” , що в с.Н.Бистрий ” Самооборона Черкас ” охороняє будівництво .
  Отак, шановна громада та читачі маємо приклад , як бабло перемагає добро , тобто вигляд грошових знаків для цих людей важливіший ніж ідеї Майдану та інтереси громади .
  А тому ,- просимо, особисто Парубія, втрутитись в цю ситуацію та роз”яснити мету перебування цих озброєних громадян та немешканців Хустського району в мирному Закарпатті і чому вони на Сході України не знищують терористів ?. А для міліції та СБУ, чи є в них ліцензія на охорону діяльність та дозволи на зброю .

  Наш Хустський Майдан буде в с.Нижній Бистрий , який став втіленням та поєднанням злочиної бездіяльності влади та правоохоронних органів з криміналом, де фірми Януковича працюють, а майданна самооборона їх захищає.
  Фото та відео: Кузьми та Грица  http://www.trubyna.org.ua/novyny/oz...ustskomu-rajoni-plyuyut-na-zakony-foto-video/


  http://www.trubyna.org.ua/wp-content/uploads/2014/06/сотня.jpg
  http://www.trubyna.org.ua/wp-content/uploads/2014/06/сотня2.jpg
  http://www.trubyna.org.ua/wp-content/uploads/2014/06/сотня3.jpg
   
  • Нравится Нравится x 8
  • Информативно Информативно x 2
 8. BeregFish

  BeregFish Рыболов

  Сообщения:
  14
  Симпатии:
  186
  Возраст:
  51