ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Просьба

Раздел для помощи администрации. Здесь вы можете оставить свои предложения касаемо работы форума, а так же замечания и т.п.
  1.  
    dozvil

dozvil наложен кляп

Рейтинг:
    0
    Partizan, до вашого відома, АРУ також рейди проводять по ринкам - їх також до одного місця? проте тут вони мають місце для спілкування.
    і будьте добрі надати докази того, що хтось на вас чи ваших знайомих заробив з ГРУ.

Добавлено через 3 минуты
    те що ти вийшов з ГРУ - зовсім не означає що ГРУ перестала існувати.
    якщо у тебе були проблеми з керівництвом і ти вирішив їх вийшовши зі складу регпредів - це не дає права ставити нас в куток - УСІХ ГРУмадян.
    будь чесним і лояльним.

2.  
    Sywooch

Sywooch НаМУХлыстовик

Рейтинг:
    15.193
    dozvil, Ось Вам панове і ПіАР агент.
    Я знав що з розмови нічього не вийде бо спіціально людина научена ставити в тупік людину при бесіді.

Ти сам все розумієшь добре але твоя робота ПІАРИТИ. І Зараз чьорний піар теж не погано, так?

Я прошу припинити мозкоштурм бо припиню ваше існування на цьому форумі!

PS| До речі вийшов я тоді коли зрозумів комерційний механізм.
    А ще мені сказали що так. ГРУ є комерційна організація для заробітку грошей. І казала це людина з ПАП(ГРУ)

3.  
    Partizan

Partizan Рыболов

Рейтинг:
    1.420
    Ігор.
    По перше я не вийшов з ГРУ.
    По друге. Я просто хотів допомогти ГРУ (на той час), коли у барі Георг було сказано багато дійсно цікавого. Я хотів шоб браків штрафували, ріболовні сітки конфісковувалися на місцях їх продажу, а продавців накаказували, щодо Законів України.....щоб риби накінець стало більше в наших водоймах, щоб люди не рибалили в період нересту......
    І що?
    Що змінилося? НІЧОГО!!!!!!!!!!!!!!!!!
    А коли мені у наказному тоні говорили "що треба робити", бо я у ГРУ, я відмовився. У мене є основна робота, якак дає мені шматок хліба і витрачати особистий час, якого в мене немає на ГРУ (у наказному тоні) я не буду. Бо не маю і не мав ні копійки с цього.

Я простий рибалка, для якого риболовля це задоволення від спілкування з природою, товаришами.
    Я не ловлю рибу у період нересту, не ставлю сітки, не засмічую навколишні берега водойм, а все сміття забираю із собою і викидаю до найближчого контейнера.
    Я поважаю всіх всіх чесних рибацюг, таких як я.
    А про те, що ти там все це віконуєш (пропаганда ГРУ, рейди і інше) тільки на особистому єнтузіазмі - сумніваюся. Дуже багато часу ти на це витрачаєш, і за це тобі платять гроші - я певен. тобі ж потрібно якось існувати?

PS: Я спілкуюся на багатьох форумах лише заради спілкування, щоб навчатися, навчати інших.......і ні в якому разі не маю комерційного інтересу.
    З повагою Олександр.

PS2: Хто такі ГРУ і АРУ мені до одного місця.

• Нравится Нравится x 1
  4.  
    Konstantin

Konstantin Рыбак в законе

Рейтинг:
    5.354
    Они рейдерами называются.Они как паразиты,проникают в ресурс и плетут там свои интриги,пока это не приводит к необратимым последствиям.
    Предлагаю удалить пользователя как аппендикс.

5.  
    dozvil

dozvil наложен кляп

Рейтинг:
    0
    бар Георг був два роки тому і з того часу змінилось багато що. і Громада далеко не та, як ти собі її уявлвєш зараз!
    "А далі і коментувати не хочу" - от якраз з цього місця і пояснив би свою позицію форумчанам - ми не боїмось критики.
    і з твого боку було би навпаки чесно - надати можливість говорити усім, це ж форум - мають бути рівні права для дискусій і різних опонентів.
    а так виходить, "що одна громадська організація хороша і правильна, а інша - не правильна і не хороша, бо я так сам вирішив"
    дай рівне право усім - свою думку висловлювати. а висновки нехай зроблять форумчани.

6.  
    Partizan

Partizan Рыболов

Рейтинг:
    1.420
    Нічого не змінилося за 2 роки. Зовсім нічого.
    І не потрібно давати "задній хід", колі пішла розмова за комерційний інтерес.
    :)
    Ігор - я правий?

7.  
    dozvil

dozvil наложен кляп

Рейтинг:
    0
    ніяким мозкоштурмом я не займаюсь. до мене є запитання від форумчан - я маю право на відповідь. і нікого не ставлю в тупикову ситуацію. за що мене банити?

Partizan , я ніколи і ні від кого не приховував що працюю в ГРУ, отримую зарплату (правда далеко не ту, яку мав працюючи на комерційних фірмах - і це також моя пожертва в загальну справу). я є керівником Прес-центру, журналістом - я пиши про Громаду, допомагаю звязками зі ЗМІ - це моя робота - що тут поганого???? хто вам сказав що люди в адміністрації Громади працюють безкоштовно? нас біля півтора десятка - і у нас теж є сімї...
    ваше право - бути чи не бути з ГРУ, мати час та бажання допомогти, чи ні, і сподіватись на винагороду - чи ні. вас ніхто не примушує (принаймні я вперше чую щоб хтось примушував активіста - бути активним - нонсенс). вашу думку поважаю.

Konstantin , все почалось з того, що тему де обговорювалась дяільність ГРУ - було видалено без усіляких попереджень як і усі мої повідомлення. я це і хотів зясуватиз - ЧОМУ?
    а приводу "Предлагаю удалить пользователя как аппендикс" - можете видаляти і мій профайл. я тут безправний. тільки шановний ви не праві - я людина публічна, відкрита, раельна, я не ховаюсь за ніком, ви бачите мене не фото, я можу вам залишити свій телефон особовий, мене знають тисячі людей - і у мене немає мети щось шкодити форуму. я проссо намагаюсь встановити справедливість - якщо одна громадська організація має право тут бути представлена, то повинна бути ій інша.
    це буде чесно.

8.  
    Partizan

Partizan Рыболов

Рейтинг:
    1.420
    Именно так, Игорь!!!! Именно так и было. Не буду называть имена - это лишние.
    Я уважаю тебя как рыболова, как человека и против слов Константина - типа нада удалить!
    Низя!

По поводу ГРУ, дык я давно сделал свои выводы.
    АРУ - ваще 1-й раз слышу кто такие.

Все. Для меня эта тема не интересна. Общайтесь.
    С ув, Саша.
    :)

• Нравится Нравится x 1
  9.  
    dozvil

dozvil наложен кляп

Рейтинг:
    0
    змінилось багато - і багато зроблено: і браки штрафуються, і сіток в рази меньше продають, і по ринкам, і по воді рейди, і законопроекти серйозні приймаються, і юлагодійність і спорт - все є. і нас стає більше, і нас все більше поважають.
    і ніхто не вкючає ніякий "задній хід", у розмові про комерційний інтерес.
    від самого початку організації ГРУ, навіть на тих самих перших зборах в Георгу, говорилось, що пропонується створення обєданння ГРУ с трьох різних структур, кожна з яких буде працювати у своєму напрямку: Громадська організація - громадськими ініціативами (єкологія, боротьба з браками та інше), Благодійний Фонд - благодійністю (робота з діьтьми, неповносправними, популяризація рибалки і таке інше), Риболовно спортивній Клуб - спортом і комерціними заходам (заробляти на життя - саме займатись комерцією). а якже інакше? невже ви думаєте що можно вічно висіти на шиї у спонсорів? чи гроші самі будуть падати з неба? маючи свою фінансову основу, легше бути незалежним - чи не так? хто ж тут що приховує? я чесно відповів?

10.  
    Sywooch

Sywooch НаМУХлыстовик

Рейтинг:
    15.193
    dozvil, останній раз прошу припинити піар гру на данному форумі!

Поделиться этой страницей