1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бочаныця, Гощанский р-н

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Boroda, 5 дек 2007.

 1. MAJSTER79

  MAJSTER79 Рыболов

  Сообщения:
  2
  Симпатии:
  1
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  38
  БОЧАНИЦЯ.

  ЇДУ В ПЬЯТНИЦЮ В БОЧАНИЦЮ..
  НА КАРПА НА БОЙЛИ..
  ХТО СКЛАДЕ КОМПАНІЮ???

  Михаил, сколько раз повторять - Не пишите сообщения КАПСЛОКОМ!
  Мало того, да еще не в ту тему! Договариваться о встречах - ЗДЕСЬ
   
 2. stal1n

  stal1n Рыболов

  Сообщения:
  173
  Симпатии:
  1.204
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  На цих вихідних мав рибалити в Грушвиці, мене запросив знайомий, але чомусь у нього щось не склалось і в останній день перед рибалкою я був сильно накручений тому зателефонував свому другу Сергію з пропозицією десь порибалити. Таке враження, що він тільки ждав мого дзвінка і з радістю погодився
  Прийняли рішення рибалити з ночівлею і податися на новий ставок, я запропонував Грем'яче.

  Коли ми туди прибули виявилось, що вночі ловити категорично заборонено. Пробували домовитись з хазяїном, але це вивився дуже специфічний чоловік, розмовляти з ним взагалі важко. Про що говориьт той факт, що на запитання: "як до Вас можна звертатись, яке Ваше ім'я?" він почав городити невідомо що 5 хвилин і імені так і не назвав. Застеріг: на донки ловити не можна, линка не брати, карпів до кілограма відпускати, ловити не більше як на три вудки, отут і отам нів'якому разі не сідати.
  У Грем'ячому біля верб сидів рибалка, у активі якого з 11 ранку було аж 4 карасі кожен по 50 грам. Наспілкувавшсь з дивакуватим хазяїном і побачивши такий улов ми вирішили поїхати туди, де нам будуть раді і ніяких обмежень немає - в Бочаницю.

  Прибувши на місце мій напарник вирішив бути поближче до машини і сів на восьмому пірсі, а я пішов на 14. Охоронець Іван завіз дві мої оснастки з горохом на метрів 100 від берега човном і гарненько все там прикормив. Поки я розклав вудки і фідер стало геть темно.. Посидівши з півтори годинки над незворшуними снастями я зрозумів, що як завжди в Бочаниці кльову вночі не буде. Пішов до свого напарника і яке було моє здивувавння, коли він показав свій садок: в активі вже бовтались три карасика, на моїх очах ще були клювання. Ловив він на вудку, наживка - мастирка. Світив ліхтариком на поплавки, ще він закинув фідер, який мовчав...
  Я пішов спати в машину...
  На пірсі номер 7 відпочивали хлопці з дівчатами, пили горілку і купались, робили багато шуму. Як потім розповідва напарник - займались коханням прямо на пірсі дівчата ахкали на весь острів
  Зранку ще коли було темно я пішов на своє місце, все ще раз прикормив і почав чекати. Почало світати, дивлюсь, а на моєму спінінгу(той, що завіз на човні Іван) немає нятг лески, я почав ігом витягувати, риба пішла в берег і сторону. Витягував леску катушкою типу "Невська" хвилин три аж поки відчув - риба є! Це виявився карась на 550 грам.
  Після цього зловив ще одного карасика на кукурузку і все заглохло

  Мої сусіди на 15 і 16 пірсах теж не бачили покльовок і змотались додому о восьмій ранку. О годині девятій почала клюювати ипленька плотва на фідер.
  Від скуки закинув два спутніка з мастиркою, як виявилось безтолку.
  Іноді клювало на вудки на кукурузку, але в більшості випадків риба умудрялась запутувати снасті в камишах, тому довелось разів з п'ять лазити у воду. Це було спасінням в таку спеку.
  Почав експеремнтувати з наживкою і це дало результат: хробак+окуклений опариш+опариш+кукурузка принесла польовку дебелого карася. Розклав ще один фідер наживив цим блюдом і через 15 хвилин отримав карася. До кінця рибалки так і ловив. Одна рибина в 20 хвилин.

  Мій колега зловив десь 30 карасів, всі невеликого розміру, я вісім. 10 карасів він не зміг дістати з води бо ровтикав дома підсак. Не забувайте підсак вирушаючи на острій в Бочаницю, буде дуже непереливки пірси високо над водою, дістати більш менш нормального карася на пірс перетворюється на муку.
  Вага його улову 5 кілограм, мого - 3
   

  Вложения:

  • IMG_9253.JPG
   IMG_9253.JPG
   Размер файла:
   111,1 КБ
   Просмотров:
   374
  • IMG_9256.JPG
   IMG_9256.JPG
   Размер файла:
   58,8 КБ
   Просмотров:
   347
  • IMG_9264.JPG
   IMG_9264.JPG
   Размер файла:
   129,8 КБ
   Просмотров:
   394
  • IMG_9274.JPG
   IMG_9274.JPG
   Размер файла:
   570,1 КБ
   Просмотров:
   388
  • IMG_9271.JPG
   IMG_9271.JPG
   Размер файла:
   265,3 КБ
   Просмотров:
   397
  • IMG_9281.JPG
   IMG_9281.JPG
   Размер файла:
   288,2 КБ
   Просмотров:
   386
  • Нравится Нравится x 27
 3. stal1n

  stal1n Рыболов

  Сообщения:
  173
  Симпатии:
  1.204
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  Сьомого серпня, у суботу, були на рибалці у Бочаниці.
  Заздалегідь замовлені сьомий і восьмий пірси були чомусь зайняті, тому мені довелось сісти на шостий, Сергій пішов на шістнадцятий, а брат з другом Степаном розвернулись на дев’ятнадцятому.
  Зранку погода була похмурою, дув сильний південно-східний вітер. Через цей вітер на місці де я ловив постійно була висока хвиля, поплавки тонули у ній з антенами, фідерні кінчики постійно згинались через натиск води на жилку. Клювання довго не було, як у мене так і рибалок на сусідніх пірсах. В годині о сьомій на фідер вчепився окунець, потім ще один. На восьмому пірсі чоловік почав тягати карасиків пікером(чи легеньким фідером), кидав на відстань до 15 метрів, за камиш. Нарешті і мені попався карасик, розміром з долоньку. Десь о годині восьмій спрацював спутнік на мастирку і я дістав карася-красеня. Так і клювало – раз в годину, але риба була на ладоньку.
  Сусіди почали збиратись додому, я пішов снідати до друзів, заодно взнати як з кльовом там. Як виявилось, ситуація там була аналогічна моїй – зловлено по три рибки. При чому у Сергія у заліку були лише краснопірки. Він також мав клювання на кукурузку, але по класиці жанру обірвав снасть в комишах. Повернувшись назад у мене нічого не змінилось ;(
  Почало виглядати сонечко, від «нічогороботи» мене зморило на сон. Незнаю скільки я проспав, але коли проснувся вже було геть жарко, витягнув карасика, який сидів на фідері і побачив, що вудку на якій була кукурузка затягло в комиші, озброївшись підсаком пішов у заплив, але марно – гачок було відірвано.
  Минула година чекання на покльовку і я вирішив, що потрібно кардинально щось змінювати. Зібрав усі свої речі, повитягав вудки і пішов до Сергія на пірс. Як виявилось, він непогано тягав карасів. Ловилось у нього лише на фідер, в якості насадки він накручував тісто: манка+мука. Я теж закинув фідера з цією насадкою і отримав клювання. Клювало раз в двадцять хвилин, але непогані карасі. Також ми з Сергієм закинули вудки з кукурузкою поміж комишу. Так і ловили фідерами на тісто до кінця рибалки.
  Я закинув спутнік з мастикою під кутом в 45 градусів вліво від пірсу, недалеко від камиша і він постійно приносив по невеликому карасику. На гачках був пінопласт жовтого кольору.
  Десь о сьомій вечора я отримав клювання на кукурузку. Поплавець легенько пішов під воду, потім показався назад і легесенько, поступово набираючи хід поплив вліво. Я взяв вудку в руки і натягнув леску. Риба попливла від пірсу, я під натяжкою подавав їй жилку, намагався хоч трохи зупинити, але це нічого не давало – сунуло як паровоз. Раптово жилка провисла, я вибрав снасть, а там обірвано вище грузила. Дуже дивно, я не відчув такої великою натяжки, щоб стався обрив. Можливо це зацепилось за спинний плавник, або карп відкусив леску своїми горловим зубами, хз. Адреналіну отримав купу, руки трусились, що не міг намотати тісто :=). Через півгодини почало активно клювати на фідери, і кожен карась був більше трьохсот грам. Заробив клювання на фідер яке бачить у вісні кожен фідермен: ні з того, ні з сього вудилище з розгону зігнулось на 90 градусів у няпрямі до води! Я взяв у руки і відчув як приємно пре рибина, діставши виявилось, що це карась, вага 720 грамів. Причому, клюнув він на пучок з 10 опаришів. Після нього ще клюнув півкілограмовий карась теж на опариші.
  Стало темніти і ми почали збиратись додому..
  Сергій зловив 4 кг карасів, мій брат і Степан на двох взяли десь 2 кг некрупних карасиків, плотви і окунців. У них взагалі виявилось некльовне місце.
  Взагалі цей день був поганим для всіх рбалок на острові, о годині 12 я обійшов по перимитру всі пірси і у активі рибалок було по три карасі.
  Дуже добре, що я змінив місце лову, у Сергія на пірсі хвиль не було(протилежна сторона острову), тому видно було всі покльовки на фідер.Прийшов я туди з одним нормальним карасиком і пригорошньої мілкоти, а додому поїхав з чотирма кілограмами відбірнійшого карася!
   

  Вложения:

  • IMG_9460.jpg
   IMG_9460.jpg
   Размер файла:
   681 КБ
   Просмотров:
   303
  • IMG_9466.jpg
   IMG_9466.jpg
   Размер файла:
   315,1 КБ
   Просмотров:
   289
  • IMG_9468.jpg
   IMG_9468.jpg
   Размер файла:
   698,5 КБ
   Просмотров:
   280
  • IMG_9477.jpg
   IMG_9477.jpg
   Размер файла:
   430,1 КБ
   Просмотров:
   271
  • IMG_9482.jpg
   IMG_9482.jpg
   Размер файла:
   277 КБ
   Просмотров:
   323
  • IMG_9483.jpg
   IMG_9483.jpg
   Размер файла:
   945,6 КБ
   Просмотров:
   326
  • Нравится Нравится x 27
 4. Konstantin

  Konstantin Рыбак в законе

  Сообщения:
  419
  Симпатии:
  4.656
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Вчера,в компании из трех человек,побывали в Бочаныце...

  Начали от дамбы,но безклевье затавило нас хорошенько помататся по водоему.
  С третей лунки я поймал плотвицу около 100гр.,а потом вымучил несколько рыбок возле берега.Пройдя к острову я нашел хорошую лунку где поклевывали окушата.

  Всем было реально тяжело и некомфортно.Давление падало,а мороз услилвался.

  Вся рыба была поймана в 30-50см от дна и это навело меня на мысль о нехватке кислорода.Быстрым шагом перехожу назад к дамбе и начинаю бурить лунки, практичесски ,возле самого берега.Клев тут был заметно ярче:и окунек поклевывал,и толковая плотва,даже ротан.
  Ключик к водоему был подобран и оставалость только собирать урожай с лунок.Несмотря на мелкую глубину,рыба все равно стояла выше над дном,порой под самым льдом.
  Наловить мешок мне так и не удалось:) потому,что давление окончательно загубило клев,рыба впала в транс.

  В уловах был окунь от 20- 90гр,плотва 90-130гр,ротан до 100гр.

  Если кто хочет завтра поехать,то клевало правее и немного левее от действующего слива,а так же возле нерабочего слива.Если идти вправую сторону еще дальше,то там у меня поклевок не было.Можно пойти и бурить возле камыша вокруг острова.На крайняк,есть бровочка в метрах 20-30 от берега возле той же дамбы,то можно и там попробовать.Поклевки,в основном,на подъеме с нерезкой низкочастотной игрой.
   

  Вложения:

  • P1280794.JPG
   P1280794.JPG
   Размер файла:
   97,2 КБ
   Просмотров:
   258
  • P1280797.JPG
   P1280797.JPG
   Размер файла:
   117,3 КБ
   Просмотров:
   276
  • P1280799.JPG
   P1280799.JPG
   Размер файла:
   85,2 КБ
   Просмотров:
   297
  • Нравится Нравится x 26
 5. Vlad Amator

  Vlad Amator Рыболов

  Сообщения:
  378
  Симпатии:
  4.789
  Адрес:
  г. Ровно
  Возраст:
  39
  В воскресенье с двумя друзьями побывали в Бочанице. Цель поездки больше отдых (шашлык, башлык), чем рыбалка, но и снасти с собой захватили. На месте были утром, тепло и штиль. Благодать.
  Приятно удивил хозяин и охрана. Вежливы, подсказывают где лучше сесть если хотим порыбачить, на что клевало и где в предидущие дни. По словам хозяина, в субботу народ ловил и карася и карпа...
  Оборудованы пирсы, навесы, мангалы, урны. Для отдыха самое то, на таких платниках не был... обычно водоем, и такса, а удобства создавай себе сам, правда я не рыбачил на "дорогих" платных ставах, там наверное тоже сервис. Но не взирая на наличие урн, наш народ умудряется набросать мусора по берегу, в воду... Обидно, но видимо персонал прилагает определенные силы к очистке береговой територии утром мусора не было, появился он к моменту нашего отъезда, думаю к следующему утру опять почистят, молодцы.
  Сидели на острове на 18 пирсе. Ловили на все :) На горох, на кукурузу, червя, опарыша, использовали и прикормку и мастырку, но карпа мы не соблазнили... Как всегда он брал вчера, а не сегодня. У рыболовов по берегу поимки крупного экземпляра замечено не было, но и карпятников серьезных в воскресенье я не видел, больше было таких как мы отдыхающих плюс удочки ;)
  Но все же нам удалось наловить неплохих карасей: особи от 300 гр до килограмма весом, ершей, плотвы и окушков.
  По словам хозяина, в водоеме рыба есть разная, карп, карась, амур, много мелкого окуня, плотва, запущена щука, судак, сом. Учитывая, что ставок вроде как спускать нельзя, грозит затоплением селу, то популяции рыб и размеры должны расти, удочками их не выловишь, да и сетями вряд ли хозяин все выгребет если надумает рыбу пустить в продажу. Так что ставочек мне показался интресным и переспективным.
  По процессу рыбалки. Из мелочи на червя стабильно клевал окунь и ерш, пришлось червя заменить на опарыша, поклевки стали реже, но уже попадалась мерная плотва и карась приятного размера, который давал возможность получить кайф при вываживании. На горох было две нереализованных поклевки, кукуруза молчала. Карп кушать не хотел или мы его ловить не умеем :)
  Получил полный релакс и море удовольствия. Улов у нас троих приблизительно одинаков килограмма 2 или чуть больше карася, по пару окунчиков плотвиц и ершей, сфоткал садок товарища, свою рыбу вынужден чистить на водоеме, иначе жена домой не пустит ;), поэтому фотографировать потрошенного и чищеного карася не счел возможным. (Вся рыба перед чисткой была умервшлена из морально-этических соображений). Блин, цинично получилось :(
  Поеду туда еще обязательно. Фото дома прицеплю, пока только отчет...
  Анонсированные фото: дорга на отдых, уловы, пирс и жук :)

  Всем НХНЧ!
   

  Вложения:

  • дорога.jpg
   дорога.jpg
   Размер файла:
   51,6 КБ
   Просмотров:
   186
  • дорога1.jpg
   дорога1.jpg
   Размер файла:
   37,5 КБ
   Просмотров:
   206
  • дорога2.jpg
   дорога2.jpg
   Размер файла:
   46,3 КБ
   Просмотров:
   186
  • ерш.jpg
   ерш.jpg
   Размер файла:
   141,2 КБ
   Просмотров:
   205
  • окунь.jpg
   окунь.jpg
   Размер файла:
   130,7 КБ
   Просмотров:
   189
  • караси.jpg
   караси.jpg
   Размер файла:
   177,2 КБ
   Просмотров:
   227
  • Нравится Нравится x 22
 6. DeLife

  DeLife Рыболов

  Сообщения:
  486
  Симпатии:
  1.720
  Адрес:
  Ровно
  Хозяин вам тупо нагнав. Ставок дійсно не можна спускати, бо ще резервне водосховище, але вони його таки спускали. Стабільно стоїть до 3км сітки, нічого крупного там немає, рибаків немає по причині відсутності риби. НАвіть в нерест вони сітку не знімають і завжди можна купити у них рибу. Карпятникам спортсменам там робити зовсім нічого, щуки та таку акваторію стільки, що за 10 років вона тільки в сітку і попадала...пару разів. Окуня там завжди було море. Я памятаю часи коли там не було де сісти в вихідний день, а на 1!!! поплавчангку я брав за ранок до 5 кг карася-карпа.
  Їхати 50 км, за місце в "бєсєдкє" беруть 15 грн з людини, Козлин дешевше в 2 рази і ближче ) - це якщо ви їдете не рибу ловить.
  ИМХО, похерили водойму.
   
  • Нравится Нравится x 8
 7. Vlad Amator

  Vlad Amator Рыболов

  Сообщения:
  378
  Симпатии:
  4.789
  Адрес:
  г. Ровно
  Возраст:
  39
  Еще фото
   

  Вложения:

  • хрущ.jpg
   хрущ.jpg
   Размер файла:
   169,5 КБ
   Просмотров:
   256
  • прис.jpg
   прис.jpg
   Размер файла:
   86,5 КБ
   Просмотров:
   264
  • Нравится Нравится x 8
 8. shalun_99

  shalun_99 Рыболов

  Сообщения:
  345
  Симпатии:
  2.272
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  35
  Повага!
  Водойма для просто - побухать! Образливо, потенціал - на 1000%, а толку - 0. Риб був і доречі є, але через перегородженість там немає чого робити. Хіба тільки...(читай перше речення).
   
  • Нравится Нравится x 6
 9. stal1n

  stal1n Рыболов

  Сообщения:
  173
  Симпатии:
  1.204
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  Компаньйони: Сергій Маліновський
  Погода: ввечері спочатку було тепло й сонячно, в годині о восьмій різко похолодало, вітер трохи посилився і почав накрапати дощик. Невеликий дощ йшов з перервами майже всю ніч. На ранок вітер повністю змінив свій напрям з північно-східного на південний, небо цілий день було затягнене хмарами, іноді йшов дощик. Температура була градусів з 12. Тиск постійно був стабільним 744 мм. рт. ст.
  Час ловлі: з 17:00 неділі до 14:30 понеділка
  Місце: пірс номер 7, у Сергія пірс номер 8
  Зловлено: 52 карасі, 11 плотвичок, 2 йоржа і один карп на 1.77 кг, загальна вага риби склала 16 кілограм. Сергій зловив 5 кг
  Наживка: клювало на все однаково, в основному я ловив на опариші
  Прикормка: власного виробництва з додаванням консервованої кукурудзи. Потім гороху, пшениці. Коли власна прикормка закінчилась замісив FishDream "Карась". Важливий момент: в прикормку налив три корочки ароматизатору FishDream "Big Fish"
  Снасті: фідер, також вночі були закинуті спутніки

  клювало дуже добре, вся риба велика

  Детальний величезний звіт читати тут
   

  Вложения:

  • P4300028[1].JPG
   P4300028[1].JPG
   Размер файла:
   182,8 КБ
   Просмотров:
   279
  • P4290016[1].JPG
   P4290016[1].JPG
   Размер файла:
   110,9 КБ
   Просмотров:
   300
  • IMG_1733[1].JPG
   IMG_1733[1].JPG
   Размер файла:
   85,8 КБ
   Просмотров:
   330
  • Нравится Нравится x 26
 10. Vlad Amator

  Vlad Amator Рыболов

  Сообщения:
  378
  Симпатии:
  4.789
  Адрес:
  г. Ровно
  Возраст:
  39
  Вывод: не все так плохо в нашем королевстве... Рыба в Бочанице есть, ловить надо уметь :) ;) Сорри за флуд
   
  • Нравится Нравится x 1