1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

 1. тоха

  тоха гость Временно заблокирован

  Був в неділю на річці з ранку, активності на поверхні не спостерігалось, сусід сказав що почала летіти поденка, тут як говориться хто хотів той і наситився. Пішов на старицю там "польоти" менші, зловив шість окунців(100-150гр) на мікруху (колір той самий що і минулий раз) і один шнурок(зразу назад у воду ). Поставив такого ж кольору вібро-хвіст і заробив гарний удар(посічена резина зубами) на цьому все і закінчилось.
  Вчорашній день порадував. Не давав мені спокою недільна покльовка зубатої. Поставив на ту ж саму приманку найменший груз (3гр) який в мене був (причина; не велика глибина та водорості) і після третього закидання удар. Вона мене чекала), ще дві холості проводки і потужний удар. Є, не форсуючи обставин потроху починаю підмотувати, фрекціон потріскує, дві метрові свічки над водою добавили адреналіну. Проблемою було витягнути під берегом (старі гілляки та водорості), але обійшлось щука на березі майже 2кг. Був ще сход шнурка (150гр) на ту ж саму приманку(копито зелено-коричнюватого кольору з бльосками), але це вже не було суттєво, норму виконано.
  фото в домашніх умовах, фотіка забув
   

  Вложения:

  • 01 001.jpg
   01 001.jpg
   Размер файла:
   337,2 КБ
   Просмотров:
   190
  • Нравится Нравится x 29
 2. Batiskaf

  Batiskaf Рыболов

  Сообщения:
  54
  Симпатии:
  632
  Адрес:
  Березно
  Возраст:
  39
  З суботи на неділю ночували на Горині в районі Комарівки-Золотолина. Фідер, поплавок.
  Мали з собою горох, кукурузку, опариша і черв'яка, на місці костопільські колеги поділилися мороженою "веснянкою" (так місцеві кажуть на цей різновид поденки, яка в тих краях летіла якраз на Зелені свята).
  Вечір і ніч - ОП ще й з дощем. Вранці довелося попросити пробачення у поплавка, бо ж на фідер не ловилось. В результаті - 2 підусти грам по 300 та 1 підлящик грам так на 600 у мене і два таких самих підлящика у напарника, ну і геть дрібної дрібноти (тавтологія однако) кілограма два на двох - переважно густера, дрібна плотва. Все впроводку на "веснянку" .
  Горох з кукурузкою цілу добу нічого так і не зачепило, опариша з черв'яком тероризував пічкур, причому тільки пічкур і всьо...))
  Улов вийшов дуже трудовий і нетрофейний, хоча кіт, звичайно, був задоволений.
  Виходів "білої" риби практично не було, де-не-де бив хижак, але також не інтенсивно. Отаке.
  Ше воно мабуть не зголодніло після вильоту "веснянки". Будемо чекати ))
  ------------------------------------------------------------------
  Зате за всю свою фідерну практику перший раз на незнайомому місці не втопив жодної кормухи... )))
   
  • Нравится Нравится x 19
 3. dimon4iiik

  dimon4iiik Рыболов

  Сообщения:
  20
  Симпатии:
  161
  Адрес:
  рівненський р-н.
  Возраст:
  В суботу з батьком і швагром їздив на горинь з ночівлею в район Азоту. Відразу по приїзді я розклав спінінг, поставив червяка на офсєтніку і пішов обловлювати коряжник. На другому забросі глухий зацеп, зламав кручка, шнур 0.08 витримав. Після чого ставлю воблєрка strikepro і на другому забросі удар- голавлік десь на 300 грам опиняється на березі. Пізніше перейшов на старицю, там зловив тільки окуня грам на 200. Потім почало темніти і я пішов на річку. Розклав фідера і ще закинув дві удочки на росовика. Результат- два соміки - карандаші, які відправилися підростати. Десь о п"ятій годині ранку я взяв спінінг і пішов на старицю. Покидавши там десь хвилин 30 на мікроджиг незаробив жодної покльовки, тоді вирішив піти на річку. На річці побачив як жерех б"є малька. Поставивши воблєр мінов почав пробувати різні проводки і десь через хвилин 10 перший жерешок був на березі . Пізніше ще зловив два по грам 300, піля чого почався дощ і я пішов в машину, де й заснув. Проккинувшись в 9:45 пішов на старицю де зловив щучку грам на 300. Далі вирішив знову піти на річку і покидати на жереха. На третьому забросі удар і жерешок на березі. Наступний заброс- один оборот катушки- удар і відразу риба пішла на глубину, стянувши метра два шнура з катушки, вдалося розвернути і відразу вивести на поверхню води й підтянути до берега, де й взяв рукою за жабри- жерех 2,2 кг вагою і 58 см. довжиною. Потім зловив, ще два жерешка по 500 грам. Після чого поіхали додому.
   

  Вложения:

  • P6110780.jpg
   P6110780.jpg
   Размер файла:
   376,6 КБ
   Просмотров:
   505
  • P6110782.jpg
   P6110782.jpg
   Размер файла:
   362,8 КБ
   Просмотров:
   531
  • Нравится Нравится x 27
 4. NEXT

  NEXT Рыболов

  Сообщения:
  66
  Симпатии:
  158
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Будемо надіятись, що причиною безклів"я було саме на це. Бо, наскільки мені відомо, саме цю ділянку Горині, дуже полюбили "електрики" та й бомблять періодично. Нещодавно в пресі писали, що у місцевого жителя вилучили саморобну вибухівку, яка призначалась для риболовлі.....
   
  • Нравится Нравится x 3
 5. RomLam

  RomLam Рыболов

  Сообщения:
  159
  Симпатии:
  1.072
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  25
  Доброго дня!
  Був сьогодні на Горині, в районі Азота. Вранці кльов слабенький, але десь в годин 9, риба трохи активізувалася. Дуже багато холостих покльвок окуня ( в чистій воді під ногами було видно), також спочатку головень покльовував, але не більше, була одна покльовга головня, що думав спінінг з рук вирве, але декілька секунд виважування і зхід. Також взяда щука приклизно 1-1,3 кг., але через не зручний підхід до води, уже з берега упала у воду. І в самому кінці рибалки клюнув "величезний" трофей - верховодка. Ось така в мене вийшла рибалка сьогодні.:gi-gi: Звичайно ж всі представники були випущені.
   

  Вложения:

  • P6140224.JPG
   P6140224.JPG
   Размер файла:
   164,7 КБ
   Просмотров:
   218
  • P6140226.JPG
   P6140226.JPG
   Размер файла:
   211,7 КБ
   Просмотров:
   278
  • P6140227.JPG
   P6140227.JPG
   Размер файла:
   216,2 КБ
   Просмотров:
   228
  • Нравится Нравится x 25
 6. dimon4iiik

  dimon4iiik Рыболов

  Сообщения:
  20
  Симпатии:
  161
  Адрес:
  рівненський р-н.
  Возраст:
  Щойно повернувся з рибалки. Був на Горині в районі Азота. Приїхав на річку десь о 16:20, відразу розложив спін , поставив мінов від strikepro (на фото видно) . Десь на шостому забросі не далеко від берега сильний удар, підсікаю:somyara: спінінг в дугу, візг фрикціона і відразу сходить - жерех (в районі 2 -2,5 кг був). Через хвилин п"ять зловив жерешка десь на лодошку, сфоткав і випустив підростати. Було ще декілька ударчиків невеличких жерешків під самими ногами. Потім поставив вертушечку зловив ще 5 жерешків смішного розміру(а удари, як у кілограмових:gi-gi: ) і одного окунця. Всі втоплені. О 19 годині почався невеличкий дощ, який відразу закінчився , але небо почало затягувати хмарами, кльов, як обрізало і на цьому рибалка була закінчена.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 25
 7. AddMaker

  AddMaker гость Временно заблокирован

  Всім привіт.
  Декілька разів заглядав в цей топік, читав звіти... Цікаво, спс всім, хто пише.
  Вирішив кинути свої 5 копійок, так сказати, у розвиток сайту, ну якщо вже користуюсь).

  Сьогодні був на Горині (Гощанський р-н).
  Час ловлі: 02.00-08.00. Ловив практично вночі. Часто так вибираюсь на річку, саме в цей час добре клює крупний лящ, не завжди правда, але тим не менше (особисто у мене клює, як у інших, я не знаю, вночі рибалок тут майже немає), більш-менш крупні підлящик та густера, а з приходом денного світла верховка, бички та «густерки-лаврушки» не дають спокою на що б не ловив. Так буває не завжди, але достатньо часто. Саме тому ПІСЛЯ сходу сонця на Горинь за рибою та задоволенням майже не виходжу (ну крім вечірнього кльову).... Часто буває так: я вранці йду З рибалки, а на зустріч ідуть люди НА рибалку))) Я місцевий, тому взяв да й пішов (у будь-який час дня і ночі), нікуди їхати не треба. 30-40хв і я на річці)

  Ловив на звичайну (я би навіть сказав примітивну) «полудонку»... Всюди, мабуть, по-різному називають цю снасть, а може й ні) Якщо коротко: вудилище 5 м, катушка, поплавок (зсунутий майже до самої вершинки), наскрізний груз, бусинка, вертлюжок, поводок)) Ловлю на 3 снасті — зручно вночі чекати на золотистого красеня))

  Ловив на поденку (царська штука для Горині, зловити на неї можна все... абсолютно все) і на опариша. З прикормкою.

  Вода дещо піднялась (уже тиждень-півтора як), зілля спокою не давало) Невеликий вітер у темряві також приносив мало радості... Майже весь улов вдалось дістати в нічні години, а зранку... Ну як я вище говорив, дрібнота для кота, яку, власне, коту я і забрав (крім декількох дрібних окунців, їх випустив)...

  В улові невеликі густерка, плотвичка, підлящик та їх дрібні “спутники”. Крупного ляща дочекатись так і не вдалось, але одна «біла» достатньо крупна рибина, сяйнувши гігантським золотавим боком, під мій дружній мат, зійшла з гачка) По відчуттю і досвіду – екземпляр за 3 кг. Таких уже вдавалось виловлювати не раз. Та і взагалі, крупняка цього разу на жаль в улові не було... Трохи крупніші підлящик/лящик та плотва на фото нижче...

  Улов далеко НЕ рекордний, риба далеко НЕ крупна... Проте, пішов — не жалкую, задоволення отримав массу. Та і якщо бути відвертим, то на цьому відрізку Горині навіть такий улов зараз здобути важкувато (зустрічаю дуже багато рибалок біля річки і це бачу по їх досягненнях)...

  Нічна рибалка (як для мене) і без риби прекрасна, хоч «на уху» все таки впіймати вдалось.
  ---------------------------------------------------
  В цей час непогано ловлю фідером (приблизно в цих же місцях, але в інших точках, цю ж рибу), проте інколи, буває, хочеться посидіти «по тихому» в кущиках) Це був такий день....

  Примітно, що на фідер (на бровках, та просто на “кльових” місцях) клює помітно крупніша риба (підлящик та густера, головним чином), а в деяких місцях вдється навіть позбутись верховки)... Але тим рибалка і прекрасна, що вона різноманітна...

  ---------------------------------------------------
  Всім хорошого кльову та приємного дня.

  1.jpg 2.jpg

  3.jpg 4.jpg
   
  • Нравится Нравится x 32
 8. X-Rap

  X-Rap гость Временно заблокирован

  Всім Привіт. Вирішив сьогодні на годинку на Горинь виїхати, бо в Хріники не вийшло, і домовився з одним жерехом.......:somyara:, а то тріпав нерви всім.......
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 31
 9. AddMaker

  AddMaker гость Временно заблокирован

  Вітаю всіх.
  Відтягнувся сьогодні на Горині з фідером.
  Ловив з 03.00 до 06.00. Опариш та поденка...
  Погода була паскудна, але кльов був.

  1.jpg 2.jpg
   
  • Нравится Нравится x 19
 10. RomLam

  RomLam Рыболов

  Сообщения:
  159
  Симпатии:
  1.072
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  25
  Доброго вечора!
  Був сьогодні на Горині, зразу скажу, що кльов був ніякий. РІвень води впав порівняно з минулим разом коли був і піднялася трава. Уже ближче до 10 годин почав брать окунь (часто, але маленький), дуже багато холостих покльвок вже який раз. Також були покльвки головня (рибу було видно з берега), але він довбав носом воблер, один раз майже засікся:D. Уже мав збиратися і тут відбулася дуже рішуча покльвка, риба навіть метра волосіні не віддала, відразу пішла в глибину, завела у водорослі і там зійшла, навіть не побачив, що це було. Ось декілька фото.
   

  Вложения:

  • P6260230.JPG
   P6260230.JPG
   Размер файла:
   150,1 КБ
   Просмотров:
   231
  • P6260232.JPG
   P6260232.JPG
   Размер файла:
   156,8 КБ
   Просмотров:
   214
  • P6260234.JPG
   P6260234.JPG
   Размер файла:
   139,7 КБ
   Просмотров:
   218
  • P6260236.JPG
   P6260236.JPG
   Размер файла:
   153,5 КБ
   Просмотров:
   245
  • Нравится Нравится x 19