1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

 1. Twister

  Twister Рыболов

  Сообщения:
  1
  Симпатии:
  14
  Адрес:
  г.Ровно
  Возраст:
  22.07.08 Азот передсамою дамбою в траві зразу за першим забросом на селікон (біло-червоний) чуть не випригнула на берег щучка, подальші спроби нічого не дали, після того як поставив 18гр воблер дві одна за одною щучки кожна по 1,5 кг . час рибалки з 8:20 до 11:00
   
  • Нравится Нравится x 14
 2. Юра

  Юра Рыболов

  Сообщения:
  161
  Симпатии:
  1.872
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  Рибалка 18.07.2008

  Був у відпустці і часу писати не було. Зараз виправлюсь.

  18.07.2008 поїхали з батьком на хімію зловити щуку на фаршировку до батькового ювілею.

  Зразу по приїзду відмічаємо надзвичайно низький рівень води як перед шлюзом, так і після нього. Погодка радує - парко, сонце в димці, тихо, проходили зрідка дрібні дощики. Вітер, правда, північно-східний. Тиск 737 мм і є стабільним.

  Перевірка точок нижче шлюза не дає результату. Вирішуємо іти на вхід стариці, що зразу вище шлюза. Там застаємо майже неймовірну для Горині картину - шалений бой хижака на вході в старицю, в самій стариці %). Було таке враження, що я попав на Ахтубу. Зразу ж на чорно-білий релакс копито під берегом беру щучку коло 2 кг :1_0072:. Це - мій рекорд по щуці поки що. Батько зразу ж на ту саму рибку - щучка 600 гр.
  кілька забросів - і чіпляю сітку. Ледве витягую її на берег, а там - линок 1.2 кг (видно, давно там сидить, бо весь поранений сіткою і ледь живий). Рибку забираю а сітку - під ніж. Трохи зміщаюсь і не вірю своїм очам - із прибережних трав біля відомої мені судакової точки вилітає судак грам 700 і атакує рибку. Промахується, чи я не вспіваю підсікти. :(
  Хижак помітив нас і перестав реагувати на приманки, потім взагалі затих. Видно, вихід закінчився.

  Іду на старицю. Води майже нема, суцільні водорослі. І в них щось неймовірно ганяє малька, той вискакує, пробігає по воді до 7 метрів і таки попадає в жадібні роти хижаків. Неймовірно %). На поппер - не хоче, вертушка - також ні. Саме робота для Yo-Zuri SS Minnow. Окуні б"ють по ньому, проводжають, але не беруть. Тут - удар і щучка коло пів-кіло надійно сядає на трійники. Проводка - підмотка без ривка і зупинка, бере після зупинки. Це - моя перша щучка на воблер!:1_0072: Через трохи - ще одна така ж. Бій затихає.

  Іду на річку. Ну що ж. Сьогодні день воблерів. Виймаю Джексон карась (ще старого, правильного розливу) і - в бій. Біля берегових заростей на нього сядає шнурок, якому він і в рот толком не поміститься. Благо, несильно поранився і пішов до родичів гуляти.

  Задоволений, розмочивши уловом 2-ва воблери і перший раз в житті зловивши на воблер рибу (3-ри щучки), відправляюсь додому.

  З.Ы. На жаль, фотка лише з телефону.
   

  Вложения:

  • DSC00010.JPG
   DSC00010.JPG
   Размер файла:
   120,8 КБ
   Просмотров:
   257
  • Нравится Нравится x 14
 3. Юра

  Юра Рыболов

  Сообщения:
  161
  Симпатии:
  1.872
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  Рибалка 20.07.2008 Хімія

  Хоча важко було повірити, що така ж везуха буде і цього разу, але чому б не перевірити, не сидіти ж вдома.

  Погодка цього разу була кардинально іншою: ясно і жарко, південно-західний слабкий вітер, тиск стабільний 738 мм. Але після дощів рівень води піднявся сантиметрів на 10-15.

  По приїзду - зразу до входа в старицю на судакову точку. І так і сяк облизав корчика - нема. Пройшовся вздовж прибережних трав - не хоче. В цей час батько на своїй улюбленій ранішній точці нижче шлюза бере щуку за 1 кг, але та під самим берегом рвонула і пішла :(. Іду до нього з протилежної сторони. Обкидаю прямий участок від першого поворота і до сухого дерева. Навіть ризикую Карасем, водячи його біля трав і коряжок -не хоче. Навіть не гуляє.

  Іду далі вниз по течії, продираюсь на непогае місце для забросів через такі густі зарослі, що ловлю себе на думці, може, не дарма так важко туди доставатись - буде риба. З цього місця можна обкидати весь поворот ріки, причому, приманку можна ложити під саму бровку, поросшу травою і , як потім вияснилось після 4 обривів, трьох затоплених дерев. Перші ж заброси і - зачеп. Стараюся скинути приманку спінінгом :somyara:, благо, мій Adams Premier Power Jig це прощає. На черговому сильному потягу зачеп оживає і подається. Ну, думаю, відломав гілку. Йде важко. І тут ... ривки, тупі таки ривочки. Гадом буду - судак. А берег обривистий і слизький. Дивлюсь, куди б йогог вивести. Підтягую, показується красень, більш за півторачку. І тут як щука мотає головою - і ад"ю. :злой: "Радості" моїй нема меж. Другий судак вже сходить. Дивлюся на приманку - прокусив рибку знизу і зачепився зубами за загіб гачка джиг-голівки. Тобто, я б його все одно не взяв. Ну і ладно. Подальші заброси зробили трохи легшою мою коробку з приманками. З обрива видно, як красень-головень до 1.5 кг ганяє малька під берегом прямо у нас під ногами. Вирішую йти звідси по добру по здорову, поки ще щось лишилось. Навіть незачіпляйки з грузом пулею в"язнуть.

  Іду на старицю. Вчорашнє місце біля входу в старицю, де ми ловили щук, плотно заставлене донками. :злой: Води більше, риба грає, але не так активно, як вчора. Взагалі, сьогодні сплесків не так багато. В ход іде Джекон карась - і видає мені щучку коло пів-кіло (стандарт) на рівномірній неспішній підмотці. Ще у одного спінінгіста сходить така ж на вертушку срібну невелику. Якесь заколдоване місце - вже 4 щучки вживаються на невеликому клаптику стариці, а в інших її місцях - не беруть. Видно, мальок сюди зігнало.
   

  Вложения:

  • SS850024.JPG
   SS850024.JPG
   Размер файла:
   139,9 КБ
   Просмотров:
   213
  • SS850027.JPG
   SS850027.JPG
   Размер файла:
   149,8 КБ
   Просмотров:
   204
  • Нравится Нравится x 14
 4. Юра

  Юра Рыболов

  Сообщения:
  161
  Симпатии:
  1.872
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  Рибалка 22.07.2008 Хімія

  Ну що ж. Сьогодні спробуємо "достати" судака із тих коряг, що я ловив на попередній рибалці. Підготувавши незачіпляйки, з самого ранку направляюсь на місце.

  Погода трохи мінлива, зранку хмарно, потім роз"яснилось, потім захмурилось і похолодало, потім стало тепло і парко. Вітер мінявся із Пн-Зах помірного до Пн помірного. Тиск зріс до 742 мм (на 4 одиниці). вода піднялася ще вище, вже мутнувата, риба ходила слабо, дуже слабо.

  Покидавши і обірвавши кілька приманок, розумію, що діла сьогодні не буде. Тож проаналізуй - вода прибуває, риба іде вверх по течії, де зараз буде судак? Правильно, біля шлюза. Так там не половиш, люба джига в"язне в камінні. Воблера підходящого поки що немає. Але на майбутнє є одна задумка - московська оснастка. Але це буде потім, а поки що перевіряю все нижче шлюза - глухо.

  Іду вверх до входу в старицю. Там, як потім вияснилось, зустрічаю нашого форумчанина Twister'а (http://fishing-ua.com/showpost.php?p=24329&postcount=7). Із його звіта зрозуміло, що взяв парочку щук на воблер, здається, форми minnow, чи не Salmo minnow, цікаво було б знати. Пробую також на воблер - карасик джексоновський. Ганяє по міляку, але, напевно, жерех.

  Іду далі вверх по течії. На обширному повороті ріки - серйозна велика яма. Вище її біля суцільних зарослів камиша гарно ганяє щось малька. Ідемо туди. Після кількох десятків забросів сядає на карасика щучка 600 гр (голодна). Непогано. Але більше брати не хоче.

  Іду на старицю на "заколдоване" місце. Дуже слабо сьогодні грає риба. По верху плаває окунь коло 300 гр, дохлий. Чи не браків робота?:злой:

  На карася - пусто. Ставлю необриблену Aglia long 2 срібна і беру щучку коло пів-кіло (тутешній стандарт). Блешня чіпляє її за голову. В шлунку у неї - дві верховодки - не голодна. Вже час йти на маршрутку.

  З.Ы. З підйомом води риба починає поступово ніби "розчинятися" - малька вже не так багато біля берегів, сплесків хижака і того менше. Мігрує, напевно. Жаль, що треба вже виходити на роботу - судачки біля шлюза зачекаються моєї московської оснастки.
   
  • Нравится Нравится x 17
 5. Konstantin

  Konstantin Рыбак в законе

  Сообщения:
  411
  Симпатии:
  4.650
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  09.08.08р

  В суботу,уже привычным для нас составом:gimmefive2:(Горыныч,Толик и я) едем на Химию.

  Решили сначала поехать к следующему мосту,что находится левее села(возле Бабы Гапки,если я не ошибаюсь).Было еще темно,но мы уже начали делать первые забросы с надеждой на поимку судака.

  Под мостом были всплески крупной рыбы,видимо жереха.У Андрея был слабенький удар судачка,о чем свидетельствовала царапина на приманке.Я потерял несколько приманок и это особо не поднимало настрой:стыдно:.

  Переехали на дамбу.После нескольких минут ловли,я почувствовал сильный удар,с последующим провисанием лески...отгрызла,зараза!:censored::i070522:Я перехожу на старицу,куда вскоре подошел и Толик.Была видна просто бешенная активность окуня и всплески жереха.На противоположном берегу спиннингист ловил на разные комбинированые тандемчики,из попперов твистеров и колебалочек в разных вариациях.Особых результатов у него я не наблюдал.Толик пытался соблазнить полосатого на поппер.Лично я видел насколько выходов,но до атаки дело так и на дошло.В образовавшийся котел я кинул микротвистерок,что сразу дало мне результат.Я поймал с одного места шесть небольших окуней(всех выпустил) и начал передвигатся по берегу.Андрей тоже поймал шесть окуней на белый микротвистерочек.У меня был еще один сход окуня немного покрупнее предидущих.

  Уже начали собиратся,как на самой последней проводке Толик берет щучку грамм 400 на колебалку:applodesments:.Фрикцион на катухе оказался слабо затянут+взяла на самом начале проводки,что придало борьбе еще более острых впечатлений.Как я понял,в этом году самая крупная щучка у Толика.Как говорится:"Мал золотник,да дорог!":)
   

  Вложения:

  • P8090072.JPG
   P8090072.JPG
   Размер файла:
   92,4 КБ
   Просмотров:
   210
  • P8090073.JPG
   P8090073.JPG
   Размер файла:
   126,2 КБ
   Просмотров:
   218
  • P8090078.JPG
   P8090078.JPG
   Размер файла:
   95,1 КБ
   Просмотров:
   225
  • P8090080.JPG
   P8090080.JPG
   Размер файла:
   123,5 КБ
   Просмотров:
   200
  • Нравится Нравится x 19
 6. Горыныч

  Горыныч Горыня Никитич

  Сообщения:
  1.661
  Симпатии:
  12.605
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  54
  Фото додаток:
  1. Азот дымит :( http://gallery.fishing-ua.com/files/1/5/0/5/049_34025_thumb.jpg

  2. За отсутствием судачка переходим на окуньков
  http://gallery.fishing-ua.com/files/1/5/0/5/052_431391_thumb.jpg http://gallery.fishing-ua.com/files/1/5/0/5/053_thumb.jpg

  В результате не одна рыбка не пострадала :)

  3. Костя с Толиком
  http://gallery.fishing-ua.com/files/1/5/0/5/076_thumb.jpg http://gallery.fishing-ua.com/files/1/5/0/5/077_thumb.jpg

  4. Толика "трофей"
  http://gallery.fishing-ua.com/files/1/5/0/5/082_thumb.jpg http://gallery.fishing-ua.com/files/1/5/0/5/083_474049_thumb.jpg
   
  • Нравится Нравится x 18
 7. тоха

  тоха гость Временно заблокирован

  р.Горінь

  14,08 Вирішив поїхать на пару годин під вечір порибачіть на Горіні в районі селища Оржів на старицях. Жалію що неприїхав трохі раніше 19,00 , такої жвавості риби давно небачів(було багато всплесків як малої так і великої риби) Взяв тільки щучку гр,600(на самопальний воблер, на той самий що попередній фотографії) і було ще пару ударів на чорнобіле "копито" Взязку з тим що пізнувато пришов активність падала з кожною хвелиною.
  15,08 Вирішив зранку попробувать ще(перед роботою 6,00-7,30), але тої самої активності не було, зловив 3 окунці 200-300гр.(вертушка "спінекс" №2) і ще пару сходів і ударів окунців було, активності більшої риби небуло:стыдно:
   
  • Нравится Нравится x 13
 8. Юра

  Юра Рыболов

  Сообщения:
  161
  Симпатии:
  1.872
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  Хімія 25.08.2008

  Приїхав рано, в 6-00 був на річці з розрахунку застати кльов судака.
  Улюблене місце по судаку було зайняте, тож пішов на інше, правда, воно спрацьовує набагато пізніше (глибше в осінь), але вибирати не приходилося.
  Погодка осіння - прохолодно, західний середньої сили вітер, пасмурно. Вчора пройшла сильна злива з грозою. Вода мутнувата, але рівень - низький.
  Після кількох забросів - посадив приманку на кущ на тому березі. Обірвав частину основної жилки і прийшлося поставити запасну шпулю з 0,25 жилкою. Після цього джиг перетворився на кошмар: нічого не відчуваю, так як жилка тягнеться немилосердно. З горем пополам обловив кілька місць, так і не побачивши ні покльовки, ні виходів хижака. Хоча мирна рибка себе показувала.
  Зайнявся перевірком глибоких бровок ям. На черговій проводці вздовж бровки бере щучка грам 350. На самому глибокому місці ями.%) Була відпущена. Вздовж верхньої бровки, поросшої травою, виходів не наблюдалось. І взагалі, важко впізнати ріку. В минулі роки вода кипіла від щуки та жереха, по траві робилась мерва. Зараз - нереальна тишина. Обловивши ще кілька місць і спасши свої повішені на кущі з іншого берегу ріки приманки йду до шлюза. Пізнувато, звичайно, але потренуюся ловити в цих умовах.
  Зразу ж мені повідомляє мужичок, що зранку тут один рибак взяв судака за півтора кіло. Але лишив пів своєї коробки приманок на зачепах. З обох боків шлюза сильна зворотня течія витягує легку приманку в одну лінію паралельно берегу в напрямку до шлюза. Підходи до води є лише на плитах, що біля шлюза. Ловити на воблери практично неможливо - заброс вниз по течії і треба робити швидку проводку, щоб воблер хоч трохи заглибився. А це не є гуд. Джиг і "балда" застряє в камінні. На воблер CountDown з берега ловити не виходить. Ставлю сонар. Вже краще, але - мовчок. В цей же час кілька спінінгістів прочесують джигом каміння - також мовчок. Як на судака, то вже пізно. Ні жерех, ні щука себе не показують. :(
  Перевіряю вход в старицю, що вище по течії - пусто, ні виходів, ні сплесків. В стариці дрібний жерешок в самому тихенькому місці потроху ганяє малька.
  В 11-30 завершую рибалку.
  Можливо, різка зміна погоди на гірше спровокувала затишшя в кльові хижака? На жаль, останнім часом на вихідні постійно портиться погода. Батько має можливість виїзджати на буднях, то результати бувають просто разючі. А, можливо, у риби виробився стійкий "комплекс" до кльову у вихідні, коли їй по голові починають бомбити приманками звідусіль і плавати по головах:company: з сітками і бомбами.
   
  • Нравится Нравится x 15
 9. ВикторGVS

  ВикторGVS гость Временно заблокирован

  с.Оржів

  Сьогодні після обіду з"їздив на річку в район с.Оржева. Кидав вертушки, було декілька виходів окуня і невеличкого голавлика. Одного, 50-грамового впіймав, практично догнав вертушку вже в повітрі. Взагалі хижак жирував конкретно! Сплески великої риби іноді просто лякали.
  Потім спробував джигувати і не прогадав. При черговій проводці на падінні класичний тичок і 800 грамовий судачок в заліку. І на цьому все.
   
  • Нравится Нравится x 11
 10. Олег-Ровно

  Олег-Ровно Рыболов

  Сообщения:
  103
  Симпатии:
  1.284
  Адрес:
  c.Олександрія (Рівне)
  c.Олександрія

  Майже кожен ранок хожу купатись на пляж зі сторони дитячих лагерів, в районі скважини (рівняни знають, багато хто набирает там питну воду). Постійно поруч з пляжем, в траві бье хижак, інколи просто на пляжі чималі всплески. Пару днів назад взяв спінінг. годину безрезультатно полоскав мепс аглию 1,2 та резинки різних кольорів. В кінці поставив попер "відомої" кітайської фірми за 5 грн. Пустив по течії на метрів 50, потім гарненько, з бульканням, як вчили, провів поперок вздовж самого берега, як раз там, де коливались під водою чубайки трави. В самом кінці проводки - вихід, бах, підсічка, коротка "боротьба", і здобич на березі. Щука 30 см, майже неушкоджена і перелякана була тут же відпущена догулювати відпущений її рибьїм богом термін.

  Хочу відмітити, з поступовим охолодженням води в горині все більшу активізацію хижака - класика.
  Всім удачи! :somyara:
   
  • Нравится Нравится x 14