ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Бесплатно р. Горынь

Рыбалка на водоемах Ровенской области
  1.  
    Batiskaf

Batiskaf Рыболов

Рейтинг:
    669
    З суботи на неділю ночували на Горині в районі Комарівки-Золотолина. Фідер, поплавок.
    Мали з собою горох, кукурузку, опариша і черв'яка, на місці костопільські колеги поділилися мороженою "веснянкою" (так місцеві кажуть на цей різновид поденки, яка в тих краях летіла якраз на Зелені свята).
    Вечір і ніч - ОП ще й з дощем. Вранці довелося попросити пробачення у поплавка, бо ж на фідер не ловилось. В результаті - 2 підусти грам по 300 та 1 підлящик грам так на 600 у мене і два таких самих підлящика у напарника, ну і геть дрібної дрібноти (тавтологія однако) кілограма два на двох - переважно густера, дрібна плотва. Все впроводку на "веснянку" .
    Горох з кукурузкою цілу добу нічого так і не зачепило, опариша з черв'яком тероризував пічкур, причому тільки пічкур і всьо...))
    Улов вийшов дуже трудовий і нетрофейний, хоча кіт, звичайно, був задоволений.
    Виходів "білої" риби практично не було, де-не-де бив хижак, але також не інтенсивно. Отаке.
    Ше воно мабуть не зголодніло після вильоту "веснянки". Будемо чекати ))
    ------------------------------------------------------------------
    Зате за всю свою фідерну практику перший раз на незнайомому місці не втопив жодної кормухи... )))

• Нравится Нравится x 19
  2.  
    dimon4iiik

dimon4iiik Рыболов

Рейтинг:
    168
    В суботу з батьком і швагром їздив на горинь з ночівлею в район Азоту. Відразу по приїзді я розклав спінінг, поставив червяка на офсєтніку і пішов обловлювати коряжник. На другому забросі глухий зацеп, зламав кручка, шнур 0.08 витримав. Після чого ставлю воблєрка strikepro і на другому забросі удар- голавлік десь на 300 грам опиняється на березі. Пізніше перейшов на старицю, там зловив тільки окуня грам на 200. Потім почало темніти і я пішов на річку. Розклав фідера і ще закинув дві удочки на росовика. Результат- два соміки - карандаші, які відправилися підростати. Десь о п"ятій годині ранку я взяв спінінг і пішов на старицю. Покидавши там десь хвилин 30 на мікроджиг незаробив жодної покльовки, тоді вирішив піти на річку. На річці побачив як жерех б"є малька. Поставивши воблєр мінов почав пробувати різні проводки і десь через хвилин 10 перший жерешок був на березі . Пізніше ще зловив два по грам 300, піля чого почався дощ і я пішов в машину, де й заснув. Проккинувшись в 9:45 пішов на старицю де зловив щучку грам на 300. Далі вирішив знову піти на річку і покидати на жереха. На третьому забросі удар і жерешок на березі. Наступний заброс- один оборот катушки- удар і відразу риба пішла на глубину, стянувши метра два шнура з катушки, вдалося розвернути і відразу вивести на поверхню води й підтянути до берега, де й взяв рукою за жабри- жерех 2,2 кг вагою і 58 см. довжиною. Потім зловив, ще два жерешка по 500 грам. Після чого поіхали додому.

Вложения:

• P6110780.jpg
      P6110780.jpg
      Размер файла:
      376,6 КБ
      Просмотров:
      478
    • P6110782.jpg
      P6110782.jpg
      Размер файла:
      362,8 КБ
      Просмотров:
      499
    • Нравится Нравится x 27
  3.  
    NEXT

NEXT Рыболов

Рейтинг:
    179
    Будемо надіятись, що причиною безклів"я було саме на це. Бо, наскільки мені відомо, саме цю ділянку Горині, дуже полюбили "електрики" та й бомблять періодично. Нещодавно в пресі писали, що у місцевого жителя вилучили саморобну вибухівку, яка призначалась для риболовлі.....

• Нравится Нравится x 3
  4.  
    RomLam

RomLam Рыболов

Рейтинг:
    1.093
    Доброго дня!
    Був сьогодні на Горині, в районі Азота. Вранці кльов слабенький, але десь в годин 9, риба трохи активізувалася. Дуже багато холостих покльвок окуня ( в чистій воді під ногами було видно), також спочатку головень покльовував, але не більше, була одна покльовга головня, що думав спінінг з рук вирве, але декілька секунд виважування і зхід. Також взяда щука приклизно 1-1,3 кг., але через не зручний підхід до води, уже з берега упала у воду. І в самому кінці рибалки клюнув "величезний" трофей - верховодка. Ось така в мене вийшла рибалка сьогодні.:gi-gi: Звичайно ж всі представники були випущені.

Вложения:

• P6140224.JPG
      P6140224.JPG
      Размер файла:
      164,7 КБ
      Просмотров:
      205
    • P6140226.JPG
      P6140226.JPG
      Размер файла:
      211,7 КБ
      Просмотров:
      259
    • P6140227.JPG
      P6140227.JPG
      Размер файла:
      216,2 КБ
      Просмотров:
      198
    • Нравится Нравится x 25
  5.  
    dimon4iiik

dimon4iiik Рыболов

Рейтинг:
    168
    Щойно повернувся з рибалки. Був на Горині в районі Азота. Приїхав на річку десь о 16:20, відразу розложив спін , поставив мінов від strikepro (на фото видно) . Десь на шостому забросі не далеко від берега сильний удар, підсікаю:somyara: спінінг в дугу, візг фрикціона і відразу сходить - жерех (в районі 2 -2,5 кг був). Через хвилин п"ять зловив жерешка десь на лодошку, сфоткав і випустив підростати. Було ще декілька ударчиків невеличких жерешків під самими ногами. Потім поставив вертушечку зловив ще 5 жерешків смішного розміру(а удари, як у кілограмових:gi-gi: ) і одного окунця. Всі втоплені. О 19 годині почався невеличкий дощ, який відразу закінчився , але небо почало затягувати хмарами, кльов, як обрізало і на цьому рибалка була закінчена.

Вложения:

• Нравится Нравится x 25
  6.  
    AddMaker

AddMaker Рыболов

Рейтинг:
    51
    Всім привіт.
    Декілька разів заглядав в цей топік, читав звіти... Цікаво, спс всім, хто пише.
    Вирішив кинути свої 5 копійок, так сказати, у розвиток сайту, ну якщо вже користуюсь).

Сьогодні був на Горині (Гощанський р-н).
    Час ловлі: 02.00-08.00. Ловив практично вночі. Часто так вибираюсь на річку, саме в цей час добре клює крупний лящ, не завжди правда, але тим не менше (особисто у мене клює, як у інших, я не знаю, вночі рибалок тут майже немає), більш-менш крупні підлящик та густера, а з приходом денного світла верховка, бички та «густерки-лаврушки» не дають спокою на що б не ловив. Так буває не завжди, але достатньо часто. Саме тому ПІСЛЯ сходу сонця на Горинь за рибою та задоволенням майже не виходжу (ну крім вечірнього кльову).... Часто буває так: я вранці йду З рибалки, а на зустріч ідуть люди НА рибалку))) Я місцевий, тому взяв да й пішов (у будь-який час дня і ночі), нікуди їхати не треба. 30-40хв і я на річці)

Ловив на звичайну (я би навіть сказав примітивну) «полудонку»... Всюди, мабуть, по-різному називають цю снасть, а може й ні) Якщо коротко: вудилище 5 м, катушка, поплавок (зсунутий майже до самої вершинки), наскрізний груз, бусинка, вертлюжок, поводок)) Ловлю на 3 снасті — зручно вночі чекати на золотистого красеня))

Ловив на поденку (царська штука для Горині, зловити на неї можна все... абсолютно все) і на опариша. З прикормкою.

Вода дещо піднялась (уже тиждень-півтора як), зілля спокою не давало) Невеликий вітер у темряві також приносив мало радості... Майже весь улов вдалось дістати в нічні години, а зранку... Ну як я вище говорив, дрібнота для кота, яку, власне, коту я і забрав (крім декількох дрібних окунців, їх випустив)...

В улові невеликі густерка, плотвичка, підлящик та їх дрібні “спутники”. Крупного ляща дочекатись так і не вдалось, але одна «біла» достатньо крупна рибина, сяйнувши гігантським золотавим боком, під мій дружній мат, зійшла з гачка) По відчуттю і досвіду – екземпляр за 3 кг. Таких уже вдавалось виловлювати не раз. Та і взагалі, крупняка цього разу на жаль в улові не було... Трохи крупніші підлящик/лящик та плотва на фото нижче...

Улов далеко НЕ рекордний, риба далеко НЕ крупна... Проте, пішов — не жалкую, задоволення отримав массу. Та і якщо бути відвертим, то на цьому відрізку Горині навіть такий улов зараз здобути важкувато (зустрічаю дуже багато рибалок біля річки і це бачу по їх досягненнях)...

Нічна рибалка (як для мене) і без риби прекрасна, хоч «на уху» все таки впіймати вдалось.
    ---------------------------------------------------
    В цей час непогано ловлю фідером (приблизно в цих же місцях, але в інших точках, цю ж рибу), проте інколи, буває, хочеться посидіти «по тихому» в кущиках) Це був такий день....

Примітно, що на фідер (на бровках, та просто на “кльових” місцях) клює помітно крупніша риба (підлящик та густера, головним чином), а в деяких місцях вдється навіть позбутись верховки)... Але тим рибалка і прекрасна, що вона різноманітна...

---------------------------------------------------
    Всім хорошого кльову та приємного дня.

1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg

• Нравится Нравится x 32
  7.  
    X-Rap

X-Rap Рыболов

Рейтинг:
    322
    Всім Привіт. Вирішив сьогодні на годинку на Горинь виїхати, бо в Хріники не вийшло, і домовився з одним жерехом.......:somyara:, а то тріпав нерви всім.......

Вложения:

• Нравится Нравится x 31
  8.  
    AddMaker

AddMaker Рыболов

Рейтинг:
    51
    Вітаю всіх.
    Відтягнувся сьогодні на Горині з фідером.
    Ловив з 03.00 до 06.00. Опариш та поденка...
    Погода була паскудна, але кльов був.

1.jpg 2.jpg

• Нравится Нравится x 19
  9.  
    RomLam

RomLam Рыболов

Рейтинг:
    1.093
    Доброго вечора!
    Був сьогодні на Горині, зразу скажу, що кльов був ніякий. РІвень води впав порівняно з минулим разом коли був і піднялася трава. Уже ближче до 10 годин почав брать окунь (часто, але маленький), дуже багато холостих покльвок вже який раз. Також були покльвки головня (рибу було видно з берега), але він довбав носом воблер, один раз майже засікся:D. Уже мав збиратися і тут відбулася дуже рішуча покльвка, риба навіть метра волосіні не віддала, відразу пішла в глибину, завела у водорослі і там зійшла, навіть не побачив, що це було. Ось декілька фото.

Вложения:

• P6260230.JPG
      P6260230.JPG
      Размер файла:
      150,1 КБ
      Просмотров:
      191
    • P6260232.JPG
      P6260232.JPG
      Размер файла:
      156,8 КБ
      Просмотров:
      200
    • P6260234.JPG
      P6260234.JPG
      Размер файла:
      139,7 КБ
      Просмотров:
      181
    • P6260236.JPG
      P6260236.JPG
      Размер файла:
      153,5 КБ
      Просмотров:
      223
    • Нравится Нравится x 19
  10.  
    Batiskaf

Batiskaf Рыболов

Рейтинг:
    669
    Всім привіт!
    Неділя - 01.07.2012
    Одна із численних ямок біля Золотолина.
    Фідер.

Взагалі-то рішення махнути на Горинь виникло спонтанно, спочатку ж ми з колєгою збирались на Случ на наші добре відомі угіддя. Але в суботу туди поїхало вельми багато народу, в тому числі такі елементи, з якими я пересікатись на рибалці не люблю через їхню надмірну любов до гучного прослуховування музики з машини. )))
    На місце ми прибули біля 4-ї години, півгодини на підготовку, одна палка на горох, друга на опариша - поїхали...
    Перша покльовка відбулася з першого ж закидання - головенчик грамів 150 на горох, але коли я його знімав з гачка, він тріпонувся в руках і втік у воду. Втім я його не вельми і доганяв - хай росте. Через хвилин 15 після головенчика клюнула маренка грам на 250 на опариша, - утоплена негайно. Опариша взагалі нещадно гризли пічкур з дрібною густерою, так шо кінчика трусило постійно ))
    Десь біля 6.30 - хороший плавний потяг, підсікаю - є! Не ахті шо, але після пічкурів приємно так впирається. Підтягую - майже кілограмовий лящик. Ну, думаю, справа піде...
    ...після цієї думки справа заглохла всерйоз і надовго, бо навіть опариша перестала тероризувати дрібнота. Аж о дев'ятій годині - потужний класний потяг на опариша - марена 1,100 кг. Чесно сказати - думка відпустити виникала, але не судьба, бо дрібненького гачка вона заковтнула по самісіньке не балуйся, тож поки я його виймав наніс їй травми несумісні з життям ((
    Напарник між тим смикав впроводку плотву з підустою та густерою і станом на десяту годину насмикав під п'ять кіло - найбільший екземпляр грам під 300, зате регулярно!

Ближче до 12-ї години, коли ми вже потихеньку почали збиратися, без всіляких підготовок та прелюдій - потяжище на дві горошини, та такий, шо якби був на пару секунд провтикав - залишився б без палки)) Фрикціон надривається, палка вчетверо, - крррррасота!!! Тільки через хвилин двадцять я побачив з ким маю справу - красавєц короп - і ще хвилин 15 ми заводили його в підсак. Вже ж вроді зверху лежить і ледь плавцями ворушить, а тільки підводиш підсак до нього чи його до підсака - ривок і знов коло хвилин на 5-6 і після кожного ривка серце на пару секунд зупиняється..... Ух!.... Пишу, згадую і знов руки починають труситися.... Ну, так чи інакше, а на березі він все ж таки опинився. Вольовим рішенням було продовжено збори додому, тим більше шо не терпілось трофея зважити, обміряти і сфотографувати.

Зважування показало 7,654 кг. на електронних вагах в магазині, у напарника п'ять кг. з грамами всякої невеликої рибки.

Отака вийшла радісна рибалка )))

Наживка - горох, опариш.
    Прикорм - салапінка з модифікаціями.

Вложения:

• 100_1089.jpg
      100_1089.jpg
      Размер файла:
      155,3 КБ
      Просмотров:
      313
    • 100_1094.jpg
      100_1094.jpg