ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Cпиннинги Ультралайтовые спиннинги

Общий раздел о спиннинге
  1.  
    Bulick

Bulick Рыболов

Рейтинг:
    513
    Ви порівнюєте спінінги з різних цінових категорій - Blue Bird +/-450 грн., а Calzante EX - ~1200 грн. Вже ціна каже сама за себе. На Новий рік прикупив собі модельку 2012 року Graphiteleader Calzante EX 732 UL-SS (slim solid tip) - двічі виходив на водойму - враження дуже позитивні. Правда поки що катав окунів не більше 200 гр. і шнурка 340 гр., проте чутливістю задоволений. Рибу вяже досить гарно, хоче з трофеями ще не боровся, чекаю весни :)
    Також кидав Blue Bird'ом в друга - набагато тупіший, як на мене. Та й кидає слабше. Суто для МКДЖ Калзанте буде набагато краще.

На рахунок акції (по Вашій ссилочці) - передзвоніть і уточніть що і як, чи є в наявності і т.д. Бо цей комплект акційних спінінгів висить на сайті майже 2 місяці і не змінюється:стыдно:
    Свій спін брав тут зі знижкою 15% - http://777fishing.com/. Роботою магазину дуже задоволений, оперативно і якісно. Так що рекомендую. П.С. Це до попередніх постів:)

ІМХО

• Нравится Нравится x 8
  2.  
    Plagus

Plagus всё ещё ловлю рыбу Команда форума

Рейтинг:
    26.735
  3.  
    slon55

slon55 Рыболов

Рейтинг:
    2.552
    сьогдні тестував свій Kingfisher УДИ(1.7м рост, 1-6г. тест)враження чесно кажучи двуякі.
    спочатку пробував Дж.головами 2г,3г,5г.комфортне відчуття від 3гр.
    потім воблери(твіч)рідж35,56(діп версія)-політ нормальний,відпрацьовує на всі 100%:ura:
    орбіт 65 (слайдер)-політ нормальний,відпрацьовує вже на границі провалу.
    використовувався з катушкою 2500 шиманкою-заважкувата вона для нього:стыдно:
    загальні враження від даного прута позитивні ,так як шукав саме під твічінг мінох до 5грам.

• Нравится Нравится x 8
  4.  
    def

def Рыболов

Рейтинг:
    2.110
    :
    Як на мене, то кальзанте "тупее" уфм.... :) так можно сказать про все... отечественные машины тупее европейских и "панеслася"...
    во главу угла ставим рациональность, практичность, уместность - вы уверены, что взяв кальзанте, поступили рационально, практично и уместно?:фигасе:

Добавлено через 1 минуту
    вначале подымаем цену на 20%, затем даем скидку на 15% :(

• Нравится Нравится x 2
  5.  
    Bulick

Bulick Рыболов

Рейтинг:
    513
    В даному випадку я порівнював конкретні дві моделі, якими мав змогу порибалити і висловив "свою скромну думку" (ІМХО), якщо Ви не помітили цього. Якщо порівнювати той самий Калзанте з Фінкою, Шимано Соаре, Джакалами і Матагі, тоді і я скажу, що Калзанте, вибачте, г...но...
    Але в цьому й полягає
    для мене, - купивши Calzante EX, відповідно до свого досвіду в ультралайті, виділеного бюджету і умов ловлі, я, вважаю, поступив правильно. І ще жодного разу не пожалкував про свою покупку. "Підросту" за цими трьома показниками, буду орієнтуватися на вищеперелічені моделі.

Шановний, ви або дуже помилятесь, або дуже песимістично налаштовані%) Я не кидаюсь на твар, побачивши знижку чи якцію. Сам маю економічну освіту і прекрасно знаю, як працює "система", бо сам крутився в подібному бізнесі. А покупка Калзанте була запланована давно і про цінах на ринку на цей спінінг прекрасно орієнтувався - від 1190 і вище... Тому й скористався хорошою можливістю, як і тисячі інших риболовів під час "новорічної чистки" магазинів:gi-gi:

З повагою, Bulick:)
    ІМХО

• Нравится Нравится x 4
  6.  
    Nikko7

Nikko7 Рыболов

Рейтинг:
    10.320
    Для своей цены Кальзанта ЕХ -отличный компромис цены и качества, и все азы Ультролайта осваивать с ней весьма приятно.Блю Бирд ровнять все же с ней не стоит,она получше будет.Про вышестоящий уровень палочек в У.Л. половивши Кальзантой ты потом перескочишь Финку и будешь выбирать что то уже из СОАРЕ.

• Нравится Нравится x 3
  7.  
    Naboo

Naboo Рыболов

Рейтинг:
    301
    вопрос на сколько можно превысить указанный тест по шнуру на спиненге
    я понимаю что при настройке фрикциона это допустимо но на сколько
    если указано например от 2 до 4 LB

8.  
    Plagus

Рейтинг:
    26.735
    Так как все вменяемые УЛ шнуры максимум до 8 лб.причём только заявленных по максимуму
    минус берём снижение на узле, минус износ ,
    так что в реальносьти критического превышения практически нет,
    само собой по умолчанию подразумевается грамотное пользование снастью в целом.

• Нравится Нравится x 2
  9.  
    Naboo

Naboo Рыболов

Рейтинг:
    301
    ага тоесть с 6 lb шнуром и с незатянутым фрикционом можно спокойно ловить

10.  
    Plagus

Рейтинг:
    26.735
    Разумеется :ura:
    а спининг то какой ? .. так, для общей информациии:)

Поделиться этой страницей