ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Бесплатно Хренники, Демидовского р-на

Рыбалка на водоемах Ровенской области
  1.  
    Bichunya

Bichunya Рыболов

Рейтинг:
    375
    А звіт колеги можна в студію.

2.  
    VETAL P

VETAL P Рыболов

Рейтинг:
    818
    Колєга не має інета тому відпишусь я, але трішкі пізніше (він має мені принести флешку з фотками)

• Нравится Нравится x 1
  3.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.760
    Рибалка 10.09.11р.

Були з знайомим на рибалочці. Приїхали в 6.00 накачали човника і на воду. З пірса прийшлось зпригувати, вода впала десь на метр. Поставили в латаття кружки, і поплили в сторону русла кидати спін.
    Після години полоскання перекусили, попили чайку і попливли перевіряти кругі.
    Була покльовка, кинутий живець. І дальше пробували ловити на спін, шо тільки не пробували, результату ніякого, і не тільки у нас. У всіх хто поруч пропливав також нуль. причому повний.
    В 11.00 вирішили збиратись, і того наш результат тільки на кругі. Було 8 клювань, 6 кинутих погризяних живців, одного живця зняла разом з двойніком, і одна до пів кілограма зловлена, ковтнула живця повністю, була сильно травмована, забрали в середині як чистив в желудку був ше окунець.
    Ось так рибалили.

Вложения:

• IMG0067A.jpg
      IMG0067A.jpg
      Размер файла:
      21,5 КБ
      Просмотров:
      224
    • IMG0068A.jpg
      IMG0068A.jpg
      Размер файла:
      30 КБ
      Просмотров:
      256
    • IMG0069A.jpg
      IMG0069A.jpg
      Размер файла:
      26,9 КБ
      Просмотров:
      233
    • IMG0070A.jpg
      IMG0070A.jpg
      Размер файла:
      75,6 КБ
      Просмотров:
      251
    • Нравится Нравится x 32
  4.  
    ВикторGVS

ВикторGVS Рыболов

Рейтинг:
    4.996
    Був також з суботи на неділю. В неділю практично нічого, а от в суботу було кльово:)
    І щучка клювала і окунь гарний по грам 300-400 попадався. Ну і один закілушний

Вложения:

• 00000.jpg
      00000.jpg
      Размер файла:
      131,1 КБ
      Просмотров:
      321
    • Нравится Нравится x 41
  5.  
    VETAL P

VETAL P Рыболов

Рейтинг:
    818
    В мене було все з точністю до навпаки. В суботу кілограмова щучка, а в неділю наловив гарних окунів. Булоце так: приїхали в суботу близько шостої на базу УТМР. Попливли на лагуну спінінгувати, але тільки в мене була одна покльовка щучкі на мепс аглія лонг №2. Далі до темноти майже повний ноль (5 окунців на півладошкі не вщот). Зранку знову премо на лагуну. Стартуєм від кромкі камиша і я починаю випробовувати новий попер від "серебряний ручей". на другому забросі сідає окунь грам 600-700. сплавляємся вдоль камиша і я виловлюю ще 4 горбача, напарнік 3. Колєгу все тягнуло на чисту воді і ми проляпали впусту біля двох годин. Чуйка мене все тягнула в камиши і сівши на весла погреблими вглиб зарослів. майже відразу на той самий попер з піз зілля почали вискакувати досить пристойні окуні, і зловивши штук по 6-7 вирішили вигрібати на базу . На геть зарослому плесі біля УТМРівської бази надибали ми стаю. І тут почалося... з невеликих вікон на попери кидалися горбачі і в результаті до кінця рибалкі було зловлено (частину відпущено до мами) близько півсотні окунів. З них півтора десятка більших за півкіло. Найбільший мав майже кілограм. Отаке.

• Нравится Нравится x 33
  6.  
    Pallas

Pallas Рыболов

Рейтинг:
    5.253
    Звітую за суботу. Потрапили на водойму десь о 6.15, і одразу попали на окуневі котли, які виявилися нетривалими і вже черз 20 хвилин окунь зник з поля зору, зате почалися щучі покльовки. В обід окунь знову активізувався, але знову ненадовго. Як результат , півтора десятка окунів, одна залікова і одна не зовсім щука, один схід і куча покльовок. Товариш казав про мегажор окуня і взятих на двох 20 кг полосатих. Зі сторони Товпижина я особисто такого не спостерігав.

Вложения:

• IMAG0704.jpg
      IMAG0704.jpg
      Размер файла:
      64,5 КБ
      Просмотров:
      156
    • IMAG0707.jpg
      IMAG0707.jpg
      Размер файла:
      260,7 КБ
      Просмотров:
      223
    • IMAG0710.jpg
      IMAG0710.jpg
      Размер файла:
      240,9 КБ
      Просмотров:
      221
    • Нравится Нравится x 24
  7.  
    pushustuy

pushustuy Рыболов

Рейтинг:
    251
    Вихідні випав шанс провести в Хрінниках. З гарною компанією, з можливістю відпочити та порибалити. Оскільки на дану водойму приїхав вперше, то як, на що, а саме головне, де ловити мені не було відомо. Посилились на базі "Маяк", умови влаштовували, навіть не так мене, як дружину, тому вирішив і розпочати прято з прибережної зони даної бази.
    П'ятниця: З зілля, що йде понад всім берегом, та густим, як стіна, вдалось воблерком, що занурюється близько 30 см., та проходив над зіллям виловити близько 20 матросів, та 3 щущки розміром близько 15 см. Також мною вперше було зловлено білу рибу на мікруху !!! Ним виявився лящик на долню.( за губу все, як має бути :-) )Щучки були втоплені, а полосаті на мангал.
    Субота: випливаю уже з дружиною, проспавши, близько 8:00 год., вручивши їй спіннінг, починаємо полоскати приманки, вже по плесі водоймища. Я на свій ультралайт пробую мікрухою, а дружина, бовтає воду якимось їстівним твістерком розміром 2.5 дюйма. Після її криків і нецензури, беру сачка, та мрія дружини збулась, перша її рибина на спініг в човні. ЇЇ всю колотить, та мабуть я всеж перехвилювався сильніше. Уловом виявився горбатий вагою 520 г. я міняю також твістер на більшого розміру, та після неї виловлюю також ще два красеня трішки менших по 400 та 300 грам. улов звичайно не супер, але крім нього у нас на двох, ще 8 ударів 2 зріза, та один сход щукі, яку не дотягнув 2 метра до човна. Емоцій море. :ya_hoo_oo:
    Блище до вечора я виплив уже сам, можливо через це кльову не було :-), але мені всеж вдалось впіймати одну зубасту на 650 грам.
    Неділя : Глухо, як в танку переполоскавши, все що в мене було, близько чотирьох годин - результат нульовий. Тому продовжили відпочинок, купання, все інше та й додому
    Крім риболовлі і не забували про культурний відпочинок ::yaz-yk:
    Вибачайте за фото, не завжди була можливість фотографувати фотоапаратом.
    А в загальному відпочинок супер. Всі задоволені. Повернусь сюди обовязково. :dan_ser:

Вложения:

• Нравится Нравится x 30
  8.  
    Vob Ler

Vob Ler Рыболов

Рейтинг:
    4.004
    Воскресенье. Ловили с 6 утра до...11:30. ещё на рассвете первый заброс напарника на вертушку и полосатый 100г в лодке. Хорошее начало, но не тут-то было... через 20-30 мин. и я беру щучку 500г, пришлось забрать, съела воблер в самую ж...у. Напарник занервничал, у него клёв отсутствует. перемещались, меняли приманки, наблюдали несколько выходов зубастой, но даже забросы в места выхода результата не приносили. Видел у соседей, как щука размером 1-1,5кг вышла на поппер, перепрыгнула его(пролетев 0,5метра не меньше) и так и не взяла.
    Пробовал ловить прямо в дровах на съедобную резину Юм(которая была благополучно разловлена всеми басовкутскими хищниками), но не заработал даже поклёвки . Часм к 10 поднялся восточный ветер и стало совсем не комфортно ловить. якорь по непонятным причинам остался дома... За дно цеплялись при помощи отцепа(кстати здорово помог спасти все воблера, отчаявшись метали их в самые хащи), но когда совсем стало носить по озеру, а ловля велась без моторов, пришлось прижаться к камышам и намотав пару веток на ногу ловить вдоль травы. Там удалось уговорить ещё двух кокуней и щурика-недомерка.
    Второй экипаж тоже отловился не густо: три окуня 100, 250,350г и всё...
    П.С.: Вода супер прозрачная, уровень упал(по словам коллег) почти на метр, над водой появились дрова которых небыло видно.

• Нравится Нравится x 26
  9.  
    phantom

phantom Рыболов

Рейтинг:
    505
    Звіт за субота - неділя ... В суботу вирішили поїхати в Хрінники в сторону Товпижина. На воді

близько 13,00 починаємо рибалити. Що здивувало так це те що в цій частині водойми дуже

багато трави, тому рибалити було не дуже зручно. За 5год. виловлюємо 1 окуня на попер і

вирішуємо переїхати до дамби. Ввечері ще з годинку покидали на новому місці - результату не

було. У неділю вранці впіймали щуку десь 1,4кг. на воблер а грам на 900 на блесну, ще клюнув

один окунь(100гр.) на джиг. У товариша тільки сход і все... Виїздом задоволений : чудова природа

+ при підборі приманок можна виловити зубату.

• Нравится Нравится x 27
  10.  
    S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

Рейтинг:
    8.206
    Вечір добрий . Сьогодні з друзями побували на водосховищі , кльову практично небуло за винятком по одному окуню у Віталія і Зоряна правда ще був схід щуки у Зоряна біля човна , під кінець рибалки зняли і знищили сітку . По завершені виходу на велику воду робим спробу щось зловити на річці в мени в активі два окунця маленький жерешок і головань в хлопців теж по кілька рибин.
    Фото додаю .
    Фото0944.jpg Фото0945.jpg Фото0946.jpg
    Фото0948.jpg Фото0949.jpg Фото0951.jpg

• Нравится Нравится x 37

Поделиться этой страницей