1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно Хренники, Демидовского р-на

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Boroda, 6 дек 2007.

 1. VETAL P

  VETAL P Рыболов

  Сообщения:
  94
  Симпатии:
  733
  Адрес:
  м. Ківерці
  З 3 на 4 вересня був на водосховищі. Приїхали з колєгою на базу УТМР. Побачене відразу трішки зіпсувало настрій. Рівень води впав на добрих 40 см. + позаростало майже все. Вирішили прориватися на "лагуну":rybak2:. Випливли і картина знову не особо порадувала (все ті самі зарослі). Ну нічого незробиш, пробуєм ловити. Добрих бві години ганяєм хмари без жодної покльовкі, і тут "свєршилось"... окунець грам так на 150 з натяжкою. Вирішуєм ловити до побєди, але сутінки женуть нас на базу. І тут ще один прикол: Трохі блуданули в камишах:стыдно:. Посміялись з себе, перекурили (гребти на веслах не легко) і через пів години таки знайшли потрібний прохід. Зранку з бойовим настроєм знову гребемо на лагуну, і десь годині о восьмій я на руслі заробляю казирну покльовку на білий віброхвост яка відразу стає сходом (мабуть при підсічці з пащі приманку просто висмикнув). Зі ще більшим азартом починаєм полоскати воду і приблизно в 10 я таки виловлюю шнурка. Радості мало, але якийсь результат є. Далі проплавали до обіда і повернули на базу збиратися. По дорозі я ще вициганив одного окуньця. Отака рибалка.
  P.S. Колєга в той самий час ловив в Набережному. Його результат щука 5.7кг.
   

  Вложения:

  • Photo-0049.jpg
   Photo-0049.jpg
   Размер файла:
   72,8 КБ
   Просмотров:
   186
  • Нравится Нравится x 31
 2. Bichunya

  Bichunya Рыболов

  Сообщения:
  201
  Симпатии:
  234
  Адрес:
  Луцьк 33-кв
  Возраст:
  49
  А звіт колеги можна в студію.
   
 3. VETAL P

  VETAL P Рыболов

  Сообщения:
  94
  Симпатии:
  733
  Адрес:
  м. Ківерці
  Колєга не має інета тому відпишусь я, але трішкі пізніше (він має мені принести флешку з фотками)
   
  • Нравится Нравится x 1
 4. Grek

  Grek Рыболов

  Сообщения:
  272
  Симпатии:
  2.393
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  36
  Рибалка 10.09.11р.

  Були з знайомим на рибалочці. Приїхали в 6.00 накачали човника і на воду. З пірса прийшлось зпригувати, вода впала десь на метр. Поставили в латаття кружки, і поплили в сторону русла кидати спін.
  Після години полоскання перекусили, попили чайку і попливли перевіряти кругі.
  Була покльовка, кинутий живець. І дальше пробували ловити на спін, шо тільки не пробували, результату ніякого, і не тільки у нас. У всіх хто поруч пропливав також нуль. причому повний.
  В 11.00 вирішили збиратись, і того наш результат тільки на кругі. Було 8 клювань, 6 кинутих погризяних живців, одного живця зняла разом з двойніком, і одна до пів кілограма зловлена, ковтнула живця повністю, була сильно травмована, забрали в середині як чистив в желудку був ше окунець.
  Ось так рибалили.
   

  Вложения:

  • IMG0067A.jpg
   IMG0067A.jpg
   Размер файла:
   21,5 КБ
   Просмотров:
   238
  • IMG0068A.jpg
   IMG0068A.jpg
   Размер файла:
   30 КБ
   Просмотров:
   265
  • IMG0069A.jpg
   IMG0069A.jpg
   Размер файла:
   26,9 КБ
   Просмотров:
   243
  • IMG0070A.jpg
   IMG0070A.jpg
   Размер файла:
   75,6 КБ
   Просмотров:
   265
  • Нравится Нравится x 32
 5. ВикторGVS

  ВикторGVS Рыболов

  Сообщения:
  668
  Симпатии:
  4.796
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  48
  Був також з суботи на неділю. В неділю практично нічого, а от в суботу було кльово:)
  І щучка клювала і окунь гарний по грам 300-400 попадався. Ну і один закілушний
   

  Вложения:

  • 00000.jpg
   00000.jpg
   Размер файла:
   131,1 КБ
   Просмотров:
   332
  • Нравится Нравится x 41
 6. VETAL P

  VETAL P Рыболов

  Сообщения:
  94
  Симпатии:
  733
  Адрес:
  м. Ківерці
  В мене було все з точністю до навпаки. В суботу кілограмова щучка, а в неділю наловив гарних окунів. Булоце так: приїхали в суботу близько шостої на базу УТМР. Попливли на лагуну спінінгувати, але тільки в мене була одна покльовка щучкі на мепс аглія лонг №2. Далі до темноти майже повний ноль (5 окунців на півладошкі не вщот). Зранку знову премо на лагуну. Стартуєм від кромкі камиша і я починаю випробовувати новий попер від "серебряний ручей". на другому забросі сідає окунь грам 600-700. сплавляємся вдоль камиша і я виловлюю ще 4 горбача, напарнік 3. Колєгу все тягнуло на чисту воді і ми проляпали впусту біля двох годин. Чуйка мене все тягнула в камиши і сівши на весла погреблими вглиб зарослів. майже відразу на той самий попер з піз зілля почали вискакувати досить пристойні окуні, і зловивши штук по 6-7 вирішили вигрібати на базу . На геть зарослому плесі біля УТМРівської бази надибали ми стаю. І тут почалося... з невеликих вікон на попери кидалися горбачі і в результаті до кінця рибалкі було зловлено (частину відпущено до мами) близько півсотні окунів. З них півтора десятка більших за півкіло. Найбільший мав майже кілограм. Отаке.
   
  • Нравится Нравится x 33
 7. Pallas

  Pallas Рыболов

  Сообщения:
  321
  Симпатии:
  4.847
  Адрес:
  Луцк
  Возраст:
  40
  Звітую за суботу. Потрапили на водойму десь о 6.15, і одразу попали на окуневі котли, які виявилися нетривалими і вже черз 20 хвилин окунь зник з поля зору, зате почалися щучі покльовки. В обід окунь знову активізувався, але знову ненадовго. Як результат , півтора десятка окунів, одна залікова і одна не зовсім щука, один схід і куча покльовок. Товариш казав про мегажор окуня і взятих на двох 20 кг полосатих. Зі сторони Товпижина я особисто такого не спостерігав.
   

  Вложения:

  • IMAG0704.jpg
   IMAG0704.jpg
   Размер файла:
   64,5 КБ
   Просмотров:
   169
  • IMAG0707.jpg
   IMAG0707.jpg
   Размер файла:
   260,7 КБ
   Просмотров:
   240
  • IMAG0710.jpg
   IMAG0710.jpg
   Размер файла:
   240,9 КБ
   Просмотров:
   225
  • Нравится Нравится x 24
 8. pushustuy

  pushustuy гость Временно заблокирован

  Вихідні випав шанс провести в Хрінниках. З гарною компанією, з можливістю відпочити та порибалити. Оскільки на дану водойму приїхав вперше, то як, на що, а саме головне, де ловити мені не було відомо. Посилились на базі "Маяк", умови влаштовували, навіть не так мене, як дружину, тому вирішив і розпочати прято з прибережної зони даної бази.
  П'ятниця: З зілля, що йде понад всім берегом, та густим, як стіна, вдалось воблерком, що занурюється близько 30 см., та проходив над зіллям виловити близько 20 матросів, та 3 щущки розміром близько 15 см. Також мною вперше було зловлено білу рибу на мікруху !!! Ним виявився лящик на долню.( за губу все, як має бути :-) )Щучки були втоплені, а полосаті на мангал.
  Субота: випливаю уже з дружиною, проспавши, близько 8:00 год., вручивши їй спіннінг, починаємо полоскати приманки, вже по плесі водоймища. Я на свій ультралайт пробую мікрухою, а дружина, бовтає воду якимось їстівним твістерком розміром 2.5 дюйма. Після її криків і нецензури, беру сачка, та мрія дружини збулась, перша її рибина на спініг в човні. ЇЇ всю колотить, та мабуть я всеж перехвилювався сильніше. Уловом виявився горбатий вагою 520 г. я міняю також твістер на більшого розміру, та після неї виловлюю також ще два красеня трішки менших по 400 та 300 грам. улов звичайно не супер, але крім нього у нас на двох, ще 8 ударів 2 зріза, та один сход щукі, яку не дотягнув 2 метра до човна. Емоцій море. :ya_hoo_oo:
  Блище до вечора я виплив уже сам, можливо через це кльову не було :-), але мені всеж вдалось впіймати одну зубасту на 650 грам.
  Неділя : Глухо, як в танку переполоскавши, все що в мене було, близько чотирьох годин - результат нульовий. Тому продовжили відпочинок, купання, все інше та й додому
  Крім риболовлі і не забували про культурний відпочинок ::yaz-yk:
  Вибачайте за фото, не завжди була можливість фотографувати фотоапаратом.
  А в загальному відпочинок супер. Всі задоволені. Повернусь сюди обовязково. :dan_ser:
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 30
 9. Vob Ler

  Vob Ler Рыболов

  Сообщения:
  331
  Симпатии:
  3.356
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Воскресенье. Ловили с 6 утра до...11:30. ещё на рассвете первый заброс напарника на вертушку и полосатый 100г в лодке. Хорошее начало, но не тут-то было... через 20-30 мин. и я беру щучку 500г, пришлось забрать, съела воблер в самую ж...у. Напарник занервничал, у него клёв отсутствует. перемещались, меняли приманки, наблюдали несколько выходов зубастой, но даже забросы в места выхода результата не приносили. Видел у соседей, как щука размером 1-1,5кг вышла на поппер, перепрыгнула его(пролетев 0,5метра не меньше) и так и не взяла.
  Пробовал ловить прямо в дровах на съедобную резину Юм(которая была благополучно разловлена всеми басовкутскими хищниками), но не заработал даже поклёвки . Часм к 10 поднялся восточный ветер и стало совсем не комфортно ловить. якорь по непонятным причинам остался дома... За дно цеплялись при помощи отцепа(кстати здорово помог спасти все воблера, отчаявшись метали их в самые хащи), но когда совсем стало носить по озеру, а ловля велась без моторов, пришлось прижаться к камышам и намотав пару веток на ногу ловить вдоль травы. Там удалось уговорить ещё двух кокуней и щурика-недомерка.
  Второй экипаж тоже отловился не густо: три окуня 100, 250,350г и всё...
  П.С.: Вода супер прозрачная, уровень упал(по словам коллег) почти на метр, над водой появились дрова которых небыло видно.
   
  • Нравится Нравится x 26
 10. phantom

  phantom Рыболов

  Сообщения:
  29
  Симпатии:
  505
  Адрес:
  Рівне
  Звіт за субота - неділя ... В суботу вирішили поїхати в Хрінники в сторону Товпижина. На воді

  близько 13,00 починаємо рибалити. Що здивувало так це те що в цій частині водойми дуже

  багато трави, тому рибалити було не дуже зручно. За 5год. виловлюємо 1 окуня на попер і

  вирішуємо переїхати до дамби. Ввечері ще з годинку покидали на новому місці - результату не

  було. У неділю вранці впіймали щуку десь 1,4кг. на воблер а грам на 900 на блесну, ще клюнув

  один окунь(100гр.) на джиг. У товариша тільки сход і все... Виїздом задоволений : чудова природа

  + при підборі приманок можна виловити зубату.
   
  • Нравится Нравится x 27