Бесплатно с. Подгайцы, Луцкого района

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем NUS, 26 мар 2014.

  1. NUS

    NUS Рыболов

    Сообщения:
    59
    Симпатии:
    90
    Адрес:
    Луцк
    Возраст:
    64
    Сегодня первый раз вышел на воду с нахлыстовой удочкой.
    Цель - попытаться на стриммер выманить хищника.
    Ну, по правде он меня полностью игнорировал....
    После зимнего простоя шнур лететь не хотел, стриммер не тонул, проводка не получалось....
    Фото, тоже с телефона не Ай с, но настроение Замечательное.
    Думается причины неудачи - рыбка пытается нереститься, да и навыки маленько надо подправить

    Ну, как-то так...
    IMG_20140325_172406_0.jpg IMG_20140325_172410_0.jpg IMG_20140325_172416_0.jpg IMG_20140325_172419_0.jpg
     
    • Нравится Нравится x 11

  2. Pallas

    Pallas гость Временно заблокирован

    десь о 18 годині вийшов на старицю, за півтори години пара окунів, щучка, кілька сходів і клювань. Рибка з кожним днем все активніша
     

    Вложения:

    • IMAG1743.jpg
      IMAG1743.jpg
      Размер файла:
      826,9 КБ
      Просмотров:
      610
    • IMAG1747.jpg
      IMAG1747.jpg
      Размер файла:
      460,1 КБ
      Просмотров:
      585
    • IMAG1748.jpg
      IMAG1748.jpg
      Размер файла:
      724,7 КБ
      Просмотров:
      703
    • IMAG1751.jpg
      IMAG1751.jpg
      Размер файла:
      152,2 КБ
      Просмотров:
      581
    • Нравится Нравится x 14
  3. fisherman friend

    fisherman friend Рыболов

    Сообщения:
    158
    Симпатии:
    653
    Адрес:
    м.Луцьк
    Возраст:
    41
    Забрав сьогодні посилочку, і не втримався погнав після роботи на старицю. В першу чергу пополоскати новогоTinyMagallon-a в кислому кольорі, познайомити його з місцями, де живе відстрелений в минулому році його брат. Клювань за дві години не було, і от коли воблер був у воді і було зроблено декілька ривочків, вирішую я подивитись на телефон, чи не запізнююсь часом на маршрутку. Подивився, неспішно вимотую шнур, а там ...зубата. Тоненький шнурок стравлюється, фрикціон працює, і за декілька секунд - схід. Вечірню порцію адреналіну я отримав, а воблер - характерні сліди на спину та на боки, пройшов бойове хрещення!!!
     

    Вложения:

    • Фото0229.jpg
      Фото0229.jpg
      Размер файла:
      505,5 КБ
      Просмотров:
      476
    • Нравится Нравится x 8
  4. NUS

    NUS Рыболов

    Сообщения:
    59
    Симпатии:
    90
    Адрес:
    Луцк
    Возраст:
    64
    Вчора після роботи вискочили з товаришем на старицю...
    будо досить спекотно... Рибка клювала дрібненька, в основному касноперка, плоточка, верховодка, але справно.
    Душу потішили, рибку втопили, отримали шматочок позитиву і поїхали додому.
    Наразі все. 05.JPG 01.JPG 04.JPG 02.JPG 03.JPG
     
    • Нравится Нравится x 14
  5. fisherman friend

    fisherman friend Рыболов

    Сообщения:
    158
    Симпатии:
    653
    Адрес:
    м.Луцьк
    Возраст:
    41
    Доброго всім вечора. Минулого тижня я отримав декілька цяцьок і дуже захотілось їх відразу побачити в роботі, тому не втримавшись я рванув на вечір у п'ятницю на старицю. Шкода та покльовок тоді так і не отримав, проте отримав дуже паршиве відчуття незадоволення. Думалось, що просто часу було замало,... от якби ще з годинку ...Одним словом в суботу з обіду я знову був там, і відразу не розмінюючись на дрібні приманки, берусь за більші побрякухи, які так і промовчали весь день, а виручив незаліковим, проте досить активним шнурком tiny magallon, і все.
    Фото0353.jpg
    Хоча ще не все. Маленька загадка на тему, що робило якесь @УЙЛО, якщо в п'ятницю ввечір весь берег водойми був чистий, а вже після ночі в суботу - на березі лежали свіжі водорості, зілля і т.д.:злой: і чи можна після цього розраховувати на якийсь кльов.
     
    • Нравится Нравится x 8
  6. fisherman friend

    fisherman friend Рыболов

    Сообщения:
    158
    Симпатии:
    653
    Адрес:
    м.Луцьк
    Возраст:
    41
    Не вийшло мені виїхати на вихідних на дальні кордони, тому вирішив прогулятись недільного ранку по стариці. Здивувало, що рівень води не такий критичний, як на інших водоймах-це радує, а от, що дуже розізлило-то це кількість сіток:злой: Голодающє підгайсця вже не соромиться залишати сітки на день, раніше до вихідних виймали. І якщо дядько місцевий, який просто, бідолага, вже не може виживати від свинини та гусятини, а руки виросли з того місця, куди хочуть цю країну завести , колись раніше виставляв сітку буднього вечора, то вже до вихідних все було чисто. Вчора два крєндєля, старий і молодий, нормально так бовтаються, нелякані видно. Особисто мені попалось три сітки; шнур, відцеп та воби - перемогли. Щука воби ігнорувала, а вже години з 9-ї активно почав вигулюватись окунь, нажаль, нічого цікавого для нього в моїй сумці того дня не знайшлось
    Фото0498.jpg
     
    • Нравится Нравится x 5
    • Информативно Информативно x 1