1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Нетишинское водохранилище (Хмельницкая АЭС)

Тема в разделе 'Рыбалка в Хмельницкой области', создана пользователем Горыныч, 28 янв 2008.

1. Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Симпатии:
    4.789
    Вітаю шановне панство! Пишу звіт по свіжих враженнях. Сьогодні перед обідом повернулись з риболовлі з Нетішинського водосховища. Відкрив для себе сезон по мирній рибі. Планували їхати бусом з боку Острга, взяти човна і поспінінгувати і пофідерити, але в колеги були не закінчені справи і тому поїхали меншим складом на легковушці і на "Гнилуху". Приїхали 20.03.15 по обіді. Місць де сісти немає, якось вчотирьох втулились по одному фідеру на мілкуватому місці з зацепами. Трохи там промучались. На ніч рибацюги почали розїджатись і ми трошки змогли разосередитись по березі. Поки "в'язались", перекусили, прийняли за приїзд, за відкриття сезону, за день народження друзяки вже почало сутеніти. Клювак в мене не було, так само і в товаришів. Взяв до рук "синю пташку" і перший заброс приніс непоганого окушка. Місць для закидань більше не було... скрізь сиділи колеги на мирну рибу. Ще декілька закидів, змін приманок і проводок результату більше не дало. Спокусився лише судачок розміром з шарикову ручку, але зійшов на моє і своє щастя під берегом. Не прийшлося його травмувати знімаючи з гачка. Вночі намерзлись, як цуцикі. Морозне повітря, температура -5, сирість. На бровах іней утворювався, руки починали мерзнути навіть у неопренових рукавичках, коли відкривав пальці. Вночі, як на диво клювань практично не було. Майже вся риба було зловлена зранку. Ловили на опариша і "часночні пуфи". Прикормка кукурудзяна каша, пшно, мастирка. В улові гарні карасі від 300 г до 1 кг. Підлящики і лящі. Всі взяли за ранок приблизно по 3-4 кг. Якби не собачий холод і втома від безсонної ночі, а зараз на роботі, то все просто супер. Задоволений! Мали лише дозу адреналіну, коли водій не зміг знайти жилетку з ключем від авто. Її виявляється вітер з гілляки де він її повісив трохи перемістив. Засвітло знайшли :)
    Всім НХНЧ!

• Нравится Нравится x 17
  2. RelaxRelax

RelaxRelax Рыболов

Симпатии:
    28
    Всім доброго дня! Приїхали на водосховище 0 6:30 ранку, субота (21.03.2015р.), місце для ловлі обрали біля риббази. Забігаючи наперед скажу,що до 16:00 нами нічого зловлено не було, а от дохлої риби ми побачили багато ((

На березі водойми лежали великі дохлі Білі Амури і Товстолоби :
    ВІДЕО:

Поряд з нашим місцем лову, розташувались підводні мисливці (їх улов один судак 2 кг) , з розмови з ними ми дізнались, що все дно встелене товстолобами більше 5 кг (((
    ВІДЕО:

Поспілкувавшись з місцевими, дізнались, що травили ракушки, а потравили рибу ))
    Позитив отримали від сонячної погоди та розуміння, що вже весна!
    Буду вдячний, якщо підпишитесь на канал Ютуб!

Бажаю всім рекордного сезону рибалки 2015 !!!!!

• Нравится Нравится x 4
    • Информативно Информативно x 3
  3. Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Симпатии:
    4.789
    З п'ятниці на суботу з двома колегами по захопленню рибалили на водосховищі. Спека неймовірна, обгорів, хоча без футболки був хвилин 30 поки в'язав першу оснастку, далі вдівся. Вода як чай. Вдень було помічено декілька іхтіандрів, вночі браків... Рибалили з боку Острога в лісі. Фідерними уловами похвалитись не можу 2 залікових карася по 500 гр. 2 на долоньку втоплено і один такий же підлящик пішов за ними. Всі клювання дуже ніжні і обережні, потяжок сильних не було... Зранку, щоб розвіятись від відсутності клеву взяв спін і за годину насмикав десяток гарних окунів. Було пару матросів, втоплено. На фідер ловили на опариша, пробував ставити горох, кукурудзу, без результата, прикормка "фиш дрим". Закидав колега на бойла з полуничним смаком і витягнув гарного окуня%)
    Клювання окунів були дуже ніжні і делікатні. На паузі приманку бодав і валяв, але не брав, тоді легеньке підсмикування, делікатна анімація і зразу за нею легенький тичок і окунь на гачку. Ловив на "рейнсовських рачків ти черв'яків".
    Рибалкою задоволений, хоча трофеїв і не було.
    Всім НХНЧ!!!

• Нравится Нравится x 7
  4. Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Симпатии:
    4.789
    Щойно повернувся з риболовлі. З друзяками були на водосховищі з боку Острога. По білій рибі практично нуль... Компанія, що сиділа перед нами отримала результат: один лящ на півтора кіля. Сиділи люди з карповими снастями, на момент нашого відїзду нуль, але вони ще на 1.5 доби лишались, може що і злапають. У нас один карась в товариша на фідер на пінопласт з пшоном в кормушці. В мене краснопірка на фідер на опариша. Але відірвався я по окуню. Ловив "синьою пташкою", риобі заубер 1000, нанофіл 0,06 на шпулі 3 гр. головка і рачок "с'єдобка". Практично кожна проводка результативна. Окунці гарні один в один 200-300 гр. Купа кайфу від виважування. Сильний опір, билися до кінця. Пару штук взяв на попер "ю-зурі ЕВА". Були і сходи, коли трохи спішив в азарті :) Пробували з другом трохи на човні пошукати хижака, була дуже сильна поклевка, зразу затріщав фрікцион і я залишвся без приманки обрив нанофіла, або крупніший окунь, або судак, так думаю...
    Дуже багато позитивних вражень! Хочу ще !!! :)
    Всім НХНЧ!

• Нравится Нравится x 4
    • Информативно Информативно x 1
  5. Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Симпатии:
    4.789
    На вихідних з друзяками знов вдалося побувати на водосховищі. Рибалили з боку Острога в лісі з суботи на неділю. По білій рибі знов "пролет" Друг взяв одного гарного карася вночі і все... Ловили на пінопласт, "часночні пуфи", опариша. Але без результату. На спінінг відірвався знову. Насмикав гарних окунів,отримав купу кайфу від виважування бійців на ультралайт!
    Всім клевих днів на рибалці і НХНЧ!

• Нравится Нравится x 4
  6. Grek

Grek Рыболов

Симпатии:
    2.720
    Яка зара ситуація на водоймі. Хочеться піймати трофейного ну чи хоч якогось ляща. Оновіть інфу, так сказать підкіньте дровішек, дуже хочу попасти на водосховище, ще ніколи там не був. Були слухі шо ловили і не погано лящів. Не жаднічайте, поділіться. Дякую.

7. Bazil

Bazil Рыболов

Симпатии:
    814
    Приїзджай, все буде добре, якщо місце знайдеш, вмієш ловити - спіймаєш!
    РС:Головне, не забудь забрати той мусор, що привезеш їз собою, а то кого не спитаєш, всі забирають, а мусору все збільшується.

8. Grek

Grek Рыболов

Симпатии:
    2.720
    Були там на рибалці. Водойма клас. Приїхали ще було темно, повечеряли поговорили про погоду і не тільки. Спати вже не лягали, качали човникі та готували прикормку, одним словом готувались до ранього кльову. Кльов був но треба було підібрати ключик. Брало частково на пучок опариша ну іноді з підсадкою або кластера або ракушкі. На рибалку випливали 2 ранкі і один вечір. Було традиційно варена уха та запікання ляща, пили гарячий чайок і не тільки. Потім зібрав кучу мусора що був на березі від чиїхось посиденьок, одним словом після себе залишили берег чистим. Вже дома ввечері коптив лящикі щоб почастувати родину. Рибалкою задоволений, при нагоді поїду ще. Від Луцька намотав в одну сторону 140 км. Вроді не велика дорога но воно того варте.

Вложения:

• Нравится Нравится x 8
  9. Bazil

Bazil Рыболов

Симпатии:
    814
    Похоже, що ви були на цій водоймі: 50.311498, 26.675671 а водойма ХАЄС тут: 50.297190, 26.581429

10. Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Симпатии:
    4.789
    IMG_3210.jpg IMG_3209.JPG IMG_3200.JPG IMG_3188.JPG Доброго дня всім колегам по захопленню! Почну з передісторії. На день народження куму подарував з ще одним кумом спінінговий комплект: Шимано Нексейв, Ріобі Екусіму, нанофіл і чарівну коробочку з приблудами. Починати освоювати ловлю спінінгом можна і з такого комплекту (я починав з відвертого китая і спінів і катух). В суботу вирішили все це протестувати і поїхали на рибалку на водосховище з боку Острога. Вода впала дуже сильно, кум там не був з часу навчання в академії і був дуже вражений.Але більше вражений і щасливий був його синочок Андрійко, який вперше потрапив на рибалку ще з ночівлею :) Пожарили м'яса, поспівали пісень під гитару, навіть закинув фідера на ніч. Але на фідер крім одного підлящика нічого не зловив, бо й не впирався. Зі сходом сонця плавали човном, катали малого, давали пробувати спінінгувати. Кайфу дитина отримала купу. Кум теж зловив перші два своїх окуня в житті на спін на попер "мегабас". Тепер буде спінінгуєм :) Я більше розказував, показував, настроював снасть куму, ніж ловив сам, але з десяток гарних окунів взяв, ще було два сходи практично в руках, але я не жалкую, рибі треба давати шанс. Працювала і вертушка аглія лонг срібло від мепса і силікон. Щоправда на джиг і блесну проводку тяжко зробити якісну, дуже багато зілля. Відірвався на попер від "Ю-Зурі". Атаки і видовищні і жадібні. Сідав на два гачки. Найбільший красень майже вісімсот грам дав купу адреналіну. Але "Синя птшка" відпрацювала на ура. Рибалкою задоволені всі і кум і Андрійко і я !
    Всім НХНЧ!

• Нравится Нравится x 6