1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

 1. Юра

  Юра Рыболов

  Сообщения:
  161
  Симпатии:
  1.872
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  Вітаю з уловом. Хлопці, а на що ловили, якщо не секрет? І яку прикормку використовували?

  Добавлено через 6 часов 33 минуты
  Зробивши певні висновки з попередньої фідерної рибалки на Горині та почитавши сайт Салапіна, з оптимізмом віправився на річку шукати фідерного щастя.

  Погода була такою: зранку холодно, вдень - до +22. Вітер Зх, Пн-Зх середньої сили, ясно.

  Вода така ж низька. Було вільне місце на ямі, там і розмістився. План був такий: спробувати супутники з пінопластом, які літом по ставках вставляли фідер 3 до 1 як мінімум. Заодно поганяти фідери на оснастку The Method з коротким повідком і стандартну саморобну кормушку, як на сайті Салапіна, але квадратну і трошки модернізовану (додав півдуги із проволки для надійнішої фіксації на дні). Кормушка навіть легкої ваги стала тримати дно !

  Закинув супутники і не вспів розмотати фідер, як - покльовка. Густирка більше долоні - на пінопласт. Невже знайшов ключ до горинської риби? Але за весь день супутники більше не спрацювали ні разу.:(

  Закидаю фідер на кукурузку із кормушкою метод і із звичайною на опарика. Зразу ж пішли покльовки на опариша - брала некрупна густера, але не більше пів-години, потім - штиль.

  Прикормку замішав суміш сухарів та фішка-лящ+перловка+кукурузка.

  Найкраще себе показав фідер із кормушкою метод. На нього зловив найбільшого підлящика (коло 400 гр), та мірні густирки. При препаруванні риби побачив, що жерла вона кукурудзу, аж за вушима (яких у неї немає) лящало. Та риба, що зловлена на стандартну кормуху із сипучою прикормкою, мала лише трішки корму в нутрощах.

  Говорив з рибаками, казали, що вчора, в суботу, (як в приказці) клювало набагато краще, хоча погода була гірша: вітер, дощ. А сьогодні - і прекрасна погодка, і - досить слабкий кльов. Брало більш-менш зранку і чим далі в обід - тим гірше.
   
  • Нравится Нравится x 19
 2. Юра

  Юра Рыболов

  Сообщения:
  161
  Симпатии:
  1.872
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  Горинь 08.09.2009

  У вівторок, повний оптимізму, їду на те ж саме місце на Горинь з фідерами і донками Метод. Все-таки робочий день, має бути мало людей та й рибка може бути активніша, ніж у вихідні.

  Погода стабільна, зранку - холодно, вдень - пригріває, тиск 751, вітер Пн-Сх помірний.

  Замічаю, що вода піднялася десь на 5 см мінімум.

  На цей раз вирішую донки на кормушку карповий метод ставити на горох, заряджаючи їх гороховою мастиркою в перемішку із тим же горохом (на кукурузку в попередній раз брало, а от горох - треба перевірити). Фідери - на опариша, геркулес. Прикормку використав Фішку суміш фішка-фідер+фішка-лящ+пшоно+геркулес+додавав опаришів в кожну кормушку.

  Фідери - на ближній звал ями і на дальняк під коряжник.
  Здається, все робив правильно. І горох зварив класно, і мастирка свіжа і пахуча, прикормки покупні свіжі. А кльову не було. Фідери час від часу переставляв у інші місця, і один раз спрацював на ближньому звалі на границі течії - підлящик на 350 гр. І все. Кілька верховодок і окунця не рахую. Правда, був один удар на донку з горохом, але напіврозігнутий гачок Gamakatsu (із тонкої проволки) не дав шансу поборотися із суперником.

  Батько був зі спінінгом, так взяв таки судака на 1.1 кг під берегом.
   
  • Нравится Нравится x 26
 3. Konstantin

  Konstantin Рыбак в законе

  Сообщения:
  411
  Симпатии:
  4.650
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Вот фоты с моего предидущего отчета...
   

  Вложения:

  • P9050008.JPG
   P9050008.JPG
   Размер файла:
   785,1 КБ
   Просмотров:
   177
  • P9050019.JPG
   P9050019.JPG
   Размер файла:
   411,4 КБ
   Просмотров:
   167
  • P9050028.jpg
   P9050028.jpg
   Размер файла:
   455,7 КБ
   Просмотров:
   206
  • P9050032.JPG
   P9050032.JPG
   Размер файла:
   758,1 КБ
   Просмотров:
   165
  • P9050044.jpg
   P9050044.jpg
   Размер файла:
   174,3 КБ
   Просмотров:
   184
  • P9050048.jpg
   P9050048.jpg
   Размер файла:
   406,9 КБ
   Просмотров:
   150
  • Нравится Нравится x 33
 4. Craft

  Craft гость Временно заблокирован

  Був з друзями сьогодні на Горині, я і мій друг Толік. На воді в 7-20
  Роблю перші закиди і зацеп... прощай приманка (BlueFox):злой:
  Зміщаюсь по річці і біля заваленого дерева ловлю голавлика! (мій перший):)
  Риба була бережно знята з крючка і відпущена.
  Дзвоню до Толіка, в нього окунь.
  Переходим блище до стариць, там мали зустрітись ще з одним рибаком Саньком.
  В Санька щука на кілашнік, взяла на саморобну вращалку. На протилежному березі в мужика взяла щучка і заплуталась в зіллі, то він, від азарту попояс воду заліз (а там лише 300-350 грам):gi-gi:
  Згодом почав падати дощ, і ми закінчили рибалить.
   
  • Нравится Нравится x 27
 5. Олег-Ровно

  Олег-Ровно Рыболов

  Сообщения:
  103
  Симпатии:
  1.284
  Адрес:
  c.Олександрія (Рівне)
  13/09 Олександрія

  В недію, вечорі випробував свій новий Kingfisher Light Jig, в районі олександрійського з.д. моста. В улові 1 щучка 320 гр, окушок 80 гр на попер ривер ту си, і одна невеличка щучка на дюймовий твістер зійшла. Вяла спроба пошукати судачка в сутінках на перспективному повороті з ямкою і коряжками, без результату.

  п.с. санлайн ПЕ 6лб рветься на узлах шо паршива моно! мабуть треба користуватись безузловкою!?
   
  • Нравится Нравится x 21
 6. Юра

  Юра Рыболов

  Сообщения:
  161
  Симпатии:
  1.872
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  12.09.2009 Горинь в районі Азоту

  В суботу їду туди ж на Горинь в район Азоту набиратись майстерності по фідеру.

  Погода була чудова, вітер слабкий, ясно.

  Прикупив ФішДрім Лещ Спорт, сподобався запах - пахне коріандром, та й колір - темний. Начитався на форумі у Салапіна про ефективність даного ароматизатора саме по лящу. Коли вже замісив прикормку, явно відчув ще запах какао. Не зовсім добре поєднання, як на мене. Але рибалка покаже.

  Поставив кілька донок на кукурузку. Як завжди, не вспів розкласти першого фідера, як - покльовка і плотвичка 200 гр в садку. Добрий початок. А ще темнувато. Потім ще кілька разів сіпнуло, та не підсіклося. Як тільки вийшло сонце жодна донка більше не спрацювала.

  Фідери поставив на границі струї і обратки, почав ловлю. І тишина... Пробував опариша, перловку, кукурузку, пшеничку і різні їх комбінації. Лише кілька верховодок, хоча глибини в місці лову пристойні. І стоять кормушки на скаті в яму.

  Через кілька годин переставляю фідери на течію під протилежний берег на звал в фарватер. І діло пішло, та вже клювала некрупна рибка та й жерех почав лупити в місці приводнення кормушок, розганяючи все і вся.

  По результатах кількох рибалок із фідером зрозумів наступне: на ямах і близ них ловля можлива лише в вечері, вночі і рано зранку. Потім рибка починає рухатися на перекати або прямики із течією або ще хто її зна куди:gi-gi:. За нею саме в цей час і виходить судак. ;) Ловити фідером більш результативно саме на добрій течії на бровках близ рослинності. Місця, що активно кормляться доночниками горохом, не кращі для ловлі фідером, бо риба там реагує лише на те, чим її кормлять.
  Поки найкращий результат дала прикормка Фішка-лящ (до речі, вона світлого кольору).

  Ще, поки не було клювання, слухав розмови сусідів по рибалці. Всі не задоволені результатами. І це я ще культурно перевів їхні емоції. Із платників - такі ж самі вісті (з розмови сусідів).

  Вода в Горині прозора, але на запах - ужас :buee: : чи то сірководнем, чи ще якою гидотою тхне, як виймаєш кормушку і її понюхаєш, то :buee: ... Чи то водорості починають активно відмирати і розкладатися, чи що.
   
  • Нравится Нравится x 26
 7. тоха

  тоха гость Временно заблокирован

  17,09,09

  невеличкий звіт за 17,09,09 ранковий похід на старицю в район с. Суськ був не поганий. Відпочив добре та ще й рибки зловив. 6,30 на місці, перша проводка (вертушка) і окунець на березі, от думаю зараз насмикаю, але всі інші зловлені були після 9,00 7шт. загальною вагою 1кг.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 35
 8. Vlad Amator

  Vlad Amator Рыболов

  Сообщения:
  375
  Симпатии:
  4.789
  Адрес:
  г. Ровно
  Возраст:
  40
  В пятницу днем решил с друзьями по родительскому двору и братом коллеги по работе махнуть на Горынь с ночевкой. У меня сборы были недолгими: накопал у тещи червей, правда с трудом (земля очень сухая), сварил замоченый горох и перловку, запарил макуху навсяк случай и готов! Снасти в пипеляце живут... :)
  А вот у друзяк не все так гладко прошло... При официальном конце рабочего дня в 16.15 в тяпницу, Серега вынужден был задержаться и выехали токмо в 19.00 из стольного града Ровно... :( Махнуть решили в Дюксин. Красоте мест нашей области не устаю удивляться, особенно тех где цивилизация подальше и возможности намусорить у людей меньше или сознания у тех, кто туда добирается больше! ;) На место прибыли уже в темноте. Соответственно намыть поденки уже возможности не было, прикормил макухой и горохом с перловкой (правда не знаю есть ли смысл в этих действиях на течении :), но хоть рыбу покормил :) ). Занялись обустройством лагеря, поставили палатку, нашли место для костра, замутили шашлычков знатных и зае...риху сварили. Поужинали на славу.
  Удочки на донную снасть уже стояли, было пару осторожных поклевок, но червя просто видимо стягивала мелочь и у Сереги была одна хорошая поклевка, но провтыкали в процессе принятия внутрь антифриза - спирт "зирновский" хорошее согревающее средство в холодные африканские ночи для таких бабуинов как мы :) Давненько я уже спиртягу не пил, вспомнил молодость...
  Поставил донку на входе в яму, чуток повтыкал возле нее, поклевок не было, вернулся в лагерь, все тихо, но Серега пошел за дровами и наткнулся на свинячий выводок, осторожно ретировался, в той стороне дрова больше не искали ;) на впадении в Горынь лесного ручья куча следов диких коз, есть еще живность в наших местах и не так далеко от города!!! Утром ее наличие подтвердил и охтник из местных, но он по птице ходил без результата, а дичь тоже видел...
  Вернусь к рыбалке. Ночью Серега все-таки взял маренку грам на 300, была выпущена по малолетству... Начало клонить на сон, в 7 утра только проснулся... Спирт не дал услышать будильник, а в 9.00 надо быть в Ровно, пошел проверять донку... Донку кто-то пошматовал, не стоит спать, видать под утро рыб решил клюнуть, когда спали... Вот такой результат. Горынь в очередной раз доказала, что река есть река и правила у нее свои...
  Смотал снасти и с Максом равнул на Ровно. Серега и Дима, друзья детства остались еще рыбачить и в чувство приходить (на 4-х 2 литра спирта вложили за ночь, шо верблюды в пустыне на водопое). Но отдых удался на славу, хоть и без улова ;)
  ПыСы: днем позвонил Дима, он спининговал в районе обеда на быстрине и взял на спин жереха на полтора киля! Молоток!
  Всем ни хвоста ни чешуи! К сожалению фоток нет...
   
  • Нравится Нравится x 27
 9. Юра

  Юра Рыболов

  Сообщения:
  161
  Симпатии:
  1.872
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  4.10.09 Горинь Азот Фідер

  Так як по карасю в цьому році для себе закрив рибалку, то продовжую експерименти на Горині із фідером.

  Горинь в районі Азоту. На місці ще затемно. Обіцяли шалений Пд вітер, вночі +5, вдень - до +20 і похмуро. А насправді зранку було тихо, ясно, вдень зірвався таки вітер, але було ясно і сонячно.

  Вибираю місце, що б поряд була і яма, і бистряки. Ще при світлі місяця дрібна рибка починає грати на поверхні, бачив навіть вихід підлящика.

  Цього разу з прикормкою вирішив так: буде лише "пиль". Ніяких каш кидати не буду, бо не встиг зварити :gi-gi:. Замішав сухарів+Фішка для холодної води (у неї аромат ваніль+кориця)+рубані черв"яки+земля. Із насадок - гнойовий черв"як та опариш, кормлений мммм...... сирною запіканкою із ваніліном :gi-gi:.

  Перший фідер пішов на течію на фарватер, другий кинув в центр обратки. Не вспів поставити на рогульки - зла покльовка із самозасіканням. Витягую - густирка до долоні. І почалось, як із кулемета. Спочатку брала на черв"яка, що був на довгому повідку, потім розпробувала корм і почала брати краще на короткий повідок на опариша і крупніша. Розмір не радував, спочатку випускав, але думаю, що на прикорм має підійти крупніша, а потім і підлящик має підтягнутися. Дійшло до того, що почав ставити по одному опаришу, так як такими темпами не хватить. Брала і на одного і впевнено. Тут на протилежному березі з"явився такий собі рибачок, дістав відро і почав сипати щось жовте (схоже на варене пшоно з горохом) совком :фигасе::censored:, і це за 8 метрів від мого фідера. Я тут "пиллю" рибу приманюю, а він їй накрив столик, як в ресторані. Звичайно, покльовок він не побачив, але й у мене кльов почав стихати і згодом - як обрізало. Піднявся вітер, вийшло сліпуче сонце, вода в Горині прозора, як джерельна. Спробував і інші точки - глухо.

  Коли патрошив рибку, то бачив, що жерла таки вона мою прикормку. Але було в шлунку і щось жовте, невже той рибачок стабільно кормить там рибку? Можливо, треба йому дякувати за приважування :gi-gi:, але нехай приважує, коли мене немає.
   
  • Нравится Нравится x 28
 10. Чыканец

  Чыканец гость Временно заблокирован

  ФОРУМЧАНИ ,ГОРИНЬЧАНИ АУУУУУУУУУУУУУУУ,як там ЩУКА НА ГОРИНІ ,ПІШЛА ,що чути пишіть наперед вдячний :somyara:
   
  • Нравится Нравится x 10