1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Обговорення питань створення товариства "ставок "Осташівка", м.Умань

Тема в разделе 'Рыбалка в Черкасской области', создана пользователем Сергей_БК, 6 апр 2016.

1. руслан777

руслан777 Рыболов

Симпатии:
    28
    ValentinKas, ніяка акція недопоможе через неділю те саме буде так повелось що в нас люди свині то пиво то бумага то окурки

2. Сергей_БК

Сергей_БК Рыболов

Симпатии:
    2.150
    руслан777, якщо Вам не потрібно то, будь ласка, не вносьте смуту в маси.
    Я ж писав, не все так просто, але мужики налаштовані серйозно (та й мужики є серйозні і сурові: і рибаки і мисливці і з великим життєвим досвідом і з посадами, і які орієнтуються в нормативних документах, і з моторними човнами, кошками тощо). Спілка створена такими ж простими рибаками як я і Ви. Прийдіть хоч раз на збори і все почуєте. І ніхто не мішає Вам приймати участь у всіх заходах, які заплановано (зариблення, охорона ставу та інші). І навпаки, я думаю, що активна позиція щодо наведення порядку на ставу та прийняття участі в діяльності спілки - вітається. А можливо Ви станете одним із членів активу.
    але
    Тут все не опишеш. Та й тему я задумував, як тема для звітів, це тільки перші пости організаційного характеру.

Тому прошу (того хто змінив назву теми:пардон:) повернути попередню назву, зобовязуюсь писати звіти:ok:, по крайній мірі коли почне щось ловитись в ставу. Думаю й інші підтягнуться. Та й перейменували не грамотно. Спілка вже створена, та й не називається вона по назві ставу, можливо в неї будуть ще інші стави тощо.

3. Metiz

Metiz метизятник и щукарь Команда форума

Симпатии:
    13.183
    Повернемо, обов"язково як почнете звітувати :). Поки одні балачки, то так хай і буде. Якщо тема зі звітами, то повинні в ній бути тільки звіти.

4. ValentinKas

ValentinKas Рыболов

Симпатии:
    3
    "Сергей_БК де дізнаватися про збори які відбуватимуться чи акції ,якщо такі будуть ? Як зв"язуватися з активом спілки ,бо на моє прохання про телефон чи прізвища організаторів ,внятної відповіді в магазині "Рай для рибака" не отримав(

5. руслан777

руслан777 Рыболов

Симпатии:
    28
    Сергей_БК, перепрошую яка смута маленький прикла -переважна більшість з вас курящі рибалка не годинна справа - урни ніодної небачив -це тільки намьок а ще куча алкашні яка пье пивона березі і їсть чіпси і тд начинаючи з майских праздніків- а урни ні одної да і менталітет людей в нас нетой луче зразу викинути на місті чим нести до урни за 200 метрів

6. Сергей_БК

Сергей_БК Рыболов

Симпатии:
    2.150
    ValentinKas, без згоди, я не маю права давати телефони людей, але я озвучу це питання активу. І сам буду викладати інформацію на сайті, яку буду знати. Завтра, орієнтовно о 10 годині (можливо трохи раніше, чи пізніше), якщо нічого не помішає, планується випустити першу партію зарибка в ставок. Місце зариблення так називаємі "камні" - пляжик зі сторони стоматполіклініки. Приходьте, там і взнаєте необхідну Вам інформацію. Тільки що подзвонили колеги, запрошували мене, але робота скоріш за все не відпустить. Хоча дуже хотів би, зробити фото, виложити в інтернеті, на сайті. Можливо це зможете зробити Ви.

7. Сергей_БК

Сергей_БК Рыболов

Симпатии:
    2.150
    Із розмови з знайомими - членами товариства, вчора був затриманий браконьер, який ставив сітки на "Осташівці". Мужики які робили рейд по березі ставу, побачивши браконьєра, визвали наряд поліції, яка його і затримала з полічним: лодка, сітки, риба.

8. ValentinKas

ValentinKas Рыболов

Симпатии:
    3
    Дякую за інформацію, дуже хотів би бути присутнім, але працюю з 8 до 16 тому можливо заходи будуть на якихось вихідних

9. Сергей_БК

Сергей_БК Рыболов

Симпатии:
    2.150
    Тількищо розмовляв з колегою, з активу, по телефону (робота не дає можливості прийняти активну участь самому але намагаюсь тримати руку на пульсі і інформувати інших). Вчора між 11 та 12 годинами відбулося зариблення ставу зарибком карася, випущено 900 кг, приблизно 120-130 штук на кілограм. Слідуючий етап зариблення ставу, вже цієї весни, коропом та білим амуром. Прохання до тих хто вагається щодо вступу в товариство, власне вступати. Зарибок коропа та амура значно дорожчий, і чим більше коштів буде на його закупівлю тим більше зарибка попаде в став, і чим раніше попаде тим скоріше досягне приємливих розмірів. Ставте лайки:ага:, вступайте в товариство:company:

• Нравится Нравится x 1
  10. ValentinKas

ValentinKas Рыболов

Симпатии:
    3
    Думаю справа має піти, брав участь у чергуванні вечірньому разом із трьома активістами , шукали любителів ставити доріжки та інше ,як виявилося їх поменшало останнім часом ,головне серйозне ставлення до справи кожного члена спілки.

• Нравится Нравится x 1