ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Киверецкий р-н

1.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.763
    Так спочатку теми е карта будьте уважніші.

2.  
    Абракадабра

Абракадабра Рыболов

Рейтинг:
    99
    Водойма в Журавичах,це мислимські угіддя(по птиці),раніше брали торф,потім затопили і утворилися плавні ,зарослі кущами.
    Маршрут-дорога з Луцька на Колки,поворот направо на Лопатень(музей партизанської слави),проїхати ліс,розвилка,поворот наліво веде в Журавичі,потрібно проїхати село,дальше ліс,приблизно через 200-300 м.в лісі поворот направо,дальше 2-ий поворот направо,також у лісі(200м.),прямо виїзд в поле,переїхати засипаний рів(думаю газ вели) і по полю по накатаній до торфяників,там пара ямок але в морозець прохідні.

• Нравится Нравится x 5
  3.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.763
    Журавичі 02.01.2009р

Журавичі 02.01.2009р
    Приїхали десь в 12.30 тесть з своїм шваґером почали ставити жерлиці, а я пішов на дригалку ловити. Народу було повно. Кожен щось витягував в основному крупний окунь. Но не з кожної лунки треба було знайти місце. Результат на жерлицю 1 щупачок 200 грам і я на мотиль зловив 15 окунів по 200-300 грам і одного грам 400. Ще бачили лебідя ходив по льоду з одним малим крилом кормили хлібом і рибою, і косуля на лід вискакувала так як лід покритий снігом то побігла далі, правда ноги трохи розїзжались.

Вложения:

• P1020003.JPG
      P1020003.JPG
      Размер файла:
      369,1 КБ
      Просмотров:
      320
    • P1020004.JPG
      P1020004.JPG
      Размер файла:
      343,8 КБ
      Просмотров:
      303
    • P1020005.JPG
      P1020005.JPG
      Размер файла:
      361 КБ
      Просмотров:
      304
    • Нравится Нравится x 12
  4.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.763
    Берестяне 25.01.2009р.

Берестяне 25.01.2009р.
    Приїхали на місце в 6.40 із за хмурної породи та дощу було ще темнувато то прийшлось ще 30 хв. зачекати в машині. Дощ йшов непереставаючи добре що взяли плащі, компанія та сама я, мій тесть та його швагро. Розставили жерлиці і я пішов на удочку попробувати половити. Результат, одна покльовка на маленьку дробинку з мотильом, які тільки мормишки не пробував. Половив чи походив по лунках з пів часа плюнув і пішов до своїх. В 10.00 сіли перекусили, Та в 13.00 почали збиратись. Результат 5 халастих покльовок і 2 хороших покльовкі, все як положено крутить катушку зупиняе і дальше крутить з прискоренням і в 2 випадках риба не засіклась. Короче прольот.
    Потім по дорозі додом заїхали подивитись на ті ставки що знаходяться між Цуманем і Берестяним по середині дороги по обидва боки то вони спущені.
    В 15.00 були дома. Начистили та нажарили на передодні куплених йоржів, та під пиво трішки посиділи.

• Нравится Нравится x 4
  5.  
    Craft

Craft Рыболов

Рейтинг:
    1.818
    Привіт всім. Завтра я їду в село, до бабусі (с. Знамирівка) і думаю по дорозі покидати спін.
    Де краще мені рибалити, бо буду проїжати Цумань і Берестяни?:в_натуре:

6.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    - кілька разів чув про с. Журавичі, однак там де ми були, без човна не має що робити. Можливо, ще хтось відпише, а так є й інший варіант - запитати у місцевих аборигенів.

• Нравится Нравится x 1
  7.  
    Craft

Craft Рыболов

Рейтинг:
    1.818
    Сьогодні в ранці іхав в село, і зупинився покидати спінінгом. Біля Берестян протікає невеличка річка (Кормин). Я був здивований рижим кольором води,%)
    Причина в водоростях які гниють, і ця гниль стоїть на воді бо течії нема .
    Мені невдалось щось зловити.
    Побачив сєтку , витягнув і вній пусто. Порізавши браконєрське знарядя, я зібрав спін і поїхав.

• Нравится Нравится x 16
  8.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.763
    с.Озерце, озеро.

Недалеко від Луцька є ще одне непогане містечко. Знаходиться в с.Озерце. Водойма ніколи не спускалась раніше ловили всі безкоштовно, но кілька років вже є господар. Плата становить 70 грн. за світловий день, відповідно пів дня 35 грн. Клюе в основному карась різних розмірів та карп у водоймі є ще товстолоб та білий амур. Того дня коли рибалив мій тесть кльову не було, з невідомих причин вода в озері піднялась на 20 см. Но всеж він зміг виловити 5 карасів по 200 грам кожен на перловку. А так то взагалі риба клюе там непогано. Сам бачив як рибалка за пів дня зловив 4 карпи по 2.5 кг. ну і з кілограм карасів.

Вложения:

• DSC02914.JPG
      DSC02914.JPG
      Размер файла:
      335 КБ
      Просмотров:
      281
    • DSC02915.JPG
      DSC02915.JPG
      Размер файла:
      404,5 КБ
      Просмотров:
      248
    • DSC02916.JPG
      DSC02916.JPG
      Размер файла:
      386,7 КБ
      Просмотров:
      266
    • DSC02917.JPG
      DSC02917.JPG
      Размер файла:
      351,1 КБ
      Просмотров:
      274
    • Нравится Нравится x 9
  9.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.763
    Ось такі красені карпи водяться в озері. Ще бачив як власникі з сітки дістали 2х кілограмову щуку. Я думав що там її нема. В цю наділю кльову майже не було.

Вложения:

• DSC02920.JPG
      DSC02920.JPG
      Размер файла:
      470,2 КБ
      Просмотров:
      264
    • Нравится Нравится x 12
  10.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.763
    Вирішив в суботу 14 числа перескочити в Тростянець покидати на спінінг з дамби. Встав в 6.30 і в дорогу 30 км і я в 7.00 вже на дамбі. НО уви. Ставок спущений. Покидав в калюжі результат тільки зілля. Змотався думаю раз вже в Тростянці то махну чисто для спортивного інтересу на годинку в Колки. При вїзді в Колки повернув в право проїхав кілька км і приблизно напроти Семок через лісок спустився з гори до р.Стир. Течія швидка річка повна по самі берега. Найшов чудове місце почав експерементувати. Результат невтішний, наче риби нема і вода просто тече сама по собі. Обірвавши 2 приманки перейшов в інше місце в заплаву без течії (2 фото), там обловив територію но без результатно. Ще бачив по березі кілька закидушок на наліна наживка червяк, наверно місцеві хловчаки ставили. Повітря в лісі просто чудове, риби не зловив но відпочив від міського шуму, і в 10.00 вже дома.

Вложения:

• DSC02962.JPG
      DSC02962.JPG
      Размер файла:
      288,3 КБ
      Просмотров:
      276
    • DSC02963.JPG
      DSC02963.JPG
      Размер файла:
      361,3 КБ
      Просмотров: