1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Обговорення питань створення товариства "ставок "Осташівка", м.Умань

Тема в разделе 'Рыбалка в Черкасской области', создана пользователем Сергей_БК, 6 апр 2016.

 1. руслан777

  руслан777 Рыболов

  Сообщения:
  40
  Симпатии:
  28
  Адрес:
  м.УМАНЬ
  Возраст:
  41
  ValentinKas, ніяка акція недопоможе через неділю те саме буде так повелось що в нас люди свині то пиво то бумага то окурки
   
 2. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  302
  Симпатии:
  1.796
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  52
  руслан777, якщо Вам не потрібно то, будь ласка, не вносьте смуту в маси.
  Я ж писав, не все так просто, але мужики налаштовані серйозно (та й мужики є серйозні і сурові: і рибаки і мисливці і з великим життєвим досвідом і з посадами, і які орієнтуються в нормативних документах, і з моторними човнами, кошками тощо). Спілка створена такими ж простими рибаками як я і Ви. Прийдіть хоч раз на збори і все почуєте. І ніхто не мішає Вам приймати участь у всіх заходах, які заплановано (зариблення, охорона ставу та інші). І навпаки, я думаю, що активна позиція щодо наведення порядку на ставу та прийняття участі в діяльності спілки - вітається. А можливо Ви станете одним із членів активу.
  але
  Тут все не опишеш. Та й тему я задумував, як тема для звітів, це тільки перші пости організаційного характеру.

  Тому прошу (того хто змінив назву теми:пардон:) повернути попередню назву, зобовязуюсь писати звіти:ok:, по крайній мірі коли почне щось ловитись в ставу. Думаю й інші підтягнуться. Та й перейменували не грамотно. Спілка вже створена, та й не називається вона по назві ставу, можливо в неї будуть ще інші стави тощо.
   
 3. Metiz

  Metiz метизятник и щукарь Команда форума

  Сообщения:
  2.683
  Симпатии:
  10.675
  Адрес:
  Павлоград
  Возраст:
  41
  Повернемо, обов"язково як почнете звітувати :). Поки одні балачки, то так хай і буде. Якщо тема зі звітами, то повинні в ній бути тільки звіти.
   
 4. ValentinKas

  ValentinKas гость Временно заблокирован

  "Сергей_БК де дізнаватися про збори які відбуватимуться чи акції ,якщо такі будуть ? Як зв"язуватися з активом спілки ,бо на моє прохання про телефон чи прізвища організаторів ,внятної відповіді в магазині "Рай для рибака" не отримав(
   
 5. руслан777

  руслан777 Рыболов

  Сообщения:
  40
  Симпатии:
  28
  Адрес:
  м.УМАНЬ
  Возраст:
  41
  Сергей_БК, перепрошую яка смута маленький прикла -переважна більшість з вас курящі рибалка не годинна справа - урни ніодної небачив -це тільки намьок а ще куча алкашні яка пье пивона березі і їсть чіпси і тд начинаючи з майских праздніків- а урни ні одної да і менталітет людей в нас нетой луче зразу викинути на місті чим нести до урни за 200 метрів
   
 6. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  302
  Симпатии:
  1.796
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  52
  ValentinKas, без згоди, я не маю права давати телефони людей, але я озвучу це питання активу. І сам буду викладати інформацію на сайті, яку буду знати. Завтра, орієнтовно о 10 годині (можливо трохи раніше, чи пізніше), якщо нічого не помішає, планується випустити першу партію зарибка в ставок. Місце зариблення так називаємі "камні" - пляжик зі сторони стоматполіклініки. Приходьте, там і взнаєте необхідну Вам інформацію. Тільки що подзвонили колеги, запрошували мене, але робота скоріш за все не відпустить. Хоча дуже хотів би, зробити фото, виложити в інтернеті, на сайті. Можливо це зможете зробити Ви.
   
 7. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  302
  Симпатии:
  1.796
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  52
  Із розмови з знайомими - членами товариства, вчора був затриманий браконьер, який ставив сітки на "Осташівці". Мужики які робили рейд по березі ставу, побачивши браконьєра, визвали наряд поліції, яка його і затримала з полічним: лодка, сітки, риба.
   
 8. ValentinKas

  ValentinKas гость Временно заблокирован

  Дякую за інформацію, дуже хотів би бути присутнім, але працюю з 8 до 16 тому можливо заходи будуть на якихось вихідних
   
 9. Сергей_БК

  Сергей_БК Рыболов

  Сообщения:
  302
  Симпатии:
  1.796
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  52
  Тількищо розмовляв з колегою, з активу, по телефону (робота не дає можливості прийняти активну участь самому але намагаюсь тримати руку на пульсі і інформувати інших). Вчора між 11 та 12 годинами відбулося зариблення ставу зарибком карася, випущено 900 кг, приблизно 120-130 штук на кілограм. Слідуючий етап зариблення ставу, вже цієї весни, коропом та білим амуром. Прохання до тих хто вагається щодо вступу в товариство, власне вступати. Зарибок коропа та амура значно дорожчий, і чим більше коштів буде на його закупівлю тим більше зарибка попаде в став, і чим раніше попаде тим скоріше досягне приємливих розмірів. Ставте лайки:ага:, вступайте в товариство:company:
   
  • Нравится Нравится x 1
 10. ValentinKas

  ValentinKas гость Временно заблокирован

  Думаю справа має піти, брав участь у чергуванні вечірньому разом із трьома активістами , шукали любителів ставити доріжки та інше ,як виявилося їх поменшало останнім часом ,головне серйозне ставлення до справи кожного члена спілки.
   
  • Нравится Нравится x 1