ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Бесплатно р. Горынь

Рыбалка на водоемах Ровенской области
  1.  
    Юра

Юра Рыболов

Рейтинг:
    1.946

Був в неділю на Горині. Зразу ж нижче шлюза на струї знову сиділи рибалки. Як потім взнав, ловлять вони на подьонку. Ми з батьком вирішили перевірити ямку на повороті із обраткою на предмет кльову в ній білої риби.

Лід тримає, хоча прийняли додаткові міри перестороги. Але коли побачили рибака, який безшабашно побрів по річці вниз біля промоїн :фигасе: навіть без пешні, стало не по собі.

Я сів на 5-ти метрах, батько - трохи мільше. Снасть - покаток із двома та одним повідком (один повідок нижче ковзаючої оливки, інший - на 15 см вище). Насадка - кілька мотилів. Лунки не кормили, так як взагалі перший раз пробуємо таку ловлю і мова йшла про перевірку даного методу лову, тому не планували ловити стаціонарно.

Відносно кльову сказати нічого не можу, так як не побачили ні покльовки :стыдно:. Хоча пробували різні точки, я й на чортика пройшовся по лунках. Рибаки переміщалися і всі жалілися на ОП. Можливо, місце було вибрано невдало, але дуже сумніваюсь, що там нема риби. Можливо, хто має досвід такого лову, підкажіть що та як потрібно робити.

Батько пробував і на балансир, і на блешню в надії пошукати судачка. Але марно.

У подьоночників не бачили уловів, можливо, вони зразу ж ховали в ящики ;), але й руками не махали, певно, дуже великі конспіратори :D .

• Нравится Нравится x 22
  2.  
    тоха

тоха Рыболов

Рейтинг:
    2.538
    Юра не в мiсцi проблема, схожа ситуацiя i у мого знайомого. Хоча Горинь в районi Оржева рiдко замерзаэ(по причинi роботи АЗОТу, тепла канава робить свою роботу) але на обратках i поворотах де бiльш стояча вода всештаки лiд э. Так от знайомий дуже часто ходить на рибалку i тоже жалiэться на незначнi покльовки. Проходячи всi рибнi точки в минулому роцi в актив було 2-4кг. риби, зараз на тих самих точках за день 2-5 рибини за день, або i в загалi "0"

• Нравится Нравится x 24
  3.  
    Craft

Craft Рыболов

Рейтинг:
    1.818
    Мій батя сьогодні їздив на горинь, до ступеньок .
    Жалівся що навіть покльовки не бачив, а один рибак, що біля нього рибалив зловив 2 подлещика на долонь. (на подьонку)
    Месні казали, що в понеділок було краще.

• Нравится Нравится x 21
  4.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    С переходом на другую работу - суббота оказалась рабочей, но зуд по рыбалке поднял в 4 :)... Полежал до 5, не заснул и в 6-10 выехал на Горынь. Проведал знакомые места, очень удивило, что уровень воды упал еще на 10-20 см. по сравнению с уровнем 2-е недели назад... И сейчас находиться всего на сантиметров 10-15 выше минимального который я видал в этих места, казалось бы должно быть наоборот - вода подниматься, снег то интенсивно тает...
    Помок под дождем, поклевки не увидал, но сегодня надеюсь буду спать крепче :D . В 9 поехал на роботу.

• Нравится Нравится x 28
  5.  
    Craft

Craft Рыболов

Рейтинг:
    1.818
    Вчора мені запропонували поїхати в Млинів, від такої пропозиції я відмовився бо вже мормишка надоїла.
    Вирішив піти на Горинь, і прогулятись біля річки.
    Сів на маршрутку (метків) але далеко не доїхав, маршрутчик не зміг піднятись під азотовський горб. Жалівся на лисі шини:злой:. Довилось об’їхати через карпиловку .
    Вода ще не висока що здавалось дуже дивним:в_натуре:. Вздовж річки пересуватись було складно, снігу багато, і добавляв дискомфорту сильний вітер, з мокрим снігом.
    Довго не рибалив години півтори, і жодного тичка.
    Ще бачив трьох таких екстремалів як я.
    На цій рибалці стався один прикол. Рву в одній точці Bass assassin, перевязую...роблю повторний закид і вісне на шнур також Bass assassin такого ж рос красу, але вже не мій. :gi-gi:

• Нравится Нравится x 34
  6.  
    тоха

тоха Рыболов

Рейтинг:
    2.538
    Вирішив прогулятися в неділю, відкрити для себе новий сезон по спінінгу. Дива не сталося:)жодного тичка не було. Вода трохи піднялась, подекуди по берегах не великі куски льоду ще є, також затрудняє підхід до води сніг, місцями є ще по коліна. Зустрів ще двох знайомих рибацюг, які помпували човна для сплаву вниз по течії. З їхньої розповіді, були в четвер на річці, то був один сход не поганого екземпляру.
    1 фото місце де р. Устя впадає в р. Горинь
    2 фото, не відома для мене пташка, досить не погано ниряє, метрів 10 під водою пропливає

Вложения:

• Нравится Нравится x 31
  7.  
    Чыканец

Чыканец Рыболов

Рейтинг:
    268
    Був сьгодні на дамбі що біля Азоту і вимушений констатувати факт повний нуль, пробував і зліва і з права недопомогли і нові снасті одні лише втрати
    В основному Джиг, в усіх кого зустрічав теж саме ........
    Пінгвіни ловили по кілька плотвичок

• Нравится Нравится x 12
  8.  
    Boroda

Boroda Рыболов

Рейтинг:
    4.254
    С Млынова мы с Женей и Андреем переехали на Горынь в район Азота.
    Вода, ниже дамбы, чуть выше обычного. Пингвины всё ещё сидят в небольшом заливчике на насиженных местах. Льда на Горыне почти нет (осталось чуточку кое где под берегом). Река несёт небольшие льдины, пеньки и коряги.
    За полтора часа, так и не увидев ни одной поклёвки, мы двинули восвояси.
    Самое главное, что рыбацкий сезон 2010 наконец-то открыт. А Женя с Андреем ещё и обрыбились окушками в Млынове.

Вложения:

• 21032010185.jpg
      21032010185.jpg
      Размер файла:
      1.006,7 КБ
      Просмотров:
      192
    • 21032010184.jpg
      21032010184.jpg
      Размер файла:
      842,1 КБ
      Просмотров:
      178
    • 21032010183.jpg
      21032010183.jpg
      Размер файла:
      688,5 КБ
      Просмотров:
      154
    • Нравится Нравится x 24
  9.  
    Чыканец

Чыканец Рыболов

Рейтинг:
    268
    В пятницю 26.03 майже весь день провів на р. Горинь в районі с.Ремель
    вода дуже висока на авто не проїхати а пішки можна
    Рибалив в основному на повороті, що біля мосту та прилеглій території
    Висновок один риби в Горині настільки мало, що спіймати її дуже мало шансів
    ОТАКЕ !!!:fisher::fisher::fisher:

• Нравится Нравится x 15
  10.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Был в воскресенье на Горыни в р-не Шубкова - хоть и в дождевике промок под дождем до майки :). Ни одной поклевки.
    Горынь еще в берегах, хотя там где пологий берег вода уже выходит на луга...

• Нравится Нравится x 25

Поделиться этой страницей