1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Запрет Київщина, нерестова заборона, з 29.03.2019

Тема в разделе 'Рыбалка в Киевской области', создана пользователем КотикМуркотик, 18 мар 2019.

 1. КотикМуркотик

  КотикМуркотик Рыболов

  Сообщения:
  736
  Симпатии:
  1.110
  Київський Рибоохоронний Патруль

  З 29 березня на Київщині встановлюється нерестова заборона

  Нерест - це головний та найважливіший період у риби. З метою охорони, збереження та створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів з 29 березня 2019 року встановлюється нерестова весняно-літня заборона (http://kv.darg.gov.ua/files/9/Nakaz_Nerest_2019.pdf).

  Тривалість заборони відрізняється залежно від водойми. Так, у всіх водосховищах і озерах з затоками, протоками заборона триває по 6 червня (включно), у всіх річках та їх кореневих водах - по 17 травня, у новостворених водних об’єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об’єктах - по 26 червня.

  У цей період забороняється пересування плавзасобів (човнів), промислове рибальство, здійснення підводного полювання, проведення днопоглиблювальних, вибухових та інших видів робіт, добування будівельних матеріалів у місцях масового нересту водних біоресурсів.

  Дозволяється любительське та спортивне рибальство до 3 кг риби на одну особу, однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега у дозволених місцях.

  З місцями нерестовищ та з переліком місць, визначених для любительського та спортивного рибальства у період весняно-літньої заборони можна ознайомитись тут: https://goo.gl/KKmLaC.

  “Просимо громадян, небайдужих рибалок, активістів та інші громадські спілки долучатися до охорони водних біоресурсів та допомагати в спільній справі задля збереження та відтворення водних біоресурсів на Київщині”, - закликав начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

  Якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів – прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля Київщини: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18.

  Довідкова інформація:
  Нагадаємо, відповідно до наказу Київського рибоохоронного патруля від 05.12.2018 № НОД-145/6 «Про встановлення заборони на лов річкових раків» заборонено добувати раки по 30 червня 2019 року (http://kv.darg.gov.ua/files/8/12_05_rak.pdf)
   
  • Информативно Информативно x 2
  • Нравится Нравится x 1

 2. КотикМуркотик

  КотикМуркотик Рыболов

  Сообщения:
  736
  Симпатии:
  1.110
  Перелік ділянок водойм Київської області, де дозволено любительський і спортивний вилов риби з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом в нерестовий період 2019 року.

  http://kv.darg.gov.ua/_dozvoleni_mi...HTQTfBitSY-EsImlY-Ms94LCE1x4ZTcPK4IyJYZXiiViQ