1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

1. Юра

Юра Рыболов

Симпатии:
    1.860

В суботу їду туди ж на Горинь в район Азоту набиратись майстерності по фідеру.

Погода була чудова, вітер слабкий, ясно.

Прикупив ФішДрім Лещ Спорт, сподобався запах - пахне коріандром, та й колір - темний. Начитався на форумі у Салапіна про ефективність даного ароматизатора саме по лящу. Коли вже замісив прикормку, явно відчув ще запах какао. Не зовсім добре поєднання, як на мене. Але рибалка покаже.

Поставив кілька донок на кукурузку. Як завжди, не вспів розкласти першого фідера, як - покльовка і плотвичка 200 гр в садку. Добрий початок. А ще темнувато. Потім ще кілька разів сіпнуло, та не підсіклося. Як тільки вийшло сонце жодна донка більше не спрацювала.

Фідери поставив на границі струї і обратки, почав ловлю. І тишина... Пробував опариша, перловку, кукурузку, пшеничку і різні їх комбінації. Лише кілька верховодок, хоча глибини в місці лову пристойні. І стоять кормушки на скаті в яму.

Через кілька годин переставляю фідери на течію під протилежний берег на звал в фарватер. І діло пішло, та вже клювала некрупна рибка та й жерех почав лупити в місці приводнення кормушок, розганяючи все і вся.

По результатах кількох рибалок із фідером зрозумів наступне: на ямах і близ них ловля можлива лише в вечері, вночі і рано зранку. Потім рибка починає рухатися на перекати або прямики із течією або ще хто її зна куди:gi-gi:. За нею саме в цей час і виходить судак. ;) Ловити фідером більш результативно саме на добрій течії на бровках близ рослинності. Місця, що активно кормляться доночниками горохом, не кращі для ловлі фідером, бо риба там реагує лише на те, чим її кормлять.
    Поки найкращий результат дала прикормка Фішка-лящ (до речі, вона світлого кольору).

Ще, поки не було клювання, слухав розмови сусідів по рибалці. Всі не задоволені результатами. І це я ще культурно перевів їхні емоції. Із платників - такі ж самі вісті (з розмови сусідів).

Вода в Горині прозора, але на запах - ужас :buee: : чи то сірководнем, чи ще якою гидотою тхне, як виймаєш кормушку і її понюхаєш, то :buee: ... Чи то водорості починають активно відмирати і розкладатися, чи що.

• Нравится Нравится x 26
  2. тоха

тоха гость Временно заблокирован

17,09,09

невеличкий звіт за 17,09,09 ранковий похід на старицю в район с. Суськ був не поганий. Відпочив добре та ще й рибки зловив. 6,30 на місці, перша проводка (вертушка) і окунець на березі, от думаю зараз насмикаю, але всі інші зловлені були після 9,00 7шт. загальною вагою 1кг.

Вложения:

• Нравится Нравится x 35
  3. Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Симпатии:
    4.472
    В пятницу днем решил с друзьями по родительскому двору и братом коллеги по работе махнуть на Горынь с ночевкой. У меня сборы были недолгими: накопал у тещи червей, правда с трудом (земля очень сухая), сварил замоченый горох и перловку, запарил макуху навсяк случай и готов! Снасти в пипеляце живут... :)
    А вот у друзяк не все так гладко прошло... При официальном конце рабочего дня в 16.15 в тяпницу, Серега вынужден был задержаться и выехали токмо в 19.00 из стольного града Ровно... :( Махнуть решили в Дюксин. Красоте мест нашей области не устаю удивляться, особенно тех где цивилизация подальше и возможности намусорить у людей меньше или сознания у тех, кто туда добирается больше! ;) На место прибыли уже в темноте. Соответственно намыть поденки уже возможности не было, прикормил макухой и горохом с перловкой (правда не знаю есть ли смысл в этих действиях на течении :), но хоть рыбу покормил :) ). Занялись обустройством лагеря, поставили палатку, нашли место для костра, замутили шашлычков знатных и зае...риху сварили. Поужинали на славу.
    Удочки на донную снасть уже стояли, было пару осторожных поклевок, но червя просто видимо стягивала мелочь и у Сереги была одна хорошая поклевка, но провтыкали в процессе принятия внутрь антифриза - спирт "зирновский" хорошее согревающее средство в холодные африканские ночи для таких бабуинов как мы :) Давненько я уже спиртягу не пил, вспомнил молодость...
    Поставил донку на входе в яму, чуток повтыкал возле нее, поклевок не было, вернулся в лагерь, все тихо, но Серега пошел за дровами и наткнулся на свинячий выводок, осторожно ретировался, в той стороне дрова больше не искали ;) на впадении в Горынь лесного ручья куча следов диких коз, есть еще живность в наших местах и не так далеко от города!!! Утром ее наличие подтвердил и охтник из местных, но он по птице ходил без результата, а дичь тоже видел...
    Вернусь к рыбалке. Ночью Серега все-таки взял маренку грам на 300, была выпущена по малолетству... Начало клонить на сон, в 7 утра только проснулся... Спирт не дал услышать будильник, а в 9.00 надо быть в Ровно, пошел проверять донку... Донку кто-то пошматовал, не стоит спать, видать под утро рыб решил клюнуть, когда спали... Вот такой результат. Горынь в очередной раз доказала, что река есть река и правила у нее свои...
    Смотал снасти и с Максом равнул на Ровно. Серега и Дима, друзья детства остались еще рыбачить и в чувство приходить (на 4-х 2 литра спирта вложили за ночь, шо верблюды в пустыне на водопое). Но отдых удался на славу, хоть и без улова ;)
    ПыСы: днем позвонил Дима, он спининговал в районе обеда на быстрине и взял на спин жереха на полтора киля! Молоток!
    Всем ни хвоста ни чешуи! К сожалению фоток нет...

• Нравится Нравится x 27
  4. Юра

Юра Рыболов

Симпатии:
    1.860

Так як по карасю в цьому році для себе закрив рибалку, то продовжую експерименти на Горині із фідером.

Горинь в районі Азоту. На місці ще затемно. Обіцяли шалений Пд вітер, вночі +5, вдень - до +20 і похмуро. А насправді зранку було тихо, ясно, вдень зірвався таки вітер, але було ясно і сонячно.

Вибираю місце, що б поряд була і яма, і бистряки. Ще при світлі місяця дрібна рибка починає грати на поверхні, бачив навіть вихід підлящика.

Цього разу з прикормкою вирішив так: буде лише "пиль". Ніяких каш кидати не буду, бо не встиг зварити :gi-gi:. Замішав сухарів+Фішка для холодної води (у неї аромат ваніль+кориця)+рубані черв"яки+земля. Із насадок - гнойовий черв"як та опариш, кормлений мммм...... сирною запіканкою із ваніліном :gi-gi:.

Перший фідер пішов на течію на фарватер, другий кинув в центр обратки. Не вспів поставити на рогульки - зла покльовка із самозасіканням. Витягую - густирка до долоні. І почалось, як із кулемета. Спочатку брала на черв"яка, що був на довгому повідку, потім розпробувала корм і почала брати краще на короткий повідок на опариша і крупніша. Розмір не радував, спочатку випускав, але думаю, що на прикорм має підійти крупніша, а потім і підлящик має підтягнутися. Дійшло до того, що почав ставити по одному опаришу, так як такими темпами не хватить. Брала і на одного і впевнено. Тут на протилежному березі з"явився такий собі рибачок, дістав відро і почав сипати щось жовте (схоже на варене пшоно з горохом) совком :фигасе::censored:, і це за 8 метрів від мого фідера. Я тут "пиллю" рибу приманюю, а він їй накрив столик, як в ресторані. Звичайно, покльовок він не побачив, але й у мене кльов почав стихати і згодом - як обрізало. Піднявся вітер, вийшло сліпуче сонце, вода в Горині прозора, як джерельна. Спробував і інші точки - глухо.

Коли патрошив рибку, то бачив, що жерла таки вона мою прикормку. Але було в шлунку і щось жовте, невже той рибачок стабільно кормить там рибку? Можливо, треба йому дякувати за приважування :gi-gi:, але нехай приважує, коли мене немає.

• Нравится Нравится x 28
  5. Чыканец

Чыканец гость Временно заблокирован

ФОРУМЧАНИ ,ГОРИНЬЧАНИ АУУУУУУУУУУУУУУУ,як там ЩУКА НА ГОРИНІ ,ПІШЛА ,що чути пишіть наперед вдячний :somyara:

• Нравится Нравится x 10
  6. Craft

Craft гость Временно заблокирован

Був в неділю на Горині
    Зібравшись, попив кави, і вперед на метківську. Зайшов з маршрутку, а там одні рибаки, і всі в руках тримають спінінг. Ну думаю справді щука пішла.:)
    Вийшов за мостом, і в швидкому темпі прямую прямо до кошари.
    В ту сторону йшов ще один спінінгіст. Ми розговорились... він сказав що хоче обрибити новий спін на старицях (верхній тест 35гр:i070522:) один одному побажали удачі, і розійшлись.
    Перша година ловлі і лише один удар по віброхвосту, було добре видно порізи від зубів.:predator:
    Як зійшло сонце почав посилюватись вітер.
    Коли я обкидував перспективний коряжник, до мене підійшов рибацюга який похвалився судачком.( Зловив на шлюзі, ще затемна)
    Переміщаюсь на стариці і зустрічаю спінінгіста, з яким прямували на рибалку в нього щука до кіло, і два шнурка яких він теж забрав:buee:. Сам навіть не пробую ловить, і переміщаюсь до обрива.
    Помітив як брак ставив сітку:censored:, і зразу дзвінок в Риб-Надзор (80673607856)
    Ще помітив як карпятники хвастались уловом...там два поросьонка в кожному по 10 кг а може і більше.:1_0072:
    Так і завершив рибалку.

• Нравится Нравится x 31
  7. pushustuy

pushustuy гость Временно заблокирован

в неділю був на горині в районі між Микулином І Тучином. кидав спінінгом довго і нудно і так нічого і не піймав:злой:.друг правда взяв одного невеличкого матроса. ось і весь улов. зате чистий воздух та гарна природа.думаю всеодно добавило мені кілька хвилин життя.

• Нравится Нравится x 21
  8. тоха

тоха гость Временно заблокирован

Був сьогодні на річці з 14,00 до 19,00, погода досить не погана як для осені, тільки дув занадто сильний вітер. Вирішив поїхати вниз відносно мосту в районі с. Суськ. Зустрів спінінгіста який сказав що батько взяв щуку на 1.5кг , подумав можливо і я цього разу зловлю щось не погане. Але перепробувавши майже все зловив невеликого полосатого на досить велику вертушку. Чомусь останні пару походів по рибі були не вдалими. Хоча знайомий взяв сьогодні 3 щуки 600-1000 з 9,00-13,00 сплавляючись у човні, можливо зранку хижак більш активніший.

• Нравится Нравится x 22
  9. Craft

Craft гость Временно заблокирован

Збирались на рибалку я і друг Толік. Але Толік чомусь взяв порибалить ще двох рибаків, які і спінінг в руках не тримали.(точніше самі напросились):73562:

В 7 ранку вже на шлюзі пробував на судачка, глухарь.
    Потім обкидували старицю що вище шлюзу, теж саме.
    Вирішили іти до стариць що біля труби, по дорозі бачив ( Толіка форумчанина)
    На старицях теж саме, по нулям... лише бачив окунця який валявся біля машини якогось рибалки.
    Ще заскочили на Хотинь , там мені чуть фартануло, зловив 2 окуня і 2 щучки.:)
    Відзначу що дуже велика прозорість води, на старицях і на Горині.:(

• Нравится Нравится x 15
  10. Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Симпатии:
    4.472
    Очень хотелось съедить на рыбалку с Константином в воскресенье с утра-пораньше, но жона потребовала шоппинга... :(
    Мусившариться по магазинам с ней до обеда... Потом для снятия стресса, все-таки отпросился на рыбалку!!! Андрей, его брат и я махнули на Горынь в район с. Рубче. На место прибыли в часа три.
    А еще перед рыбалкой пацаны затарились по-взрослому силиконом и воблерами, Макс - братан Андрюхи даже новый спин себе прикупил! У него был телескоп, взял штекерный, пацан к спинингу приобщается, раньше только на донки ловил.... Тупо на базаре, пацаны набрали воблеров по цене от 15 до 25 рубасей (по виду закоски под "страйк-про", "мега-бас" и "рапалу"). Некоторые из этих творений играют неплохо.
    Но все по порядку. Обкидывали мы Горынь до наступления темноты и результат нулевой... У меня был один удар и порваный силикон (виброхвост салатовый с черной спиной) и один невнятный тычек тоже на силикон. Ставил вертуху, мелкие размеры № 2-3 на течении всплывают или несет (Горынь очень стремительная и вода высокая, хотя прозрачная), вертуха № 5 была атакована мелким окунем прям в лепесток уже почти на подходе к берегу. Он бедолага наверное сотрясение получил :)
    Воблеры были пополосканы тоже без результата. На прямых участках надо очень тяжелые головки ставить на силикон, несет... На поворотах с обраткой, мне сложно было с ориентироваться... Нужно больше практиковаться. Еще раз порадовался, что стоит шнур и не мелкого сечения с высокой разрывной нагрузкой. Вытянул обрывок старой сети, прикидал на берегу землей (шнурок и нитка, а не капронка уже подгнившые, надеюсь в земле догниют), и коряжину с ногу размером. Так что шнур рулит и по чуйке и по спасению приманок! ;) В эту рыбалку ничего не оборвал :) хотя ничего и не поймал. У ребят тоже результата нет... Андрюха даже тычка не почувствовал, у Макса был слабый тычек на виброхвост...
    Но воздухом подышали! Аскому сбили! Вобы проверили! Силикон помочил, пробывал всякие ступеньки :)
    Жалею только об отсутствии фотика :( Красота! Лес цветной: и зеленый и желтый и красно-бордовый, ягоды всякие, "бешенные огурцы" прикольные, деревья над водой, река мощно течет... А солнце как садилось через тучи резало лучами просто сказка! Вот фотки могли бы прикольные получиться...
    Видали еще спинингистов, у них тоже по нулям... Видел две атаки хищника на малька, но забросы в ту область результата не дали...
    Вот так порыбачили...
    Всем клевой погоды!

• Нравится Нравится x 10