ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
 1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Западный Буг

 1.  
  Oldest

  Oldest Рыболов

  Сообщения:
  226
  Адрес:
  Волынь
  Рейтинг:
  1.252
  І не соромно виловлювати таких мальків?
   
  • Нравится Нравится x 4
 2.  
  Sem

  Sem Рыболов

  Сообщения:
  1.215
  Адрес:
  Вол-Волинський
  Рейтинг:
  7.517
  Возраст:
  28
  Микола Григорович, повірте їм зовсім не соромно, а навпаки. :( Спостерігав як в неділю на ринку "сомятники" торгували сомиками по 600-700 грам, і задоволениий вираз їхнього обличча, говорив сам за себе, а коли їх хтось питав на що впіймали, то їх взагалі "розривало" від гордості :(
   
  • Нравится Нравится x 4
 3.  
  VETAL P

  VETAL P Рыболов

  Сообщения:
  122
  Адрес:
  м. Ківерці
  Рейтинг:
  818
  Це його особиста справа
   
  • Нравится Нравится x 2
 4.  
  Plagus

  Plagus всё ещё ловлю рыбу Команда форума

  Сообщения:
  6.852
  Адрес:
  Александрия
  Рейтинг:
  26.887
  Возраст:
  58
  Значицца решим так - отчитываемся лично, за кума не надо.;)
   
  • Нравится Нравится x 6
 5.  
  VETAL P

  VETAL P Рыболов

  Сообщения:
  122
  Адрес:
  м. Ківерці
  Рейтинг:
  818
  принято
   
  • Нравится Нравится x 3
 6.  
  Ромко

  Ромко Рыболов

  Сообщения:
  371
  Адрес:
  Львів, Іваничі (Волинська обл.)
  Рейтинг:
  2.433
  Возраст:
  27
  Мав в неділю можливість провести трохи часу на річці. Народу - таке враження, що, вибачте, пукнути на самоті немає де. :D І причому кожен хоче щось зловити, намагається обігнати один одного по березі, щоб пройти першим.... Така рибалка мені не подобається. В намаганнях знайти безлюдніше місце переїхав на інший берег, там як правило народу менше, але, як виявилось, не того дня. :( Змотуюсь і в їду поля/канави/ліси/болота. І навіть там по кущах є люди, смикають окунів на чортика. :i070522:: Доречі, результати в усіх, кого я до того моменту зустрічав. були нульові, всі скаржились на поганий кльов цієї осені. А тут як мінімум один окунець був зловлений при мені. Напевно і єдиний, судячи з настрою того діда. :D Я недалечко від нього теж розловився новопридбаною гумою Mayson. Копія кейтех свінг імпакт, тільки солі немає, а запах схожий. Безлюдне місце я таки з часом знайшов. Закидаю вищезгаданий кейтех 3,5 дюйма на офсеті 3/0. На черговому перетягування джиги через підводний валун груту відбувається тичок, який стрімко пішов проти течії. Ним виявився непоганий окунь, заковтнув приманку практично повністю. Подальші джигові потуги успіху не принесли. Навіть не знаю, як мені в голову не дійшло поставити важчу голову і активніше "бомбити" найглибші ями та русло, а не бровки, напевно лінь... :( Рівень води дуже низький, та й похолодало вже. Потім була ще одна щучка на озері, взяла рапаловську незачіпляйку в залишках латаття. Не залікова. На цьому рибалка завершилась. :)
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 33
 7.  
  ABORYGEN

  ABORYGEN Рыболов

  Сообщения:
  82
  Адрес:
  г Нововолынск
  Рейтинг:
  593
  Возраст:
  Вчора знову вибрався в пошуках судачка, не повелося з самого ранку, бо колега з яким ми мали їхати не дав ради вчасно прокинутись після корпоратива :D На самій річці пробирав холодний вітерець, але то до першого окунця злапаного на саморобний воб. Помінявши приманку на плаваючий твістерок почав простукувати ями, був один вихід щуапчка, але пройшовши Бугом близько півтора кілометра вирішив перевірити болотця, бо йти 4км на "судачі ями " самому не хотілось. На болотах льоду майже не було. Почав кидати віброхвоста на найближчому, і на черговій поводці відчув удар , ще через декілька кидків удар і силікон без хвоста. Поставив Л мінов 44 і буквально на другій проводці тягну щупачка близько пів кіля, правда рано зрадів бо той щупак зійшов під самим носом :D Замаленькі трійники в 44 му які обов язково заміню на більші. На іншому болоті витягнув стограмового щупачка. Побавився б ще, але вечоріло і мусив збиратись додому.
   
  • Нравится Нравится x 24
 8.  
  ABORYGEN

  ABORYGEN Рыболов

  Сообщения:
  82
  Адрес:
  г Нововолынск
  Рейтинг:
  593
  Возраст:
  • Нравится Нравится x 7
 9.  
  ABORYGEN

  ABORYGEN Рыболов

  Сообщения:
  82
  Адрес:
  г Нововолынск
  Рейтинг:
  593
  Возраст:
  Вихідні првів на Бузі :gi-gi: В суботу поки йшов сніг клювала плотва, потім почала скубати густера. Народу було не багато і можна було комфортно рибалити. Сьогодні на тому ж місці з самого ранку купа рибаків, товкли, сверлили...... коротше плотва яка трималась як вчора під берегом була змушена покинути шумну територію. Пару годинок пройшло в пошуках і нарешті намацав робочу лунку. Став відриватись по підлящику на покаток. Після 15 год. кльов притих, інколи посмикувала якась мілкота. Треба буде ще якось вирватись, бо певно скоро потепління і лід довго не витримає.
   

  Вложения:

  • 19022012684.jpg
   19022012684.jpg
   Размер файла:
   191,2 КБ
   Просмотров:
   227
  • Нравится Нравится x 21
 10.  
  Андрюха:)

  Андрюха:) Рыболов

  Сообщения:
  8
  Адрес:
  Нововолинськ
  Рейтинг:
  19
  Возраст:
  31
  Як там лід в самому Бузі ще стоїть?
   
 Поделиться этой страницей