ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Просьба

Раздел для помощи администрации. Здесь вы можете оставить свои предложения касаемо работы форума, а так же замечания и т.п.
  1.  
    dozvil

dozvil наложен кляп

Рейтинг:
    0
    Сергій, ніякого піару, є лише одне прохання до тебе як адміна цього форуму (і лише по темі цього розділу):
    прошу створити для ще однієї всукраїнської громадської організації яку я представляю окремий розділ, як і для АРУ, для інформаційного висвітлення її діяльності, а саме: розвиток риболовного спорту, благодійність, природоохоронні заходи, боротьба з браконьерами, законотворча діяльність. лише інформація для форумчан www.fishing-ua.com - адже вони мають право знати про різні громадські формування та їх діяльність!
    якщо ні - АРГУМЕНТОВАНО пояснити мені та іншим форумчанам чому це не можливо.

2.  
    Sywooch

Sywooch НаМУХлыстовик

Рейтинг:
    15.193
    Ну чого товкти воду у ступі?
    ГРУ не відповідає вимогам безкоштовного розташування на нашому форумі!
    Хочте мати площу, платіть!
    Безкоштовно ми розміщуємо інфо про НЕкомерційні проекти!
    Игорь не потрібно цього пафосу тут. Давай просто.

3.  
    dozvil

dozvil наложен кляп

Рейтинг:
    0
    все зрозуміло. не зрозуміло лише про комерційність/некомерційність проекту.
    шановний Сергію, невже ти справді думаєш що ми боремось з браконьерами і нам за це гроші платять? чи інваліди та школярі нам гроші дають щоб ми їм змагання провели? чи прибираємо сміття на берегах наших річок - теж за гроші? це не пафос. це наша постійна робота. і ти не даєш можливості нам розказати про неї форумчанам. тобто свідомо їх обмежуєш...
    а сам тим часом, я так зрозумів, влаштував собі приватний форум для задоволення своїх приватних інтересів та амбіцій: "кого хочу - того бачу".
    шкода.
    можеш банити мене, витирати, хоч профіль мій зітри повністю - але правди ти не дінеш нікуди. ти боїшся критики, ти закриваєшся від правди, це очевидно.
    а час та люди нас розсудять.

4.  
    Sywooch

Sywooch НаМУХлыстовик

Рейтинг:
    15.193
    Як я і казав людина обучена збреще як потрібно!!!

Хоть би соромився сюди людей з обмеженими можливостями приписувати! Ганьба.

Курки та гречку пенсіонерам за голоси. Отака Ваша політика!

Я хочу недопустити вашої зомбуючьої брехні хочаб до якоїсь кількості риболовів!
    Всі дописи стосовно гру будуть видалені.

Особисто я не хочу тут бачити лозунгів гру, і пафосних статей які ти гарно креатуєшь!
    І як керівник цього форуму маю повне моральне право вимагати Від тебе припинити пиар!
    (Останнє китайське!)

5.  
    dozvil

dozvil наложен кляп

Рейтинг:
    0
    я сподівався на порозуміння, але вже не бачу сенсу продовжувати ці розмови. коли замість діалогу - суто погрози - мови не буде.
    уся ОБЄКТИВНА інформація лежить на поверхні і слава Богу людині, яка поцікавиться хто ми і чим займаємось не важко буде віднайти істину.
    якщо пафосні статті АРУ вам більш до вподоби - нехай буде так.
    курку та гречку залишу собі на вечерю :), все решта - на твоїй совісті.
    щасти вам!

Поделиться этой страницей