1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

 1. ALEX19851985

  ALEX19851985 Рыболов

  Сообщения:
  63
  Симпатии:
  139
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  32
  :hi: 20.10.13 була вилазка в Хотинь. Це був перший раз коли я розізлився і розчарувався в рибалці у цьому районі.:bj:
  Погода була не поганою, сонячною, проте боковий вітер трохи дошкуляв риболовлі... На старицях ОП, навіть покльовки не бачив , при всьому арсеналі, вобів , заліза - все мовчало. пішов на карери, по дорозі розмовляв з багатьма рибаками, всі кажуть , що хоч і пізно краще піти в ліс грибів пошукати :zachet:. на карері зустрів "удачливого" рибака ,який спіймав одного спортивного окунця.:gi-gi:
  рибалок було дуже багато,і я в забродному костюмі вирішив забитись через непролазні хащі на болотце , між карерами, на фото є.
  У воді - 2 палки , браки сіті ставили:злой::злой: , та всеж на мілині побачив зубату, яка втекла дуже швидко. пробую закидати в невеличку заросшу лагуну попером, бо нічого іншого там не проведеш. на 2му забросі бачу як до моєї приманки мчить з комиша підводна торпеда! Щука взяла дивно: вискочила повнісю з води і атакувала поп з верху, - промах, удар вже під водою, знову промах, більше ударів не було, проходить секунч через 5 біля мене в 2метрах , у чистій як сльоза воді пропливає щучка см 60. Подивилась на мене і попливла у своїх справах.все таки якоря на поперах Страйк про - повне Г... :censored: Батько, який рибалив в Острозькому районі Юзурівські попери завбачливо залишив собі :стыдно:.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 19
 2. forik

  forik Рыболов

  Сообщения:
  37
  Симпатии:
  471
  Адрес:
  г.Ровно
  В неділю 22 грудня закрив сезон по спінінгу 2013. Поїхав в Хотинь на Горинь, на старицях повно рибаків, ну перший лід, да,:bj:жерлиць по десять на кожну щуку:predator:, та щось не видно її, ловлять дрібноту з мізинець, ну да ладно. На кар`єри не ходив, не знаю як там. На річці рівень води може на метер вищий звичайного, вода чиста, якогось руху не видно, почав з воблерів, потім перейшов на вертушки, далі силіконів кілька зацепив за коряги, ну це норма для Горині. Хотів вже їхати на час додому, та погода супер :solnce2:, думаю походжу ще. Надів свою самодєлку- мідну вертушку, приблизно 5 розміру по меппсу і давай проводити біля дна, один зацеп за корягу, ледь витягнув, другий, третій, та ні щось коряга поплила проти течії :somyara:, тягну, опа слабий ривок, ще, це вже цікаво, підвожу під берег,:фигасе: лещ, та ще й за нижню губу, отаке, дома заважив 2,2 кг. Не знаю, чи то старі лящі стають хижаками, чи то так повезло його зацепити.
   

  Вложения:

  • f 001.JPG
   f 001.JPG
   Размер файла:
   494,8 КБ
   Просмотров:
   439
  • Фото0638.jpg
   Фото0638.jpg
   Размер файла:
   186,3 КБ
   Просмотров:
   357
  • Фото0644.jpg
   Фото0644.jpg
   Размер файла:
   148,9 КБ
   Просмотров:
   358
  • Фото0651.jpg
   Фото0651.jpg
   Размер файла:
   225,5 КБ
   Просмотров:
   367
  • Фото0654.jpg
   Фото0654.jpg
   Размер файла:
   265,7 КБ
   Просмотров:
   369
  • Нравится Нравится x 29
 3. vladislavovich

  vladislavovich Рыболов

  Сообщения:
  604
  Симпатии:
  2.981
  Адрес:
  г.Ровно 0687583122
  Возраст:
  49
  Гайнув сьогодні з ранку на річку. Рішив теорію провірить, і пройтись по своїх замудрених місцях.%). Вранці погода була мутна, а головне що повнолуння.:zachet: Правда що клювакі не змушували чекати. Спочатку пара реалізованих клювак на воб. потім почав працювати силік. Фото0222.jpg Зубата пуста, і не крупна.(малька в цьому році буде вдосталь!) Горинь починає ставати в свої береги. Фото0223.jpg Було 3-и реалізованих Фото0224.jpg , 3-и проводкі зубатої до берега, 1-н сход, і одна з пірсінгом пішла восвоясь. Рибачив з 8-30 і до 12-00.з 11-ї години почався вітер не комфортний, навіть небуло можливості зробить заброс. До машини не йшов, а ледве встигав клешні піднімать.:в_натуре: По дорозі до дому, було багато тополиних відростків звалено. Ось такій звіт- Да-а-а-а!!!
   
  • Нравится Нравится x 37
 4. RomLam

  RomLam Рыболов

  Сообщения:
  159
  Симпатии:
  1.072
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  25
  Всім привіт!
  Получилася сьогодні в мене спонтанна рибалка, нічого не планував, але в годин 11 на Горині. Вода в порівнянні з минулим разом (в суботу був) піднялася на 10-15см. Ловив всього пару годин, риба по-трохи активізується, але не дуже:gi-gi:. Було декілька клювань і все.... Шнувки, звичайно ж, випустив.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 20
 5. zvod

  zvod Рыболов

  Сообщения:
  50
  Симпатии:
  810
  Адрес:
  г. Ровно
  Були сьогодні - п'ятниця .... азот за шлюзом...
  Коротко. Рівень та прозорість води - літня. Зранку досить холодно та та поривчастий східний вітер. Як результат кльов досить вялий. Але ближче до обіду трохи розклювалось .... Влітали трофейні екземпляри плотви ... Взагалі вся плотва абсолютно різна за розмірами. Я ловив в основному на кукрудзу .... мій товариш на бутер опариш та мотиль. В нього плотви менше але в улові гарний підлящик. Прикормка щось близьке до салапінки + арома VDE перечна. Оснастка тонка - Бо варіант з повідком 0,12 мм та довжиною менше метра приносив тільки одиничні - непостійні результати. Хочу сказати що риба абсолютно непрогнозована ... Не можливо щось думати-гадати на завтра .... все змінюється як найкраще і навпаки ліченими годинами.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 15
 6. Arthur70

  Arthur70 гость Временно заблокирован

  В цю пору року,і на кукурузу,це доволі цікаво.:hi:
   
 7. zvod

  zvod Рыболов

  Сообщения:
  50
  Симпатии:
  810
  Адрес:
  г. Ровно
  Ну я б сказав цікаво було те, що верховодка повністю заглотнула одну з ненайменших кукурудзин ... оце був варіант ... А для плотви і густери це досить і досить нормально ... лящ не сильно любить ... А ось перловка чи пшениця оце універсальний варіант ... але не завжди бере , потрібно довго вичікувати і ще потрібно добре закормити тим на що ловиш .... а от опариш не проходить бо дрібнота і верховодка перша за всіх...
   
  • Нравится Нравится x 1
 8. Vlad Amator

  Vlad Amator Рыболов

  Сообщения:
  375
  Симпатии:
  4.789
  Адрес:
  г. Ровно
  Возраст:
  40
  З п'ятниці на субботу з товаришем вискочили на Горинь. Рибалили в районі Постойного. Бонусів та хороших клювань не було... Насадки та наживки використовували різні: опариш, росянка, горох. Але в уловах невелика густера та пічкурі... Одного з впійманих пічкурів використав в якості живчика, безрезультатно, хоча певну активність хижак проявляв. Вправи зі спіном дали лише обриви приманок в закорчованих ділянках ріки. Але дуже задоволений виїздом. Побули на природі, переночували під красивим зоряним небом подалі від міста. Спокійно і гарно на природі, співають пташки, жаби кумкають, під такий акомпанимент і подрімав трошки під розсипом зірок. Чекаю з нетерпінням вихідних і після картопель і городів зразу на рибалку!
  Всім НХНЧ!
   
  • Нравится Нравится x 14
 9. RomLam

  RomLam Рыболов

  Сообщения:
  159
  Симпатии:
  1.072
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  25
  Всім привіт!
  Їхати сьогодні не планував на рибалку, але десь біля дванадцятої години вже на Горині. Вітер був, доволі, сильним, але добре, що не було дощу. Рівень води низький, трава, місцями, піднялася до пповерхні, що затрудняло проводку. Риба хоч клювала, але коли сідала на гачок, майже, не пручалася. Окунь вже добре клює на воблери, але багато холостих клювань і проводів воблера до берегу. Риба, звичайно, вся випущена.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 25
 10. Vlad Amator

  Vlad Amator Рыболов

  Сообщения:
  375
  Симпатии:
  4.789
  Адрес:
  г. Ровно
  Возраст:
  40
  На первомайские посадил картофан в деревне и стрелой на Ровно. Снасти в машину и на рыбалку. Друзья уже сутки рыбачили в Золотолине на ставе, я с другом летел к ним. Но в виду полного бесклевья, ноль за сутки, они на вторые решили не оставаться и собрались домой. Поэтому и мы скорректировали наш маршрут и опять остались на Горыни в Постойном. Сели на новом месте. Палатку и лагерь готовили уже в сумерках, закидались по-темну. Клевала мелочь, пескарь и носарь уже чуть более приятного размера. С рассветом подошла густера и плотвица, друг игрался с махалкой и дергал верховодку. Как всегда доводил до инфаркта жерех своими всплесками. Один из ео выходов под самым берегом, когда я тихонько сидел у фидера, окатил меня брызгами воды... Рыбачили на фидера. Прикормка фишка. Наживка опарыш и червяк. Результат без бонусов и трофеев, но коту. на уху и на тараньку наловили. Отдохнули чудно. Природа великая сила! Добавлю парочку фото с этого и предидущего выезда в Постойное на Горынь. Рыбу с последней рыбалки сфоткать не успел, сдох фотик, с предидущего выезда, тоже фото фотографія0169.jpg фотографія0170.jpg первых трех жертв :) фотографія0160.jpg фотографія0161.jpg фотографія0162.jpg фотографія0163.jpg фотографія0164.jpg фотографія0168.jpg
  Всем НХНЧ!
   
  • Нравится Нравится x 16