1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно Хренники, Демидовского р-на

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Boroda, 6 дек 2007.

 1. ВикторGVS

  ВикторGVS гость Временно заблокирован

  Берестецька битва

  Хріники розташовані в кілометрах 10 від місця, де в 1651 році відбулася відома Берестецька битва, в якій Богдан Хмельницький зі своїм військом зазнав поразки від поляків внаслідок зради татар, які залишили поле бою.
  На роль Хмельницького я, звичайно ж не претендую, як кажуть ростом не вийшов, так собі, звичайний козачок. А от в ролі татар в моєму випадку виступили мої воблери, блешні та всі інші спінінгові принади. І хоч поле бою вони не залишали, боролися, проте, нікого і не вбили.
  З попереднього мого посту в темі ніхто не писав. Так от, після останнього відвідування майже місяць назад Хріників засіла в мене думка зловити на спінінг господарів місцевого перекату, який утворюється нижче дамби за ГЕС, – жереха чи головня, ні, неправильно – і жереха, і головня!
  За місяць, що минув з часу останнього візиту в Хріники, мій бойовий арсенал поповнився 5-ма воблерами від ю-зурі і рівер2сі, купою блешень, козами і т.д. Перед цим прошерстив по темі «головень» і «жерех» весь інтернет. А ще був, так би мовити, визвольний похід Житомирщиною та Рівненщиною на козацькій чайці – сплав по Случу на байдарці, де був отриманий перший досвід ловлі головня і жереха на спінінгові приманки.
  Одним словом, їхав в Хріники «вооружен и очень опасен» з тведним переконанням «победа будет за нами». Лодки не брав, так як на самому водосховищі ловити не планував. Моє місце – ділянка річки відразу за дамбою ГЕС.
  Ще, до речі, виношуючи свої тріумфальні наміри по відншенню до Хріницьких жереха і головня, вперше зайнявся «воблестроением» і напередодні змайстрував «шедевр» а-ля «вінницький головастик». Але про це в іншій темі.
  Ну, як ви зрозуміли, нічого я не впіймав. Але ж при яких обставинах! Якби ж то річка була «мертвою». Сказав би просто: «рыбы здесь нет, ушла на дальний кордон». Так ні ж!
  Активний був окунь. Ганяв малька верховодки по всьому руслу протягом всього світового дня. А що робив головень! Ну відсотків на 90, що це саме головень. Із тих фрагментів рибини, які я регулярно спостерігав в момент, коли великий риб в кількох метрах від мене чи-то полював, чи-то хобі в нього таке – бити малька під самісіньким берегом на зворотній течії, одним словом по всіх зовнішніх прикметах, і не зважаючи на чисто жерехову поведінку, це все ж таки був головень. І який! Не менше 50 см. Думаю і вагу його потрібно відраховувати, починаючи з 2,5-3 кг. До речі, бачив я і десь кілограмового жереха, який, ганяючи верховодку, вискочив повністю із води.
  А що я? Зробив три захода по декілька годин. До обіду і ввечері першого дня і зранку другого. Кидав в місця бою. Кидав, міняючи принади. Перепробував все. Були проводки, коли воблер чи вертушка при проводці попадала в місце чергового удару! Одного разу, атакуючий головень зачепив волосінь, і якби не візуальний контакт з приманкою, можна було подумати, що це був удар.
  Одним словом, Берестецька битва тривала тиждень, я здався за неповну добу. Правда, на живця у вигляді бичка і щиповки мною було зловлено два 100-грамові окунці.
  В кінці звіту про рибалку, як правило, пишуть «нічого не зловив, але відпочив і задоволений рибалкою». Я таке писати не буду! Додому їхав злий і «в смуті». Правда приїхав додому, прийняв ліки від депресії, поїв супчику і попустило. До речі найкращі ліки від депресії та інших всяких хвороб – звичайна ВОДА! Три краплі води на 100г горілки, пити залпом.
  Висновки з рибалки:
  1. Або я дурак, або риба занадто розумна. Залізо і пластмасу жерти не хоче. Зате ловиться на живця. І раніше я регулярно ловив тут головня в проводку на живця щиповки.
  2. А може причина в тому, що в достатній кількості є для хижака їжі. Чайка пролітає над водою – вода піниться від ляканого малька по всьому маршруту руху пташки.
  Шайтан….
   
  • Нравится Нравится x 13
 2. Artfabber

  Artfabber Рыболов - теоретик Команда форума

  Сообщения:
  3.218
  Симпатии:
  8.358
  Адрес:
  Киев
  На превиликий жаль, и таке бувае... але, я вважаю, що якби спробувати по переду тогож воблера, поставити дві мухо-борідки, то й рахунок "зустрічі" був би иншим... варто спробувати...
  Успіхів!
   
  • Нравится Нравится x 8
 3. ВикторGVS

  ВикторGVS гость Временно заблокирован

  Ця думка не покидала мене і минулої неділі, коли всім сімейством відпочивав в Хріниках. На самому водосховищі на двох із швагром було зловлено 6 окунів, 3 з яких залікові - два по 300 і 500 грам. Приманка - різні вертушки №2 і №3. Розрахунок був на щуку, тому й відповідний розмір приманок. В той же час на вертушки №0 і №1 бачив як смикали окунців під очеретом раз за разом.
  Повертаючись додому, зупинились на моє прохання на пів годинки на дамбі. Швагро пішов ловити вертушкою на водосховище, я ж - за жерехом нижче ГЕС.
  На ходу почепив тонучий ю-зурік л-міноу 44 і вже на третій чи четвертій проводці, яку робив поперек струї на знос, отримав удар і невдовзі тримав в руках свого першого зловленого на спінінг пів кілограмового жерешка. Трофей, хоч і не величкий, проте задоволення від першої перемоги над жерехом було ще те!
  Після цього ловити якось і перехотілося. Ще спустився трохи нижче за течією і спробував впіймати на бій того справді трофейного екземпляра, який як і минулого разу періодично лупив малька на зворотній течії під самим берегом. Рибині повезло, поки.
   
  • Нравится Нравится x 12
 4. Толик

  Толик гость Временно заблокирован

  Зараз відпочивають знайомі, і говорять що по хижаку взагалі глухо (місцеві підтверджують), а по мирній рибі - бувало таке що і не можна перекурити так клювало.
  В основному карасики на долоню та більше. вчора був зловлений грамів на 400. Також ловиться линок!
   
  • Нравится Нравится x 7
 5. Рыбалкин

  Рыбалкин гость Временно заблокирован

  Всем добрый день !
  Значицца так:
  в четверг (14.08.08) я полностью загрузил авто, даже бокс сверху пришлось поставить и заложить его спальниками, палаткой, лодкой и т.д. Выехали в 10.30 с Харьковского........около 16.00 были в Луцке (где-то 400 км)....перекусили дома у родителей и ещё час дороги до Хренников. В 18.00 были на большём водоёме в с.Хренники. Кто знает этот водоём, то подтвердит что здесь очень красиво и территория водной глади просто завораживает. Минус только в том, что летом противоположный берег полностью занят всякого вида базами отдыха и до двух ночи, а иногда и до пяти утра музыка над сказочным водоёмом орёт так, что совсем не поспишь.
  Вообщем разложились....забросил два фидера, а один спин поставил на карпа. Поклёвки на фидера были постоянными, но слабыми и не конкретными. Ближе к 22.00 тычок на фидер сильный......в руки удилище...дрожь в коленях....и через минут 10 на берегу красавчик лещ - 1,4 кг.....КЛАСС !!! Карп в первый вечер спал и предложенную насадку не тревожил. Ночь. До рассвета накачал лодку и выплыл хищника поганять.....на дне очень много коряг, глубина до 3м, поэтому взял средне-глубинные воблеры, поперы и лёгкие колебалочки. До восхода солнца поймал три щучки весом до 600 грамм (тут же отпустил) и пяток окуньков (на ушицу пошли). ПАРНИР, а до чего ж классно утром свежей ушицы откушать на бережку )))))))) ээээхх, просто сказка. На протяжении дня на поплавок дёргали плотвицу где-то 200-250 грам и окуньков на поппер. Ближе к вечеру наконец-то клюнул карп (наверно до двух кило), но ввиду отсутсвия опыта вываживания в коряжестом месте.....карп тупо сошёл, но всё равно приятно. Во вторую ночь ничего не клевало. Утречком выплыл и поймал одну щучку весом 1,1 кило. После обеда второго дня поехали в Луцк, а от туда уже через день приехали в Киев.
  Вообщем отдохнули здорово......фото выложу.
  Всем удачных рыбалок !!!
   
  • Нравится Нравится x 12
 6. Толик

  Толик гость Временно заблокирован

  Наконец то добрался до интернета и пишу отчет!!!

  Значить по хищнику скажу, что кроме не крупного окуня здесь ничего нет! и на дамбе и на речке (местные подтвердят)
  По мирной рыбе есть много карася (на речке), ляща и просто огромное количество раков)))

  Первые дни ловил сугубо на спининг и подхватил тройку окуней на вертушки!!!
  Очень опулярная приманочка на водохранилище ето попер!!!
  Перепробывал все от пластика до спиннербейта, но выхода "зыбастой" не было.
  День назад мужик заставил кружками всю дамбу и словил щуку приблизительно на килограмов 5 (может и больше, не буду врать)

  Скоро домой, а не хоцца!!!
   
  • Нравится Нравится x 7
 7. Валер

  Валер Рыболов

  Сообщения:
  134
  Симпатии:
  921
  Адрес:
  Полтава
  Возраст:
  Интересно получается
   
  • Нравится Нравится x 2
 8. Горыныч

  Горыныч Горыня Никитич

  Сообщения:
  1.654
  Симпатии:
  12.454
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  55
  Толик неправильно выразился :gi-gi:- рыба там есть и крупная.
  Не берет - это другое дело.

  KYM&PATIK: "мне повезло словить щуку весом в 11,75 кг и длинной 112см
  Рыбачил я тогда палкой "Mikado" 2,7m, test 10-40g, с катушкой "ECUSIMA" 3000Vi, и леской "SMART DUAL BAND"(Special Reel/Japanese Monofilament) 0,25 мм (разрывная нагрузка kg 8,50), воблер RAPALA J7-P.
  Способ ловли - обычная среднего темпа проводка при дрейфовании с лодки."

  Весь рассказ тут: http://rybalka.rovno.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=3
   

  Вложения:

  • monstr.jpg
   monstr.jpg
   Размер файла:
   269,3 КБ
   Просмотров:
   464
  • Нравится Нравится x 13
 9. ВикторGVS

  ВикторGVS гость Временно заблокирован

  В магазині "Рибалка" демонструється фото щуки - 17 кг! Ростом десь півтора метри, просто монстр! Добута в Хріниках, правда підводним мисливцем.
   
  • Нравится Нравится x 7
 10. Рыбалкин

  Рыбалкин гость Временно заблокирован

  Горыныч, рассказ супер !!! молодцы, поздравляю !!! Щука просто красавица.

  Вот если б этого крокодила на спиннинге потягать или за ним поплавать )))). Я даже никогда ещё не видел щуку на 17 кг...............капец.....это просто невообразимо.
   
  • Нравится Нравится x 1