ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Cпиннинги Ультралайтовые спиннинги

Общий раздел о спиннинге
  1.  
    Рыбачек-новичек

Рыбачек-новичек Рыболов

Рейтинг:
    0
    а что 1.7-8 разве не UL. Я просто не могу подобрать спин. То длина не подходит, то строй, то тест!

2.  
    Nikko7

Nikko7 Рыболов

Рейтинг:
    10.686
    Даже по надписи он не У.Л.чистый У.Л. до 7гр и то с натягом, скорее до 6грамм правильнее.Во вторых все бланки Кроев имеют заниженный тест,там пишут 1.78-8гр,а смело получаешь 3-15гр.

• Нравится Нравится x 1
  3.  
    RomLam

RomLam Рыболов

Рейтинг:
    1.093
    Доброго вечора!
    Хто може допомогти мені підібрати спін на головня?
    Використовувати буду воблери вагою 2-6гр. Бюджет приблизно 300-400грн., знаю що за такі гроші малоймовірно взяти якісний спін, але все таки....
    Добавлю ще: а як на рахунок цього спінінга http://favorite-fishing.com/expert/?

4.  
    slon55

slon55 Рыболов

Рейтинг:
    2.562
    http://fishing-ua.com/showthread.php?t=3978присморись;)для воблеров самое оно!
    .http://www.fishing-shop.org/e-store/xml_catalog/3155/25814.но можно найти дешевле (Б,у конечно)...могу дать потрусить...если интересует в пп.

• Нравится Нравится x 1
  5.  
    RomLam

RomLam Рыболов

Рейтинг:
    1.093
    Доброго вечора!
    Полазивши трохи по нету в пошуках спінінга для ловлі голавля, вирішив, що краще трохи добавить коштів і взяти щось цікавіше, наприклад Favorite Professional PLS732UL 2.2m 1-7g, якщо хтось може запропонувати, щось краще за такі кошти буду радий. А, в попередньому повідомленні забув додати, що воблери, використовуватиму кренки, мінношки, вагою до 6 гр. Хотілося б взяти палку яка добре в'яже рибу, але не булаю дуже жорсткою (для твічингу палка в мене є). Попередньо дякую за відповідь.

6.  
    Nikko7

Nikko7 Рыболов

Рейтинг:
    10.686
    Он как раз для твичинга,и имеет жесткий быстрый бланк,без сноровки ловить им голавля....ну незнаю)))) Тебе придется искать другой спиннинг у теж же Фаворитов есть другие модели.

7.  
    RomLam

RomLam Рыболов

Рейтинг:
    1.093
    А що Ви, порадили би, взяти? Із схожим тестом і довжиною.

8.  
    Nikko7

Nikko7 Рыболов

Рейтинг:
    10.686
    Ловля голавля на какой речке предстоит?(течение,глубины,перекаты и пр),какой вес трофеей,и самые предполагаемые приманки ваши?

• Нравится Нравится x 1
  9.  
    RomLam

RomLam Рыболов

Рейтинг:
    1.093
    Ловить збираюся на річці Горинь, течія як в яких місцях, в основному середня швикість, глубини до 2 метрів, але інколи будуть ділянки з глибиною 0,5-0,9м., перекатів як таких виявлених кам'янисих можна сказати не має, більшість ділянок це виходи з ям і входи в яму, трав'янисті мілководні ділянки. Яловлю на свої воблери (ручна робота), я вже писав вагою до 6гр., довжиною до 5см., формою кренк, міннов, типу головастики. Голавль до кілограма.

10.  
    def

def Рыболов

Рейтинг:
    2.110
    RomLam, в яку суму треба вписатися?

Поделиться этой страницей