1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

1. тоха

тоха Рыболов

Симпатии:
    2.126
    Рекомендую все-таки їхати в Суськ(сам їжджу) Дорога дійсно через військову частину краща в будь яку погоду. А чого такі рекомендації, знайомий сидів 2,3-06,09 якраз в у вказаному районі, розказував(з ночовкою) що два вечори підряд "електрики" плавали, вже і грузом з донки шмаляв по них. Нормальні рибацюги вже готові на силові методи бо вже "дістали"
    Вибачаюсь за OфToПиK

• Нравится Нравится x 11
  2. ВикторGVS

ВикторGVS Рыболов

Симпатии:
    4.796
    Ввечері після роботи з сусідом виїхав в район Азоту.
    Ловив в основному на попер в затоках-стариках вище шлюзу.
    До цього дня я думав, що мабуть з віком втратив той "мандраж" і тремтіння в руках, яке буває при клюванні гарних трофеїв. Якось останнім часом дуже холоднокровно і спокійно відчував себе при ловлі. А сьогодні...
    При черговій проводці попера в мене був т-а-к-и-й удар!!! Водоворотом, який утворився після клювання, мого попера затягнуло десь під воду, я навіть подумав, що засік рибу. Проте не сталося.
    Після такого клювання я відчув, що рученятка таки трусяться.:)
    Було ще чотири щучих виходи на попер та декілька окуневих "чпоків" протягом якихось 20-30 хвилин після заходу сонця, проте реалзовано лише одне клювання маленького щупачка.
    Але сьогодні отримано справжнє задоволення....

Вложения:

• IMG_0311.jpg
      IMG_0311.jpg
      Размер файла:
      455,1 КБ
      Просмотров:
      174
    • IMG_0314.jpg
      IMG_0314.jpg
      Размер файла:
      167,6 КБ
      Просмотров:
      206
    • Нравится Нравится x 19
  3. тоха

тоха Рыболов

Симпатии:
    2.126
    Так як свята продовжуються, вирішив з’їздить після роботи в Суськ на Горинь. 18,00 на водоймі, бачив пару в сплесків не великої риби, яка ганяла мальок, і одного більшого екземпляра. Бобри табунами ходять, через кожні 5-10 метрів полюбом пропливає, та ще й таких розмірів. Від не сподіваної зустрічі чужака іде відлякуючий голосний удар бобра хвостом. На рахунок улову, не великий окунець гр. 200(вертушка самопал) і невеликий удар щуки, якби трохи краще підсік то віброхвост залишився 100% без хвоста, а так є можливість відновити. Знайомий пару днів ходить, то в нього взагалі без удара.

Може кому цікаво, сьогодні подьонка почала літати. І що цікаво бачив як не велика риба гр.300-500 підбирала з поверхні води "делікатеси". Пригадуються ті роки коли річка в такі дні вирувала великою кількістю риби і значно більших розмірів. Таке враження що великої риби зовсім не має.

• Нравится Нравится x 16
  4. zvod

zvod Рыболов

Симпатии:
    810
    Сьогодні мав нагоду побувати на Горині в районі Хотина... Сподівався на виліт падьоднки, якої ще небуло.... Лише поодинокі випадки... ловив на фідер. Брала виключно плотва не зовсім інтенсивно але залікових розмірів. Спіймав ще до того того головня на гарну ладонь та півкілограмову плотку.
    Мій товариш Василь - теж сподівався на "польот бабочки", але все марно. Лише згодом на самій струї в проводку на поплавчанку дещо половив білої некрупної риби.
    Одним словом не зовсім попали.

зы...
    По самій струї... на шлейіфі, що несе ріка зверху кормиться рибка… Дуже вразив сом – спочатку голова, потім хвіст змією – ШИКАРНО!!!

• Нравится Нравится x 14
  5. ВикторGVS

ВикторGVS Рыболов

Симпатии:
    4.796
    Падьонка летить на заході сонця і досягає піку коли сутеніє. Так що рано ви повернулися, не дочекавшись вильоту.
    Якщо по поверхні кормиться активно риба - вірна прикмета того, що буде масовий виліт падьонки. Думаю якраз сьогодні це і відбудеться, поскільки вчора були лише одинокі метелики

• Нравится Нравится x 12
  6. тоха

тоха Рыболов

Симпатии:
    2.126
    В районі Оржева польот подьонки був масовий, спочатку поодинокий ну а в годині дев"ятій на повну катушку. Хоча в різних місцях це явище різне, на одній і тій самій водоймі.

• Нравится Нравится x 17
  7. Син рибалки

Син рибалки Рыболов

Симпатии:
    235
    Сьогодні в районі Азоту був масовий виліт подьонки.

Вложения:

• Нравится Нравится x 21
  8. Син рибалки

Син рибалки Рыболов

Симпатии:
    235
    Я вчора пізно ввечері (вже вночі) імпровізував... Одноразових стаканчиків вдома не знайшов, отож спробував слідуючим чином.
    Подьонка в мене була двох типів: перша - суха, - це та що я ловив в польоті підсаком, коли вона скидала мішечок, чіпляючись до прибережних кущів; друга - мокра, це та що я ловив з води, теж підсаком, зануривши ліхтарик в воду біля берега. Ліхтарик приваблював комах до берега, оскільки основна їх маса роїлася на течії. Таким чином трохи вдалося вполювати цих звірюк.
    Взагалі хочу сказати, що вчора отримав величезне задоволення від даного природнього дійства. Хто не мав бажання чи можливості спостерігать масовий виліт подьонки - той багато втратив!
    Отож я ввечері з комахами зробив слідуюче: суху розложив відразу в газети та заморозив, а мокру просушив на газетах, та запакував в сухі та заморозив. Тільки що перевірив морозильник та переконався, що все супер! Мене лише цікавить, що буде з комахою після розморозки, чи довго зберігатиметься на повітрі, під час риболовлі? Що скажете, панове? Поділіться, також методамии лову на "морожену" подьонку. Які результати?

Добавлено через 7 часов 59 минут
    Колись мені довелось ловить на личинку подьонки. Мене ВПЕРШЕ запросив скласти компанію лову на Горині (років з п"ять-шість тому) один мій товариш. Для того, щоб личинку намити, він позичив в знайомих пожежних спеціяльного черпака. Ми їм скористались, та намили достатньо. Я ловив в основному плотву на поплавок. Манюнький гачок, жилка 0,12... Раптом покльовка, підсічка, 30-40хв. зайнятної боротьби...короп 6кг з гаком. Товариш в шоці, бо був неподалік і думав, що я зловив гілляку. На допомогу я навмисне не кликав, бо вже мав достатній досвід карпового лову та завжди виважую дорослу рибу сам, це принципово. Коли обірву, - то як кажуть - сам баран, крайніх немає. Мандража майже не було, а про делікатність оснастки усвідомлював. З того часу розумію, що кращої наживки, ніж природня, не буває!

• Нравится Нравится x 15
  9. ВикторGVS

ВикторGVS Рыболов

Симпатии:
    4.796
    Під вечір на стариці Горині в районі Азоту.
    4 окунця на попер.
    А ще знайшов літні опенькі.

Вложения:

• 12.jpg
      12.jpg
      Размер файла:
      302,4 КБ
      Просмотров:
      211
    • 13.jpg
      13.jpg
      Размер файла:
      731,8 КБ
      Просмотров:
      211
    • опенькі.jpg
      опенькі.jpg
      Размер файла:
      772,8 КБ
      Просмотров:
      221
    • Нравится Нравится x 25
  10. тоха

тоха Рыболов

Симпатии:
    2.126
    Вирішив сьогодні порибалить(Оржів), так як погода вже дістала і надоїло сидіти в приміщені. В принципі вийшло подихати свіжим повітря і розслабиться. На рахунок улову покльовок 0, не враховуючи одного окунця (копито),. На поверхні води хижака взагалі видно не було. Зустрів двох знайомих рибацюг, у них жодного тичка. Якесь затишшя вже дві неділі:(

На фото з окуньом самий уловистий (у мене) колір приманки на р. Горинь.

Вложения:

• Зобр017.jpg
      Зобр017.jpg
      Размер файла:
      52 КБ
      Просмотров:
      182
    • Зобр018.jpg
      Зобр018.jpg
      Размер файла:
      42,8 КБ
      Просмотров: