1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

 1. Карп Сомов

  Карп Сомов Рыболов

  Сообщения:
  13
  Симпатии:
  184
  Адрес:
  г. Ровно
  Был на реке в эти выходные. Белая рыба стала более менее активна. Поденка вылетела 2 недели назад, уровень воды близок к норме. Клевало на навозного червя и поденку чуть хуже на пшеницу и горох. Основная масса рыбы поймана ночью. Трофеев не было. Результат 4, 2 кг. Густера и плотва. При этом товарищ клал в мой садок живца и упустил его в воду, пришлось погружаться за ним. В итоге до 10 рыбешек сбежало:bm:. Тем не менее отдых и ловля получились на славу.:bayan:Фотик не брал. Поэтому фото сделал по факту дома.
   

  Вложения:

  • P6220145.JPG
   P6220145.JPG
   Размер файла:
   262 КБ
   Просмотров:
   395
  • P6220146.JPG
   P6220146.JPG
   Размер файла:
   358,1 КБ
   Просмотров:
   357
  • Нравится Нравится x 14
 2. Карп Сомов

  Карп Сомов Рыболов

  Сообщения:
  13
  Симпатии:
  184
  Адрес:
  г. Ровно
  Мое приветствие всем любителям спортивной рыбалки. Был на речке в прошлые выходные. Уровень воды в норме, погода переменчивая, давление за сутки 9 пунктов в верх. На активный клев в таких условиях надеяться было напрасно. Тем не менее, не смотря на то, что в светлое время суток не увидел ни одной поклевки, ночью рыбку все-таки вымучил, вернее перехитрил. В улове около десятка рыбин около 2,5 кг. весом. Крупняков не было. Все поймано ночью, утром и вечером даже мелочь насадку не трогала!!! Фаворитом стал навозный червь вся густера поймана на него. Ловилось только на одного среднего червяка, на пучок и бутеры не брало. Опарыш - нулевой результат. Пшеница и поденка привлекали исключительно плотву. Вот такие безрыбные пироги). В следующий раз возьму фот и сделаю снимки прикорма и оснастки может кому-то будут полезны.
   

  Вложения:

  • P6280150.JPG
   P6280150.JPG
   Размер файла:
   243 КБ
   Просмотров:
   340
  • P6280156.JPG
   P6280156.JPG
   Размер файла:
   281,2 КБ
   Просмотров:
   331
  • Нравится Нравится x 12
 3. RomLam

  RomLam Рыболов

  Сообщения:
  160
  Симпатии:
  1.081
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  26
  Всім привіт!
  Сьогодні Олександрія, десь біля дев'ятої години на місці, відразу почав брати окунь (сьогодні клював як дурний:D, спочатку робив фото, а потім набридло). На перекатах рослинність піднялася на поверхню, тільки русло можна було обловити. Працювали в основному мінношки 35мм. і 45мм.. Пробував різні варіанти проводок, але найефективніша була рівномірна. Фото знову телефоном:пардон:. Вся риба c&r.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 20
 4. vladislavovich

  vladislavovich Рыболов

  Сообщения:
  603
  Симпатии:
  2.800
  Адрес:
  г.Ровно 0687583122
  Возраст:
  50
  :solnce2:Вітаю форумчан з прошедшими і наступаючими!!!.НХНЛ В таку спокусливу погоду при +5 не міг не спокуситись, прогулятись по нових не наїзджених місцях. Пройшов по Горині від Оржева, (Де р. Устя впадає) і майже до Суйська. Є гарні місця для фідера з ночівлею(майже дикі). Горинь є горинь, десяток залишивших приманок на даний момент результату не дало!. ,,Головне - ,,Спілкування з природою!!!"
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 11
 5. a-platon

  a-platon Рыболов

  Сообщения:
  387
  Симпатии:
  2.930
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  35
  А риженьку на що впіймали :)
   
 6. vladislavovich

  vladislavovich Рыболов

  Сообщения:
  603
  Симпатии:
  2.800
  Адрес:
  г.Ровно 0687583122
  Возраст:
  50
  Вибачаюсь за флуд:стыдно: Риженька ще до мого приходу окочурилась. А забирать до дому, заради шкуркі%).
   
  • Улыбнуло Улыбнуло x 2
 7. vladislavovich

  vladislavovich Рыболов

  Сообщения:
  603
  Симпатии:
  2.800
  Адрес:
  г.Ровно 0687583122
  Возраст:
  50
  :solnce2:Вітаю форумчан з наступаючими св"ятами!!!:hi: Поки зубата з горбильком боліють, рішив поганять пана Жереха. Так би мовити, охота на спритного мисливця з берега. Д"якую Саші TRANS за палочку-виручалочку!. Спін до 7гр. шнур 0.08. поводок 0.14. шарнір 2гр. Знайшов на річці спокусливе місце без рибаків, де почав жировку жерех. До-о-вго підбираючи приманку, знайшов:1_0072:. І пішла жара. 3-и недомірка відпустив. 2-ві їстівних забрав. А з одним кабаном довго мучився, і природа взяла сво"є. Адреналіну набрався по саме нехочу. Зубата навіть в багатьох варіантах вихідна. Вскриття показало що ікри нема. Ось такий вихідний!:zachet:
   

  Вложения:

  • IMG_0001.JPG
   IMG_0001.JPG
   Размер файла:
   305,6 КБ
   Просмотров:
   562
  • IMG_0002.JPG
   IMG_0002.JPG
   Размер файла:
   277,9 КБ
   Просмотров:
   445
  • Нравится Нравится x 24
 8. RelaxRelax

  RelaxRelax Рыболов

  Сообщения:
  4
  Симпатии:
  28
  Возраст:
  33
  Доброго дня всім найтерплячим людям в світі - рибалкам!!) Знайшов час, щоб написати звіт за вихідні, які я провів за самим чудовим процесом весни) - посадкою картоплі в селі. Їдучи на картоплю, гріє серце думка про майбутню (в думках по-любооому успішну) рибалку.
  Тепер сам звіт:
  Зправившись з картоплею, беру спінінг та йду на річку Горинь, по дорозі прокручую в голові думку - чи хватить в садку місця на всю рибу яку зловлю). Підійшов до води,відразу бачу плескання щуки біля затоплених корчів, відповідаю сам собі на своє питання-мабуть не хватить в садку місця на всю рибу...) Довго кидаю прямо під ніс щуки, результат - трьохкілограмовий ноль) Прокидавши безліч приманок в цьому районі річки згадав що на тому боці річки є стариця і мій внутрішній голос погнав мене в дорогу...)
  З дитинства пам'ятав,що поряд є міст і от прийшовши до нього я зрозумів що тепер для мене (моя вага десь 103 кг) цей міст явно екстремальний). Включаю образ екстемала і переходжу, чи перелажу) :

  відео мого перелазу зняв не повністю,бо нереально з спінінгом в одній руці ще й знімати на телефон), полюбому щось одне втопив би)


  Фу бл... перейшов.
  Протер лоб і пішов в сторону супер уловистої щукової стариці. Підійшовши бачу, що колись велика та довга стариця стала трьома невеличкими озерцями (це мабуть пов'язано з несніжною зимою і вода в річці сюди не піднялась),хоч самі озерця на вигляд досить перспективні:  Десь пів години пробую зловити зубатого монстра, але результату нема. Тут підходить до мене місцевий і каже : "Ти тут нех..я не заху..риш бо всю рибу заїб...шили сєтками" ! Детально проаналізувавши всю глибину його слів), перебираюсь назад в сторону річки.

  Біля річки зустрів знайомого місцевого рибалку,який вполював гарного жереха, кладу біля нього (біля жереха, а не біля рибака)) запальничку та фільмую його:

  Зловлений жерех на Риппер RELAX KOPYTO BLS 3” (7,5cm). колір 002  Хоч я так нічого і не спіймав, але отримав масу позитиву та задоволення від чудово проведеного часу та повного розуміння,що настала ТЕПЛА ВЕСНА:  БАЖАЮ ВАМ ТРОФЕЙНИХ УЛОВІВ ТА ПОЗИТИВУ !!!!!!!!!!!!!!!
   
  • Нравится Нравится x 16
  • Улыбнуло Улыбнуло x 1
 9. forik

  forik Рыболов

  Сообщения:
  37
  Симпатии:
  471
  Адрес:
  г.Ровно
  Тиждень назад вирішив половити головля на Горині, коли надоїло кидати мікровоби надів воблер побільше і замітив, що за ним йшла зубата, та як буває, зацеп і обрив(снасть тож досить тонка, а в коробці тільки дрібнота), а тут думаю візьму щучу палку і на те саме місце. Приїхав в вісім, настроївся і тут вода закипіла, такого я ще не бачив, по всьому плесі річки хижак вийшов на полювання. Третій заброс приніс зубату трохи більшу кіло, ставлю максимальний розмір (130мм), ще з десять забросів, і маю потужний удар, щука під тройку кіло на кукані, потім ще одна трохи меньша, а далі затихло на пів години. Міняю тактику, ставлю максимального розміру віброхвост і кидаю під інший берег...є удар, трохи протягнув, сход, ще кілька забросів, знову удар і хвилин п`ять боротьби, фрікціон завиває, зубата зайшла на течію, далі свічка, ще одна і ось четверта на березі. Ну все, думаю досить. Далі тільки спостерігав за іншими. Ще десь з пів години жору і все затихло. А да, ледве не забув, коли кидав силікон, то зацепив за корч під берегом, добре, що шнур міцний, витягнув його, а там мій воблер, що обірвав тиждень тому. Отака була рибалка, всім бажаю такої.
  азот 28.04.15.JPG
   
  • Нравится Нравится x 21
 10. forik

  forik Рыболов

  Сообщения:
  37
  Симпатии:
  471
  Адрес:
  г.Ровно
  9 травня вирішив провести в пошуках нових місць, де живе зубата хижачка. Намотав більше 10 кілометрів, подер в непролазних кущах куртку, кілька разів міг відкрити сезон купання :D, а в улові тільки "новий"вид окуня, з непропорційно великою головою і щучка однолітка, яка була відпущена догоняти окуня. По дорозі назад настало літо :solnce2:, сів перепочити на березі і дивлюсь таку картину: летить хрущ, далі пікірує на воду і одразу зникає в водовороті з виходу якоїсь риби. Ну, думаю мабуть голавль, треба спробувати половити на хруща. Жуків знайшов на дубі, назбирав у пляшку штук двадцять і давай переобладнувати снасть. Ставлю шпулю з лескою 0,18 мм. прив`язую гачок, надіваю хруща і заброс(сам же зливаюсь з кущами), тільки жук впав у воду, як зразу був атакований, підсікаю і відчуваю на тому кінці лески торпеду. Три секунди фрікціон відмотував леску, а далі обрив:somyara:, міняю леску на шнур, закидую і бачу як до хруща підходить півметрова тінь і не бере. Кидаю біля свого хруща ще два, і одразу вони входять в меню риби. Ну блін, треба щось робити, риюсь в рюкзаці і о щастя, знаходжу флюр 0,3, прив`язую метер, трохи більший крючок і закидаю. Поплив хрущ по течії, починаю зтравлювати шнур і маю вихід риби, підсікаю, :ok:, приємна тяжесть підняла настрій. Невеликий опір і риба на поверхні, підтягую, а це жерех, мій перший в житті жерех (дома заважив 1.5 кг.). Дивлюсь на годинник, а у мене пів години до маршрутки, ну ще один раз пробую закинути. Та сама картина- зтравлюю шнур і знову вихід риби, і на цей раз знову торпеда, шнур змотувався так, що вже була думка, що фрікціон зломався, десь 40 метрів вже розділяло мене і рибу, та на моє щастя торпеда передумала пливти за течією і розвернуласть, чим мабудь і утомилась. На поверхні показалась рибина, і тільки біля берега ще раз спробувала втікати та не вийшло. Замір показав 70 см. довжини і 3.5 кг. ваги. А це вже другий мій жерех:privet:. Додому їхав в доброму настрої, а втому як рукою зняло.
  P.S заглянув в книгу Сабанєєва, а він пише, що жерех при 70 см. важить 8 кг. Мабудь мій займався йогою :D f 013.JPG
   
  • Нравится Нравится x 25