ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

озеро Свитязь (Шацкие озера)

1.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    В середу провідував, сина,відпочиває в таборі,ну покідав трошкі спінінгом,окунці покльовували,виловив з десяток.Якісь вони цікаві під очеретом-довгі як верховодка,шкода що не було часу половити з човна,водичка вже не така й тепла,і стояти в воді по пояс не дуже комфортно.Хоча пару мікро окунців зловив стоячи по коліно в воді.Вибачайте фоток не робив.

• Нравится Нравится x 14
  2.  
    FiziK

FiziK Рыболов

Рейтинг:
    1.233
    Були в неділю на Люцимері - рибаків, що на суботньому ярмарку. Пдлящик брав періодами: було що раз за разом а було і 2 години безкльов"я. Дуже набридали йоржики, але вцілому Люцимер сподобався. Несподобалась хіба плата за рибалку - 15 грн , чого ми ніяк не очікували.
    Пару слів про самурибалку:
    Я, озброєний 5-ма зимніми вудками з різними мормишками почав пробувати кожною з них розловитися на 4-х просверлених лунках.Глибина там чимала – 6 метрів а то й більше. Як мені розповідали, там є 3 ями, ось на них і концентрувалися майже всі рибаки. Кожну свою лунку закормлював паніровочними сухарями кормушкою. Перший підлящик клюнув у першій лунці на невелику овальну золотисту мормишку. В другій лунці почався непоганий кльов на вудку оснащену двома мормишками: нижня - крупний золотий шар , верхня малий золотий шар розміром в пів сірникової головки. З неї взяв підлящиків 10-15. Ось ця комбінація найкраще в мене працювала на протязі всієї рибалки. Ішні вудки мовчали. Пробував спеціально інші мормишки в уловисті лунки кидати – нуль. До обіду змінили яму . Та сама тактика (4 лунки, закормка) і запрацювала друга лунка з тими ж самими золотими мормишками. Інші і надалі не працювали. Там взяв десь 20 підлящиків. Ось так в цілому приблизно 4 кг зловив з двох лунок. Для себе зробив висновок : місце, як завжди вирішує долю рибалки це по перше. По друге без прикорми в мене не клювало, а по третє – форма і колір мормишки дуже важливі !!! (чомусь на овальну того ж кольору не брало а на шароподібну брало). Як для першого разу рибалки на таких великих озерах я дуже задоволений. В слідуючий раз врахую всі помилки і думаю результат буде кращим. Дуже хочу попасти туди ще раз.
    Ось пару фоток з рибалки:
    IMG_0987.JPG IMG_0989.JPG IMG_0988.JPG IMG_0996.JPG

• Нравится Нравится x 19
  3.  
    tarantul_wm

tarantul_wm Рыболов

Рейтинг:
    139
    Також недумав що форма і колір мормишки має таке значення, ловив на 3 вудки, лунки були через 30 сантиметрів, дві удочки клювали раз за разом, а одна мовчала.... шкода що я це місце знайшов дуже пізно (( але рибалкою дуже задоволений )))

• Нравится Нравится x 8
  4.  
    VETAL P

VETAL P Рыболов

Рейтинг:
    818
    Це за квиток? Якщо так то де купляв?

5.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    VETAL P, ні це при вїзді, беруть екологи.

6.  
    ВУГОР

ВУГОР Рыболов

Рейтинг:
    1.247
    15 грн на добу коштує квиток для вилову риби, яку рибалка має придбати для того щоб на законних підставах здійснювати рибну ловлю на озерах Шацького НПП до початку рибалки, але здебільшого біля озера стоять єгиря і продають перед бозпосереднім виходом на водойму. Коли на водоймі прийде представник Шацького НПП і квитка не буде то може скласти протокол про порушення "Режиму охорони, відтворення і використання водних живих ресурсів у водоймах Шацького НПП" п. 3.7, наказ № 57 від 6 грудня 2010 року, і все закінчиться винесення судом постанови згідно ст. 91 КУпАП. Де придбати квиток для вилову риби більш детально можна зателефонувавши в Шацький НПП (03355) 29 5-17.

• Информативно Информативно x 4
    • Нравится Нравится x 1
  7.  
    ВУГОР

ВУГОР Рыболов

Рейтинг:
    1.247
    В суботу в 21*00 поступає пропозиція рвонути на озеро Люцимер на підлящика,
    2 секунди роздумів і я вже запитую в скільки виїзд. В 6*30 вже в Шацьку,
    невеличкий сніданок і в 7*00 ми вже закормлюємо лунки, глибина 6 - 7 метрів. Кльов не був дуже активний,
    і шалений вітер не давав можливості зробити якіслу проводку, десь в районі 10 години кльов взагалі зник,
    я вирішив перейти блище до очерету де почав ловитись "спортивний" окунець, який після відпочинку на льодові і фотосесії був втоплений.
    Десь в 12*30 ми зібрались перебазуватись на озеро Світязь. Далі буде, як зявиться вільна хвилинка.....
    Декілька фото до звіту:

Вложения:

• Нравится Нравится x 11
  8.  
    ВУГОР

ВУГОР Рыболов

Рейтинг:
    1.247
    Заїхавши на озеро Світязь побачили що людей на льодяних просторах нема, а вітер ще сильніший ніж був на Люцимирі тому прийнято рішення йти на затоку Луку де може вітер трішки слабший.
    Зробили декілька лунок, взялися до риболовлі, клювала лише одна густера десь один метр від дна, порибалили ще десь до 16*00 і почали збиратись. Улов на фото:

Вложения:

• Нравится Нравится x 10
  9.  
    Wide

Wide Рыболов

Рейтинг:
    107
    был на озере 2 раза
    в январе 2009 и в мае 2010
    оба раза рядом с островом
    я уже и забы л что есть такая плотва
    жаль друзья переехали
    а так бы с радостью вернулся

10.  
    ВУГОР

ВУГОР Рыболов

Рейтинг:
    1.247
    В суботу 30. 03. 13р. закрив сезон на озері Люцимер, активність кльову риби бажала кращого, рибу постійно треба було шукати, з однієї лунки одна -дві рибини і потрібно було переходити на іншу лунку.

Вложения:

• Нравится Нравится x 9

Поделиться этой страницей