1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

 1. Konstantin

  Konstantin Рыбак в законе

  Сообщения:
  413
  Симпатии:
  4.656
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Какой красивый "матросик"!!!Я б такому обрадовался!!!:):applodesments:
   
  • Нравится Нравится x 4
 2. ВикторGVS

  ВикторGVS Рыболов

  Сообщения:
  668
  Симпатии:
  4.796
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  48
  Хочу спробувати в цьому році поїхати з фідером на Горинь в район с.Суйськ (за Оржевом)
  Був період, давненько правда це було, коли їздив туди декілька сезонів підряд, починаючи з кінця квітня (саме в цей період починає брати сом). Регулярно ловив соміка, ляща, підуста, на живця попадались щука і судак. Був там і йорж-носар, декілька разів попадав на хороший кльов цієї рибки.
  Одного разу, відразу за Суйським мостом, піймав невідому мені рибку розміром з долоню. Спочатку подумав, що це підлящик-мутант: горбоносий і "пучеглазий". Вдома по Сабанєєву визначив, що це КЛЕПЕЦЬ.
  Ось, що пише про нього Сабанєєв:
  "Эта рыба принадлежит исключительно России, притом средней и южной. Вне ее пределов она изредка встречается только в Пруте и Дунае, а во всей остальной Европе ее нет вовсе. Всего обыкновенное глазач в Волге и ее притоках, и, вероятно, в Урале, еще довольно многочислен в Дону, в реках Черноморского бассейна; в Днепре, Днестре, Буге, также в главных притоках их - Припяти, Пеле и проч.- глазач встречается уже довольно редко; в Днепре, например, попадается немного чаще рыбца и вырезуба".

  Приємно був вражений тим, що така риба, яка і за часів Сабанєєва була малочисельною, дожила до наших днів.
  Ще чув від місцевих, що в районі цього ж таки моста попадається ЧЕХОНЬ. Не знаю, правда чи ні?
  Хто, що чув про рибалку в районі Оржева-Суйська дайте знати.
   
  • Нравится Нравится x 12
 3. Горыныч

  Горыныч Горыня Никитич

  Сообщения:
  1.674
  Симпатии:
  12.650
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  54
  Андрей-SATIV, boser, Konstantin, Юра, обсуждение приманок по жереху перенесено сюда http://fishing-ua.com/showthread.php?p=16856#post16856

  Тут пишем только отчеты о рыбалках, и конечно можно обсудить клевые места. Будьте внимательны к правилам.

  С уважением, Андрей!
   
  • Нравится Нравится x 3
 4. Юра

  Юра Рыболов

  Сообщения:
  161
  Симпатии:
  1.872
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  На жаль, не вийшло у мене побувати на рибалці:(.
  Але можу порадувати всіх любителів лову хижака на Горині - риба ще є.:wo_kakaya:
  Знайомий в неділю 6-го квітня на Горині взяв щуку 4 кг вище шлюза, вже без ікри. В цю неділю він проходив - повний нуль.
  Вода піднялась і сильно помутніла, зате заходи в стариці з ріки стали більшими. Казав, що бачив по всій ріці дохлого малька - **** браки вже ожили :злой:.
   
  • Нравится Нравится x 10
 5. Юра

  Юра Рыболов

  Сообщения:
  161
  Симпатии:
  1.872
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  19 квітня Звіт про рибалку

  В суботу 19 їду на Горинь. Погодка - супер. Зранку трошки йшов дрібний дощик, потім перестав і проглянуло сонце,тепло, слабкий вітер (ПД-СХ).
  Рибаків майже немає - всі садять картоплю. Всі місця для забросів вільні - просто казка. Природа ожила, на душі весна.
  Вода висока, але не дуже мутна, має зеленуватий відтінок. Перші проводки, треба простосуватися до збільшеної сили течії і рівня води. Проводку веду вздовж обривистого берега. Вже недалеко (метрів за 10) від мене в приямку під берегом як завжди несподівана покльовка - підсічка - і ... пусто. Оглядаю приманку - на джиг-голівці сліди порізів (типово щучі), нова рибка розрізана біля голови. Схватила за груз. Подальший облов точки результату не дав.

  Тут підходить рибалка і просить його сфотографувати. Я підшучую: що, вже є з чим? І - оппа. Кілограмовий головень-красень на опариша.

  Пробую ловити на різних участках: закорчовані входи в ями, бровки протилежного берега, самі ями, виходи із них,границя обраток і швидкої води, вздовж берега.
  Іду на прямий неглибокий (літом) участок. Течія там швидка, на дні корчики і прошлорічна рослинність. Затоплені кущі, в них течія сповільнюється. Там по осені клював судачок і окунь. Проводка трохи не вдалася - витягнуло приманку по течії і затягнуло під затоплені кущі (говорив по мобільному). При вимотуванні приманки із жалкою подобою ступеньки зла коротка покльовка. І - сход. Витягую, дивлюся - опппааа. Судак. Та ще й хороший. На офсетнику стояла голівка свинцева у виді голови чехоні, так таких глибоких проколів і царапин вже давненько не бачив. Кидаю ще, але безрезультатно.
  Іду в старицю, що зразу вище шлюза. А там - просто красота. Водичка чиста, пташки співають, вітру немає, травичка зелена. Якраз трошки захмарилось. Новоприкуплена срібна BlueFox Super Vibrax 3 летить в воду як пуля. Малька під берегом - хмари. Але весь розміром із сірник. Дивлюся, як грає блешня - заводиться з пів- оборота, блищить сріблом - клас. І тут з під берега оцінити мою обновку вискакує щучка, але зразу ж робить крутий розворот і іде в глибину. Секунда, ще не вспів отямитися - друга з іншої сторони пророблює те ж саме. Настрій пішов угору. Але подальші намагання виманити хижачку ні до чого не привели. Перепробував ще кiлька блешень Mepps, воблерком SS Minnow погрався, резиною, навіть цикадою пройшовся - все марно. Ставлю ту ж BlueFox - і замічаю, як під мої ноги в півметрі від берега підходить щучка. Я їй і так блешню, і сяк - а ні гу-гу. Закінчив ці танці з бубном і в чудовому настрої поїхав додому, благо, завтра сюди знову вернуся.
   
  • Нравится Нравится x 13
 6. Юра

  Юра Рыболов

  Сообщения:
  161
  Симпатии:
  1.872
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  20 квітня Звіт про рибалку

  На наступний день, підігрітий вчорашніми покльовками, відправляюся знову на Горинь в район хімії. Також їде батько і ще зустрів двох друзів на вокзалі - також туди. На водоймі розходимось. Я зразу ж йду на місце, де була судакова покльовка.

  Тут перша неприємна новина: за ніч вода піднялася на 10 см, і, що найгірше, сильно помутніла - просто болото. Постійно накрапав дрібний дощик, але вітер слабкий.

  Під берегами, на зворотних течіях масово грала дрібна риба, постійно вистрибуючи з води.

  Із-за підйому води і значно сильнішої течії в тих місцях, де ловив вчора, проводка виходить не та, що треба. Обкидавши найбільш перспективні місця, ще раз глянувши на воду річки кольору кави з молоком, відправляюся на старицю.

  Батько там вже вспів зачепити щучку на оберталку типу Blue Fox 3. Але зійшла. Вода в стариці чиста. Добре видно контраст кольору води на вході стариці. Далі - про сумне. Щука не відзивалась ні на що. Ішов маленький дощик, вітру сильного не було - типово щуча погода. Мальок весь вжався в берег. Виходів риби не видно (а вчора були). Обкидали ще бровку входа в старицю - то й же результат.

  Двоє знайомих пішли вище шлюза. Був ударчик на падінні під протилежним берегом (судаковий) і щучка куснула на вході в одну із стариць. От і все на двох, не рахуючи падіння в канаву і поломаного спінінга:(.

  По такому мутняку зловити щось на ріці важко, будемо чекати просвітління води.
   
  • Нравится Нравится x 11
 7. Юра

  Юра Рыболов

  Сообщения:
  161
  Симпатии:
  1.872
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  Їздив на Паску до тещі, проїзджав біля Горині в районі Олександрії.
  Вода - як болото, висока (50-70 см до виходу на заплаву).
   
  • Нравится Нравится x 6
 8. zvod

  zvod Рыболов

  Сообщения:
  50
  Симпатии:
  810
  Адрес:
  г. Ровно
  Горинь - Дорогобуш 28.04.08
  Вода сильно висока - всі кущики на око 1,5 м в воді більше норми... сильна струя, що несе різний хлам... риба себе не показувала окрім одненького розливу річки, що затопила участок лугу. Бив хижак - неодноразово. Взагалі не ловив - бо не було ніякого змісту. Фідерна годівниця в 60 г. легко зносилась. Більшої не було.
  На канавах в дорогобуші карась також брав неохоче.

  Просьба, перед тем, как "запустить пост" смотрите в предварительном просмотре ;)
  С уважением...
   
  • Нравится Нравится x 10
 9. ВикторGVS

  ВикторGVS Рыболов

  Сообщения:
  668
  Симпатии:
  4.796
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  48
  З 17 на 18 травня на ніч виїжджали з товаришем на соміка ("Азот", поблизу каналу)
  Результат - 5 сомів, 2 минька і один окунь-горбиль........
  Приблизно так буду роповідати про результати риболовлі в понеділок на роботі.
  Насправді всі соміки і налімчики відпускного розміру, а "горбиль" - грам 50.
  Цікаво, що один впійманий сомік - альбінос - повністю білий, вірніше жовтуватий, темні лише голова і хвіст.
  Звичайно, що соміки були випущені на підростання, залишені лише миньки (хто ловив знає, що гачок треба виймати з шлунка).
  Біла риба не брала, можливо тому, що в даний час стрімко падає рівень води (за ніч впала на 12-15 см)
   
  • Нравится Нравится x 15
 10. Рыбачелло

  Рыбачелло наложен кляп

  Сообщения:
  20
  Симпатии:
  134
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  37
  Вторая рыбалка в этом году!

  Всем привет!24-го мая я с другом поехали на горынь(возле азота) на рыбалку с ночёвкой,приехали,закинули снасти,на пучок красных в основном,сидели часа 2 до первой поклёвки,у товарища взял лещ весом на 1 кг,у меня пока что ничего.Стало темнеть,я достал 3 карповых спиннинга и решил поставить их на яму,на макуху с пружиной,все остальные снасти(6 спиннингов) поставил на росовика,на сома!Стемнело и началась карусель!!!!Не успевали доставать сомиков(в основном до килограмма),потом где то около 4-ёх утра услышал как сработал фрикцион на (макухе),стали вываживать,минут 50 водили сазана и таки достали,но не большой,4 кг.Вобщем до рассвета у меня было 16 сомиков и один сазан!!!С рассветом брать вообще перестало,так как стало очень холодно,погода страшно менялась,мы немного ещё посидели и стали сматываться,и домой!Вобщем если чесно не разчитывал я на такой улов,так как погода была совсем не рыбная,моросил дождь и вообще похолодало!Мне понравилась рыбалка,в следующую субботу с товарищем едем снова туда же на химию,с ночёвкой,на те же снасти,жалко вот что нет падёнки,но не беда!!!
   
  • Нравится Нравится x 9