ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Западный Буг

1.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Щуку до 0,5 кг можна було б і відпустити, на мою думку (без образ). У наступний рік вона була б під 1 кг. З повагою.

• Нравится Нравится x 10
  2.  
    Oldest

Oldest Рыболов

Рейтинг:
    1.250
    Тільки сьогодні добрався до ПК... Минулих вихідних (08.02), завдяки добрій погоді, потрапили на Буг.
    Прекрасна багатоцільова рибалка получилась - річка чиста хоч і трішки з піднятим рівнем, а на старицях - пристойна крига. Тобто можна було і по спінінгу, і по мармишкам вдарити!
    Так і поступили: один приятель присвятив час підльодному лову, а я ще з одним товаришом - спінінгу. Сам похвастатися нічим не можу :( - повернувся з нулем, а приятель - чотири хвости від 0,9 до 1,5кг. Підльодник в час переходу з одної стариці на другу тричі кинув спін і взяв щучку на 2,3кг... Прийшовши на інший лід - на трьох проводках два окушка по 100гр. Одним словом відпочили на славу! Зі спійманих пяти щук лише одна найбільша самка з ікрою, інші - "кабелькі". Брало виключно на колєбалки типу "Атом" і "Циклоп", найкращій результат давав жовтий (золотий) колір.
    На жаль погода зіпсувалася і якщо вірити прогнозам - на два тижні. Тож наступного разу потраплю на рибалку не рануше березня :(

• Нравится Нравится x 8
  3.  
    Ромко

Ромко Рыболов

Рейтинг:
    2.433
    Звіт за суботу. Приїхав в 17.00, почав обловлювати елькою 44 перекат під залізничним мостом в районі сіл Заставне-Ромош. Пополоскав - 0, пішов вверх по течії. Доречі, вода ну дуже вже низька...Пробував орбіт 80, багай від овнера, джиг - предатор 3 на 10г головці - 0. Потім повернувся на перекат і на 3 проводці: воблер (л-міннов) щось зачіпає в воді - підсікаю - пусто - вибираю слабину - удар - підсікаю - пусто...ні воблера,ні 10 см поводка. Вузли я завжди перевіряю.%) Попробуав добити хардкором 0 - пусто,і сплесків не було за весь вечір. Отак-то...А вже пішли маслюки. :)

Вложения:

• IMG_5130.jpg
      IMG_5130.jpg
      Размер файла:
      274 КБ
      Просмотров:
      318
    • IMG_5137.jpg
      IMG_5137.jpg
      Размер файла:
      564,3 КБ
      Просмотров:
      298
    • IMG_5146.jpg
      IMG_5146.jpg
      Размер файла:
      260,7 КБ
      Просмотров:
      288
    • IMG_5139.jpg
      IMG_5139.jpg
      Размер файла:
      522,5 КБ
      Просмотров:
      309
    • IMG_5145.jpg
      IMG_5145.jpg
      Размер файла:
      572,1 КБ
      Просмотров:
      326
    • IMG_5148.jpg
      IMG_5148.jpg
      Размер файла:
      491,7 КБ
      Просмотров:
      337
    • Нравится Нравится x 22
  4.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Привіт, Ромко. Запитаю, який характер течії на річці? Наскільки швидка і потужна течія і наскільки річка є в цілому заросшою?
    Шкода воба, але втрата по чесному - свого роду, як нагорода
    - кінцівка на 5 балів, аж зачитався. Мої вітання!

• Нравится Нравится x 2
  5.  
    Ромко

Ромко Рыболов

Рейтинг:
    2.433
    Привіт. Річка майже не заросла, всього кілька кущиків чогось схожого на кропивку під берегом і трави, схожої на валіснерію в невеличкому рукаві, більш нічого не бачив. Трави можна сказати нема, навіть літом дуже мало. Течія різна, на перекаті видно з фото - течія потужна. Вцілому ж річка не надто швидка, та іноді джигу 20-30 грам несе. Того разу на ближній бровці 10 грам більш-менш тримались, щоправда берег високий і мало шнура (ПП 0.15) в воді. Може і менше не зносило б. В генштабівській карті помітка 0,6 м/с в тих краях.

• Нравится Нравится x 4
  6.  
    Ромко

Ромко Рыболов

Рейтинг:
    2.433
    Звіт за суботу.
    Рівень води в Бузі вискокий і вода ще прибуває - вирішую спочатку провернутись по старицях і, як виявилось, не дарма. Впирався в Salmo Slider 7S. Роблю перші закиди, приманка летить ого-го. Стою на пеньку поваленого дерева біля самої води, вона прозора: все видно, легше підібрати ривки, паузи. Недовго так тривало. З під латаття вилітає щука, на черговому ривочку відчуваю, що слайдер вперся намертво - підсічка...щука робить кілька кульбітів буквально під ногами у воді, показує білий живіт і сходить. Ну що ж, буває. На пам"ять тільки два ряди пошкоджень від нижньої щелепи. Шкода "трофея", але з іншого боку початок хороший, бо клює! Переходжу трохи далі, проводка вздовж берега - багриться шнурок не набагато більший за сам воблер, неїстивний. :) Подальші проби на тій стариці результату не дали. Шукаю заплаву Бугу, але не все так просто. Карта стара, замість неї натикаюсь на якусь канаву, досить широку. Кілька проводок, одна з них біля острівка латаття - удар - щука багриться над зяберною кришкою. Ця вже трошки більша. :dewka2: , а отже мої поневіряння з велосипедом, який мстився і катався на мені тепер:D, бо інакше тягання його за собою по заболоченій цілині не назвеш, не були марними. Іноді буквально на спині. Тої ділянки Бугу я так і не добрався. На самому Бузі рівень води високий, течія пре так, що 17 гр і 3 предатор іноді здається зависає на ПП 10 лб, а в палець на бланку ледь чутно передається гудіння шнура від води. По дорозі додому заходжу ще на одну старицю. Ряску зігнало в один бік, я тільки примірявся закинути під край, як стається потужний сплеск, аж бульбашки на воді залишились. Як не старався, а туди я і близько не дістаю. Вода висока, за дерева і кущі я в своїх чоботях не зайду (і так зранку зачерпнув) , а через них не прокину...змирився і пішов далі. Глухо. В результаті випробувань слайдер возведений в ранг улюблених приманок і удостоєний заміни трійників на овнеровські стінгер поінт. :) Отак я відмічав ювілей форуму. :присоединяюсь:
    Тепер про неприємне. На березі річки масивні пристосування для підривок, перетягнуті стальні дроти через річку на опорах. Браконьєрство в промислових масштабах!!! Хотів внести корективи в конструкцію, але голими руками не зміг би. Хоча хтось до мене таки зробив добре діло з одним "чудом техніки". :applodesments:

Вложения:

• IMG_5177.jpg
      IMG_5177.jpg
      Размер файла:
      99,6 КБ
      Просмотров:
      302
    • IMG_5178222.jpg
      IMG_5178222.jpg
      Размер файла:
      122,5 КБ
      Просмотров:
      328
    • IMG_5180-копия.jpg
      IMG_5180-копия.jpg
      Размер файла:
      151,4 КБ
      Просмотров:
      306
    • IMG_5184.jpg
      IMG_5184.jpg
      Размер файла:
      262,7 КБ
      Просмотров:
      333
    • IMG_5185.jpg
      IMG_5185.jpg
      Размер файла:
      91 КБ
      Просмотров:
      321
    • IMG_5182.jpg
      IMG_5182.jpg
      Размер файла:
      95 КБ
      Просмотров:
      311
    • Нравится Нравится x 27
  7.  
    Ромко

Ромко Рыболов

Рейтинг:
    2.433
    Знову субота, знову стариці. В мене 0, в іншого рибака дві щучки з одного місця на здоровенне колєбло і теж глухо. В самому Бузі вода ще висока була. :(

• Нравится Нравится x 3
  8.  
    Ромко

Ромко Рыболов

Рейтинг:
    2.433
    Завдяки карантину мав можливість майже два тижні час від часу їздити на рибалку. Відкрив для себе одну старицю, глибини максимум до метра (може й до 0,5м) , а основна площа сантиметрів 30-40. Заросле ряскою і місцями лататтям, з берегів лепеха (аір), тому ходити там іноді - суцільна аромотерапія. :D Працював хардкор 0, інших приманок і не пробував. Від добра добра не шукають...Загалом було виловлено за 3 рибалки під 2 десятки щук, кілька шнурків випустив. Виходи, промахи, сходи - все як на долоні, вода осінню чистенька. :ura: От тільки говорять, що пресують там місцеві то болотце всім чим можуть...І між щуками там напевно сильна конкуренція. На одній з фотографій щука вкушена з хвоста, з іншої сторони чітко видно U-подібний слід від нижньої щелепи. :predator:

Вложения:

• IMG_5234.jpg
      IMG_5234.jpg
      Размер файла:
      125,1 КБ
      Просмотров:
      312
    • IMG_5239.jpg
      IMG_5239.jpg
      Размер файла:
      161,3 КБ
      Просмотров:
      356
    • IMG_5276.jpg
      IMG_5276.jpg
      Размер файла:
      94,4 КБ
      Просмотров:
      312
    • IMG_5255.jpg
      IMG_5255.jpg
      Размер файла:
      278,7 КБ
      Просмотров:
      322
    • IMG_5236.jpg
      IMG_5236.jpg
      Размер файла:
      112,5 КБ
      Просмотров:
      345
    • IMG_5228.jpg
      IMG_5228.jpg
      Размер файла:
      261,1 КБ
      Просмотров:
      334
    • Нравится Нравится x 33
  9.  
    Ромко

Ромко Рыболов

Рейтинг:
    2.433
    Неділя. Прокидаюсь 03:30, півгодини ламаюсь в ліжку чи їхати, бо вітерець непоганий, виходжу надвір і чомусь вже не зміг повернутись спати...:D Стариця заросла латяттям вздрож берега, тому ставлю рапаловську незачіпляйку і на перших проводках з-під пенька поваленого дерева, на якому я стояв, вилітає окунь і сідає на гачок. Окунець трохи більше за долоню, а з"їв таку блешню...нуууу, з"явилась надія на хороший кльов і акивну рибу. Але наступні годину-дві надії не виправдали себе, всього лише один удар нату ж блешню. :в_натуре: Продовжую шмагати плесо, міняю приманки. Під"їхали троє мужиків, кожен зі своїм човном, і в одного теж окунь (інші два так і не розловились), потім він ще взяв одного і щучку. Вирішую переключитись на приманки для риби меншого калібру і ставлю CrackJack 58SR SP натурального кольору. На перших проводках на прочесаному місці злий удар і секундна боротьба на моїх очах - схід щучки 500 грам. Пробую добити, міняю приманку на ZipBaits Orbit 80SR SP - на тому самому місці вже тихо, але в іншому удар і та ж ситуація. :( Міняю назад на крека і таки ловлю щуку, велику, навіть більше за долоню. :D Попливла назад, відчепилась на березі сама, молодчинка. :) Крім того ще був удар "на плюх", коли полоскав Hypnose SR, оберталки в мене були в ігнорі, хоча мужики й ловили...Всеодно рибалка вдалась, різноманіття хоч якесь, покльовки, природа, азарт. :) Зловив сітку, але три велосипеди біля палатки чомусь не вселяли бажаня її витягувати, тому просто тихенько ненароком кілька разів зачепив її і вирвав приманку. :censored:

Про крек джек. Воблер сподобався однозначно, це була друга його робоча рибалка. Летить на 5+, система зміщення центру ваги працює легко і безвідмовно, твічиться супер. НЕ реклама :) От тільки фарба слабенька і трійники малуваті для щуки, тому можна брати плаваючий і ставити більші...

P.S. Мораль: якби я мав човен, то відловився б на 5, а так з берега ефективно зарості латаття не обловиш, тільки де-не-де і кущики рослинності поверед плеса..:стыдно::142::D

Вложения:

• IMG_5755.jpg
      IMG_5755.jpg
      Размер файла:
      107,9 КБ
      Просмотров:
      272
    • IMG_5757.jpg
      IMG_5757.jpg
      Размер файла:
      165,4 КБ
      Просмотров:
      267
    • Нравится Нравится x 24
  10.  
    Ромко

Ромко Рыболов

Рейтинг:
    2.433
    Звіт за четвер. Стариця. Ловив в основному на поппер Damiki Milo, брали шнурки грам по 100. Причому брали навіть при проводці через ряску, коли поппер і не булькав нормально. Купа промахів, риба вся в заростях латаття біля берега. Ще одного взяв на Yo-Zuri Hardcore 0. Десь після 6-7 щучки зрозумів, що залишатись там немає сенсу: якщо зранку клювала тільки дрібна щука, то вдень на спеці тим більше навряд чи буде щось варте уваги (якщо воно там є). Ловив години дві, доки сонце не піднялось над лісом і почало освітлювати плесо.
    На поппер ловив вперше, ловля дуже азартна і данамічна, варто спробувати, якщо ви не вірите в уловистість поппера, але в правильних умовах, щоб не розчаруватись зразу (тоді щука взагалі "била" поверху). Причому починати не обов"язково з дорогих моделей, ІМХО. Поппер, колись куплений за двадцятку, було дуже легко змусити булькнути...рекомендую. ;)
    Фотографій немає, бо: по-перше, не було шо фоткати, по-друге...не було чим.:gi-gi:

• Нравится Нравится x 25

Поделиться этой страницей