1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

1. Craft

Craft гость Временно заблокирован

Сьогодні в 3 год був на Горині. Думав під вечір попаду на активний кльов окуня.
    Але не так сталося, як було задумано. Без жодного удару вирішую скористатись можливістю пошукати перспективні коряжники, по такій низькій воді, їх зараз всі видно, пізньою осіню буду знать куда краще ставати.
    Ось коли обкидував затоплене дерево, справа від нього почав бити сильно якийсь хижак.
    Вирішив підібратись поблище до місця бою. Це було складно зробити, бо добирався над обривом через кущі, але коли наблизився до місця то обомлів. %)Стая головнів штук 12 стояли під невеличким коряжником. Як я не мучився їм правильно подати приманку та ще при довжині спінінга 2-70 в мене все летіло не туди куда потрібно.
    Змушений був спуститись з обриву. Голавлі від шуму втікли:в_натуре:. Подальшій рибалці я зловив окуня і було ще два окуневі сходи. Ще була покльовка невеличкої білої рибини, і зразу зійшла думаю що то був голавлик. Дуже часто в мене сходить риба з L-Minnow44.:в_натуре:
    От і вся рибалка. :)

• Нравится Нравится x 25
  2. Юра

Юра Рыболов

Симпатии:
    1.860

Прочитавши звіти форумчан, що ловлять на Горині мирну рибу, приймаю вольове рішення: їхати освоювати фідер на Горині.

Це мій перший рік з фідером, на стояку я вже трохи його освоїв, навіть мав непогані улови. А от ріка, течія ... :i070522:

Погодка видалась непогана: сонячно, вдень навіть жарко, слабкий Пн вітер.

Вода в Горині сильно низька, і, незважаючи на це, ями все-одно досить глибокі, коли стоїш під 6-ти метровим обривом і дивишся, як жилка стрімко йде вглиб %), робиться не по собі.

Отже, з самого ранку я на місці. Вже всі вдалі місця зайняті з ночі (нашими ж форумчанами :1032::D), вибираю досить незручне з точки зору забросу місце під крутим обривом. Пів-години пішло на розчистку підходів до води і вирізки лишньої лози, так сильно все заросло. Ще з хвилин 40 налаштовував фідери та намагався зрозуміти, куди їх закидати та якої маси кормушки вибирати. Кормушки зробив сам із пет-пляшок з під пива, вийшло непогано. По спінінговому досвіду знаю рел"єф, отже вирішую закидати під протилежний берег під круту бровку, поросшу рослинністю, інший - на ближній звал підводної коси, що обривається в прибережну яму. Насадка - опариш, черв"як, перловка, пшениця. В кормушки - власна прикормка на основі макухи.

Закинувся з горем пополам, але тут почалися пригоди: течія сильна, кормушку в 55 грам на дальній бровці зносить. Тяжчої у мене немає, вже і високо поставив вудилище, щоб зменшити кількість жилки у воді, та все одно - трохи зносить. Якось заякорилась - ну і добре. Та покльовок немає вже з годину як на дальній, так і на ближній дистанціях. Риба мулить метрів на 15 вище по течії. Ризикую закинути фідер вище по течії - і ... зачеп і обрив. Там же непролазний коряжник :censored:. Ладно, будемо підтягувати рибку до себе. Ближня бровка мовчить, та й руху риби тут немає, певно, заглибоко, та й рослинності нема. На дальній бровці - перша покльовка на опариша: густирка на долоню. Ну от, підійшла .... Та не тут було. Відстріл тяжкої кормушки, знову обрив, знову відстріл і знову обрив.:i070522:. :злой: Стараюся заспокоїтися і продовжувати далі. Переставляю другий фідер під дальню бровку на черв"яка. Отримую клювання: окунь на долоньку взяв взаглот бичка із сірник, який заковтнув по самі :censored: червяка розміром із себе. От такої ... На пеловку і пшеничку не брало взагалі, хоча в прикормку додавав. Опариша обсмоктувала верховодка, прийшлося міняти на інші насадки, а вони не працювали.

Одним словом, перший блін вийшов, як завжди, комом. Згодом побачив, що риба почала мулити на місці моїх кормушок, але довго не став сидіти і на 13-00 пішов на маршрутку. Рибу випустив.

Багато є над чим подумати, риба дуже трудова, та якщо знайти ключик, то можна гарно ловити. Буду йти вперед і не здаватися.

• Нравится Нравится x 30
  3. Nick82

Nick82 гость Временно заблокирован

С 22.08 на 23.08 с ночевкой и я выезжал на Горынь слева от дамбы около пол километра проехали и сели на повороте, яма там очень даже хорошая, росянки не было поэтому все донки кинули на красного червя который насаживали пучками, донок кинули порядка 10, около 23-00 была первая поклевка - небольшой сомик, потом все стихло аж до утра, утром еще пару поклевок и пара маленьких сомиков,+ один подлещик на фидер.
    На воде наблюдалось небольшое движение хищника, был такой период что прямо под самой донкой на растоянии в пол метра были сильные удары, что я только не пробовал, результат - "0", 22.08 был один выход щуки на вертуху но безрезультатно.

• Нравится Нравится x 27
  4. тоха

тоха гость Временно заблокирован

28,08,09

Вирішив вечором порибалить. Так як знайомий ходив на щуку останній тиждень, частенько з 0 результатом, вирішив з’їздить на окуня на старицю в район Суська. Вода досить не погано впала, та і погода не дуже сприятлива, але своїх пару окунів зловив:) Ще було пару окуневих покльовок, активність риби на мінімумі. Спрацювали вертушки, один на серебро, другий латунь.

фото телефон

Вложения:

• Зобр000.jpg
      Зобр000.jpg
      Размер файла:
      49,8 КБ
      Просмотров:
      181
    • Зобр002.jpg
      Зобр002.jpg
      Размер файла:
      45,6 КБ
      Просмотров:
      172
    • Зобр004.jpg
      Зобр004.jpg
      Размер файла:
      67,8 КБ
      Просмотров:
      176
    • Нравится Нравится x 33
  5. Craft

Всім привіт!!! Сьогодні був на Горині, на тому місці де і минулої неділі.
    На дуже перспективному перекаті намагався зловити головня.
    З 7 до 8 годин вдалось зловити лише одного окунця і ще було декілька тичків.
    Приманки міняли одна одну і раптом як завжди, неочікувано тріск фракціона, думав що голавль, але окунь на 600гр.:gi-gi:
    Згодом міняю місце і переходжу на ще один перекат.
    На новому місці було без результатно але на лонг Mepps бачу пішла хвиля (думаю зараз довбане:i070522:) і лише слабесенький тичок.:(
    В 12-00 я завершив рибалку.

• Нравится Нравится x 26
  6. ВикторGVS

ВикторGVS гость Временно заблокирован

головень

Після обіду в суботу виїхав на Горинь з планами пройтись із спінінгом від Оржева до Суйська. Спочатку трохи покидав вертушку, далі джиг. На черговому повороті, безрезультатно обловлюючи вихід з ями помічаю сплески риби нижче по течії біля затопленого поперек річки дерева. Тихенько підхожу, спостерігаю зверху картину як декілька кілограмових!!! головнів затіяли гру, перевалюючись раз-по-разу через притоплений сантиметрів на п"ять стовбур дерева. Чи то вони гралися так, чи то чухали боки... Знімаю 20-ти грамовий ушастик, чіпляю 2-х грамовий Салмо Тіні. Тихенько , зверху пробую закинути трохи вище течії, щоб сплавити воблер перед носом у рибин. Кругом кущі, трава, все заважає, як наслідок нитка чіпляється за траву над водою, воблер встромлюється в затоплений стовбур. Мушу спускатися, головні звичайно ідуть геть. Проте, думаю собі, недалеко. Воблер звільнюю, присівши навколішки, пробую закидати вздовж затопленого дерева. Вода чиста. Видно як грає воблер на 20-30 см глибині. На другій чи третій проводці за воблером з"являється хвиля, яка поступово наближається до приманки і коли до берега залишається не більше метра, рибина різко розвертається і йде в глибину…злякалась. Стає цікаво, з"являється азарт. Кидаю далі, експериментую з проводкою. Невдовзі знову бачу як у фарватері воблера з»являється хвиля, яка стрімко наближається і…. знову тичок і промах. Далі головень вдарив на падінні приманки, але знову не засікся, було ще декілька виходів і врешті-решт - Є! Взяв на рівномірній проводці. Спінінг в дугу, навмисно ослаблений під ніжні губи головня фрикціон співає. Рибина кидається в глибину, а потім під берег, поросший густими водоростями. Намагаюсь рибу зупинити, притримую шпулю, а за секунду головень, пійманий мною на протиході вже був на свободі, зробивши на останок свічку в повний рост.:wo_kakaya: Шкода…,але пульс зачастив, пробую далі.
    За декілька хвилин впевнене клювання, знову ж таки на рівномірній проводці. На цей раз рибину витягаю, проте в ній лише грам 100. Прошу привести тата, маму, випускаю. Але батьки так і не прийшли. Пробував міняти приманки, але нічого більше не добився, на тому і закінчив.

Вложения:

• Нравится Нравится x 38
  7. Craft

В неділю я, і два моїх друга Саня і Толік відправились поспінінгувати на Горинь.
    Погода сильно відрізнялась від суботнього дня, було холодно і накрапував дощик.
    Звісно це вплинуло і на активність риби.
    Всі розбіглися хто куда, і перші закиди робимо в 6-30.
    Я поблище до коряжників і пробую ловити на поверхнисті приманки, з яких розумію що толку не буде. Пробую джиг, і помаленьку просуваюсь по Горині. Підхожу до Толіка а в нього верховодка на мепс номер 2 аглія , я був здивований що така риба взяла на такий розмір приманки.%) Звоню до сані в нього 100 грамовий окунь, теж на вертушку.
    Сам міняю приманку і стараюсь не відставати від інших.
    На одному місці з піщаним дном помічаю стаю верховодки, кидаю до них і на моїх очах одна із стаї бере і під ногами сходить. Повторяю, але риба ігнорує.
    Продовжую обкидувати берегову зону і ловлю три окунця.

Перекусивши на природі вертаємось звідки починали.

Згодом в мене на лонг срібло бере щучка по середині річки, і під берегом сходить.
    Повезло... я ловив без поводка, а могла і пірсінг собі оставить.:gi-gi:
    По відсутності клювання завершили рибалку і відправились додом

• Нравится Нравится x 27
  8. тоха

тоха гость Временно заблокирован

Домовившись з другом у суботу:gimmefive2: про рибалку на ранок у неділю на Горині приготовив снасті. Вирішили сплавитись по течії річки, з місця впадання р. Усті в р.Горинь, до місця де знаходиться дамба до с. Суськ. Після суботнього пекла у неділю була повна протилежність, нижча температура і не великий дощик. По ходу зустрічали рибацюг на мирну рибу, всі казали що треба було вчора ганяти хижака був він набагато активніший. Улови у поплавочників були не великі, 1) три окунці, 2) лящ 1,5кг, 3) пару бичків, але всі жалілися на слабий кльов на різні приманки, у нас то же було майже те саме. Знайомий виманив віброхвостом (чорно-лимоний) біля трав’янистого берега щуку на 1.5кг і був задоволений хоча б таким результатом, бо за остані походи(два тижні) на Горинь повертався навіть без покльовок. У мене окунець 150гр на вертушку №4(латунь) і ще одна покльовка не великого хижака. Рівень води дуже низький, місцями приходилось гребти веслами щоб виплисти на течію, також занадто чиста вода. В принципі задоволений:), не поганим відпочинком.

• Нравится Нравится x 28
  9. Valdus

Valdus Рыболов

Симпатии:
    6
    Хочу поехать в субботу на фидер на горынь, куда лучше подскажите

• Нравится Нравится x 5
  10. Андрей-80

Андрей-80 Рыболов

Симпатии:
    762
    Всем привет!Вчера вечером меня клемануло рвануть сегодня с утра на рыбалку(горынь,азот),сварил с вечера горох и утром зацепив с собой дружбана мы рванули на горынь.Приехали около 7-00,туман очень густой стоял над рекой,спустились левее плит на шлюзе и стали разматывать нашу батарею спиннингов(14 шт.),позакидывали всё красивенько на горох на ямку,поразворачивали стульчики,махнули по 50 коньячку для сугреву и стали терпеливо ждать первой поклёвки((((и на этом всё и закончилось.До 20-30 вечера мы не увидели даже поклёвки(((галяк(((,лишь только щука возле плит страстно ганяла живца с самого утра!Вот так!Но если чесно то я и мой дружбан не капельки не огорчаемся по поводу порожняковой рыбалки сегодня,ведь рыбалка на р.Горынь это как лотерея)))Значит словим в следующий раз!Спасибо за внимание и удачки вам ребята!

• Нравится Нравится x 20