1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

 1. тоха

  тоха гость Временно заблокирован

  В районі Оржева польот подьонки був масовий, спочатку поодинокий ну а в годині дев"ятій на повну катушку. Хоча в різних місцях це явище різне, на одній і тій самій водоймі.
   
  • Нравится Нравится x 17
 2. Син рибалки

  Син рибалки Рыболов

  Сообщения:
  30
  Симпатии:
  235
  Адрес:
  м.Рівне
  Сьогодні в районі Азоту був масовий виліт подьонки.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 21
 3. Син рибалки

  Син рибалки Рыболов

  Сообщения:
  30
  Симпатии:
  235
  Адрес:
  м.Рівне
  Я вчора пізно ввечері (вже вночі) імпровізував... Одноразових стаканчиків вдома не знайшов, отож спробував слідуючим чином.
  Подьонка в мене була двох типів: перша - суха, - це та що я ловив в польоті підсаком, коли вона скидала мішечок, чіпляючись до прибережних кущів; друга - мокра, це та що я ловив з води, теж підсаком, зануривши ліхтарик в воду біля берега. Ліхтарик приваблював комах до берега, оскільки основна їх маса роїлася на течії. Таким чином трохи вдалося вполювати цих звірюк.
  Взагалі хочу сказати, що вчора отримав величезне задоволення від даного природнього дійства. Хто не мав бажання чи можливості спостерігать масовий виліт подьонки - той багато втратив!
  Отож я ввечері з комахами зробив слідуюче: суху розложив відразу в газети та заморозив, а мокру просушив на газетах, та запакував в сухі та заморозив. Тільки що перевірив морозильник та переконався, що все супер! Мене лише цікавить, що буде з комахою після розморозки, чи довго зберігатиметься на повітрі, під час риболовлі? Що скажете, панове? Поділіться, також методамии лову на "морожену" подьонку. Які результати?

  Добавлено через 7 часов 59 минут
  Колись мені довелось ловить на личинку подьонки. Мене ВПЕРШЕ запросив скласти компанію лову на Горині (років з п"ять-шість тому) один мій товариш. Для того, щоб личинку намити, він позичив в знайомих пожежних спеціяльного черпака. Ми їм скористались, та намили достатньо. Я ловив в основному плотву на поплавок. Манюнький гачок, жилка 0,12... Раптом покльовка, підсічка, 30-40хв. зайнятної боротьби...короп 6кг з гаком. Товариш в шоці, бо був неподалік і думав, що я зловив гілляку. На допомогу я навмисне не кликав, бо вже мав достатній досвід карпового лову та завжди виважую дорослу рибу сам, це принципово. Коли обірву, - то як кажуть - сам баран, крайніх немає. Мандража майже не було, а про делікатність оснастки усвідомлював. З того часу розумію, що кращої наживки, ніж природня, не буває!
   
  • Нравится Нравится x 15
 4. ВикторGVS

  ВикторGVS гость Временно заблокирован

  Під вечір на стариці Горині в районі Азоту.
  4 окунця на попер.
  А ще знайшов літні опенькі.
   

  Вложения:

  • 12.jpg
   12.jpg
   Размер файла:
   302,4 КБ
   Просмотров:
   213
  • 13.jpg
   13.jpg
   Размер файла:
   731,8 КБ
   Просмотров:
   212
  • опенькі.jpg
   опенькі.jpg
   Размер файла:
   772,8 КБ
   Просмотров:
   224
  • Нравится Нравится x 25
 5. тоха

  тоха гость Временно заблокирован

  Вирішив сьогодні порибалить(Оржів), так як погода вже дістала і надоїло сидіти в приміщені. В принципі вийшло подихати свіжим повітря і розслабиться. На рахунок улову покльовок 0, не враховуючи одного окунця (копито),. На поверхні води хижака взагалі видно не було. Зустрів двох знайомих рибацюг, у них жодного тичка. Якесь затишшя вже дві неділі:(

  На фото з окуньом самий уловистий (у мене) колір приманки на р. Горинь.
   

  Вложения:

  • Зобр017.jpg
   Зобр017.jpg
   Размер файла:
   52 КБ
   Просмотров:
   183
  • Зобр018.jpg
   Зобр018.jpg
   Размер файла:
   42,8 КБ
   Просмотров:
   180
  • Зобр051.jpg
   Зобр051.jpg
   Размер файла:
   78,3 КБ
   Просмотров:
   225
  • Нравится Нравится x 25
 6. Vlad Amator

  Vlad Amator Рыболов

  Сообщения:
  378
  Симпатии:
  4.475
  Адрес:
  г. Ровно
  Возраст:
  40
  Собирался в воскресенье 14/06/09 ехать на рыбалку с утра-пораньше... Но погода внесла свои коррективы, в 3.00 утра выехать из-за дождя не удалось... Я псих, поехал бы. но коллега в отказку, а мой "пипеляц " после дождя, а тем более во время по глине не очень ездит, резина не та...
  Поэтому уже думал без рыбалки буду, но после обеда распогодилось и кореш согласился ехать, но уже не так далеко типа Суйска, или еще куда на Горынь... Посему была выбрана Александрия, в виду близкого географического расположения к городу-герою Ровно, да и наколочка была, что есть место, где на сома можно донку кинуть...
  Приехали около 19.00. Ходил по берегу мужчина, спининговал, но с его слов, у него ОП...
  Я приготовил две донки, одну на росянку, другую решил живцом зарядить, для чего мы расчехлили удочки и принялись ловить живца...
  В результате у товарища верховодка, пошла на живца, а у меня на донный заброс взял подлещик чуть больше ладони, пошел на засолку. Покидал и я спин, без результатов, видел всплеск головня доедала рыба то, что на поверхности плавало после вылета поденки... к моему изумлению, еще и майские жуки летали и на воду падали, а уже июнь за середину перевалил...
  Смотались и по домам... В понедельник 15/06/09 поехали проверять донки... На живцевой, пусто, ни живца ни улова, а на росянку взял окунец не большой, заглотил за ночь по самое не балуйся, пришлось забрать, пойдет в засолку...
  Вот так порыбачили.
  Надо будет таки погоды дождаться и ломануться по взрослому :)
  Всем удачи, ни хвоста ни чешуи! :)
   
  • Нравится Нравится x 22
 7. Олег-Ровно

  Олег-Ровно Рыболов

  Сообщения:
  103
  Симпатии:
  1.284
  Адрес:
  c.Олександрія (Рівне)
  18.06.2009р, с.Олександрія

  Рассказ о том как александрийские рыбачки верховодку удят (события реальные)
  мой отец, рыболов любитель с большим стажем, последние пару лет вместе со мной пристрастился к спиннинговой ловле на горыни, но не гнушается и с поплавчаной посидеть.
  прицепил к шнуру на спиннинге поводок из лески с легким поплавочком и таскает уклейку из под кустов. :gi-gi: я смеюсь над ним, говорю сие действо называется позор спиннингиста!
  так было и вчера, натягавшись верховодки, поцепил поверхностный воблерок на голавля, и на равномерноей проводке вдоль коряжника зацепил рыбину. с его слов, говорит, что сразу и не понял что рыба, думал ветка повисла на приманке, туго идет против течения. Но когда подвел к берегу: обалдел! :bm: Щука!
  щука, до этого момента, послушная и управляемая, увидевши рыбака, испугалась и ходу ....
  тут, со слов отца, началось настоящее вываживание, рыбина просто так сдаваться не хотела. берег крутой, типа карнизика до 0,5 метра, волоком не вытянеш, подсака нет, два раза, говорит брал за зябры - вырывалась, уходила на середину, возвращалась в берег.
  Но взял все таки зубатую! с чем я его сердечно поздравил по телефону и уже вчера вечером очно, естественно сфоткавши вместе с трофеем!
  Молодец, папа, есть еще порох! :applodesments:
  п.с. 3100 на кухоных весах
   

  Вложения:

  • Ig_0001.jpg
   Ig_0001.jpg
   Размер файла:
   245,6 КБ
   Просмотров:
   201
  • Ig_0002.jpg
   Ig_0002.jpg
   Размер файла:
   247,4 КБ
   Просмотров:
   195
  • Img_2.jpg
   Img_2.jpg
   Размер файла:
   245,3 КБ
   Просмотров:
   189
  • Ig_0004.jpg
   Ig_0004.jpg
   Размер файла:
   240,9 КБ
   Просмотров:
   218
  • Нравится Нравится x 37
 8. Горыныч

  Горыныч Горыня Никитич

  Сообщения:
  1.654
  Симпатии:
  12.454
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  55
  Мои поздравления Бате!:gimmefive2:
  Особый респект, что сумел ее взять (многие знают какие тройнички на Салмо Тини)%)!

  Олег, а рулетку ты прикладывал к основанию хвоста или к окончанию хвостового плавника?
  Делай наоборот, тогда можно и так и так посмотреть... Я стал фоткать с рулеткой для статистики:)
   
  • Нравится Нравится x 8
 9. Олег-Ровно

  Олег-Ровно Рыболов

  Сообщения:
  103
  Симпатии:
  1.284
  Адрес:
  c.Олександрія (Рівне)
  Спасибо, Андрюша, обязательно передам
  размер на рулетке естественно! от кончика хвостового плавника,
  ведь так же больше :в_натуре:
   
  • Нравится Нравится x 11
 10. Олег-Ровно

  Олег-Ровно Рыболов

  Сообщения:
  103
  Симпатии:
  1.284
  Адрес:
  c.Олександрія (Рівне)
  28.06

  раді того що підняти мою улюблену водойму на верх чарту, напишу пару слів.
  в неділю було дуже спекотно, але я з 8 ранку до 14.00 чесно пройшов улюблені місця від олександрійського пляжу до святського лугу.
  спостереження такі: вода досить висока, дуже прозора і тепла. річка, на мій погляд, заростає в нашому районі все більше з кожним роком. не знаю, радіти цьому факту чи ні!? голавня дрібного по куткам повно, стайки 5-10 штук, якщо вести себе тихо, дружно вискакують на струю і за хвилину повертаються, сміливо цікавляться любим предметом, що пливе по воді. один вихід з берега невеличкого головня на мою приманку так і не завершився атакою, красень за 5см від воблера втратив цікавість і лениво повернувся на позіцію. сплесків не спостерігав, велика кількість малька говорила про те що хижак відпочивав.
  знайомий провів ніч на перекаті напротив с.сергіївка. спінінгіст-аматор, досвідчений, думающий, системний. зловив одного головня в 6.00 ранку, теж здивований тишою. припущення: може вплинула негода у вечорі в суботу. до речі, дуло і поливало в нас не по децки, просто атас! зносило шифер, валило дерева. може і риба залягла в свої схованкі
   
  • Нравится Нравится x 19