1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

 1. dos_oleg

  dos_oleg гость Временно заблокирован

  Сьогодні вранці, маршрутка Рівне-Хотинь. В 7.30 перші закиди на стариці біля моста - вихід щучки на поппер але маже як часто буває. Далі пробую на самій річці але самі перспективні місця біля берега дуже безперспективно заросли. Бачу рибака який сплавляється на човні і непогано їх обловлює - жаба трохи подушила що не розжився на такі знаряддя. Так от близько 3-х годин гуляння вздовж Горині і рахунок відкрити не вдалосью, навіть натяка не було. мельком зашов на останній карєр - там все обставлено кружками, плавають човни і ще й іхтіандр в ластах шукає шось в корчах. :snorkle:
  Тому повертаю назад (маршрутка скоро) і по дорозі біля моста все-таки вдалось розловити свого Міджика і Мепс1 як завжди не підвів. Результат нижче - відпущені через недобір ваги. Але настрій така мілюзга все-таки підняла.:)
   

  Вложения:

  • DSC00117_1.jpg
   DSC00117_1.jpg
   Размер файла:
   358,3 КБ
   Просмотров:
   221
  • DSC00122_1.jpg
   DSC00122_1.jpg
   Размер файла:
   432,3 КБ
   Просмотров:
   216
  • DSC00095_1.jpg
   DSC00095_1.jpg
   Размер файла:
   285,2 КБ
   Просмотров:
   202
  • Нравится Нравится x 31
 2. тоха

  тоха Рыболов

  Сообщения:
  305
  Симпатии:
  2.131
  Адрес:
  Ровенский р-н
  Возраст:
  40
  Саме таким методом і я ловив у суботу зранку, в районі Оржева. Позичив у знайомого човна, бо він пересів на "поплавки". Судячи з росповідей знайомих рибацюг цей сезон більш результативніший по мирній рибі, ніж у спінінгістів. Переполоскав усе, але "0", можливо щось роблю уже не так як раніш.

  По ходу зустрів рибацюг, які сиділи на березі на поплавчанки, у одно лящ 1,5кг втік, через відсутність підхватки(сидів на обривчику), у другого марена в зачоті, вмежах кілограма.
   
  • Нравится Нравится x 18
 3. Vlad Amator

  Vlad Amator Рыболов

  Сообщения:
  375
  Симпатии:
  4.789
  Адрес:
  г. Ровно
  Возраст:
  40
  Вчера так хотел на рыбалку (на выходных не получилось выскочить к воде), что аж зубы сводило :) Посему вызвонил товарища, и мы после работы ломанулись на Горынь в район "Химии" к шлюзу...
  Особой надежды на трофеи не было, поскольку выезд был абсолютно спонтанный и не было возможности (временной) подготовить прикормки, наживки, насадки... Я дома успел только запарить перловку и кукурузную крупу, червя и опарыша купить не смогли :( товарищ только прокисшую мастырку нашел... Но мы всеравно на Горыни! Радости море! (видно на фото довольную рожу другана :) трезвого!!!)
  Короче закинули мы снасти, я буквально через пару минут после заброса узрел поклевку и вытянул пескаря, утоплен. Он оказался, как говороят, дежурным, больше до 23.00 мы поклевки не видели. Вода несет мусор и водоросли, ловить не очень комфортно, но аскому сбили, на природе побывали!
  Пробовал бросать спин с плит, выловил фидерную кормушку ОЧЕНЬ давно оборваную, ржавую и затянутую водорослями и "балду", рыб не выловил... По другому берегу ходили спинингисты, визуально у них "ОП"...
  Вот такая рыбаллочка вышла
  Всем НХНЧ
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 27
 4. zvod

  zvod Рыболов

  Сообщения:
  50
  Симпатии:
  810
  Адрес:
  г. Ровно
  Завершення літнього фідерного сезону запланував провести на Горині нижче азотівського шлюзу. Так і сталось... Місцина зустріла густим туманом та росою вище коліна. Як на початок це дуже хороший знак. Рівень води в річці явно нижчий літнього ... мабуть десь на 20-40 см (але ще тепла)... відповідно і течія слабша. Розмотав два фідери, замісив прикормки 1 кг Фішдрім-лящ та 1,3 кг база власного виробництва. Розпочав ловити та по ходу вивчати ситуацію. Ситуація по факту була досить не райдужна - за 1 годину тільки одна покльовка. Один фідерок споряджений явно на крупняка з пучком опариша - по фарватері ріки з важкою годівницею, другий під бровку на густеру і плотву. Наступна година лову принесла пару густер. Те що літо завершилось я зрозумів не тільки по стабільному фідерному кінчику але й по факту відсутності комарів - літні пропали, зимові ще не прилетіли. Але не зважаючи ні на що додатково покормив точку лову фідером - не кліпсуючись (по типу маркерної позначки на шнуру). Ближче до обіду ситуація явно змінилась - клювання яскраві та впевнені - рибка підтягнулась. Поміж лящів та крупної густери - маренка наробила шороху - благородна і сильна риба. Риба клює в певному часовому інтервалі - періодами, покльовку потрібно вичікувати. І ось яксрава підтяжка і фідерний кінчик починає інтенсивно труситись. Підсічка і я зразу зрозумів, що на тому кінці шнура потужна велика риба. Хоть і фрикціон був налаштований не дуже слабо але десь 25 м. шнура зійшло. Класний бланк мого фідера знаходиться в стадії бублика, але ще явний запасом - 100% ефектне явище. І от я пропустив момент коли риба змістилась з центра русла під мій правий берег, ясно що під невелику коряжку. Розумію що таке мені зовсім не потрібно прискорюю події і агресивніше починаю виважувати.... але десь після 5 хв. боротьби риба сходить - без обриву, видно десь гачок попав на край губи. І тут ще так і нічого не зрозумівши згадав про сильно діючий антрактант такий як корвалол.... Саме в цю хвилину чомусь захотілось перезавантажитись на 5 хв. та поспостерігати за точкою зрізу шнура в воду, яку я не зміг побачити і знайти бо відволікав фрикціон катухи чи самий зігнутий бланк чи другий фідер, що заважав і був нижче.... Але як би не було багато але... Далі ще клювала густера ... досить пристойна але вона була мені не потрібна....
  Ось така видалась риболовля - одна з самих яскравих з таємничою великою рибою на гачку та її потужними ривками...
  Всім удачі!
  Хороший отчет, НО
  недавно пост с Краснокнижной мареной был удален, удалите фото сами,
  во вторых размер фото , ну ооочень.....
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 29
 5. Юра

  Юра Рыболов

  Сообщения:
  161
  Симпатии:
  1.872
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  Тобто, ти приміняв корвалол для ароматизації прикормки, чи душа його вимагала після виважування?
   
  • Нравится Нравится x 3
 6. Горыныч

  Горыныч Горыня Никитич

  Сообщения:
  1.674
  Симпатии:
  12.650
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  54
  Почему бы и нет, мой дед применял валерьянку точно, может и корвалол - не помню...
   
  • Нравится Нравится x 7
 7. Kubinec

  Kubinec Рыболов

  Сообщения:
  122
  Симпатии:
  1.250
  Адрес:
  с Зоря
  Возраст:
  42
  корвалол мой покойный папа всегда добавлял в мастырку в ловле красиков, особенно когда водичка прогрета, а ещё в мастырку добавлял салидол, она тогда к рукам не так клеилась, и карасик по всей видимости не равнодушен к вкусу и запаху салидольчика! :)
   
  • Нравится Нравится x 8
 8. zvod

  zvod Рыболов

  Сообщения:
  50
  Симпатии:
  810
  Адрес:
  г. Ровно
  На рахунок корвалола - то це була така шутка гумору.....
  На рахунок аром, що використовував то це були фруктові солодкі мякі запахи ананасу та сливи - такий собі мікс. Використовував як арому для замісу прикормки так і в якості діпу..... в роді би спрацювало...... Влітку менше використовував такі речі зараз рішив спробувати і гадаю, що не помилився.....
   
  • Нравится Нравится x 6
 9. Vlad Amator

  Vlad Amator Рыболов

  Сообщения:
  375
  Симпатии:
  4.789
  Адрес:
  г. Ровно
  Возраст:
  40
  Вчера после работы с Андреем опять рванули на Горынь в район "азотовского шлюза". Вечером погодка была отличная для человека, не уверен, что такая смена погоды была благоприятна для клева рыбы... Приехали, закормили. Я взял в руки спин и пошел полоскать силикон. Наконец я для себя понял работу с джиговыми приманками. Нужно четко груз подбирать под глубину и течение, тогда и контроль над приманкой будет. Короче, врубился я наконец в это дело и результат не заставил себя ждать на очередном забросе, удар, есть тяжесть, сопротивление на том конце шнура. Разочек даже фрикцион взвизгнул :) как порсенок, подтянул уже почти к берегу и... досадный сход неплохого судачка около 700 гр под самыми ногами... :( Проводку понял, поклевку прочувствовал, а подсечку видимо слабую сделал, пасть не пробил... Но да ничего, в следующий раз поймаю, зато ужо знаю как оно судак ;) Дальнейшие полоскания приманок результата не дали, оборвал одну силиконину в зацепе, корягу смог даже ото дна отровать но не дотянул, застежка не выдержала... Зато "поймал" оборваную карповую оснастку :) Когда стемнело, присоединился к товарищу ловившему на фидер. У него в активе один карпик на грам 300, утоплен, сидел еще один рыбак на фидер возле нас, у него подлещик в ладошку, спинингисты ходили, у них ОП... Я поймал бычка, кусался за палец как собака, пока от крючка особождал, утоплен. После 23.00 собрались и домой. Подышали, половили, кайф получили!
  Ноченой "Азот" как останкинская телебашня светится :)
  Всем рыбацюгам НХНЧ!
   
  • Нравится Нравится x 33
 10. сок

  сок Рыболов

  Сообщения:
  25
  Симпатии:
  257
  Адрес:
  Квасилів
  Возраст:
  5,09,10 о 6,00 на ріці за хімією де впадає канава. Рибалок із ночівлею було чимало, ледь місце із друзями знайшли де із фідерами можна приткнутись , але результати казали дуже ну дуже паршиві. До 10 ранку ще хоть щось покльовувало . 12 майже всі порозїзджались пішов дощик. 15 змінюю місце і находжу точку, хоч покльовки появились (переважно густера 30-120гр, плотва 30-100гр також радували своїм присутністю піскарі та верховодка) дощ непереставав. Результат 1,2 кг.
  Товариш впіймав ще вранці три головні 200,400,600гр та пару більших густер врайоні 250гр поті як обрізало до вечора .
  Під вечір почав активно ходити хижак.
   
  • Нравится Нравится x 23