ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Бесплатно Хренники, Демидовского р-на

Рыбалка на водоемах Ровенской области
  1.  
    ar_ni

ar_ni Рыболов

Рейтинг:
    260
    В неділю зранку також вирішили спробувати рибацького щастя, так як знаходилися неподалік с.Хрінники, вибір звісно впав на р.Стир. Взяли спінінги, декілька кілометрів по бруківці, і ось ми на місці!!! Місце було вибрано десь км за 4 нижче дамби. Холодний, по зимовому пронизливий вітерець, травичка на березі то там, то там вкрита сніжком, а на старицях, де глибина не велика, можна було спостерігати льодову кірочку....
    Полоскали приманки години півтори - ОП. Жодного тичка.... Не бачив навіть жодного виходу хижака, хоча малька під берегом море...
    З розмови з місцевими ще раз впевнився, що риби в річці значно поменьшало... З їх слів елекровудочники улов мішками вивозять:censored:....

• Нравится Нравится x 19
  2.  
    Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Рейтинг:
    5.055
    В понедельник 30.11.2009 поехали на рыбалку в Хренники. Состав команды рыболовов: Андрей, Макс и я. Все работаем ввместе. Выезд наметили на 4.30 утра. Но меня подняло в 2.00, не спалось в предвкушении долгожданного выезда :)
    В 4.00 я уже колядовал на стоянке поджидая Андрея. Ехали его Фиестой. На базу УТМР в Товпыжине добрались без проблем, не взирая на плохую дорогу, вернее ее отсутствие. Фиеста как всегда рулит!!!
    : утра еще темно. берем у егеря лодку, ставим мотор, чай-кофе-сигарета и в путь. Начинает светать. Красотища на воде тишь и гладь. Только лыски заслышав шум мотора начинают истерично пищать и удирать в камыш, расплескивая воду. Вода кстати очень сильно упала, где-то на метр... Сбросили видать на ГЭСе... По распросам местных, егерей и знакомых рыбаков, кто был на водохранилище, надежды особой на уловы нет... Все на протяжении пару дней перед нашим выездом, после сброса воды без уловов, даже без окуня... Но мы пошли в сторону Жабче и Вербня. Благо была возможность это сделать на моторе, на веслах бы захекались :)
    Первым обловился Андре на первой же остановке на переспективном повороте русла. Щука была очень агресивная, удар чуть спиннинг из рук не выбил, при вываживании сопротивлялась огого! Андре просил помощи подсаком, хотя обычно он берет врага голыми руками :) Но оказалось килушкой с небольшим... Мы воодушевились с Максом и давай помогать Андрюхе пенить воду... Но увы на этом месте поклевок больше не было. Щука взяла на воблертипа миношки при проводке с паузами на паузе. Поплыли дальше и стали? На мотор намотало сеть пи...пи...пи!!! Андрюха догреб до берега и долго ее с винта срезал. Сеть старая кем-то забытая, но к счастью без рыбы, была на берегу утилизирована, дальше поджиговали на яме в районе Вербня, без результата, потом на одном из поворотов Макс взял на воблера "Джексон Карась" щучку около полукиля, потом удача улыбнулась мне - такая же, свою утопил под удивленные возгласы коллег :) :) Я их приучу выпускать рыбу...надеюсь... По дороге на базу еще одну сеть на остановке Андрюха зацепил вобом, утилизирована, тоже без рыбы. И потом понеслось Адрей чего-то сЪел не вкусного перед рыбалкой ;) Он берет на каждом забросе по щуке: Двушка, две полторашки и шнурок, но повредился, забрали и его... Время было после трех дня, а в рять надо быть в Ровно собрались и в путь.
    Отдохнули просто супер! Ветер только надоедал и холодил, а так все просто сказка!!!
    Фотоотчет чуть позже.
    Всем НХНЧ

• Нравится Нравится x 28
  3.  
    Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Рейтинг:
    5.055
    А вот и обещанный фотоотчет...
    Макс и я перед стартом в лодке, Андрей заводит зверя и в путь :) Рассвет на водохранилище в световой динамике :)
    Первый улов Андрея, моя первеница и она же утопленица и итоговый улов Андрея. Он как всегда The best of the best of the best ;)
    Но не за уловом гонимся, а за приятной дружеской атмосферой и природой, так что жаба не давит :)
    Пысы: у других рыболовов, кого видели и спрошали ОП или по одной (по крайней мере так говорили) Рыбак рыбаку врать не станет ;)
    Всем клевой погоды и НХНЧ

Вложения:

• Нравится Нравится x 30
  4.  
    Vlad Amator

Vlad Amator Рыболов

Рейтинг:
    5.055
    Еще фото в продолжение

Вложения:

• Нравится Нравится x 25
  5.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Сьогодні побували у районі с. Товпижин (Хріниківське водосховище). Їздив із своїми приятелями із "цукрового".
    Рибалка, як завше класна, хоч окунь брав в основному поодинокий.
    Сам же ловив на мормишку із мотилем - окуня взято доволі, хоч в основному спортивного.
    Старший колега ловив "ведьмою" - узяв кілька солідних окунів під 150-200 гр. з десяток буде.
    Ще двоє колег ловили "чортиками" - окунь "рідкий", але траплявся непоганий. Були навіть обриви. Проте в улові у хлопців лише по одному красеню, решта - дрібний.
    Лід у цьому районі місцями нормальний, місцями - слабенький. При нас один чоловік за "сотню кг" два рази провалювався - так і не відловився. Змушений був втікати. Багато промоїн, біля яких слід бути обережним.
    В цілому, навіть до обіду не дорибалили - завадив дощ. Таки від такого дощу лід швидко розмокне. Вже навіть на завтра варто брати із собою пішню. Фоток не робив, оскільки забув взяти фотіка.
    Роблю висновок, що найбільш азартною є ловля саме на мормишку із мотилем, оскільки від такої ловлі бачиш багато клювань і не так довго доводиться чекати. Слід лише пройтися і пошукати того полосатого...

• Нравится Нравится x 29
  6.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Сьогодні вже без мене колеги побували у районі с. Товпижин (Хріниківське водосховище). Зі слів знайомих клювало непогано. Улов склав біля 2 кг - окунь. Лід ще є, але вже куди небезпечний. Відзначили, що дуже багато води стоїть над льодом. Ось таке.

• Нравится Нравится x 18
  7.  
    Bichunya

Bichunya Рыболов

Рейтинг:
    375
    Доброго дня чи вечора шановане племя рибалок .Напишу свiй звiт про риболовлю 23.12.09 в Липi.Приїхали ми з товаришем на перший автобус 6.50 Берестечко .Лiд неважнецький. Але приїхали лiземо помалу з пешнею попереду .Перейшли через русло нормально .Пiдiйшли до очерету .Пробили пару лунок .В очеретах дуже багато промоїн.Товариш ловив на жовту i оловяну дробинку ,а я на чортика з пiдвcкою. Результат 2\5 Риболовлею задоволений .Але одне НО Назад вийти була велика проблема Без морозу туди рипатись неварто .Краще в;Лагуну.Один мужичок провалився витягнули слава богу .Ще один помер на ящику .От така екстремальна була рибалка.

• Нравится Нравится x 14
  8.  
    Konstantin

Konstantin Рыбак в законе

Рейтинг:
    5.354

• Нравится Нравится x 2
  9.  
    Mak7

Mak7 Рыболов

Рейтинг:
    408
    Вчора прийшовши зі школи я не хотів іти навіть на Сапалаївку. Та згодом до мене зателефонував мій тато і запропонував поїхати у Хрінники. Я не вагаючись погодився. Батько висадив мене біля ГЕС і поїхав по роботі. Ловлю я розпочав близько 15:30. На перших закидах виловлюю окунька. Окунь клював хоть і мілкий, але пьиємний. Загалом я зловив 17 окунців. У тата (який приїхав пізніше) близько 10 окунців та одна дуже маленька щучка. Також у батька попався один непоганий окунь грам на 350 - 400. Вже в кінці риболовлі на останньому закиді мені на МДЖ попалась маленька густера. Ловили ми на МДЖ від 1.5 до 3 грам. Сьогодні працювали приманки таких кольорів як моторне мастило, фіолет, кола, перламутр, чорнило, та червоний.

• Нравится Нравится x 23
  10.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.761
    випала нагода і ми з кумом в 5.00 ранку вже в дорозі. Приїхали близько 6.00 закинули донки на хробака. Клювання були но слабенькі, но всеж 2 йоржі зловили. Но мета поїздки головень. В 7.00 сіли перекусили та поправили здоровя після вчорашнього, і він пішов з спінінгом на другий бік. Перекинув я груз на його сторону звязались вчепили поводок з маленьким трійничком вчепили хруща і почали ловити. так як кум ловив на перетяг перший раз трошки прийшлось туговато но до нього швидко дійшло шо да як. За півтора часа тюкання та сплавляння хруща було з 5 виходів один який реалізували, потім ще одна безрезультатна година. Змотали ми снасті. Я зробив 2 вудки просто на леску гачок і на сплав. Кум пішов по березі, я заліз на дерево і сплавляв хруща понад вербами над гіллям. Результат ще 4 головника. в 11.00 зібрались і в 12.00 ми вже дома. Рибалкою задоволений, при нагоді поїду ще. По дорозі ставали в Набережному в магазині купляли охолоджені напої бачили ходячий шашлик, но в сирому стані. Доречі крупний головень весь набитий раками наверно в них линька. Месні казали шо великі головні перестали брати шо клюе тіко мелюзга. Сиділо ще двое рибацюг на консервовану вишню но без результату.

Вложения:

• 323.JPG
      323.JPG
      Размер файла:
      109,5 КБ
      Просмотров:
      321
    • 231.JPG
      231.JPG
      Размер файла:
      92,8 КБ
      Просмотров: