1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно Хренники, Демидовского р-на

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Boroda, 6 дек 2007.

 1. 77dima

  77dima Рыболов

  Сообщения:
  125
  Симпатии:
  1.088
  Адрес:
  Здолбунов
  Возраст:
  40
  Був з другом на водосховищі зі сторони с.Товпижин
  Вся територія заросла ліліями і кропивкою, місцями є галявини, русло чисте.
  10.06 - вечір, сонячно, повний штиль. У галявинах між ліліями вдалося зловити декілька окунів "котяча радість" і 5 більш-менш нормального розміру.
  11.06 - ранок приніс на двох десяток гарних окунів з краю русла біля межі з рослинністю. На галявинах був схід щуки (через часті зацепи за листя лілій не зробив підсічку). Взяла мепс№2 плавно і ніжно (я подумав, що це зілля і легенько почав піднімати), а коли підняв - то побачив причину зацепу. Щука різко рванула і зійшла.
  11.06 - вечір. Гроза. Після зливи вода кипіла від малька, однак хижака не було видно. На білу вертушку Мепс №0 вимучено 5 спортивних матросів. Більшого окуня не зловлено.
  12.06 - ранок. Сильний і холодний вітер, який пізніше затих. Під час вітру важко було прицільно кидати легкі вертушки, тому впирався у маленьку колєбалку мідного кольору. З середини русла підняв невелику щучку. Коли вітер стих на вертушки з русла впіймано десяток окунів (кілька досить пристойних).

  В двох окунів у шлунку були раки (пошукаю у магазинах силіконову імітацію рака для наступного разу). Фото вмісту шлунку окунів не дуже естетичні, так шо звиняйте.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 35
 2. S.T.A.L.K.E.R.

  S.T.A.L.K.E.R. гость Временно заблокирован

  Мої вітання шановні колеги рибалки, сьогодні відкрили човниковий сезон, в улові в основному дрібнота яка відразу топилась, хоч вдалося виманити трьох достойних матросів двоє з них повелись на "Ion xs90f'' від ''Kosadaka'' ще один на силікон, по дрібному окуню найкраще працював монсовський лох, кайтеч і кілька хвостиків приніс нано-мінов.
  Фото додаю.
  Фото1696.jpg Фото1697.jpg Фото1699.jpg
  Фото1700.jpg Фото1701.jpg Фото1702.jpg
   
  • Нравится Нравится x 43
 3. B.B.B.

  B.B.B. гость Временно заблокирован

  Пощастило і нам із Сашком потрапити на водойму та відкрити чи то продовжити сезон ловлі із човна.
  Із бонусами не поталанило, але ранковий кулемет із окунів відчували раз по раз у переміжку із обривами. Поляріс від "Крейзі" був у фаворі із ранкуЗдається біля 2-х десятків тих обривів здорово спустошили коробку, але бажання ловити вигравало щораз.
  Був момент, коли окунь виявився надто пасивним, доводилось експерементувати - здорово виручає зимова проводка та використання харківського силиікону із їстівною.
  В цілому, риболовля видалась доволі цікавою.
  Дякую, друзям за компанію.
   
  • Нравится Нравится x 22
 4. vikmen2011

  vikmen2011 Рыболов

  Сообщения:
  51
  Симпатии:
  550
  Адрес:
  г.Луцк
  Возраст:
  61
  Привіт усім хто любить спінінг, і не тільки. Побував сьогодні в Набережному. Проплавав до лагуни, до бази "Мотор", до кірпічки. Пробував тролінгувати. Привіз до дому щуку 2 кг і 5 окунів. Все на оберталку "Мепс" лонг №2. Золотаву. Море окунців потопив, навідь не рахував. На поппера тягнув одного достойного, але завів у кувшинки і зійшов. А от із щукою, був казус...Адреналіну набрався повні штанці. Відчув вис, підсік, тягну, є. Протяг може метрів 2-3, як відчув зачіп. Тримаю палку в натязі і раптом фрікціон запрацював як скажений, і відчув на тому кінці добрячу рибину. Тримаю в натяжку і не спішу, серце калатає як скажене, жарти, чи що...Така удача, трофей, по силі жимів і опору не меше 10 кг. Пробую підтягувати до себе, як раптом полегшало, і зовсім попустило. Бачу щуку, що наче верховодка вискакуючи із води втікає від хижака, та це моя щука. Пробігши декілька метрів перед човном вона уморилась і я спокійнісінько її взяв. Але...За хвостом у неї видно порізи зубаті і розірване тіло. Зрозумів лише тоді, що насправді було. Моя щука перша ковтнула приманку, а крокодил, спробував ковтнути її. Ось такі казуси бувають.
   
  • Нравится Нравится x 30
 5. Bliashuk Sergey

  Bliashuk Sergey Рыболов

  Сообщения:
  309
  Симпатии:
  2.534
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  46
  Два дні рибалив на водосховищі. Різка зміна погоди ( після тривалих проливних дощів настали сонячні дні ) "підправила" поведінку місцевих окунів. Невеликий окунь реагував на 70 -й Рідж , 50-й Джакалівський "Фраєр" і Ліберті Пітті, а от для горбачів довелося підбирати ключик. І ним став старий добрий Флет Кренк від Йо Зурі в парі з Ескардою. Горбачі, що ганяли верховодку, не реагували на найбільш "смачні" воблери мінноу і топвотери, але раз за разом атакували "зуріка" на дуже повільній ( на межі збою гри ) проводці. Оскільки рука в мене навіть на рівномірній проводці норовить збитись на твіч, то окуневий "одобрямс" ривкової проводки Ескарди став справжньою відрадою твічінгіста. Одобрили "смикінг" Ескарди також декілька щучок. Одним словом - рибалка була трудовою ( довелося розгадувати окуневі ребуси ), але рибалка вдалась.
   

  Вложения:

  • IMG_0627.JPG
   IMG_0627.JPG
   Размер файла:
   152,2 КБ
   Просмотров:
   173
  • IMG_0634.JPG
   IMG_0634.JPG
   Размер файла:
   213,8 КБ
   Просмотров:
   180
  • IMG_0628.JPG
   IMG_0628.JPG
   Размер файла:
   208,5 КБ
   Просмотров:
   173
  • IMG_0630.JPG
   IMG_0630.JPG
   Размер файла:
   241,7 КБ
   Просмотров:
   190
  • IMG_0629.JPG
   IMG_0629.JPG
   Размер файла:
   210,2 КБ
   Просмотров:
   175
  • IMG_0631.JPG
   IMG_0631.JPG
   Размер файла:
   304,3 КБ
   Просмотров:
   182
  • Нравится Нравится x 39
 6. vikmen2011

  vikmen2011 Рыболов

  Сообщения:
  51
  Симпатии:
  550
  Адрес:
  г.Луцк
  Возраст:
  61
  Привіт усім...Так Сергій, вранішня недільна рибалка для тебе виявилась вдалою.Чого не скажу про себе.Вечером в суботу мав лише чотири покльовки, які вдало реалізував. Щучка, до 1,5 кг. Два окуні, і третього втопив. В неділю вранці, покльовок не було, у мене, за винятком одного малого розбишаки, якого теж утопив. Мабуть дала про себе знати невдача з втраченою рідненькою оберталочкою, ще звечора. Пробував усі приманки, і зуріка, і мінохи, і слайдери. Ганяв стіка Ужгородського, попера. Нічого.Мабуть не мій день був. Пробував тролити, марно. Ну це рибалка. Зате яка юшка була ввечері. Бригада із семи чоловік смакувала її з апетитом, та ти і сам пробував. А рибалкою задоволений. Погомоніти з друзями біля вогню. Споглядати зірки вечірні, супутники--насолода.
   
  • Нравится Нравится x 19
 7. B.B.B.

  B.B.B. гость Временно заблокирован

  Досить вдалою видалась учорашня риболовля.
  Попри те, що випливли перед 8 ранку, кльов полосатого зростав із кожною годиною. На дворі спека, сонячно, а тут – окуневий драйв.
  Вдалось узяти кілька бонусних смугастих, хоч самі більші, як завше зійшли. Також тримав непогану щуку, яка явно не хтіла відзиватись цього разу.
  Зрештою, не одну годину доводилось гребсти і не одну стоянку відловити та спільні зусилля дозволили виробити механізм непоганого кльову. Пошук відповідних місць, підбір приманок із проводками вирішив це питання.
  У фаворі – звичний манс, із хробачків непогано зарекомендував себе Цунік та Крейзі фіш.
  Фотіка не брали – а тому без фото.
   
  • Нравится Нравится x 25
 8. Bliashuk Sergey

  Bliashuk Sergey Рыболов

  Сообщения:
  309
  Симпатии:
  2.534
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  46
  Вперше за два тижні вдалося вирватись в Набережне. Спека неможлива, :solnce2: пече так, що після 9-ї години ранку об човен можна впектися ))). Дрібний окунець був досить активний і покльовував на маньячки і джакалівського 50-го "фраєра". Декілька раз за приманкою вибігало по 3 -4 полосатих. Хрінниківські горбаті окуні поховались в корчі і виходити не хотіли. Лише в одному місці горбач вискочив, "чавкнув" ЗіпНЗіггі і разом з уокером сховався назад в затоплені дерева. Дістати не вдалося ні окуня ні уокера. На 70-й Рідж вдалося вговорити його меншого брата. Зате фортуна посміхнулася мені на мілководді. На глибині близько метра на Флет кренк від Йо Зурі спокусилась досить непогана щучка. Мою удачу врятував маленький карабін розміру 00 який відділяв щучі зуби від 0,2-го флюрокарбонового поводка.
   

  Вложения:

  • IMG_0646.JPG
   IMG_0646.JPG
   Размер файла:
   172,1 КБ
   Просмотров:
   239
  • IMG_0651.JPG
   IMG_0651.JPG
   Размер файла:
   128,8 КБ
   Просмотров:
   240
  • IMG_0654.JPG
   IMG_0654.JPG
   Размер файла:
   135,8 КБ
   Просмотров:
   230
  • IMG_0656.JPG
   IMG_0656.JPG
   Размер файла:
   220,1 КБ
   Просмотров:
   241
  • IMG_0647.JPG
   IMG_0647.JPG
   Размер файла:
   156,5 КБ
   Просмотров:
   273
  • IMG_0648.JPG
   IMG_0648.JPG
   Размер файла:
   207,2 КБ
   Просмотров:
   273
  • Нравится Нравится x 39
 9. bova

  bova гость Временно заблокирован

  Рибачив в Хріниках вечір 06,07 та ранок 07,07 кльову майже не бачив ,зловив 18 полосатих до 400грам , наніч браконери заставляють сітками ,,,,
   
  • Нравится Нравится x 8
 10. Bliashuk Sergey

  Bliashuk Sergey Рыболов

  Сообщения:
  309
  Симпатии:
  2.534
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  46
  Вітваю всіх з Днем Рибака !:присоединяюсь:
  Вчора ввечері і сьогодні зранку рибалив на водосховищі. Спека неможлива але риба активна. Окунь два дні влаштовував фірмові хрінниківські котли. Вчора навіть можна було їх шукати по чайках. Так звані чаєчники виникали в різних місцях водосховища, переміщуючись за стайками малька, якого окунь витісняв до поверхні. Ввечері найкраще працював 86-й Бент Міннов. Зранку на полювання вийшли горбачі, які ганяли по поверхні крупну верховодку. Ці звірюки ігнорували все крім понтунівського 100 -го Зані Зага, причому хватали його лише коли встигав закинути в момент масової атаки на верховодку. Лише один раз окунь піднявся за уокером не під час полювання на живу здобич. Зате який це був окунь . Він чавкнув 10-и сантиметрову приманку за третім разом (два рази промахувався) і фрикціон одразу стравив метрів п"ять лески, потім дав себе трохи підвести до човна і нирнув під одиноку корягу, зацепив передній трійник за неї, а задній на який засікся розігнув - і був такий. Шкода.:( Я його запам"ятав. :D
  Зустрічав на водоймі колегу - Vikmen2011. Він на свої оберталки і вчора і сьогодні взяв по шуці і гарного горбача. Нестаріючі вєртушки і сьогодні рулять :1_0072:.
   

  Вложения:

  • IMG_0658.JPG
   IMG_0658.JPG
   Размер файла:
   253,9 КБ
   Просмотров:
   271
  • IMG_0663.JPG
   IMG_0663.JPG
   Размер файла:
   226,6 КБ
   Просмотров:
   243
  • IMG_0661.JPG
   IMG_0661.JPG
   Размер файла:
   304,8 КБ
   Просмотров:
   307
  • IMG_0665.JPG
   IMG_0665.JPG
   Размер файла:
   217,9 КБ
   Просмотров:
   255
  • IMG_0668.JPG
   IMG_0668.JPG
   Размер файла:
   245,4 КБ
   Просмотров:
   264
  • IMG_0667.JPG
   IMG_0667.JPG
   Размер файла:
   186,1 КБ
   Просмотров:
   303
  • Нравится Нравится x 31