ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Бесплатно р. Горынь

Рыбалка на водоемах Ровенской области
  1.  
    yurec

yurec Рыболов

Рейтинг:
    70
    Це точно.Не то шо "на быстряке на "молоко" ловить":)

• Нравится Нравится x 3
  2.  
    Юра

Юра Рыболов

Рейтинг:
    1.946

Не зміг більше сидіти вдома - поїхав таки на Горинь.
    Планував покидати нижче шлюза, але в маршрутці зустрів колегу по спінінгу і поїхали на Горинь в район Хотині.

Далі можна було б ставити крапку і закінчувати звіт (мій настрій видно під аватаром - сердитий), але може кому небудь згодиться.

В два спінінги почали перевіряти нижче хотинського моста. Незачіпляйки, рибки на джиг-голівках, блешні "Мастер". Кольори від кричащих, із бльостками, до спокійних тонів. Вода трохи впала, мутновата, але не "болото". Рівень майже літній, схоже, знову на хімії гралися шлюзом, бо полоски мокрого берегу досить широкі і свіжі.

Дійшли до канала, що веде до кар"єра. По ньому цього року точно ніяка риба не зайде в кар"єр. Переходимо в кар"єр. Вода чиста, облов нічого не дає, з підвітряної сторони біля різкого звалу в глибину бачимо гру малька.
    Переміщаємося туди. Мальок розміром із сірник. Покльовка на падінні на "Мастер". БІльше нічого. Питаємо спінінгістів, як у них. Те ж саме.

Далі розділяємося. Я йду в напрямку хімії, колега - до профілакторія.
    Подальший облов як у мене, так і у нього нічого не дає.

На ямі за першим поворотом після шлюза був удар об рибину, що стояла біля дна - джиг був в слизу. Під берегом в прибережній канаві на розливі мулить риба, можливо, карась. На спокійній воді там же ганяє малька малий жерешок.

Пішов іще на старицю, що зразу вище шлюза. Умудрився там відірвати з першого заброса. Облов також безрезультатний. Ще з п"яток спінінгістів, що там стояли, також були без улова.

• Нравится Нравится x 9
  3.  
    stal1n

stal1n Рыболов

Рейтинг:
    1.207

Ловили на горині після шлюзу на хімії, нас було четверо. Результат нульовий, в мого брата був один слабенький удар і все, я пробував ловити на стариці перед шлюзом - те саме. Потім перейшов на поворот Горині перед шлюзом, теж глухо. Там же і залишив воблер Rapala Shad Rap :(
    Бачив рибаків з 20, у всіх безрезультатно.
    В годині 12 вирішили поїхати в хотинь спробувати щастя в затоплених кар'єрах. Теж глухо, бачили інших спінінгістів у них те ж саме, один казав що бачив щупака який йшов за блесною але так і не взяв.
    Отака рибалка.

Добавлено через 3 минуты
    Ловили ми всі на різні приманки: на твістери і віброхвости, я пробуваа на вертушки Mepps Aglia номер 3 трьох кольорів латунний, жовтий і срібний, воблери Rapala: Shad Rap, Shad Rap RS, Count Down.

• Нравится Нравится x 10
  4.  
    Толик

Толик Анатолий Анатолич

Рейтинг:
    2.993
    Куди саме варто їхати (якщо їхати на Горинь - спінінгувати), так щоб не далеко і нормально покидати....???
    ....хоча бачу що погода все-таки портиться на вихідні!!!

• Нравится Нравится x 2
  5.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    ИМХО, правильное решение - Горынь, походи по старицам.
    Удачи!

• Нравится Нравится x 3
  6.  
    Толик

Толик Анатолий Анатолич

Рейтинг:
    2.993
    Дякую...
    А чи немає в тебе приблизної карти, чи куди саме їхати (орієнтир, і все-таке)...???
    P.S. а в тебе немає номеру асі, бо трішки краще спілкуватися?:)

• Нравится Нравится x 2
  7.  
    stal1n

stal1n Рыболов

Рейтинг:
    1.207
    в асю не пишіть, пишіть все тут, крім вас ще багато людей почитає!

• Нравится Нравится x 2
  8.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Ловлю на Горыни только зимой - судака, ну и на старицах иногда в другое время (в основном в Деражно), как говорится "Знал бы прикуп - жил бы в Сочи":).
    Могу посоветовать (где бывал сам) старицы Горыни за дамбой Азота, на право (как на Хотынь) порядка 5-7 км.

Может кто из ровечан еще посоветует.

Аськи нет, да и особо времени сегодня (на роботе, например это сообщение пишу уже часа 3).

• Нравится Нравится x 4
  9.  
    Толик

Толик Анатолий Анатолич

Рейтинг:
    2.993
    Це там де перед селом поворот направо і виїзд на лужайку??
    Там їх штук 3-4 да..???

• Нравится Нравится x 2
  10.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Да, Толик - все правильно понял.

Но я ничего не гарантирую, знал бы что точно ловиться - помчался б сам :). Попробуй, словиш/несловиш все равно отчитайся как съездил.

Еще раз, Удачи!

• Нравится Нравится x 5

Поделиться этой страницей