1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно рибалка в Маловисківському районі

Тема в разделе 'Рыбалка в Кировоградской области', создана пользователем КАН, 3 июл 2014.

1. КАН

КАН Рыболов

Симпатии:
    3.470
    Очень трудовая рыбалка. Погода кардинально менялась на протяжении всего дня: дождь, солнечно, сильнейший ветер, полнейший штиль. Гидрометцентр в очередной раз жестоко пидманув.
    Щука и судак ушли на дальний кордон, а вот окунь очень достойного размера изредка отзывался. Рыба рассредоточена по водоему, с точки удавалось выпросить одну-две рыбины, но зато все полевки злые именно те, которые приносят истинное наслаждение от рыбалки. Долго подбирал приманку, ею оказался Reins G-tail Saturn и только в 419 колере, фавориты прошлых рыбалок 606-й и 012-й были в игноре.
    В поимке этих замечательных окуней, мне также помогали спиннинг Favorite New Spirit 692M. катушка Ryobi Exia 3000 и шнур Sunline Supr PE 8lb.
    Всем Мира и НХНЧ!:somyara:

PA109758.JPG

Вложения:

• PA109751.JPG
      PA109751.JPG
      Размер файла:
      337,7 КБ
      Просмотров:
      34
    • PA109754.JPG
      PA109754.JPG
      Размер файла:
      248,2 КБ
      Просмотров:
      31
    • Нравится Нравится x 19
  2. КАН

КАН Рыболов

Симпатии:
    3.470
    В порівнянні з минулою рибалкою, сьогодні вже окунь пішов на дальній кордон. Зате судак приніс море емоцій і хоча проводку потрвбно було робити дуже тендітну на межі шевеління, клюваки гарні злі. Продовжує приносити задоволення Favorite New Spirit. Ну а Sexy Impact поза конкуренцією:predator:.
    Миру нам і НХНЛ!:somyara:

PA129778.JPG

• Нравится Нравится x 18
  3. КАН

КАН Рыболов

Симпатии:
    3.470
    Пісня: "..... я зі щасливим фейсом,
    Ще трохи і мене до нього приревнує Мейсон." Дзідзьо.

MAYSON не "приревнував" . MAYSON Shaggy Shad 3" приніс ось це, на таці з блакитною каймою:)

PA189853.JPG

• Нравится Нравится x 19
  4. КАН

КАН Рыболов

Симпатии:
    3.470
    Дуже "трудовий" видався рік в плані рибалок, а особливо трофеїв. Тим більше приємно здобути цей самий трофей.
    Джиг Favorite New Spirit . силікон Big Hammer ( Олег Magalon, :zachet::kenty:)

IMG_20171112_134310.jpg IMG_20171112_134206.jpg

• Нравится Нравится x 22
  5. КАН

КАН Рыболов

Симпатии:
    3.470
    :hi:Звіт за рибалку трохи з запізненням:пардон:
    З ранку на твіч вмовив щуку на 2 кг, спрацював воблер Usami Taidana. Потім на протязі декількох годин не убуло і покльовки, переключився на пошук судака, але і кликастий жодного разу не відгукнувся на мої хитрощі:sleep: Потім біля дванадцятої години вмовив на джиг не велику щучку (Keitech Swing impact Fat 3,3") і знову тиша. Думав на цьому рибалка закінчилась і тут поперло:predator:
    Буквально на протязі однієї години вдалося вмовити сім щучок, дві благополучно відчепилися самі, а чотири штуки я втопив сам. Трішки залишив і собі:пардон: рибачив спіннінгом Favorite New Spirit.
    Миру нам і НХНЛ!:solnce2::somyara:

Вложения:

• Нравится Нравится x 17
  6. КАН

КАН Рыболов

Симпатии:
    3.470
    Свою порцію задоволення отримав. Кльов був не ахті, одна втопилася сама, другу втопив я, а третя...:пардон:Судака не бачив уже півтора місяця%)
    Надіюсь сезон не закритий:somyara:, Миру нам і НХНЛ :solnce2:!

P1019897.JPG

• Нравится Нравится x 19