ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Бесплатно р. Горынь

Рыбалка на водоемах Ровенской области
  1.  
    vladislavovich

vladislavovich Рыболов

Рейтинг:
    3.270
    :solnce2:Вітаю форумчан!!! :solnce2:Сьогодні виїхали із своєю дружньою компанією, на свої наїздженні і спокусо-зваблюючі місця. Перше враження було :злой: негативне, тому що, стояв голубенький мінівен,(номер машини НЕ вказую), і біля нього 3-ри іхтіра. Вони зробили початкову точку на Горині, після чого полізли по старицям, де зараз води і жабі по коліна. Невже наш пан.Партас навчив їх і в болоті рибу ізимать??? Ми сьогодні відпочили і зарядились, як батарейкі. Колега назбирав ціле 5-ти літрове відро польськіх грибів. Я-ж знайшов старицю. Взяв на ній щучку в 820 гр.і ще для 8-ерих зробив заміну водойми(перенаселення).

Вложения:

• Фото0082.jpg
      Фото0082.jpg
      Размер файла:
      360,4 КБ
      Просмотров:
      269
    • Нравится Нравится x 22
  2.  
    тоха

тоха Рыболов

Рейтинг:
    2.538
    Трохи з запізненням. В суботу виїхав на річку з ранку, надії щось зловити було малувато, але нарешті пощастило. Постави "атом" 10гр. облуджений паяльником(дякуючи форуму, відпала проблема у ржавчині, тай колір той що треба) зловив не велику зубату 680гр. Більше покльовок не було, переходжу на старицю і десь після 15 забросу(на той же атом) приємний удар, є, великій опір я не відчував. Фрекціон пару раз розкрутився і то небагато, останніх 3-4м. йшла плавно в натяжку, ну думаю кіла 2 буде. Яке було здивування коли витягнув під берег. Однією губою і за один гачок, повезло що була "спокійна", тепер це мій особистий рекорд. Заважила 4,6кг., довжина 80см. В неділю "прогулка" там же, але вже повний "о":)

Вложения:

• щука.jpg
      щука.jpg
      Размер файла:
      157 КБ
      Просмотров:
      319
    • Нравится Нравится x 19
  3.  
    Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Рейтинг:
    5.055
    В субботу с обеда удалось вырваться покидать спин на Горынь. Учитывая, что темнеет уже рано, далеко решили не ехать, до шлюза, а там побродить. Побродил... Моросил дождик, бреговая глина мокрая и скользкая и я по ней проехал как на коньках и уехал в Горынь. Почти по шею мокрый вынужден был закончить рыбалку почти не начав... Моматюгался с приятелем своей нерасторопности и поехал домой. Вот такая вылазка на Горынь вышла...

• Улыбнуло Улыбнуло x 15
  4.  
    SashulkaB3

SashulkaB3 Рыболов

Рейтинг:
    13
    Я в неділю і районі між мостами трас в с.Олександрія бродив по річці, бачив два нехилих сплеска риби, іто по прибережній лінії в траві. Скільки кидав, міняв типи проводок, міняв насадки то нуль. Доречі вода таки добре піднялась, до пів метра то точно.

• Нравится Нравится x 2
    • Информативно Информативно x 1
  5.  
    ALEX19851985

ALEX19851985 Рыболов

Рейтинг:
    149
    :hi: 20.10.13 була вилазка в Хотинь. Це був перший раз коли я розізлився і розчарувався в рибалці у цьому районі.:bj:
    Погода була не поганою, сонячною, проте боковий вітер трохи дошкуляв риболовлі... На старицях ОП, навіть покльовки не бачив , при всьому арсеналі, вобів , заліза - все мовчало. пішов на карери, по дорозі розмовляв з багатьма рибаками, всі кажуть , що хоч і пізно краще піти в ліс грибів пошукати :zachet:. на карері зустрів "удачливого" рибака ,який спіймав одного спортивного окунця.:gi-gi:
    рибалок було дуже багато,і я в забродному костюмі вирішив забитись через непролазні хащі на болотце , між карерами, на фото є.
    У воді - 2 палки , браки сіті ставили:злой::злой: , та всеж на мілині побачив зубату, яка втекла дуже швидко. пробую закидати в невеличку заросшу лагуну попером, бо нічого іншого там не проведеш. на 2му забросі бачу як до моєї приманки мчить з комиша підводна торпеда! Щука взяла дивно: вискочила повнісю з води і атакувала поп з верху, - промах, удар вже під водою, знову промах, більше ударів не було, проходить секунч через 5 біля мене в 2метрах , у чистій як сльоза воді пропливає щучка см 60. Подивилась на мене і попливла у своїх справах.все таки якоря на поперах Страйк про - повне Г... :censored: Батько, який рибалив в Острозькому районі Юзурівські попери завбачливо залишив собі :стыдно:.

Вложения:

• Нравится Нравится x 19
  6.  
    trojan

trojan Рыболов

Рейтинг:
    14
    Підкажіть будь ласка. Хочу поїхати на Горинь в район який показав на карті біля Олександрії. Підкажіть туди можна їхать чи взагалі не стоїть, бо деякі знайомі кажуть що даремна трата часу.

Вложения:

• 777.JPG
      777.JPG
      Размер файла:
      226,4 КБ
      Просмотров:
      267
  7.  
    slon55

slon55 Рыболов

Рейтинг:
    2.552
    правду кажуть..:cray:

8.  
    trojan

trojan Рыболов

Рейтинг:
    14
    А де тоді можна з спінінгом порибалить так щоб недалеко від Сарненської траси. . Бо машини в мене немає і приходиться добиратись маршруткою

9.  
    dos_oleg

dos_oleg Рыболов

Рейтинг:
    155
    3 км через ліс і Ти в Полянах і нахаляву))) як варіант
    а від себе порада ніколи не слухать знайомих - більше наловиш
    П.С. В цьому квадраті кум взяв 5.5 кг (років 5 назад правда)
    Я чимало ловив але до 1.5 - не в цьому році правда

• Информативно Информативно x 1
  10.  
    forik

forik Рыболов

Рейтинг:
    460
    В неділю 22 грудня закрив сезон по спінінгу 2013. Поїхав в Хотинь на Горинь, на старицях повно рибаків, ну перший лід, да,:bj:жерлиць по десять на кожну щуку:predator:, та щось не видно її, ловлять дрібноту з мізинець, ну да ладно. На кар`єри не ходив, не знаю як там. На річці рівень води може на метер вищий звичайного, вода чиста, якогось руху не видно, почав з воблерів, потім перейшов на вертушки, далі силіконів кілька зацепив за коряги, ну це норма для Горині. Хотів вже їхати на час додому, та погода супер :solnce2:, думаю походжу ще. Надів свою самодєлку- мідну вертушку, приблизно 5 розміру по меппсу і давай проводити біля дна, один зацеп за корягу, ледь витягнув, другий, третій, та ні щось коряга поплила проти течії :somyara:, тягну, опа слабий ривок, ще, це вже цікаво, підвожу під берег,:фигасе: лещ, та ще й за нижню губу, отаке, дома заважив 2,2 кг. Не знаю, чи то старі лящі стають хижаками, чи то так повезло його зацепити.

Вложения:

• f 001.JPG
      f 001.JPG
      Размер файла:
      494,8 КБ
      Просмотров:
      397
    • Фото0638.jpg
      Фото0638.jpg
      Размер файла:
      186,3 КБ
      Просмотров: