1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Кто какую посоветует надувную лодку?

Тема в разделе 'Лодки, катера, яхты, моторы', создана пользователем Maxim, 4 дек 2007.

?

Кто какую надувную лодку посоветует?

1. Energy (FART)

1,0%
  2. BARK

24,3%
  3. THUNDER

3,4%
  4. KOLIBRI

40,1%
  5. Brig

11,2%
  6. Haris

1,3%
  7. Zodiac

1,6%
  8. Адамант

2,3%
  9. Shkiper

3,0%
  10. Adventure

14,1%
Можно выбрать сразу несколько вариантов.
  1. Котыкмуркотык

Котыкмуркотык Рыболов

Симпатии:
    702
    Якщо робити самому, то мабуть краще вже цільну, а не рейки. А фанеру ще треба знайти, бо купувати цілий лист не хочеться, а шматочок шукати довго доведеться. Хіба шо в "Епіцентрі" є така фанера, то там можна одразу замовити і розпил з кромкуванням)).
    Коли буде нагода потрапити в Епік і подивитися човни - не знаю, їх багато, знаю три, та вони завжди не по дорозі.

Дивився промо човнів на відео від "Капітан", то вже хочеться більше, ніж 2300, мабуть 2500 краще буде.
    А ще хочеться інший колір, сіро-помаранчевий, це теж в $плюс.
    Маю ще час на міркування.

Kolibriboats, підкажіть чи є можливість придбати човна в кредит, чи з оплатою частинами ПБ, скільки займає часу виготовлення під замовлення, наприклад в іншому кольорі і з додатковими опціями?

2. Игорь 1

Игорь 1 Рыболов

Симпатии:
    697
    Котыкмуркотык, Конечно, целый лист намного лучше. Но, ради удобства надо чем то жертвовать-$. Тем более если есть колеса. НХНЧ

3. Владимир111

Владимир111 Рыболов

Симпатии:
    1.622
    Я снял замеры днища лодки и подъехал на рынок метро Харьковская. Там была нарезка фанеры. Мне по размерам все вырезали. Дома зашкурил и вскрыл яхтным лаком. На сегодня Кличко снес пол рынка. Но подобное есть на Юности. Тогда обошлось в 100 грн.

4. Котыкмуркотык

Котыкмуркотык Рыболов

Симпатии:
    702
    Відповіді на всі питяння мене знайшли самі. От вам і інтернет-технології. Трохи почитав про човни і на пошту прийшов лист від ПБ, підказали, що де і як, ще і кред.ліміт підвищили автоматично.

• Улыбнуло Улыбнуло x 1
  5. Kolibriboats

Kolibriboats Судостроитель

Симпатии:
    693
    Строк виготовлення човна на замовлення залежить від завантаженості виробницта.
    Звичайно - до 4-х тижнів.

• Нравится Нравится x 1
  6. ELEN342

ELEN342 Рыболов

Симпатии:
    1
    Купили лодку AQUASTAR В-249. Двухместная вёсельная лодка:grebiny:. Собираемся испытывать послезавтра:142:. Надо ещё приобрести жилеты и якорь.

• Нравится Нравится x 1
  7. ziiz

ziiz наложен кляп

Симпатии:
    0
    Лодка какой фирмы лучше: Ладья или Thunder? Присматриваю себе Ладья ЛТ-220 С и Thunder T-220 LC