1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бочаныця, Гощанский р-н

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Boroda, 5 дек 2007.

 1. Bazil

  Bazil Рыболов

  Сообщения:
  137
  Симпатии:
  814
  Адрес:
  Нетешин
  Возраст:
  59
  Не реклама - факт: вчора були три моїх колеги (сиділи їли шашлик, до шашлика і т. д. спали) було впіймано: першим 2штучки по 5,5 кГ (один сазан, другий зеркальний), другий впіймав 2штучки 2кГ. і 3,5 кГ, третій сидів між ними (три пірса№ не знаю) наловив карасів. Все!
  PS:Хазяїн, до речі, з ними фотографувався.
   
  • Нравится Нравится x 14
 2. Діма 2011

  Діма 2011 Рыболов

  Сообщения:
  6
  Симпатии:
  15
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  28
  скільки коштує рибалка і які умови вилову????напишіть будь-ласка, а то я думаю чи їхати у неділю чи ні....
   
  • Нравится Нравится x 2
 3. vladislavovich

  vladislavovich Рыболов

  Сообщения:
  609
  Симпатии:
  3.038
  Адрес:
  г.Ровно 0687583122
  Возраст:
  49
  Маєш бажання? Завтра НА сутки! после 17 00 Звони место найдйом 0976988464 віезжаем Ласточкой

  Подобные сообщения в личку или в "вопросы ответы" договариваться о совместном выезде!
   
  • Нравится Нравится x 1
 4. vladislavovich

  vladislavovich Рыболов

  Сообщения:
  609
  Симпатии:
  3.038
  Адрес:
  г.Ровно 0687583122
  Возраст:
  49
  Був на даній водоймі 21-22 пірс17 Карась з карпом на нересті йорш замучуе. окунь на твістер. краснопірка вся в кущах на манку. Відпочить можно. без ухі НЕ будете!
   
  • Нравится Нравится x 8
 5. X-Rap

  X-Rap Рыболов

  Сообщения:
  27
  Симпатии:
  322
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  38
  4-5.06.2011 були з товаришем в Бочаниці. Клював карась деколи окунь і плотва. На опариш, червяк деколи на мастирку і пінопласт. Улов приблизно по 4-5 кг в кожного. Карась по 150-250гр. Кльов був зранку. Вечір і ніч пару штук..........
   
  • Нравится Нравится x 10
 6. PretzelUA

  PretzelUA Рыболов

  Сообщения:
  10
  Симпатии:
  28
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  33
  X-Rap,
  привіт. Хочу теж вирватися в Бочаницю, коли погода стабілізується... Якщо не секрет - на якому пірсі ловили? Працювали поплавки, чи донна снасть (фідер, спутники) ?
  Дякую.
   
 7. X-Rap

  X-Rap Рыболов

  Сообщения:
  27
  Симпатии:
  322
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  38
  На березі біля забора

  Добавлено через 2 минуты
  11-12.06.2011 були з товаришем в Бочаниці. Клював карась деколи окунь і плотва. На опариш, червяк деколиі пінопласт. Улов приблизно по 4-5 кг в кожного. Карась по 150-250гр. Кльов був з невеликими переривами, але на протязі всієї рибалки, в ніч не ловили(спали).
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 26
 8. stal1n

  stal1n Рыболов

  Сообщения:
  173
  Симпатии:
  1.204
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  Компаньйони: Сергій Маліновський
  Погода: ввечері похолодало, вночі на всіх снастях і спальному мішку виступила роса, наступний день був спектоним.
  Час ловлі: з 17:00 до 15:00
  Місце: пірс номер 7, у Сергія пірс номер 8
  Зловлено: 35 карасів, 10 плотвичок, 1 йоржа, 1 окунець, 1 дзеракальний карпик грам на 120(відпущений), загальна вага риби склала 5,5 кілограм. Сергій зловив 4,2 кг
  Наживка: опариші, кукурудза, манка, мастирка
  Прикормка: власного виробництва з додаванням консервованої кукурудзи, в прикормку налив три корочки ароматизатору FishDream "Big Fish"
  Снасті: фідер, спутніки, вудка

  Сергію можна було вирватись на рибалку лише в будній день, тому я відпросився з роботи і ми звечора поїхали в Бочаницю.
  Довго не роздумували і зайняли ті ж пірси, що й минулого разу.

  Я почав закидатись і виявилось, що мій сусід з шостого пірсу розкинувся веєром так, що мені треба кидати суто перед собою, ну нічого страшного. За всю рибалку він лише один раз витягнув мої снасті, іто по вині юркого карася. До речі у того рибалки на кожному спінінгу був насаджений бубенчик-дзвіночок і він їх не знімав взагалі: ні при виважування, ні при закиданні. Тому лязгіт стояв цілий вечір і ніч.
  Ввечері слабенько покльовував дрібний карасик, десь до долоні-налодонь. Також в камишах клювала плотва, а в Сергія вона клювала і на спутнік. Я умудрився заплутати свою карпову вудочку в комишах так, що довелося рвати снасть, дуже вже ліньки мені було о дев'ятій вечора лізти у воду. Я швиденько прив'язав нову оснастку і знову закинув кукурудзу попід комиші, як виявилось пізніще - дарма. Вночі теж кльов був слабесеньким. Я один фідер оснастив методом і натягнув на волосяну оснастку 4 кукурузки. Один раз вночі на цей метод відбулось різке короткочасне клювання, я подумав, що то риба зацепила леску.Сергій сидів над світлячками всю ніч, а я здався десь о дванадцятій ночі.

  З настанням нового дня фактично нічого не змінилось: клював виключно дрібний карась. Такого малого карася я й не приповню, коли ловив в Бочаниці, вже звик до того, що тут клюють одні красені.
  Але не цього разу. Я навіть обійшов десь о восьмій ранку весь острів - рибалки натягали по 3-7 карасів і всі маленькі, карпів не злапав ніхто.
  Повернувшись на місце через деякий час отримав клювання на спутнік і дістав з води залікового карася. Але це було виключення: на спутніки брав теж мілкий карась. В спутніки я заряджав мастирку, яку зварив ще п'ятого червня для рибалки в Шпанові

  Сергій на вудку почав ловити на манку - і пішли покльовки карасиків. Я теж розклав ще одну вудку-махалку і почав ловити на манку-болтушку. І теж клювали карасики, але до певного моменту, потім знову потрібно було змінювати насадку.
  На фідер відбулось чергове клювання і після засічки я відчув на тому кінці снасті приємну тяжкість. Було таке враження, що тягну не рибу, а якусь калошу . Після підбирання підсаком то виявився карась грам на 400. Шкода, що він був якимось одинаком-відлюдником.

  Звичайно я почав експериментувати з насадками. Пробував ловити на хробака, на кукурудзу, на мастирку, на бутерброди різних комбінацій, але це нічого не давало. Клював лише не крупний карасик
  У мене склалось таке враження, що десь після восьмої ранку кльов трішки посилився. Ближче до обіду Сергія розморило і він після безсонної ночі заснув прямо над вудками. Я ж зумів знову заплутати вудку в комишах, на цей раз махову. Ну, думаю, погодка супер чому б і не полізти у воду. Коли я розпутав махалку, то почав шукати свою снасть ту, яку заплутав ще ввечері. Яке ж було моє здивування, коли я виявив на ній дзеркального карпика! Він бідолага заплутався в камишах і так простояв тут всю ніч. Я його випустив і забрав своє обірване оснащення.

  Десь після першої дня на спутнік клюнуло ще зо два карася пристойного розміру і один на фідер.
  Сергій закомандував збиратись додому і я ще десь годину змотував всі снасті, причому отримуючи клювання і дістаючи рибу.

  Коли вже всі речі були зібраними і спакованими в машину мені залишилось по-традиції лише зробити коротеньке відео, як я дістаю рибу з води. Я прийшов на пірс - а там немає садка! Йомайо, він не був нічим закріпленим на пірсі і просто, мабуть, впав у воду. Дивлюсь, а на поверхні плаває моя мертва плітка. Так і є, ну все мабуть все втекло. Але на щастя садок з тяжкими металічними кільцями, та й довжиною 3 метри просто накрив сам себе і придавив рибку. Коротше все обійшлось, зачепив верхнє кільце палкою від підхвата, дістав на пірс і зробив відео .
  Отака видалась у нас рибалка.

  Джерело інформації
   

  Вложения:

  • IMG_2321[1].JPG
   IMG_2321[1].JPG
   Размер файла:
   98,8 КБ
   Просмотров:
   245
  • IMG_2324[1].JPG
   IMG_2324[1].JPG
   Размер файла:
   74,9 КБ
   Просмотров:
   250
  • IMG_2326[1].JPG
   IMG_2326[1].JPG
   Размер файла:
   84,2 КБ
   Просмотров:
   292
  • IMG_2329[1].JPG
   IMG_2329[1].JPG
   Размер файла:
   197,2 КБ
   Просмотров:
   295
  • Нравится Нравится x 30
 9. zurco

  zurco Рыболов

  Сообщения:
  7
  Симпатии:
  124
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  45
  Мав можливість побувати на ставу в с.Бочаниця. Але все по-порядку. Так вийшло, що єдиний день коли можна було поїхати на рибалку за ці вихідні виявився вівторок 28 червня. Але прогноз погоди був не втішний і я вагався, а чи варто. Підготовка пройшла і проснувшись в 5,00 від сильного дощу, почув від жінки: - дощ!!! нікуди не їдь!!!, але бажання поїхати було дуже великим і не довго думаючи розбудив сина і вперед на Бочаницю!!! Оскільки ніколи на ставку не був, їхав по навігатору, а вже на місці розпитував місцевих. Всю дорогу ішов сильний дощ, і вже надії було мало, що не змокнемо, але як тільки приїхали дощ одразу вщух і до обіду не було ні каплі. Про став вже багато написано, але хотілося поділитись особистими враженнями. Під'їзджаючи до ставу відразу впало в око красота краєвидів. Для рибалок побудовані з дощок спеціальні місця, називаються стандартним словом - пірс. Практично біля кожного такого пірсу стоїть шашличниця та столик з лавками або альтанка.Пірси пронумеровані. Загалом пірсів на мій погляд біля 30, а може і більше. За просто відпочинок необхідно заплатити чи 15, чи 25 грн вже не пригадую. За рибалку на так званому острові 50 грн. Сторож на телефон не відповідав,тому шукаючи місце випадково потрапив якраз на острів. На острові ростуть сосни, для відпочинку місцевість просто чудова. У ставку плавають дикі качки, та багато різної птиці. Уже коли ловили рибу під пирсом нагло пропливала дальня родичка качки(трохи менших розмірів) і чимось голосно висловлювала невдоволення. Бігали здорові зелені ящірки. Зранку були досить великі хвилі, тому вибір впав на 15 пірс, де наряду з сусідніми пірсами, які практично всі були зайняті, хвилі були зовсім невеликі. Не знаючи водойми взяв всі снасті на мирну рибу, а саме: фідер,4 махові поплавчанки і спінінгову поплавчанку. Прикормлювали місце фішкою карась і макухою. Рибалили з 7.30 до 15.00. На поплавчанки відразу піймали два йоршики, після чого почали активно клювати плотва і краснопірки, але невеликих розмірів. Через годину уже клювали карасі і тоже невеликих розмірів. Кльов карасів був не постійний з переривами у 20-25 хв. На фідер рибалка виявилася не дуже вдалою. Щоб не відволікатись від поплавчанок, був повішений дзвіночок, але не зазвичай як я це роблю після того як закинув(на пірсі дуже незручно було вішати), а до того- в результаті кормушка полетіла не попрощавшись, а самий м'який наконечник просто розвалився, єдина втіха, що я його практично не використовую. Крім цього було ще два обрива. Але не дивлячись на це, я к на мене фідер найкраще підходить на дану водойму. Так був пійманий за всю рибалку один достойний карась(250 г) якраз на фідер. Загалом рибалка виявилася невдалою, було піймано 1,5 кг риби, але самою рибалкою задоволений. На даній водоймі сама популярна наживка - черв'як(перевірено,відповідає), зі слів сторожа добре ловиться на горох і опариш(опариш перевірено), крім цього в мене був кльов на манку(бовтанка) і мастирку. На перловку і кукурудзу кльову не було. В сусідів по пірсу (були з ночівлею) на момент мого від'їзду улов значно кращий - біля 20 карасів по грам 200-300 та стільки ж приблизно менших розмірів. Уже на стоянці запитав на рахунок карпів у ще однієї групи рибаків,у відповідь почув - не зловлено. Як висновок по даній водоймі - риба є різних розмірів і як на мене достатньо. Для успішної ловлі потрібно відповідно підготуватися, і один з важливих чинників, враховуючи величину ставка, своєчасно прикормити рибу. Я досвід придбав і маю велике бажання ще раз відвідати дану водойму, якщо нічого не помішає це можуть бути найближчі вихідні. З фотографіями знову проблема, але маю на чужому фотоапараті фотографію зловленої риби, виложу пізніше.
   

  Вложения:

  • PB010060 5.JPG
   PB010060 5.JPG
   Размер файла:
   132,8 КБ
   Просмотров:
   181
  • Нравится Нравится x 19
 10. stal1n

  stal1n Рыболов

  Сообщения:
  173
  Симпатии:
  1.204
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  zurco, Ви дуже гарно написали все, не можливо відірватись від читання. Супер! Пишіть обов'язково ще!

  Я теж рибалив на цих вихідних, поряд з Вашим пірсом, на шістнадцятому(з неділі на понеділок). Ви правильно написали про фідер - ставку потрібно ставити саме на нього.
  Ті хлопці, що сиділи поряд з Вами, то наші знайомі. Вони спеціально зайняли розкормелене нами місце :)

  мій звіт:
  Компаньйони: Сергій Малиновський
  Погода: головний погодний фактор, який був вирішальним - це був вітер. Його сила буле 5-7 метрів за секунду, напрям північно-західний. Ввечері спочатку було тепло й сонячно, в годині о дев'ятій дуже похолодало, довелось вдягати навіть зимову куртку. Наступний день видався теплим і сонячним, тільки вітер не вщухав. Тиск постійно був стабільним 990 гПа
  Час ловлі: з 19:00 неділі до 18:15 понеділка
  Місце: пірс номер 16
  Зловлено: 41 карась, 1 білий амур, 1 краспопірка, 5 малих дзеркальних карпиків(відпущені), загальна вага риби склала 8 кілограм. Сергій зловив 53 рибини
  Наживка: опариші
  Прикормка: власного виробництва з додаванням консервованої кукурудзи і перловки. Потім додав трохи гороху і прикормки "Fish Dream червоний карп". В прикормку налив ароматизатор FishDream "Big Fish"
  Снасті: фідер, пробував ловити на метод і закинув один спутнік.
  На ці вихідні прогноз був вкрай не втішним, і постійно змінювався. Більш-менш нормальна погода мала бути лише у вівторок, і саме на вівторок мій друг планував виїзд на рибалку. Я вже хотів відпрошуватись у босса, але мене обрадували в останній робочий день, що вівторок теж вихідний - День Конституції! Я дуже зрадів, що потраплю і в ці вихідні на риболовлю.

  В суботу прогноз знову змінився, і тепер в понеділок мало бути сонячно, а в вівторок затяжні дощі. Я вмовив Сергія виїхати на риболовлю саме на понеділок а два його друзі приїдуть на рибалку на вівторок.

  Отож ми приїхали на місце і зайняли разом 16 пірс. Давненько я не ділив свого пірса з кимось, тому довелося потіснитись. Як завжди я закормив місце під комишем і зробив декілька закормочних закидань фідером. Перша риба, яка клюнула - карась грам на 350-400 вселив надію на хороший кльов. Потім у мене клюнуло ще декілька карасі набагато меншого розміру, а у Сергія снасті вперто мовчали.

  Десь о восьмій вечора вітер трохи притих на пів годинки, саме в цей проміжок часу кінчик фідеру захитався туди-сюди, я підсікнув і витягнув з води білого амура. Десь приблизно на кілограм-півтора. Він клюнув на пучок опаришів.

  Важливий момент: ввечері Сергій почав знову скаржитись не Вселенську несправедливість, що я ловлю рибу, а в нього і покльовок менше і засікається погано. Тоді я уважно оглянув його фідерну снасть. Зняв гачка "Cobra", якогось маленького розміру і почепив повідка 0.14 з гачком Kamasan B983№14. Після цього діло пішло.

  Я закинув метода, насадка - кукурудза на волосі. Він без толку простояв години зо три, і я змінив насадку на горох, який без толку простояв ще годин з шість. Як завжди вночі майже нічого не клювало, але Сергій вперто просидів над світлячками до третьої ранку.

  Я прокинувся о четвертій ранку і приступив до риболовлі. Клювало не сильно і карась в основному був невеличким, хоча іноді ловились і красені. Метод я знову перекинув, оновивши на ньому горох. Один раз на ньому була якась недопокльовка, яку я не реалізував. Пізніше я додав в оснастку ще один коротесенький повідочок і наживив венгерською кулькою, саме на неї зловив пару карасиків.

  В цей день Сергій ловив явно краще ніж я, на його фідер відбувались клювання частіше і він часто діставав рибу на свої два спутніки. От тільки розмір їх не дуже радував, хоча іноді попадались і великі особини. Один раз навіть клюнув лускатий карпик грамів на 500 на спутнік.

  Отак ми й ловили до самого вечора, рибка покльовувала, а ми боролись кожного разу при закиданні й витяганні риби з вітром. Вітер був таким сильним, що витягуючи рибу, він робив величезну дугу з лески і сильно її навантажував, так що неясно було чи взагалі ти тягнеш рибу чи ні. Що цікаво, плотва й краснопера майже не клювали(взяли лише по одній). Вудкою на кукурудзу я зловив лише одного дзеркального карпика. Взагалі ці карпики клювали дуже гарно й впевнено, іноді відразу після закидання фідера. Звичайно ми їх всіх випустили.

  Під вечір до нас приїхали друзі Сергія і зайняли наш пірс. Як виявилось на наступний день у них клювали маленькі карасики навпіл з плотвою.

  Джерело інформації
   

  Вложения:

  • IMG_2572[1].JPG
   IMG_2572[1].JPG
   Размер файла:
   199,4 КБ
   Просмотров:
   200
  • IMG_2565[1].jpg
   IMG_2565[1].jpg
   Размер файла:
   109,5 КБ
   Просмотров:
   226
  • IMG_2567[1].JPG
   IMG_2567[1].JPG
   Размер файла:
   119,8 КБ
   Просмотров:
   229
  • IMG_2580[1].JPG
   IMG_2580[1].JPG
   Размер файла:
   175,2 КБ
   Просмотров:
   217
  • IMG_2588[1].JPG
   IMG_2588[1].JPG
   Размер файла:
   230,1 КБ
   Просмотров:
   232
  • Нравится Нравится x 19