1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Нетишинское водохранилище (Хмельницкая АЭС)

Тема в разделе 'Рыбалка в Хмельницкой области', создана пользователем Горыныч, 28 янв 2008.

1. Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Симпатии:
    4.789
    В суботу з друзяками планували відкриття фідерного сезону по відкритій воді. Один з товаришів трохи "переїв" горіляки в "тяпницю" ввечері і тому нам компанію не склав... Ми вдвох рвонули на водосховище з боку Острога. Рибалили на колишній риббазі. Погода була просто жах... Сильний вітер в харю, хвиля, не дуже комфортно, але я перевірив свою оновлене екіперування: лижний комбез не продувається, тепло і комфортно, те саме сапоги з "пенки" з флісовим чулком- сухо і комфортно, а шапка ушанка на голові взагалі шик. Я на відміну від свого друзяки від вітру не ховався. Але риби білої в той день ми не побачили. Ловили на опариша з підсадкою мотиля, нормальний закид не зробиш, вітер видувє "пузо", хвиля несе тіну, що відразу чіпляється на жилку і вимотувати не можливо, тому і добре, що нічого не клюнуло, бо рибу дістати не було б можливості... Вправи з спіном теж не вдавались по причині сильного вітру на ультралайт зробити нормальну проводку не вдавалось... Трапився лише один кокуньчик неїстивного розміру, що був негайно втоплений. В заливі біля лісу на мотиля на вудки декілька рибацюг тягали спортивних окунців. От і все що бачив по уловах у колег. Але примусово подихали свіжим вітром, попоїли на природі і гарно провели час в дружній компанії та розмовах! Сезон рахуєм відкритим!
    Всім НХНЧ!!!

• Нравится Нравится x 9
  2. Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Симпатии:
    4.789
    Щойно повернувся з риболовлі. Перед нерестовою забороною вирішили гайнути на водосховище, помочити фідери в надії на карася та ляща. Компанія з 4-х друзяк вчора 30.03.2016 по обіді "стартонула" з Рівного на Остріг. Але по прибуттю на "риббазу" побачили декілька рибацюг, які щойно прибули і планували рибалити з ночівлею, берег доступний для закидів, було вже окуповано, майнули на "Півневу гору" через ліс. По дорозі побачили компанію "підвохів", що виходили на берег з пустими руками. Зупинились поспілкуватись. Видались абсолютно адекватними людьми. Кажуть: "на невеликих глибинах біля берега купа малька, його пасуть маленькі судачки, таку рибу ми не полюємо, шукали трофейного товстолоба, бачили лише одного, але вистрелити не вспів, втік". Якщо справді полюють переважно на лобатого і не чіпають дрібну рибу і аборигенні види, то Молодці!. Вода вже в стандартному рівні, після літньої посухи піднялась до звичних меж. На "Півневій горі" вирішили не затримуватись і гайнули на "Гнілуху", але з боку лісу. Рибацюг вистачало і в лісі і на "Гнилусі". В нашій компанії був іменинник, тому першим ділом:присоединяюсь::bayan::grill:, а тоді вже до риболовлі. Успіхи геть слабенькі... Один карась на півкіля. Інтенсивних і гарних клювак не було і не тільки в нас, а і по всьому березі і навпроти... Карась вже пішов на нерест. Ловили на опариша з підсадкою мотиля. Комушки забивали і мастиркою і пшонкою і фішкою лящ і прикормкою карповою з шоколадом... Вправи з спіном принесли пару "скляних карандашів-судачків", які були обережно втоплені. Замінив "червячка" на рачка і ці "малолеткі" перестали засікатись, а лише смикали приманку. Дуже гарно відпочили на природі, надихався свіжим повітрям, поспав під легкеньким дощиком на новій розкладушці. Купа кайфу, хоч і без риби на яку сподівались! Всім НХНЧ!

• Нравится Нравится x 8
  3. maksevro

maksevro Рыболов

Симпатии:
    243
    От такі окунці зараз покльовують , якщо бути точним 460 гр . 35 см

Вложения:

• Нравится Нравится x 5
  4. Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Симпатии:
    4.789
    Мої вітання шановне панство!
    Минулих вихідних побували на водосховищі компанією з 4 рибацюг. Рибалили з боку "Гнилухи". Дуже гарно і весело провели час у дружній компанії, а от по рибі, яку очікували зловити не так, як хотілося б... Кормили і прикормками власного приготування і фабричними, але трофеїв приманити не змогли... Води мало, плавав човном, ехолот показував глибини максимум до 2.5 м... Наживки опариш і горох. В мене один карпік трохи за кіло, два гарних карася, але я хотів ляща :smu:sche_nie: В товаришів в кого нуль, в кого карпік і пару карасів... Вночі спін кидав на їстивний силікон і було клювання судачка біля півкіло, але "синьою пташкою" не зміг просікти пащу і він зійшов під самим берегом. Вранці погрався з спортивними окунцями і додому.
    Всім НХНЧ!

• Нравится Нравится x 2
  5. vladislavovich

vladislavovich Рыболов

Симпатии:
    2.983
    Були вчора.:hi:Захотіли з товаришем рідкої водичкі і + адраніка. :zachet: На задуману точку не доїхали, при тому що товариш їхав на капоті (для огрузкі). Повернулись до рибхоза. Ранок видався :solnce2:чудовий!. Ближче до обіду почалася руха-завіруха, ледве весла на берег вложив, проти вітру. А по закінченню виїзду ,,:присоединяюсь:"!В березі риби нема + було пару клювак, но нереалізованих. Фідерменів нема. На окуня ще рановато.:rybak2:

Вложения:

• Photo0020.jpg
      Photo0020.jpg
      Размер файла:
      393,9 КБ
      Просмотров:
      88
    • Photo0021.jpg
      Photo0021.jpg
      Размер файла:
      315,3 КБ
      Просмотров:
      85
    • Photo0022.jpg
      Photo0022.jpg
      Размер файла:
      484,5 КБ
      Просмотров:
      85
    • image.jpg
      image.jpg
      Размер файла:
      250,7 КБ
      Просмотров:
      83
    • Нравится Нравится x 14
  6. Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Симпатии:
    4.789
    Мої вітання шановним колегам по захопленню!
    Сьогодні з двома товаришами відкривали для себе сезон рибалки по відкритій воді. Я не зимовий рибалка, тому для мене це був взагалі перший виїзд в цьому році. Вибір пав на Нетішинське водосховище. Рибалили з боку Острога в районі "риббази". Рибаків вистачало: і на плитах і на на риббазі і на воді і в лісі. До літніх аншлагів звичайно далеко, але вихідний день і рибаків було. Це мабуть свідчить і про те що риб просипається і скоро варто очікувати на масове нашестя нашого брата на водойму:company:. Наша мета була помочити фідери друзякам, спінінга мені, подихати свіжим повітрям, половити мордою краплі води і поїсти салка на природі. Все намічене з успіхом реалізували!. Окрема подяка тещі за кабанчика, самачним салком якого, ми частувались на березі водойми:hi:В товариша на фідер одне клювання в берег. Він ловив на опариша з підсадкою мотиля, в кормушці пшоно. Я боровся з хвилями на своїй "колібрі". Веслами намаслався, завтра мабуть буде крепатура. З білою заздрістю дивився на моторників, що плавали з спінами на дальній кордон... Я так далеко не ризикнув плити, бо сильний вітер і хвиля, робили некомфортним, як саме пересування водою, так і вправи з спіном. Але отримав одне підкидання приманки, мабуть невеликим судачком. Тож для себе виїзд рахую вдалим, не за рибою їхали. На водоймі були лише пару годин, бо справи... Але це лише початок сезону!
    Всім НХНЧ!

• Нравится Нравится x 8
    • Информативно Информативно x 1