Платник Оз. Глинна Наварія

Тема в разделе 'Рыбалка в Львовской области', создана пользователем AleXXX, 25 янв 2019.

  1. AleXXX

    AleXXX Рыболов

    Сообщения:
    337
    Симпатии:
    2.363
    Адрес:
    Владимир-Волынский
    Возраст:
    44
    Штучне озеро (водосховище), утворене греблею на р.Щирка, у 1950-х роках. Розташоване в 5 км на південний захід від Львова, біля сіл Малечковичі та Наварія Пустомитівського району. Рибне населення: окунь, щука, плотва, краснопірка, карась, короп, лящ, йорж, верховодка (уклія). Рибалки-активісти запускали в озеро судака.
    Водойма належить УТМР. Риболовля платна (40 грн актуальна ціна).

    Ця водойма добре відома львівським рибалкам. Озеро з розряду "близько, дешево, доступно". Але через сильний рибацький пресинг, риба в Наварії "прошена", і гарний результат буває далеко не завжди.
    ...Попри сильний снігопад, вибралися ми з колегою відкрити нарешті зимовий сезон. На озеро дісталися близько 10 ранку, багато часу забрав виїзд з засніженого Львова.
    Рахунок по рибі відкрити вдалося. Я зробив ставку на мормишку з мотилем та опаришем. "Класика" не підвела, до 15.00 здобув 17 окуньків та одну плотву. Це та риба, яку худо-бідно можна почистити, дуже багато дрібних окунців розміром з палець). Таких недомірків зловив штук 50, випускав їх назад.
    Одна покльовка принесла щось відчутніше. Підвів рибу до лунки, і звідти визирнула щуча морда. Злякалися ми вдвох, я і щука)) маленький гачок мормишки її не втримав, щучка сіпнулася і зійшла. Поруч на жерлиці в колеги повний нуль...
    Ходив чувак, який збирав оплату 40 гривень. Сказав, що з лютого ціна буде 80.
    Результат: хороша спортивна риболовля на свіжому повітрі, з гарними краєвидами і хорошим настроєм.
    Платити 80 гривень, наразі, не бачу сенсу. За такі гроші я хочу зловити рибу, яку не соромно на пательню покласти.
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 5