1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

 1. RelaxRelax

  RelaxRelax Рыболов

  Сообщения:
  4
  Симпатии:
  28
  Возраст:
  33
  Доброго дня,вельмишановні риболови!). Пишу звіт за вихідні, які провів на природі в селі. По дорозі в село, вирішив,що хочу порибалити на живця,от тільки треба було вирішити головну проблему - проблему з живцем .) Поспілкувавшись з місцевими, дізнався що маленьких карасиків можна наловити поплавковою вудкою на маленькому озерці біля лісу. Дізнавшись як краще пройти до озера вирушив в дорогу. Хвилин 30-40 ходу і я на місці і не просто на місці, а на чудовому одномісному) озерці біля лісу. Насаджую червячка, закидаю поплавкову вудку і... насолоджуюсь краєвидом:  Змінюю приманки: хліб, тісто, манка, опариш - результат той самий, насолоджуюсь краєвидом.) Години дві чи три насолоди краєвидом, вирішую,що хватить з мене цієї краси та вирішив йти в сторону річки. Змотавши поплавцеву вудку помічаю в сумці підсак. Думаю треба спробувати зловити живця підсаком. Перша "проводка" підсаком і в ньому красуються 2 ось таких монстра:  За один круг навколо цього озерця я зловив штук 20 цих мутантів і одного малесенького карасика. Думаю стрьомних живців мені хватить,йду до річки. Підійшовши до річки бачу купу бризг води від погоні щуки за мальком. Буду закидати вудки на цьому місці...  В рибацькому ящику знайшов 4 неперекусуваних повідка, а вудок 5. На чотири вудки з повідками чіпляю мутантів, а на одну без повідка малесенького карасика (карасик реально малесесенький,думав якщо клюне хижак, то малий)) І тут спрацювало прислів'я : "де тонко там і рветься" ) Клюнуло хвилин через 5 після закиду на вудку без повідка з малесесеньким карасиком) Бій був недовгий - секунди три чи чотири) Витягнув вудочку без карасика і гачка... А на монстрів-ротанів покльовки так і не отримав...
  Висновок: монстр-мутант ротан --- явно не найкращий живець., полюбому треба повідки на всіх вудках,незважаючи на розмір живця.

  P.S. Ще побачив радугу навколо сонця, реально гарно:  Розумію що нерест, розумію що 5 вудок,але чесно, і рибалив я щуку,яка уже явно віднерестилась, хоч це і не отмазка))
  Всім добра і позитиву!
   
  • Нравится Нравится x 6
  • Улыбнуло Улыбнуло x 2
 2. Vlad Amator

  Vlad Amator Рыболов

  Сообщения:
  378
  Симпатии:
  4.475
  Адрес:
  г. Ровно
  Возраст:
  40
  Доброго дня шановне риболовне панство!
  Вдалося на вихідних з 16 на 17 травня виїхати на риболовлю з ночівкою. Довго збирались, трохи підвів автомобіль, який мав нас на рибалку відвезти, але все ж з міста вибралилсь. Подорожували ми за Дубровицю на Горинь після злиття з Случем. Річка в тих місцях потужна, такої Горні я не бачив ще. Сильна течія, 60 гр. груз несе... По приїзду вже почало сутеніти і ми швидко намагались намити "поденки". Не вдалося, наловити жаб також не вийшло... Як не дивно їх там по берегах просто немає!:фигасе: Тому обмежились спробами зловити живчика. З ним також "печалька": з прибрежної зони вдалося підсаком начерпати лише горчаків, а на вудку з дна наловити ершиків. Тому закинукта вудка була на росянку, що привіз з Рівного. І знову ж клювали ерши, але гарні на долоню і жирні. Юшку зварити можна шикарнючу!!! Також на росянку вловив дві непоганих білоглазки (білі 400 гр), підуть на тараньку. Вночі почали клювати соміки-головастіки. Сидів біля вудки, тому вчасно робив підсікання і вся малеча не вспівала засмоктати червяка у шлунок. Знімалась з гачка і нещадно топилась у потужних водах Горині з проханням привести батьків, дідів, прадідів. Але дорослих росянка не цікавила, а іншої більш переспективної наживки не мав... Те саме було і в моїх компаньйонів. Найбільший сюрпрайз нас чекав, коли почало світати. Друзяка не змів запустити двигун. Наш "коник" скляк. Шляхом "діагностики" на природі виявили, що пальне з баку не доходить до фільтра. І весь ранок пройшов у майструванні системи "дозаправки в польоті" і очікуванні стартової дози солярки від місцевих для виїзду з берега річки до цивілізації. Так ми на Рівне і подорожували з пляшкою соляри під капотом, зупиняючись і доливаючи її час від часу. Якби не цей інцидент з авто, все було б просто супер. Виїздом задоволений, навіть незважаючи на відсутність очікуваних трофеїв!
  Всім НХНЧ!
  ПыСы якщо вдасться з телефона вицарапати, додам фото
  Ось і фото. Головастіки-сомики, що були втоплені, йоршик, і пляшка під капотом :)
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 12
 3. RelaxRelax

  RelaxRelax Рыболов

  Сообщения:
  4
  Симпатии:
  28
  Возраст:
  33
  Доброго дня всім найтерплячим людям у світі - рибалкам! Пишу невеличкий звіт з запитанням за 24 травня. Ловив фідером на річці Горинь , насадка - червяк, зловлено було одного маленького головника, але побачив ось таких рибалок (на відео), з того що я чув попадались їм переважно раки, щучки та маленькі сомики, хочу запитати як називається ця херня ,якою вони ловлять і чи можна ловити таким способом?


  Дякую
   
  • Нравится Нравится x 2
 4. КАРАТ

  КАРАТ Рыболов

  Сообщения:
  1.009
  Симпатии:
  3.196
  Адрес:
  Днепропетровск
  в наших краях это называют - кобыла или топтуха
   
  • Информативно Информативно x 1
 5. S.T.A.L.K.E.R.

  S.T.A.L.K.E.R. гость Временно заблокирован

   
 6. Sergei Carpov

  Sergei Carpov Форумчанин 80 уровня

  Сообщения:
  858
  Симпатии:
  10.153
  Адрес:
  Santa Clara-California USA
  Возраст:
  54
  На Черниговщине называют-хобоша.Только эта (снасть)выглядит в виде сачка.
   
 7. Лёлик 25

  Лёлик 25 Рыболов

  Сообщения:
  19
  Симпатии:
  70
  Адрес:
  г. Кременчуг
  Возраст:
  38
  В Сумской области эта снасть называется кливня, в Полтавской - регеля. Это безусловно браконьерский метод ловли. Но в сравнении с другими (эл. удочка, волок, разные виды сетей) более щадящий. Большие уловы бывают редко.
   
  • Информативно Информативно x 1
 8. RomLam

  RomLam Рыболов

  Сообщения:
  160
  Симпатии:
  1.081
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  25
  Скрытая информация:
  Эта информация скрыта. Прочесть ее могут пользователи имеющие от 50 сообщений на форуме.
   

  Вложения:

  • WP_000105.jpg
   WP_000105.jpg
   Размер файла:
   2,3 МБ
   Просмотров:
   273
  • WP_000106.jpg
   WP_000106.jpg
   Размер файла:
   1,5 МБ
   Просмотров:
   284
  • WP_000109.jpg
   WP_000109.jpg
   Размер файла:
   1,1 МБ
   Просмотров:
   279
  • IMG_3130.JPG
   IMG_3130.JPG
   Размер файла:
   541,1 КБ
   Просмотров:
   259
  • IMG_3133.JPG
   IMG_3133.JPG
   Размер файла:
   133,3 КБ
   Просмотров:
   268
  • IMG_3139.JPG
   IMG_3139.JPG
   Размер файла:
   518,3 КБ
   Просмотров:
   290
  • Нравится Нравится x 14
 9. YuGer

  YuGer Рыболов

  Сообщения:
  27
  Симпатии:
  7
  Возраст:
  35
  Может кто подскажет, в каком районе недалеко от с. Городец можно поехать на рыбалку с начевков?
   
 10. YuGer

  YuGer Рыболов

  Сообщения:
  27
  Симпатии:
  7
  Возраст:
  35
  Есть кто местный? Стоит ехать на Горынь. И если да то в какой район.?