1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Регистрирация лодок

Тема в разделе 'Лодки, катера, яхты, моторы', создана пользователем Катран, 25 янв 2007.

 1. DeLife

  DeLife Рыболов

  Сообщения:
  477
  Симпатии:
  1.715
  Адрес:
  Ровно
  Порився в реєстрі і не знайшов жодного рішення суду стосовно притягнення до адмін відповідальності за незареєстрований човен.
  Є ось такі приклади http://reyestr.court.gov.ua/Review/57589808 , але тут ст. 91КУпАП.
  Стандартні справи, коли бракош ловили, але там без різниці чи зареєстрований http://reyestr.court.gov.ua/Review/59548080 .
  Взагалі ідеально підходить до порушення ст. 116, але по ній - 0 практики. Плюс проблема з особами, які мають право накладати такі стягнення.
  По ст. 85 тисячі рішень по бракам, і знайти там (якщо воно взагалі є) рішення по лову з незареєстрованого човна - важко )
  П.С. Можливо я просто не знайшов, то тикніть, де такі справи і яка мотивація по ст 116 і 85 (в порядку пп. 5 п. 3.15. Правил)
  П.П.С. Ми розуміємо, що право не завжди є справедливим, і тому, право можна змінювати, набагато простіше, ніж відчуття справедливості. На моє переконання, вимоги щодо реєстрації і наявності посвідчення на керування гумовим човном в закритих (несудноплавних) ділянках водойм в сучасних умовах є абсурдом. І тому завжди буду шукати прогалини, щоб унеможливити застосування несправедливого права. Така натура ;)
   
  • Нравится Нравится x 2
 2. Станиславович

  Станиславович Рыболов

  Сообщения:
  988
  Симпатии:
  2.766
  Адрес:
  г.Полтава
  Возраст:
  54
  "Скажите мне как художник - художнику: Киса, вы умеете рисовать?"
  Как юрист - юристу: Dura lex, sed lex. В наших реалиях: каким бы ни был при....ным закон, это - Закон. Со всеми вытекающими. Напомню, что у нас нет прецедентного правосудия. Спецов по выше изложенным процессам нет. Пока. Но лично я не возьмусь представлять интересы клиента в подобном процессе, ежели таки эти ушлепки все правильно составят.
  Искать дырки в правовой базе - почтенное занятие; для меня - это развлечение своего рода. И не только на воде. Дезавуировать, как правило, в 99,9% составленный Протокол и, соответственно, Постанову - раз плюнуть. НО...Dura lex, sed lex. Это наш путь? Если ДА, то куда?

  Вот, к стати, 91-ю разорвать по любителю - раз плюнуть. Даже пол-раза.
   
 3. DeLife

  DeLife Рыболов

  Сообщения:
  477
  Симпатии:
  1.715
  Адрес:
  Ровно
  Ну я був би радий змінити законодавство, але поки роблю те, що можу.
  До змін. До реального законодавства.

  Просто приклад рішення за ключовими словам "незареєстрований човен", але там на жаль 91 ст.
  У нас не прецедентне право, але 360-7 ЦПК таки ... і це добре.
   
  • Нравится Нравится x 1
 4. Станиславович

  Станиславович Рыболов

  Сообщения:
  988
  Симпатии:
  2.766
  Адрес:
  г.Полтава
  Возраст:
  54
  Ага...Ветряные мельницы. Уже маемо реформу судовои системы. От кутюр (пардон, от кондитера).
   
  • Нравится Нравится x 1
 5. DeLife

  DeLife Рыболов

  Сообщения:
  477
  Симпатии:
  1.715
  Адрес:
  Ровно
  Чи реформа має нас. Нормальних, молодих суддів позбавили повноважень, бо їх призначав Янукович (то нічого що він тоді був президент?).
  Але ідем у оффтоп. По 116 КУАП немає практики ) Я думаю і по 85 не особо...
   
 6. Станиславович

  Станиславович Рыболов

  Сообщения:
  988
  Симпатии:
  2.766
  Адрес:
  г.Полтава
  Возраст:
  54
  "Спрощене провадження по справі про адмінправопорушення" ни о чем не говорит?
  До адміністративних правопорушень, провадження за якими здійснюється у спрощеній формі, належать:

  - порушення правил пожежної безпеки у лісах у випадках накладення штрафу інженерами відділів охорони і захисту лісу, льотчиками-спостерігачами баз авіаційного захисту лісу, лісничими та іншими особами, які перелічені у пункті 3 ст. 241 КУпАП;

  - порушення правил карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних правил (стаття 107 КУпАП) у випадках накладення штрафу державною ветеринарною інспекцією;

  - викидання сміття та інших предметів з вікон та дверей вагонів, прохід по залізничних коліях у невстановлених місцях (частина 3 ст. 109 КУпАП);

  - пошкодження внутрішнього обладнання вагонів, скла в пасажирських поїздах, куріння в вагонах приміських поїздів, куріння у невстановлених місцях у поїздах місцевого та далекого слідування, а також у метрополітені (стаття 110 КУпАП);

  - пошкодження внутрішнього обладнання морських суден і куріння в невстановлених місцях цих суден (стаття 115 КУпАП);

  - керування річковими або маломірними суднами, не зареєстрованими в установленому порядку або такими, що не пройшли технічного огляду; перевищення водіями цих суден швидкості руху, стоянка в заборонених місцях, недодержання вимог навігаційних знаків, порушення правил маневрування, подачі звукових сигналів, несення бортових вогнів і знаків (частини 1, 3, 5 ст. 116 КУпАП);

  - викидання за борт річкового або маломірного судна сміття або інших предметів (стаття 116 КУпАП);

  - порушення правил безпеки під час висадки і посадки пасажирів на річкових і маломірних суднах, куріння у невстановлених місцях на річкових суднах (частини 1, 3 ст. 117 КУпАП).
  В суд такие дела попадают только тогда, когда порушник заперечуе накладене на нього стягнення. В нашем конкретном случае следует учитывать так же, кто такие стягнення имеет право накладывать. И как такие прецеденты решались и решаются "на месте".

  НО!
  Времена меняются. Появилась новая полиция. Хоть в семье и не без урода, таки ментовского беспредела поубавилось, и откупиться - уже проблемно. И стремно. Если и на воде все так же будет, то мы должны знакомить своих коллег с теми правовыми нормами, которые так или иначе могут быть к ним применены.
  А не тролить тему. Вряд ли за это наши коллеги будут Вам благодарны.
   
  • Информативно Информативно x 2
 7. DeLife

  DeLife Рыболов

  Сообщения:
  477
  Симпатии:
  1.715
  Адрес:
  Ровно
  Говорить, але я не вірю, що ніхто взагалі не оскаржував би такі постанови, хоча б з принципу, та з іншої сторони, якщо навіть існує ціла купа таких неоскаржених постанов, то заплатити 85 грн штрафу простіше, ніж викинути пару тисяч не реєстрацію і посвідчення.
  Звідки висновок про троллінг? Я, в межах існуючої ситуації, обгрунтовую свою думку(не закликаючи вчиняти саме так - у кожного своя голова і гаманець), і підказую колегам як відстоювати свої права у взаємодії з органами (і багато моїх "колег" уже вдячні за десятки скасованих постанов). І ніколи не був прихильником відкупу, порушив - неси покарання.
   
 8. Станиславович

  Станиславович Рыболов

  Сообщения:
  988
  Симпатии:
  2.766
  Адрес:
  г.Полтава
  Возраст:
  54
  Возвращаемся, так сказать, к истокам дискуссии, последний мой пост на этой странице:http://fishing-ua.com/threads/1417/page-36
  Ловля с незарегистрированной лодки есть нарушение Правил любительской и спортивной рыбалки. Факт? На что я обращал внимание? На то, что весь улов в этом случае является незаконным априори. Факт? На то, что весь улов может быть обчислений, согласно Методики, как нанесенный ущерб http://www.vdro.vn.ua/index.php/2011-06-06-16-41-42/42-2011-12-02-16-29-23

  Тут уже далеко не 85 (хотя и они, в том числе, если рейд комплексный будет + лодку на видповидальне зберигання). А ежели еще и лодка без первичных документов...
  Отсюда и
  Толчем воду в ступе.
   
 9. Metiz

  Metiz метизятник и щукарь Команда форума

  Сообщения:
  2.660
  Симпатии:
  13.368
  Адрес:
  Павлоград
  Возраст:
  41
  Станиславович, :hi:
  Прошу прощения, за свою лень. Хочу уточнить исходные данные для регистрации надувной лодки на сегодняшний день. Было (подлежит обязательной регистрации) : 1) любая лодка с мотором (регистрация + права); 2) лодка длинною более 240 см (регистрация); 3) лодка грузоподъемностью более 220 кг (регистрация).
  Так все и осталось??? Или уже все поголовно?
   
 10. Андрей777

  Андрей777 Рыболов

  Сообщения:
  259
  Симпатии:
  1.344
  Адрес:
  Днепропетровск
  Возраст:
  41
  Станиславович, Доброго вечера:hi:. Рыбачу на КМ-280 без двигателя на Днепре,лодка без регистрации :стыдно:,есть только чек о покупке и сертификат маломерного судна,на фарватер не заплываю, в зонах промышленного лова не становлюсь, в лодке спасательный жилет на напарнике, сам имею членский билет УТМР с оплаченным отловочным .Водников новых видел ( и они меня, не однократно) . Вопрос:что мне будет при встрече:rules:, и как минимизировать:kenty: .