1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно р. Горынь

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 14 май 2007.

1. vladislavovich

vladislavovich Рыболов

Симпатии:
    2.982
    :solnce2:Христос воскрес, - воістину воскрес!. Вчора були з колегами і заядлими форумчанами на річці. Весь риб прошений. Але ..Larva" була по спокусніше!!! Головний апарат на фотці

Вложения:

• Нравится Нравится x 8
  2. forik

forik Рыболов

Симпатии:
    471
    Провів сьогодні цілий день в пошуках щуки, почав з Олександрії, пройшов по річці до Волошок, місця досить гарні, тільки часто потрібно лізти буреломами. Щоб одразу відкинути дрібноту твічив великими воблерами, якщо знаходив більш-менш чисте(без водорослів) дно, ловив 4 дюймовим силіконом на офсетніку. Покльовок ноль, вже вийшовши з лісу все ж вирішив надіти 7 см. воблер і маю вихід щуки під два кіло, та зубата була досить вправна і зіскочили біля берега, далі на воблер впіймав два окуня і трохи поганяв головля. На пройденій ділянці бачив кілька стай достойних головлів і кілька жерехів, які атакували малька, доречі малька в річці повно, що радує. З Волошок вже пішов прямо в Хотинь, щоб половити жереха на хруща, та ні хруща не знайшов, а ні жодного жереха за годину не побачив. А тільки но в минулу суботу жерех пасся під деревами і поїдав впавших комах. Тоді мені вдалося, з великим терпінням, уговорити одного красеня, і потягатися з достойним суперником.

Вложения:

• Нравится Нравится x 14
  3. Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Симпатии:
    4.789
    Вітання всім рибацюгам! На вихідних нарешті отримав змогу вискочити на риболовлю. Ціле літо ремонт, робота не давали змоги приділити час улюбленному захопленню... І нарешті вдалося з ночівлею побути на лоні природи на улюбленій Горині! Рибалив за Рубче на прямій ділянці. Я не розраховував на трофеї, просто хотів посидіти з вудкою. Ввечері до мене приєднався товариш з сином, пожарили шашличка, поїли. Друг поїхав додому, я лишився. Вночі було декілька клювань, реалізував 2. Підлящики невеликі, але радість від клювань я отримав. Ловив на червяка, опариша чомусь риб ігнорив... Природа клас! Річка правда сильно заросла та і рівень води не дуже високий, спека своє робить... Хочу ще на рибалку!
    Всім НХНЧ!

• Нравится Нравится x 5
  4. forik

forik Рыболов

Симпатии:
    471
    Нарешті, нарешті вирвався на улюблену річку, хоча і рибалка була сама коротка, що я пам`ятаю. Сідаю на 12.10 на Метківську маршрутку і в час дня я починаю мочить воблера. Дійшовши до третього повороту за дамбою, знаходжу досить гарне місце, під берегом метра два водорості і прогалина, зроблена рибаками, тож довго не думаю, беру максі розмір і закидую під інший берег, починаю твічить, і як тільки воблер заходить в прогалину, вилітає щука, та промах, розвертається і знову під кувшинки. Роблю ще одну спробу- ноль, ще третю і як тільки доводжу до прогалини, роблю паузу, суспендер завмирає, проходить секунд 30 і ЄЄЄ. Виліт щуки просто як укол адреналіну, підсікаю і починаю потроху підводити, зубата досить сильно впирається, кілька раз спрацьовував фрікціон, щуча фірмова свічка і нарешті риба в руках. 2.5 кг щука відкрила осінній сезон. Більше і не ловив, так як на 15 годин вже потрібно було їхати додому. Трохи про річку- рівень води досить низький, на дамбі збігає тільки з центрального відділу, вода прозора і чиста, та дуже сильно Горинь заросла. В районі дамби, де майже все до верху вкрито зеленкою, жоровав чи то жерех, чи голавль, причом дуже часто. Рибаків бачив тільки на самій дамбі і без улову. Всім успіху.

Вложения:

• Нравится Нравится x 11
  5. forik

forik Рыболов

Симпатии:
    471
    Провів цілий день на річці зі спінінгом, з приманок використовував воблери 13 і 7 см, та віброхвости 7 см. Так як рівень води низький зміг пройти місцями, де раніше вода підходила під самі кущі. Шукав щуку в прогалинах водоростів та біля затоплених коряг. Дрібної щучки багато, видно як гріється біля поверхні води. Знову мав вихід щуки за воблером, та більше її ні чим не виманив, щось її насторожило, та в улові все ж одна кілошна і відпущено дві підростати. На одному з поворотів на віброхвіст взяв якийсь "крокодил", після десяти секунд шаленого опору розігнутий гачок. Вже чекаючи маршрутку, зробив кілька закидань під дамбу і несподіваний сюрприз- на щучий воблер взяв кілошний жерех. День пройшов дуже вдало, чого і всім бажаю.

Вложения:

• 1 кг.jpg
      1 кг.jpg
      Размер файла:
      158,3 КБ
      Просмотров:
      131
    • Нравится Нравится x 11
  6. Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Симпатии:
    4.789
    Мої вітання всім колегам по захопленню!
    Трошки був у відпустці і вдалося виділити трошки часу на риболовлю. З товаришем побували на Горині, район "АЗОТу". Я плавав човном, товариш фідерганив. На фідер в нього клювали раки, парочка навіть зловилась. Я спінінгував. В улові після цілого дня полоскання приманок судачок трошки більше кіла. Було пару тичків, але слабеньких. Ловив виключно джигом, силікон використовував різний і рачки і черви, судак взяв на крокозяблу суміш рака і кальмара :)) Вода прозора, чиста, рівень вище ніж був літом, пару ям з глибинами порядка 10 м... Малька в прибережній смузі море, а от хижак своєї активності не проявляв абсолютно...
    Всім НХНЧ!

• Нравится Нравится x 3
  7. forik

forik Рыболов

Симпатии:
    471
    Давно намріяний сплав по річці сьогодні здійснився, проплив човном від Хотиня до Азотівської дамби. Починав зі стариці, що біля лісу, кілька днів назад посадив там воблер косадака містік на корчі, та його там вже не було. На самій стариці багато рибаків, в основному ловлять на живця, та кілька спінінгістів були присутні. Вода прозора, тож вдалося розгледіти дно, коряги і таке інше. Виплив на Горинь о 10 годині і по течії потихеньку доплив до моста, там заякорився і другий заброс приніс невелику щучку на віброхвіст, в районі першої стариці ще одна вже майже кілограмова. Силікон так і не міняв до кінця рибалки. На прямику пустив човна по течії, провіряючи всі цікаві місця, вже біля третьої стариці приємний удар і зубата на два кіла, після достойного опору, сіла на кукан. Глянув на годинник, треба рухатись швидше, сів за весла, віброхвіст же пустив в проводку, метрів 40 за лодкою. Десь в районі випасу корів, спін зігнувся в дугу і завив фрікціон, підсікаю і витягаю наступну кілошну щуку. Далі вже мабуть дуже бистро маслав, треба було зігрітись, а то якось похолодало. О четвертій годині вже доплив до Азота, покидав біля водозабора і на берег сушити весла. Щоб обловити всі місця дня явно мало, та всеж початок покладено. Готую інші сплави.

• Нравится Нравится x 6
  8. forik

forik Рыболов

Симпатии:
    471
    Доброго дня. Для човна вже мабудь холодновато, тож слідуючий сплав в наступному році. Так як я виходив пішки сотні кілометрів по Горині від Горбакова і до Суська можу впевнено писати, що пропливти можна скрізь, є кілька десятків місць на зазначеному проміжку, які прийдеться обходити (дамби, затори в районі лісів), та це не є чимось дуже важким. Оце проміряв відстані по руслу річки, тож деякі маршрути будуть по кілька днів.
    від Горбакова до дамби в Воскодавах -10 км.
    від дамбии в Воскодавах до малого моста в Шубкові - 22 км.
    від малого моста в Шубкові до автомобільного моста - 9 км.
    від автомобільного моста в Шубкові до Козлина - 19 км.
    від Козлина до автомоб. моста біля Олександрії - 9 км.
    від автомобільного моста біля Олександрії до ж.д.моста -6.5 км.
    від ж.д. моста в Олександрії до Волошок - 6 км.
    від Волошок до Хотиня - 9.5 км.
    від Хотиня до дамби на Азоті - 7,5 км.- проплив з 10 до 17 год.
    від дамби на Азоті до Рубчого - 6 км.
    від Рубчого до Оржева - 6.5 км.
    від Оржева до Суська - 4 км.
    від Суська до Жобрина - 7.5 км.
    від Жобрина до Дюксина - 4.5 км.
    від Дюксина до Деражно - 10 км.
    Тож все ще попереду, а поки звичайний пошук хижака, намотуючи до двадцяти кілометрів за день, та це на любителя.

• Нравится Нравится x 3
  9. forik

forik Рыболов

Симпатии:
    471
    Доброго дня рибакам. Сьогодні, 24.02.17, зробив вилазку на Горинь, тож для тих, хто засидівся дома зі спінінгом, поки невтішні новини. Горинь ще вкрита льодом. Принаймі від Хотиня до дамби на Азоті повністю, а вниз за дамбою є кілька місць де можна покидать, і то з берегом зі смугою льоду. Кому вже взагалі нетерпиться, то можна поїхати в Рубче, там за теплою канавою з відстійників Горинь відкрита, та спінінгістів більше наявної риби, якщо вона там взагалі є. Що до рибалки, помочив трохи воблери і силікон біля дамби, бачив тільки шнурка, грам на 300, який три рази йшов за приманкою та все ніяк не атакував.

• Нравится Нравится x 4
    • Информативно Информативно x 1
  10. forik

forik Рыболов

Симпатии:
    471
    Третє березня, Горинь повністю чиста від льоду, рівень води б`є всі рекорди, на дамбі біля Азоту між верхнім і нижнім рівнем не більше метра і вода ще прибуває. Давно не було такого паводка, та це мабуть і на краще. Ловити рибу в такій мутній і бистрій воді, думаю, що немає сенсу. Потрібно почекати, поки втихомириться річка і трохи очиститься. Стариці ще замерші.

• Нравится Нравится x 3
    • Информативно Информативно x 1