1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

1. Вадлімка

Вадлімка Рыболов

Симпатии:
    719
    Всім привіт!
    Був вчора з батьком на Горині в районі Олександрії (на лузі).
    Рівень води нормальний. На річці за цілий день не бачив навіть всплеску хижака. На стариці мав пару відкушених хвостів на твістері. Риба була не активна, тільки раз був вихід головня і то просто провів воблер. Річка неначе мертва в тому районі. Мужики сиділи на білу рибу, жалілися, що навіть покльовки не бачили за день. От таке.

• Нравится Нравится x 5
    • Информативно Информативно x 5
  2. Карп Сомов

Карп Сомов Рыболов

Симпатии:
    184
    Был на реке в эти выходные. Белая рыба стала более менее активна. Поденка вылетела 2 недели назад, уровень воды близок к норме. Клевало на навозного червя и поденку чуть хуже на пшеницу и горох. Основная масса рыбы поймана ночью. Трофеев не было. Результат 4, 2 кг. Густера и плотва. При этом товарищ клал в мой садок живца и упустил его в воду, пришлось погружаться за ним. В итоге до 10 рыбешек сбежало:bm:. Тем не менее отдых и ловля получились на славу.:bayan:Фотик не брал. Поэтому фото сделал по факту дома.

Вложения:

• P6220145.JPG
      P6220145.JPG
      Размер файла:
      262 КБ
      Просмотров:
      389
    • P6220146.JPG
      P6220146.JPG
      Размер файла:
      358,1 КБ
      Просмотров:
      350
    • Нравится Нравится x 14
  3. Карп Сомов

Карп Сомов Рыболов

Симпатии:
    184
    Мое приветствие всем любителям спортивной рыбалки. Был на речке в прошлые выходные. Уровень воды в норме, погода переменчивая, давление за сутки 9 пунктов в верх. На активный клев в таких условиях надеяться было напрасно. Тем не менее, не смотря на то, что в светлое время суток не увидел ни одной поклевки, ночью рыбку все-таки вымучил, вернее перехитрил. В улове около десятка рыбин около 2,5 кг. весом. Крупняков не было. Все поймано ночью, утром и вечером даже мелочь насадку не трогала!!! Фаворитом стал навозный червь вся густера поймана на него. Ловилось только на одного среднего червяка, на пучок и бутеры не брало. Опарыш - нулевой результат. Пшеница и поденка привлекали исключительно плотву. Вот такие безрыбные пироги). В следующий раз возьму фот и сделаю снимки прикорма и оснастки может кому-то будут полезны.

Вложения:

• P6280150.JPG
      P6280150.JPG
      Размер файла:
      243 КБ
      Просмотров:
      333
    • P6280156.JPG
      P6280156.JPG
      Размер файла:
      281,2 КБ
      Просмотров:
      326
    • Нравится Нравится x 12
  4. RomLam

RomLam Рыболов

Симпатии:
    1.072
    Всім привіт!
    Сьогодні Олександрія, десь біля дев'ятої години на місці, відразу почав брати окунь (сьогодні клював як дурний:D, спочатку робив фото, а потім набридло). На перекатах рослинність піднялася на поверхню, тільки русло можна було обловити. Працювали в основному мінношки 35мм. і 45мм.. Пробував різні варіанти проводок, але найефективніша була рівномірна. Фото знову телефоном:пардон:. Вся риба c&r.

Вложения:

• Нравится Нравится x 20
  5. vladislavovich

vladislavovich Рыболов

Симпатии:
    2.801
    :solnce2:Вітаю форумчан з прошедшими і наступаючими!!!.НХНЛ В таку спокусливу погоду при +5 не міг не спокуситись, прогулятись по нових не наїзджених місцях. Пройшов по Горині від Оржева, (Де р. Устя впадає) і майже до Суйська. Є гарні місця для фідера з ночівлею(майже дикі). Горинь є горинь, десяток залишивших приманок на даний момент результату не дало!. ,,Головне - ,,Спілкування з природою!!!"

Вложения:

• Нравится Нравится x 11
  6. a-platon

a-platon Рыболов

Симпатии:
    2.930
    А риженьку на що впіймали :)

7. vladislavovich

vladislavovich Рыболов

Симпатии:
    2.801
    Вибачаюсь за флуд:стыдно: Риженька ще до мого приходу окочурилась. А забирать до дому, заради шкуркі%).

• Улыбнуло Улыбнуло x 2
  8. vladislavovich

vladislavovich Рыболов

Симпатии:
    2.801
    :solnce2:Вітаю форумчан з наступаючими св"ятами!!!:hi: Поки зубата з горбильком боліють, рішив поганять пана Жереха. Так би мовити, охота на спритного мисливця з берега. Д"якую Саші TRANS за палочку-виручалочку!. Спін до 7гр. шнур 0.08. поводок 0.14. шарнір 2гр. Знайшов на річці спокусливе місце без рибаків, де почав жировку жерех. До-о-вго підбираючи приманку, знайшов:1_0072:. І пішла жара. 3-и недомірка відпустив. 2-ві їстівних забрав. А з одним кабаном довго мучився, і природа взяла сво"є. Адреналіну набрався по саме нехочу. Зубата навіть в багатьох варіантах вихідна. Вскриття показало що ікри нема. Ось такий вихідний!:zachet:

Вложения:

• IMG_0001.JPG
      IMG_0001.JPG
      Размер файла:
      305,6 КБ
      Просмотров:
      553
    • IMG_0002.JPG
      IMG_0002.JPG
      Размер файла:
      277,9 КБ
      Просмотров:
      439
    • Нравится Нравится x 24
  9. RelaxRelax

RelaxRelax Рыболов

Симпатии:
    28
    Доброго дня всім найтерплячим людям в світі - рибалкам!!) Знайшов час, щоб написати звіт за вихідні, які я провів за самим чудовим процесом весни) - посадкою картоплі в селі. Їдучи на картоплю, гріє серце думка про майбутню (в думках по-любооому успішну) рибалку.
    Тепер сам звіт:
    Зправившись з картоплею, беру спінінг та йду на річку Горинь, по дорозі прокручую в голові думку - чи хватить в садку місця на всю рибу яку зловлю). Підійшов до води,відразу бачу плескання щуки біля затоплених корчів, відповідаю сам собі на своє питання-мабуть не хватить в садку місця на всю рибу...) Довго кидаю прямо під ніс щуки, результат - трьохкілограмовий ноль) Прокидавши безліч приманок в цьому районі річки згадав що на тому боці річки є стариця і мій внутрішній голос погнав мене в дорогу...)
    З дитинства пам'ятав,що поряд є міст і от прийшовши до нього я зрозумів що тепер для мене (моя вага десь 103 кг) цей міст явно екстремальний). Включаю образ екстемала і переходжу, чи перелажу) :

відео мого перелазу зняв не повністю,бо нереально з спінінгом в одній руці ще й знімати на телефон), полюбому щось одне втопив би)

Фу бл... перейшов.
    Протер лоб і пішов в сторону супер уловистої щукової стариці. Підійшовши бачу, що колись велика та довга стариця стала трьома невеличкими озерцями (це мабуть пов'язано з несніжною зимою і вода в річці сюди не піднялась),хоч самі озерця на вигляд досить перспективні:

Десь пів години пробую зловити зубатого монстра, але результату нема. Тут підходить до мене місцевий і каже : "Ти тут нех..я не заху..риш бо всю рибу заїб...шили сєтками" ! Детально проаналізувавши всю глибину його слів), перебираюсь назад в сторону річки.

Біля річки зустрів знайомого місцевого рибалку,який вполював гарного жереха, кладу біля нього (біля жереха, а не біля рибака)) запальничку та фільмую його:

Зловлений жерех на Риппер RELAX KOPYTO BLS 3” (7,5cm). колір 002

Хоч я так нічого і не спіймав, але отримав масу позитиву та задоволення від чудово проведеного часу та повного розуміння,що настала ТЕПЛА ВЕСНА:

БАЖАЮ ВАМ ТРОФЕЙНИХ УЛОВІВ ТА ПОЗИТИВУ !!!!!!!!!!!!!!!

• Нравится Нравится x 16
    • Улыбнуло Улыбнуло x 1
  10. forik

forik Рыболов

Симпатии:
    471
    Тиждень назад вирішив половити головля на Горині, коли надоїло кидати мікровоби надів воблер побільше і замітив, що за ним йшла зубата, та як буває, зацеп і обрив(снасть тож досить тонка, а в коробці тільки дрібнота), а тут думаю візьму щучу палку і на те саме місце. Приїхав в вісім, настроївся і тут вода закипіла, такого я ще не бачив, по всьому плесі річки хижак вийшов на полювання. Третій заброс приніс зубату трохи більшу кіло, ставлю максимальний розмір (130мм), ще з десять забросів, і маю потужний удар, щука під тройку кіло на кукані, потім ще одна трохи меньша, а далі затихло на пів години. Міняю тактику, ставлю максимального розміру віброхвост і кидаю під інший берег...є удар, трохи протягнув, сход, ще кілька забросів, знову удар і хвилин п`ять боротьби, фрікціон завиває, зубата зайшла на течію, далі свічка, ще одна і ось четверта на березі. Ну все, думаю досить. Далі тільки спостерігав за іншими. Ще десь з пів години жору і все затихло. А да, ледве не забув, коли кидав силікон, то зацепив за корч під берегом, добре, що шнур міцний, витягнув його, а там мій воблер, що обірвав тиждень тому. Отака була рибалка, всім бажаю такої.
    азот 28.04.15.JPG

• Нравится Нравится x 21