1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Платник Бочаныця, Гощанский р-н

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Boroda, 5 дек 2007.

 1. ar_ni

  ar_ni гость Временно заблокирован

  А в яку ціну рибалка?
   
 2. ribolof

  ribolof гость Временно заблокирован

  Нарешті дорвався до комп"ютера, щоб залишити свій звіт.
  06.12.14 р. нарешті збулася мрія - попасти на лід. О 5:30 заїхав по товариша(Андрій Pilorama) в Гощу і поперли на водойму. Довго шукали , з якої сторони потрапити на водойму і о 7 годині нарешті потрапили на лід.
  Лід був прозорим і зразу було зрозуміло, що сьогодні нас очікує не легка риболовля (так як взяли з собою не дуже багато живців).
  Десь о 8:30 закінчили виставляти останні жерлиці і сіли рибалити на мормишку. Піднімаю голову і бачу , як загорівся прапорець на Андрійовій жерлиці. Відеофіксація клювання і підсікання першого екземпляра(відео потім виложу). В цей час чую як, збоку щось "шурхнуло". Повертаю голову наліво і ще одна покльовка у Андрія. Підсічка і є.
  Сиджу і ловлю на мормишку. Пробую різні проводки і тут на дуже різкій проводці клюнув окунець на мізинчик. Ну , думаю, тут зараз буде як з кулемета (в минулому році на таку лунку сів, то з одної лунки 15 окунців на мізинець взяв і всі на живця пішли). Це було перше і останнє клювання на вудочку. Пробував і різні проводки і мормишки і поплавчанки і блешню, а у відповідь 0.
  Настрій від цього не ахті, а ще й жерлиці мовчать. Тільки це подумав і бачу , як на моїй жерлиці загорівся прапорець. Підбігаю..... катушка стоїть..... ще момент і починає крутити. Підсікаю і відчуваю супротив на тому кінці. Через мить красуня полосата вискочила на лід і почала викручуватись у різні сторони.
  Поки,я, звільняв зубату від гачка - Андрій продовжував бігати за жерлицями (2 клювання на різні жерлиці і 2 обрізаних повідка). Ще невелика пауза у клюваннях і знову майорить прапорець на моїй жерлиці. Починаю тягнути і відчуваю, що опір не такий як був перший раз. Виявилось , що це був красень "горбач" грам на 400. Через хв. 30 клювання і знову полосатий красень приблизно такого ж розміру.
  Сіли перекусити і поміркувати, що робити, бо живця не залишилось. Вирішили походити в пошуках живця (зробив десь 15 лунок, а у відповідь "кукіш"). Ще пару реалізованих клюваньна жерлицю.
  На годиннику 15 година. Вирішуємо збиратись і їхати додому. Результат риболовлі у мене 4 щуки і 2 окуня, а у Андрія 5 щук.
  P.S. Саме екстремальне, що було на цій риболовлі, це як потріскував прямо під ногами лід. Обдзвонивши всіх знайомих, взнали, що це нормально і переживати немає чого, але 5 точка не розслаблялась і не залишала думка, що сьогодні ми можем покупатись. Слава Богу, такого не сталось і все закінчилось дуже добре. Риболовля вдалася
  http://radikal.ru/fp/5e07d626808a4059a0d9f5bc95b691bd
   
  • Нравится Нравится x 6
 3. ribolof

  ribolof гость Временно заблокирован

  Ітак, знову про хороше.
  12.12.14 р. роблю відгул на роботі і прямую за товаришем (Андрій Pilorama) в Гощу. Настрій бомбезний. Але знаючи, що минулий раз був з рибою - цього разу їхав з думкою, що будуть ловити всі крім мене. Але не так сталося, як гадалося. Не буду забігати наперед і все по порядку.
  О 5:40 загружаєм Андрія ручі і в путь. Цілу дорогу були розмови про риболовлю, анекдоти і т.д. Прибули на місце десь о 6 годині. Вирішували куди краще їхати( на острів чи зі сторони Жаврова). Вирішили їхати до острова. Під"їхавши до водойми побачили, що вже куча ліхтариків майорять в одну і другу сторону. Побачивши , що ми під"їздим ближче рибак почав активніше бурити лунки, а як почув, що ми біля нього зупинились, то побіг на іншу сторону виставлятись.
  Розвертаємося і їдем до Жаврова. Зупинились у дуже привітного чолов"яги (патріот, дуже приємна і добропорядна людина). Через нього поперли на став, а там вже куча жерлиць. Половина наших місць було зайняте. Вирішили трошки здвинутись і виставлятись. Перша покльовка себе не примусила довго чекати. Через хвилину після виставленої першої жерлиці вистрілив флажок і перша думка була, що це просто погана натяжка флажка. Підсічка і щучка скаче на льоду.
  За 50 хв. виставили всі жерлиці і приступили ловити на вудочку (час від часу поглядуючи на жерлиці). Скільки проводок не робили - вудочка мовчала. Через годину я отримав клювання окунця грам на 100, який біля самої лунки забрав мормишку з собою(пізніше сіли на глибину з течією і почала покльовувати плотва).
  Десь о 9 годині маякує мені Андрій і я бачу як недалеко від мене майорить прапорець. Ось відео: (дивитись до 40 сек., далі було важко знімати, тому телефон виключив). Результат щучка 1 кг.
  Потім послідували клювання у Андрія (Pilorama), деякі з яких були невдалими (2 чи 3 обріза повідка і з 10-от сходів скоріше за все окуня невеличкого). Клювання це добре, але треба трошки підкріпитись.
  Після сніданку бачимо ще одне клювання на моїй жерлиці . Підбігаємо і (результат дивимось на відео) . Тільки відійшли до ящиків, як прийшлось вертатись назад. Поруч з тією жерлицею загорілась жерлиця Андрія. Далі відео (на відео погано видно , що щучка відірвалась з гачка і Андрій професійно викинув її з лунки на лід)
  Потім ще пару реалізованих покльовок і вирішили шукати живця( бо залишилось дуже мало). На глибині десь 2 метра знайшли місця, де плотва від пів долоні, до долоні нагло загинала кивок до води. Інколи лесь встигав впіймати вудку, бо летіла вже в лунку. У Андрія в основному клювала на проводку, а у мене на стоячку. В місці де ми ловили була якась течія, бо мормишку одразу зносило в сторону.
  Перед тим як збиратись додому вирішили зазняти чергове клювання на мою жерлицю і воно було вдалим (якщо ще не набридло дивітся відео)
  Загалом рибалка чудова. Я впіймав 6 щук, Андрій(Pilorama) 8 щук та 1-го окуня грам 200.
  P.S. Не дивлячись, що п"ятниця народу було десь чоловік 30 . Клювало у всіх
   
  • Нравится Нравится x 12
 4. ribolof

  ribolof гость Временно заблокирован

  Ітак, знову був на риболовлі і мій коротенький звітик
  09.01.15р. було вирішено відкрити сезон риболовлі на жерлиці та мормишку. Виїхали з батьком з Рівного о 4:50. Здзвонились з Андрієм, який повідомив, що у них сильний вітер і сніг. Оскільки вже виїхали, то повертатись ніхто не збирався. О 5:20 забираємо Андрія і їдемо на водойму. Сніг мете так, що перед собою нічого не видно.
  І от та очікувана мить. Ми заходимо на перший лід(у новому сезоні) і виставяємо 1-шу жерлицю (на годиннику 5:45). І далі починається саме цікаве. Сніг заліплює повність. Жерлицю поставив - через хвилину її не видно. Набурили пару лунок - через хвилину неможливо знайти.
  Десь о 7 годині виставили останню жерлицю і сніг по трошку почав стихати. Вітер був метрів 15-20 за сек. На мормишку пробували ловити, але все було марно вудку відкидало від лунки. Живця взяли всього 45 штук. Виставили всі жерлиці і залишилось декілька живців. Живець потрібно ловити, але не можливо навіть проводку зробити.
  На годиннику 10 година і бачу, як батько метушится біля жерлиці (стояв від нас в метрах 300). Телефонує і повідомляє, що є 1-а "зубата бестія" (ось відео
  ). Ідемо з Андрієм вітати батька з першим трофеєм, як спрацьовує жерлиця і у Андрія (також відео )
  Пройшлися до батька переговорили про клювання і враження. Тут у Андрія знову клювання (результат на відео ). В цей час дзвінок від батька і радісна новина, що є ще одна щука. Далі знову перевірка жерлиць і спроби впіймати живця (які до 13:00 результату не давали). Декілька клювань у Андрія, які давали нульові результати і зріз 2-ох повідків.
  Біля 1-ої години сіли біля батька в камиш і впіймали пару плотвичок. Раділи дуже, бо знайшли "кльову лунку", але вийшло як завжди (4 плотви з лунки і тишина). Батько маякує мені і я бачу як майорить прапорець (далі все на відео ).
  Після цього клювання 2ох годинна перерва і починаємо збиратись додому. Останнє клювання на жерлицю у Андрія і риболовля закінчена (ось відео останнього клювання на жерлицю ()
  Не зважаючи на те, що клювань було дуже мало і погана погода всі отримали задоволення від риболовлі, спілкування з природою та приємного проведення вільного часу.
  Результат: у батька - 2 щуки та окунь грам 300, а у Андрія 2 щуки
  Всім НХНЛ
   
  • Нравится Нравится x 5
  • Улыбнуло Улыбнуло x 1