1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

с. Деражно, Костопольский р-н

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

1. Биос

Биос гость Временно заблокирован

Толя добрий день! Вітаю на форумі!
    Потрібно уточнити: ти маєш на увазі шо зараз НЕкоретно ловити бо у неї нерест? Чи, а буде вона клювати в нерест?

Стосовно нересту, як періоду кльову, то відповім так.
    Дійсно, у сам період нересту кльов падає. Значно. Але все ж таки, хоть і невеличкий, та він таки є, бо риба це ж живий організм, а не завод, що праціє по залізному графіку.
    Після нересту буде жор, вона буде "бока" нагулювати.:)

• Нравится Нравится x 5
  2. Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Симпатии:
    12.650
    Привіт Толік, добро пожалувати на форум!

На рибалку їхати смисл завжди є :gi-gi:
    А відносно того чи буде клювати важко сказати – на різних водоймах щука нереститься по різному, так що э вірогідність ще попасти на щуку яка тільки готується до нересту.

Однозначної відповіді немає, по кожній водоймі краще поспілкуватись з досвідченими рибаками (саме на цій водоймі), або з місцевими. Але з цими зимами – все вверх тормашками:bm:.

І ще раз: їздити треба, щоб не пропустити той самий після нерестовий жор (про який Биос писав).

Відносно Волошок я опиту не маю.

ЗІ. По „Волошкам” пиши поки що в загальній темі „Где я рыбачу: Ровенская обл.”( http://fishing-ua.com/showthread.php?t=553&page=19), бо якби Волошки в іншій стороні від Деражно:gi-gi:.

Даа, наверно мне надо становится модератором по области (если больше никто не претендует?).

• Нравится Нравится x 7
  3. Толик

Толик Анатолий Анатолич

Симпатии:
    1.757
    Дякую!!! А коли наступає цей самий ЖОР?
    P.S. А як відправляти дякую за корисне повідомлення)))

• Нравится Нравится x 1
  4. Никто

Никто гость Временно заблокирован

Абсолютно точно. Есть золотое правило:
    Что б попасть на хорошую рыбалку надо чаще бывать на рыбалке.

• Нравится Нравится x 5
  5. Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Симпатии:
    12.650
    Почитай тему "Щука" она по моему и начинаеться статьей про весенний жор. А вообще пользуйся поиском - не ленись :).

Кнопка "Спасибо".

ЗЫ. Старайся задавать вопросы в соответствующих темах!

• Нравится Нравится x 2
  6. Толик

Толик Анатолий Анатолич

Симпатии:
    1.757
    Скажи будь-ласка яка туди ходить маршрутка і яка вартість квитка. Можливо на потязі...
    І приблизний орієнтир на місцевості...:kapitan:
    (ставок "Хранилище")

• Нравится Нравится x 1
  7. Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Симпатии:
    12.650
    16.03.08 Старица Горыни, «Забара», «Сосновый бор»

Выехали из Ровно около 7 часов - 5 человек (Степанович, два Саши, Вовчик и я) одной машиной – сначала заехали на старицу, там уже были
    Вовка с Игорем (у Вовки маленькая щучка). Завтракаем, идем кидать и я ловлю свою ПЕРВУЮ в этом году щучку грамм 500 (девочка, уже без икры – худенькая бедняга). На Салмовский тонущий слайдер – на падении взяла.:ura:

Санька ловит рядом на мотыля, но не очень успешно (одна плотвичка – поставлена на живца)– переходит на болотце и ловит еще немного небольшой плотвички и пару голавликов.
    Перепробовали все наживки – ничего.
    Выглянуло солнце – так приятно было помедитировать на весеннем солнышке (на фотке):).

Переехали на «Забару», а Санька с удочкой на маршрутке переехал на «Сосновый бор» и наловил немного окуней.
    А у нас на «Забаре» снова пусто, покидали, отдохнули и в Ровно – у Степановича в гараже шашлык жарить.

Вот такой выезд, я доволен. Судя по тому, что в моей щучке были только остатки икры - думаю уже не долго (неделька - дней 10), скоро переболеет.

Вложения:

• Нравится Нравится x 13
  8. Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Симпатии:
    12.650
    Толик, їжджу машиною, але знаю що пару штук іде з автовокзалу и багато з Ж/д вокзалу. Як приїдеш в Деражно виходь в центрі, та іди до церкви, проходиш перехрестя (церква залишається з права) і йдеш в кінець вулиці. В кінці вулиці побачиш бетоний паркан та повертаєш за ним на право та йдеш понад ним, а потім понад стіною ферми.
    А там уже й ставок побачиш.
    Але зараз власник не дає ловити взагалі – нерест (можливо і правий), а літом ціна 15 грн. Якщо зберешся – дам в лічку телефона – буду коректувати, щоб не загубився, а буду в Деражно – зустріну.

• Нравится Нравится x 6
  9. Толик

Толик Анатолий Анатолич

Симпатии:
    1.757
    Горыныч я хотів запитати, а ти завжди щось ловиш?
    Чи бувало таке, що нічого не зловив?

• Нравится Нравится x 1
  10. Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Симпатии:
    12.650
    :gi-gi: Конечно не всегда ловил (почитай мои отчеты за осень)
    А прошлой весной-летом пропустил, по-моему только 1-у субботу и 1-о воскресенье без рыбалок :) , и за этот сезон примерно 3-4 рыбалки впустую, и то: если в субботу не словлю то в воскресенье что-то попадалось.

Даа, хороший прошлый сезон был (тьфу, тьфу, тьфу через плечо чтоб не зглазить текущий) :).

• Нравится Нравится x 5