Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

  1. Діма

    Діма Рыболов

    Сообщения:
    6
    Симпатии:
    44
    Адрес:
    Ровно
    Їздив в понеділок на Горинь з фідерами. Зробив зупинку біля шлюза. Покльовкі були але дуже обежні. Зловив десятка 2 пілдящиків з лодонь 3 ротаня і 3 щучки але відпустив 2 бо були маленькі. А загалом рибалка сподобалася відпочив від міських буднів;-)
     
    • Нравится Нравится x 14

  2. Craft

    Craft гость Временно заблокирован

    Був сьогодні на Горині. В 6-00 вже накачую човен і випливаю на воду...
    Перші пів години результату не принесли, я вже подумав що кльову сьогодні може і не бути.:( А коли виглянуло сонце почала бити мій вобл ер щучка. Шнурки вагою 200-250грам сміливо пожерали ріджа і просто недавали йому проходу між водоростями і зіллям.
    Бувало що витягував три хвоста з одного місця- але повторюсь що це були малі шурята яких я відразу відпускав.
    Зміна приманки на щось крупніше ігнорувалась і знов ставив саме його!- результат не заставляв себе ждати.
    Близько 14 години підійшли два мої друга що прямували з Хотиня до стариць. На двох один окунець взятий на кар’єрі.
    Далі сплавлявсь до Луки. На Горині вдалось заробити удар голавлика який не засіксь.:в_натуре:

    Під кінець Лука подарувала дві щучки- які були втоплені і одного полосатого на Midge! :)
    В загальному 19 хвостів (окунь і щучка) Більша половина була відпущена.
     

    Вложения:

    • IMG_0483.jpg
      IMG_0483.jpg
      Размер файла:
      295,9 КБ
      Просмотров:
      266
    • IMG_0487.jpg
      IMG_0487.jpg
      Размер файла:
      447,9 КБ
      Просмотров:
      287
    • IMG_0489.jpg
      IMG_0489.jpg
      Размер файла:
      128,3 КБ
      Просмотров:
      295
    • IMG_0495.jpg
      IMG_0495.jpg
      Размер файла:
      240,2 КБ
      Просмотров:
      289
    • IMG_0499.jpg
      IMG_0499.jpg
      Размер файла:
      420,8 КБ
      Просмотров:
      287
    • IMG_0501.jpg
      IMG_0501.jpg
      Размер файла:
      207,7 КБ
      Просмотров:
      281
    • Нравится Нравится x 26
  3. Craft

    Craft гость Временно заблокирован

    Ще паро фоток:)
     

    Вложения:

    • IMG_0473.jpg
      IMG_0473.jpg
      Размер файла:
      175 КБ
      Просмотров:
      220
    • IMG_0474.jpg
      IMG_0474.jpg
      Размер файла:
      234,9 КБ
      Просмотров:
      266
    • IMG_0476.jpg
      IMG_0476.jpg
      Размер файла:
      182,8 КБ
      Просмотров:
      254
    • IMG_0478.jpg
      IMG_0478.jpg
      Размер файла:
      236,1 КБ
      Просмотров:
      318
    • Нравится Нравится x 26
  4. Craft

    Craft гость Временно заблокирован

    Рибачив сьогодні на старицях Горині.
    Розпочав рибалить в 5-30 і зрозумів, що зарання. Щука не проявляла ніякої активності.:(
    Аналогічна ситуація була в четвер, і кльов розпочавсь коли вийшло сонце.
    Десь о сьомій, я зловив першого шнурка (відпустив) потім почав ловитись окунь...
    Підчас рибалки влетів невеличкий жерешок (втопив) і під кінець зачотна щучка.;)
     

    Вложения:

    • IMG_0517.jpg
      IMG_0517.jpg
      Размер файла:
      324,9 КБ
      Просмотров:
      236
    • IMG_0514.jpg
      IMG_0514.jpg
      Размер файла:
      243,3 КБ
      Просмотров:
      252
    • IMG_0525.jpg
      IMG_0525.jpg
      Размер файла:
      285,7 КБ
      Просмотров:
      233
    • IMG_0522.jpg
      IMG_0522.jpg
      Размер файла:
      163,3 КБ
      Просмотров:
      261
    • IMG_0523.jpg
      IMG_0523.jpg
      Размер файла:
      165,1 КБ
      Просмотров:
      261
    • IMG_0524.jpg
      IMG_0524.jpg
      Размер файла:
      164,1 КБ
      Просмотров:
      233
    • Нравится Нравится x 35
  5. Юра

    Юра Рыболов

    Сообщения:
    160
    Симпатии:
    1.861
    Адрес:
    Рівне
    Возраст:
    Горинь+Фідер+Головень

    22 серпня таки вдалося вирватися на Горинь в районі Азоту порибачити з фідером.

    Планував опробувати лінійку Fish Dream та "салапінку".

    Погода хороша: тепло, сонячно, помірний вітерець. Красота.

    Цього разу планував ловити на 2-ва фідери. Один - на сипучку, інший - на "салапінку". От і буде тест, що краще на Горині.

    При приготуванні "салапінки" замість ваніліну додав 2-ва ковпачки Fish Dream Brasem, але, як потім виявилося, Brasem (лящ) проігнорував її, а от головень наминав за милу душу.

    Сипучку робив так: Fish Dream Лящ+Fish Dream Плотва+Фішка карась і більше ніяких аром, а то і так запах сильний. В "салапінку" підмішую консервованої кукурудзи.

    Отже, перший фідер (сипучка) - на бойову позицію на опариша. Зразу ж дрібна густерка, потім крупніша і затишшя. Розмотую другий. Ставлю на "салапінку" в кормовому сліду першого і на опариш. Мовчок. Беру частину сипучки і додатково ароматизую її кондитерским ароматизатором "барбарис". Кормлю. Тишина. Пробую поставити на перловку в кориці. І, о чудо ... Головень, поки що некрупний. Вже веселіше. Взяв на перловку на короткий поводок. Переставляю другий фідер на перловку, але той мовчить. Тут на перший, як прорвало. Нечасто, але головні і тільки на перловку. Найбільший - 700 гр. І тут мене осінило. Ставлю другий на кукурудзу і ... сильна покльовка на 0,12 повідок. Виважування із завмиранням серця і красень головень на 1 кг в садку. :ura: "Салапінка" з рота випадала кусками. Згодом ще один, і ще. В цей час на сипучку покльовок не стало. Завершальний акорд на другий фідер - під"язок.

    Клювало з ранку десь до 10-00. Потім - як відрізало.
    Результат - 3,5 кг.

    Отже, "салапінка", яка позиціонується як прикормка на крупну рибу, себе оправдала. В рибі, що зловлена на 2-й фідер, вона присутня і навіть в роті її повно. В шлунках у головнів - рачі ноги і панцирі, в під"язку - товчені панцирі ракушок. Густерки їли Fish Dream . Але склалося враження, що сипуча прикрормка відлякала густеру, яка до того там таки стояла. От таке.
    Далі буде...
     

    Вложения:

    • SS853494-1.jpg
      SS853494-1.jpg
      Размер файла:
      378,8 КБ
      Просмотров:
      266
    • SS853495-1.jpg
      SS853495-1.jpg
      Размер файла:
      171,5 КБ
      Просмотров:
      303
    • Нравится Нравится x 34
  6. Юра

    Юра Рыболов

    Сообщения:
    160
    Симпатии:
    1.861
    Адрес:
    Рівне
    Возраст:
    Горинь+Фідер+Головень 2

    Продовження ... Наступного дня беру батька і вдвох відправляємося на Горинь.

    Прикормка трохи інша: "салапінка" не дуже вийшла, бо добавив горох і в результаті недоварив перловку та пшоно і вона була надто розсипчата. Треба все-таки дотримуватися класичного рецепту із ванількою (така дімка по результатах рибалки). В сипучку (той же склад, що й попереднього разу) додав розпареної макухи та сухарів, щоб трохи розбавити сильний запах.

    Погода була ще тепліша, чим попереднього разу. Вітер помінявся так (Пд-Зх). Під нашим берегом несло всяке сміття і ловити було практично неможливо, кормушку зносило і приходилося ловити на дальшій дистанції. таке враження, що швидкість течії підсилилася.

    На сипучку відразу дубль із двох нано-густирок на опариша (топим). Потім - нормальна товарна густирка і ... знову мовчок. Що за хрень !? Знову прикормка відлякала рибу?

    Ставлю салапінку на другому фідері на кукурузку і відразу -сильна покльовка і сход. Перезаброс - і нормальний голавлик на 650 гр в садку. У батька на сипучку та ж сама ситуація. Спочатку кілька швидких покльовок , а потім - мовчок. Ставить він на салапінку - і кричить :фигасе:. Підлящ на 500 гр відразу. Не вспів я дійти до свого місця, як знову крик :фигасе: - головень на 900 гр. А потім - як відрізало. Цього дня клювало взагалі до 9 год. Рибка на прикормку не підходила і взагалі ігнорувала всі смакоти, які їй пропонували. РИбалка, що був з ночі, також плювався по причині відсутності кльову.

    Роблю висновок, що така сильна ароматизація лящу/густері явно не подобається. Буду рухатися вбік саморобних прикормок а-ля Romeo із незначною ароматизацією.
     

    Вложения:

    • SS853518-1.jpg
      SS853518-1.jpg
      Размер файла:
      245,6 КБ
      Просмотров:
      234
    • Нравится Нравится x 28
  7. Konstantin

    Konstantin гость Временно заблокирован

    Сегодня,решил после работы высскочить на Горынь,компанию мне составил форумчанин Дима(Димон рыбак).

    Я принялся стучать по бровкам джигой,а Дима начал полоскать воблера на старице,что с другой стороны дамбы.

    Немного постояв на плитах я увидел бой хищника с противоположного берега и решил перейти туда.Возле самого берега,окунь прижал малька к водорослям.Я поставил поппер и через пару забросов характерный выход немлохого окуня.Еще через несколько бросков на приманку кинулась щука,но..увы промах...Поклевок больше не видел...

    Ко мне подошел Дима,который уже выдурил три откровенных шнурка на мини воблер(если не ошибаюсь то на Ридж).

    Переходим вместе на старицу.Там у меня был еще один выход на поппер.Побросав еще немного с плит уже после заката,мы едем домой.Подвезли до города рыбацюгу,то он спаймал карпика до 1кг на горох.
     
    • Нравится Нравится x 22
  8. Craft

    Craft гость Временно заблокирован

    Був сьогодні на рибалці. Я і мій друг Саня в 6-30 вже мочим воблери на одній із стариць горині. Зразу мені вдалось витягнуть одну невелику щучку і два окунці стандартного розміру. Саньок ловить одного полосатого і наступило безкльов’я. Дві години юзали і повний нуль! Вирішуємо змінити місце лову перепливаєм на другу старицю.
    Там я розловив Daiwa TD SHINER щучкой.
    Саня розловлював Jackall Baby Giron який так себе і не проявив.
    В кінці зловив ще два окуня і все. Сьогодні щука нас не порадувала активністю, хоч і погода ніби була підходяща.:в_натуре::(
     
    • Нравится Нравится x 19
  9. dos_oleg

    dos_oleg гость Временно заблокирован

    Сьогодні вранці, маршрутка Рівне-Хотинь. В 7.30 перші закиди на стариці біля моста - вихід щучки на поппер але маже як часто буває. Далі пробую на самій річці але самі перспективні місця біля берега дуже безперспективно заросли. Бачу рибака який сплавляється на човні і непогано їх обловлює - жаба трохи подушила що не розжився на такі знаряддя. Так от близько 3-х годин гуляння вздовж Горині і рахунок відкрити не вдалосью, навіть натяка не було. мельком зашов на останній карєр - там все обставлено кружками, плавають човни і ще й іхтіандр в ластах шукає шось в корчах. :snorkle:
    Тому повертаю назад (маршрутка скоро) і по дорозі біля моста все-таки вдалось розловити свого Міджика і Мепс1 як завжди не підвів. Результат нижче - відпущені через недобір ваги. Але настрій така мілюзга все-таки підняла.:)
     

    Вложения:

    • DSC00117_1.jpg
      DSC00117_1.jpg
      Размер файла:
      358,3 КБ
      Просмотров:
      299
    • DSC00122_1.jpg
      DSC00122_1.jpg
      Размер файла:
      432,3 КБ
      Просмотров:
      319
    • DSC00095_1.jpg
      DSC00095_1.jpg
      Размер файла:
      285,2 КБ
      Просмотров:
      298
    • Нравится Нравится x 31
  10. тоха

    тоха гость Временно заблокирован

    Саме таким методом і я ловив у суботу зранку, в районі Оржева. Позичив у знайомого човна, бо він пересів на "поплавки". Судячи з росповідей знайомих рибацюг цей сезон більш результативніший по мирній рибі, ніж у спінінгістів. Переполоскав усе, але "0", можливо щось роблю уже не так як раніш.

    По ходу зустрів рибацюг, які сиділи на березі на поплавчанки, у одно лящ 1,5кг втік, через відсутність підхватки(сидів на обривчику), у другого марена в зачоті, вмежах кілограма.
     
    • Нравится Нравится x 18