ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Бесплатно р. Горынь

Рыбалка на водоемах Ровенской области
  1.  
    тоха

тоха Рыболов

Рейтинг:
    2.538
    Щука змінила кваліфікацію. Бо що дивно, я вчора зранку пройшовся по р.Устя, потім перейшов на р.Горинь був один адарчік, може окунь, або не велика щука. А можливо перед вихідними "попрацювали" електрики. Зловив 6 окунців, розміром вказівний палець, які всі втопив. На поверхні не спостерігалося активності хижака, єдиний всплеск був, і то напевно мирної риби. Ще зодва рази окунь на мілині ганяв мальок.
    Зустрічав знайомих рибацюг, по хижаку те саме, на Усті на поплавчанку сидів сусід, зловив карася, більше лодоні(на красного) і ще на одну удочку обрив, було щось більше. Знайомий який ходить на сома, сказавщо клює тільки дрібнота.
    Рівень води падає.

• Нравится Нравится x 28
  2.  
    Юра

Юра Рыболов

Рейтинг:
    1.946

10-го числа, в переддень Дня рибалки, виїхів на Горинь з фідером.
    Задумка була перевірити новоприкуплені прикормки та ароматизатори Фіш-Дрім, карповий "Метод" та, звичайно, відпочити.

Погода була чудова: помірний вітер, похмуро, часом з дощиком, але Пн вітер, досить жарко.

Зайняв відоме по попередніх рибалках місце. Ловити вирішив на знайденій косі із ракушечником на глибині 3,5 -4 м.
    Використовував 3-ри снасті : фідер із маленькою трубочкою та двома повідками, фідер на Метод та живцьовку.

Замішав прикормку: своя база+ фіш-дрім лящ (не спорт!) + фіш-дрім плотва+перловка+пшоно+трохи давленого гороху+3-ри ковпачки ароми фіш-дрім Brasem (Лящ). У останньої запах кокосово-ванільний. Прикормка мала темний колір з крупними фракціями. А аромат ...

Зразу ж на опариша зловив пічкуря, який відправився на живцьовку. З пів-години риба не реагувала на мої снастї, я вже почав сумніватися у правильності своїх дій. Влітали то бички, то піскарики. Аж ось нормальна покльовка - і перша нормальна густера у садку. Далі ще кілька, білоглазка, пара нормальних плотвиць і ,нарешті, перший підлящик. На Метод сильна покльовка - і обриб повідка 0,18 біля гачка. А снасть-то ковзаюча, не глуха. :censored: Тут же затремтів дзвіночок на живцьовці, але потім притих. Подумав, що живець ожив і почав борсатися. А треба було підсікати. Хтось йому переламав хребет та наніс рани, несумісні з життям.

Відмічаю, що поки-що дрібота не турбує. Це додавало оптимізму. Та після підлящика настало затишшя. Я надіявся, що це став на прикормці льоша. Та не тут то було. Чергова сильна покльовка на опариша (0,15 поводок) і почалася боротьба. Риба рвонула на середину ріки, потім під берег, жалібно пищав фрикціон. Що це? Гарний лящ? Але коли промайнули червоні пера, зрозумів, - головень. Вимучений він легко дав себе завести у підсак. На око - більше кіло. Обережно звільняю його і несу в підсак. Та тут наші погляди зустрічаються і я розумію, що буде далі. Сильна рибина кілька разів вигинається і в карколомному стрибку відправляється в рідну стихію. :( Жаль, але кажуть, що головень несмачний. Хай живе.

Надалі, як пригріло сонце, кльов затих та на місці приводнення кормушки постійно виникали буруни від хижака. Видно, розлякав головень мені всю рибу з прикормки. Згодом підійшла дрібна густера, яку відразу топив.

В результаті 1 кг нормальної жарочної рибки. Як потім виявилося, достатньо для моєї родини.
    І кілька розмірковувань:
    1. Прикормка, використана мною, подіяла. Рибалки, що ловили тут з ночі, жалілися на відсутність кльову і всього 1-н підлящик в улові у них. Але наскільки вона ефективна сказати не можу: все ж ляща я не взяв.
    2. "Дика" риба незалежно від прикормки має свої години виходу і навіть найсмачніший корм не заставить її довго затримуватися і відхилятися від щоденного ритму. Така закономірність на цьому місці спостерігалася мною і на осінніх рибалках, і зараз, і на кар"єрах.
    3. Риби небагато або вона сильно "розбавлена" водою.
    4. В шлунках густери повно темної прикормки, у підлящика та білоглазки в основному жовта маса з крупинками - горох та пшоно, в плотві - лише зелень.

• Нравится Нравится x 36
  3.  
    тоха

тоха Рыболов

Рейтинг:
    2.538
    18,07,10

Набридло сидіти дома(17,00-21,00), вирішив сплавиться лодкою по річці. Вода так і не може ніяк упасти до "нормального" літнього рівня, рівень води знов піднявся см20. Так як було дуже спекотно, в човні було навіть досить не погано. Підпливав в тінь "завісаючі" на перспективних (в минулому році) місцях і починав їх обловлювати. Переполоскав "залізо", силікон, все без результатно. Був один не внятний тичок, і то не факт що покльовка. Активність не великого хижака спостерігалась на поверхні, але і він чомусь на приманкти не відкликався. Зато бобрів розвелося чимало, напевно шт 15 бачив, гучними ударами хвоста по воді, відлякував мене від своєї території проживання. Заїхав на майже висохшу старицю (спека), я думав що там вже риби немає, але побачив мертву рибу, шт 15 щук в діапазоні 0,5-1,5кг та ще більше дрібної, та окунів чимало, гарного розміру, плотва. Карась ще бебрався, сантиметрів 15-20залишилось, шкода.

Знайомого зустрів, то він ляща витягнув на 2,5кг на Горині в суботу. Отаке.

• Нравится Нравится x 30
  4.  
    Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Рейтинг:
    5.055
    Был на Горыни с ночевкой в районе Деражно. Отдохнули как всегда просто супер, поплавали, поныряли, сварили загугурихи, порыбачили. Нас было трое у всех по десятку зачетных подлещиков, а когда уже собирались в районе обеда домой рулить, поклевка у меня мощная, уверенная и после борьбы с нивидано сильным соперником, в подсаке оказалась марена около двушки. Ох и сильная рыба, такого сопротивления я еще не чувствовал ни от одной рыбы.
    Я адреналин получил!
    Товарищи мои ездили в пятницу опять на это же место и улов у них такой: подлещики стандарт по десятку, марена на полтора киля и лещ на 3200. Сопротивление леща слабее сопротивления меньшей марены раза в два по ощущениям рыболова... Одну марену ак и не взяли поравла поводок и ушла.
    Всем НХНЧ

• Нравится Нравится x 23
  5.  
    Sergei Carpov

Sergei Carpov Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    11.152
    Влад Аматор,я извиняюсь,но что это такое МАРЭНА????

• Нравится Нравится x 3
  6.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    - мирон усач, марена, маринка...

Братцы, не забывайте я каждое выхи в Деражно - поночевал бы с вами :присоединяюсь:

• Нравится Нравится x 5
  7.  
    ВикторGVS

ВикторGVS Рыболов

Рейтинг:
    4.996
    • Нравится Нравится x 4
  8.  
    Shamick

Shamick Рыболов

Рейтинг:
    112
    Шановні колеги рибакі, якщо е можливість скідайте фото де вы ловите рибку, не за раді наживи прошу.
    Знаю горинь в районі хотиня і азота, далі нікуди неїздив так як незнаю місць. А ще краще тицьніть у гуглі.
    Дякую

• Нравится Нравится x 6
  9.  
    zvod

zvod Рыболов

Рейтинг:
    824
    Недільний фідер на Горині нижче шлюза....
    Народу море, явний перебор.... місця вільні для риболовлі майже відсутні .... рибка покльовує - але не в усіх... рибка активна і добре рухається....

Вложения:

• IMG_1542.jpg
      IMG_1542.jpg
      Размер файла:
      1 МБ
      Просмотров:
      232
    • IMG_1547.jpg
      IMG_1547.jpg
      Размер файла:
      712,9 КБ
      Просмотров:
      219
    • IMG_1549.jpg
      IMG_1549.jpg
      Размер файла:
      941,7 КБ
      Просмотров:
      1.019
    • Нравится Нравится x 36
  10.  
    Incorrect

Incorrect Рыболов

Рейтинг:
    28
    Сьогодні був на Горині біля Решуцька - нічого не зловив хоть щука ганяла не погано
    правда верховодкі можна з відро наловить

• Нравится Нравится x 10

Поделиться этой страницей