1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Нетишинское водохранилище (Хмельницкая АЭС)

Тема в разделе 'Рыбалка в Хмельницкой области', создана пользователем Горыныч, 28 янв 2008.

1. Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Симпатии:
    4.789
    Мої вітання шановним колегам по захопленню!
    Сьогодні з двома товаришами відкривали для себе сезон рибалки по відкритій воді. Я не зимовий рибалка, тому для мене це був взагалі перший виїзд в цьому році. Вибір пав на Нетішинське водосховище. Рибалили з боку Острога в районі "риббази". Рибаків вистачало: і на плитах і на на риббазі і на воді і в лісі. До літніх аншлагів звичайно далеко, але вихідний день і рибаків було. Це мабуть свідчить і про те що риб просипається і скоро варто очікувати на масове нашестя нашого брата на водойму:company:. Наша мета була помочити фідери друзякам, спінінга мені, подихати свіжим повітрям, половити мордою краплі води і поїсти салка на природі. Все намічене з успіхом реалізували!. Окрема подяка тещі за кабанчика, самачним салком якого, ми частувались на березі водойми:hi:В товариша на фідер одне клювання в берег. Він ловив на опариша з підсадкою мотиля, в кормушці пшоно. Я боровся з хвилями на своїй "колібрі". Веслами намаслався, завтра мабуть буде крепатура. З білою заздрістю дивився на моторників, що плавали з спінами на дальній кордон... Я так далеко не ризикнув плити, бо сильний вітер і хвиля, робили некомфортним, як саме пересування водою, так і вправи з спіном. Але отримав одне підкидання приманки, мабуть невеликим судачком. Тож для себе виїзд рахую вдалим, не за рибою їхали. На водоймі були лише пару годин, бо справи... Але це лише початок сезону!
    Всім НХНЧ!

• Нравится Нравится x 8
    • Информативно Информативно x 1