ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Киверецкий р-н

1.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.759
    Журавичі (торфяникі). 27.12.09р. В суботу на передодні був сусід там непогано відловився. Так як в мене був затіяний ремонт на кухні, поїхав тесть з швагром і двое сусідів без мене. Лід нормальний но слизький так шо кошки на ногах непогано виручали. Рибалка була зі слів тестя клас. Сусід зловив 5 щук і ще кілька не витягнув з корчів 2 ше обірвав прямо в лунці. В тестя з швагром 7 щучок від 400 - 900 гр. ше кілька невитягнутих 8 вкрадених живців і багато халастих вистрелів. Тесть рибалкою задоволений. Рибкою поділились з Юрою.

Вложения:

• DSC03001.JPG
      DSC03001.JPG
      Размер файла:
      487,4 КБ
      Просмотров:
      233
    • Нравится Нравится x 17
  2.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.759
    Сижу дивлюсь концерт 95 квартала. Но, речі вже спаковані в машину, так шо проведемо Старий рік, зустрінемо Новий пальнем салют, і не тільки для апетиту. Ну і завтра в 6.30 виїзжаемо на торфяникі в Журавичі (Клубочин), правда хотіли в Хрінникі но кум сьогодні на Стиру провалився і охота відпала. Так шо якшо хтось буде завтра з форумчан в Журавичах, просимо до нашого столу.

• Нравится Нравится x 6
  3.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.759
    Привіт всім в Новому році. Тіко добрався до інету. Діло було так. 1 січня 2010р в 6.45 виїхали місце призначення Журавичі. Приїхавши на місце вже там був наш сусід ще з кількома рибаками. Потім приїхала ще одна машинка і все більш ніхто не підїзжав. Компанія я, мій тесть, і Юра з сином. В 8.30 почали розтавлятись, в 9.30 перша щучка потім в 10.00 і в 10.30 ще по одній до 12.00 в нас було вже 7 штук. Потім почав мести сніг, добре що був морозець то на одяг не прилипало, струсив і побіг за вистрілившим флажком. В 15.20 почали збиратись, ще коли збирались витягнули 2 щуки остання витякнута потянула на 1.5 кг. Було кілька вкрадених живців, кілька сходів не дотянувши до лунки, одну в лунці обірвали, одна порвала жилку в місці де чіплявся поводок і втікла. і одна зі слів Юри наверно була більше 3 кг розігнула американку і втікла майже під лункою з гачком. В 16.00 відкопавши заметену машину, прогріли та поїхали додом. Результат 18 щук загальна вага 14 кг.
    Ще раз всіх з новим роком.

Вложения:

• 001.JPG
      001.JPG
      Размер файла:
      247,5 КБ
      Просмотров:
      270
    • 003.JPG
      003.JPG
      Размер файла:
      259,9 КБ
      Просмотров:
      262
    • 005.JPG
      005.JPG
      Размер файла:
      208,9 КБ
      Просмотров:
      265
    • 008.JPG
      008.JPG
      Размер файла:
      283,4 КБ
      Просмотров:
      296
    • 009.JPG
      009.JPG
      Размер файла:
      265,6 КБ
      Просмотров:
      264
    • 010.JPG
      010.JPG
      Размер файла:
      237,4 КБ
      Просмотров:
      264
    • Нравится Нравится x 16
  4.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.759
    Добавлю ще кілька фото.
    1. Малий Льончик ловив на рівні з нами, половину риби витягував він.
    2. Я з частиною улову.
    3. 16 щук 2 були зловлені пізніще і в фотосесію не попали.
    4. Тесть трудяга суне все, а ми тільки бурики понесли.

Вложения:

• 006.JPG
      006.JPG
      Размер файла:
      256 КБ
      Просмотров:
      239
    • 012.JPG
      012.JPG
      Размер файла:
      254,4 КБ
      Просмотров:
      246
    • 011.JPG
      011.JPG
      Размер файла:
      294,7 КБ
      Просмотров:
      218
    • 013.JPG
      013.JPG
      Размер файла:
      266,6 КБ
      Просмотров:
      235
    • Нравится Нравится x 11
  5.  
    mels

mels Рыболов

Рейтинг:
    53
    Мда порибалили непогано, а окрім щуки більш нічого не впіймали, на мормишку не рибалили? як дорога до торфяника?

6.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.759
    В нас майже не було часу вітер частенько зривав флажки правда пробував 5 лунок просверлив но безрезультатно, з суідів був один на удочку то трошки окунців піймав ось один з них. Дорога нормальна, хіба трошки снігу. За вихідні накатали думаю.

Вложения:

• 004.JPG
      004.JPG
      Размер файла:
      273,3 КБ
      Просмотров:
      231
    • Нравится Нравится x 7
  7.  
    Wasьka

Wasьka Рыболов

Рейтинг:
    889
    GREK пожайлуста "нарисуй карту" как с Ровно можна добраться,какая цена за рыбалку?

8.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.759
    Вроді ходили слухі шо взяли якійсь в оренду но ми скільки раз не були нікого там не бачили. Торфяників затоплених там дуже багато, е даже місця де посадки хвойних затоплені. З Рівного на Цумань потім Берестяне доречі там тоже такіж самі торфяникі но чогось ніхто нічого про улови не розказуе, потім на Журавичі перед Журавичами е музей партизанської слави в Лопатні на дорозі е фігура ялини і поворот в с.Клубочин перед селом е на право накатана дорога понад лісом яка приведе на місце.

Вложения:

• Нравится Нравится x 7
  9.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.759
    Так як в мене карантин (чекаю з дружиною на народження диитини, ось,ось скоро) то тепер рибалки будуть без мене, буду інформувати вас про виїзди тестя. Компанія тесть, Юра та сусід Коля доречі Микола був перший раз на зимовій риболовлі. Виїхали вони 9.01.10р. в 6.00 приїхавши на місце вже стояло 2 буси. Розбудивши своїм приїздом з бусів висипались рибаки і пішли на пошуки риби хто куда. Потім підїхало ще кілька машин, цього разу тесть нащитав 8 одиниць техніки, трошки рибалок після свят прибуло. Звоню в 12.00 кажуть шо взяли 4 хвости 3 стандартних Журавицьких по 500 грам та одну на 1.5 кг. По приїзді додому по розмові розказав що їнші рибалки то там, то там бігали та виймали рибу. А в них стався інциндент прийшов якийсь рибалка з собакою коли вони витягнули півторачку та сказав(чи запитав) це остання??? На тому і все, більш ніодніеї риби до самого вечора. Бувають же в рибаків і очі, сам не зловив і інші хай не ловлять. Може просто збіг. Висновки напрошуються: рибу треба ховати від таких очей. Коля як шофер отримав найбільшу шуку, а остальні ми на Василя закоптим, ще кілька з попередньої рибалки залишилось. Тесть всеж таки Василь, буде повод зібрати родину та скоштувати копченої рибки. Доречі коли чистив рибку то в одній було кілька окунців з мізинець, думаю там самий підходящий живчик. Ікру перший раз приготував за рецептом з форуму в кулінарії, завтра будем куштувати. Всіх вітаю з різдвом.

Вложения:

• 014.JPG
      014.JPG
      Размер файла:
      497,4 КБ
      Просмотров:
      152
    • Нравится Нравится x 18
  10.  
    mels

mels Рыболов

Рейтинг:
    53
    Всім привіт 09.01.10 також відвідав Журавичі, що можу зказати водойма те що треба, але нажаль в той день рибалка була не нанашій стороні, навіть ні одного вистрілу жерлиці непобачили і в 13:30 зібрались і поїхали додому! А загалом місце чудове обовязково приїду ще порибалити коли погода стабілізується!

• Нравится Нравится x 7

Поделиться этой страницей