1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Рибалка в с.Поляни

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Смерть електроудочникам, 6 апр 2008.

 1. mikos

  mikos Рыболов

  Сообщения:
  22
  Симпатии:
  211
  Адрес:
  г.Ровно
  Возраст:
  34
  В силу сімейним обставинам, нарешті знову вдалося порибачити в Полянах. Неможу приховати того що рибалка там мені завжди подобалась і попри все ще й дос подобається. Тож з кумом в середу зранку ми на місці. Розпочали з кпершого ставка, побачили як щука ганяє малька почали швидко налаштовувати вудки на живця і закидати їх в гущу подій. Кум залишився наблюдати за поплавками, яж надів заброди зібрав спін і пішов полоскати приманки, перепробував весь арсенал від силікону, колєбалки до зібейта і мегабаса, а результат повний нуль навіть удару теж саме на живця. Через декілька годин приїжають рибацюги, що з вечора сиділи на карасьовому на живця і також покльовки не бачили. В годин одинадцять перекус, цигарка і вирішую шукати рибацького щастя на інших ставках. Десь біля другої години дня я вже на томуж карасьовому і в мене перша щука на силікон білий чорна спинка красний хвост:) ще декілька покльвок, незасік:(, ставлю хамсіна і відразуж виловлюю щупачко до кілограма. Звонить кум розповідаю йому ситуацію він швидко збирає манатки і переїздить на цейже став і на першому забросі на кислоту бере щучку так кілограма півтора аж сам собі не вірить. До вечора мені вдалося виманити ще 5 щупаків на тойже силікон.Тож рибацьке щастя було знайдене, головне не здаватись.
   
  • Нравится Нравится x 26
 2. ВикторGVS

  ВикторGVS Рыболов

  Сообщения:
  692
  Симпатии:
  4.966
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  48
  Відкриття зимового сезону

  Відкрив зимовий сезон.
  Погода сьогодні була зовсім не рибацькою, але свою рибу все ж знайшли. Знайшли вже під обід, коли поверталися до машини і планували переїхати в інше місце.
  Наостаток спробували в кутку одного із ставків і справи потихеньку пішли. Краще клювало на блешні, на мормишку зловив лише 2 окуня.
  Бачив компанію жерличників - чоловік 8 мабуть із сотнею жерлиць. В улові у них було штук 5 щучок від 0,5 до 1,5кг.
  Лід доволі тонкий - 4-7см, але мокрий.
  Вартість рибалки - 30грн із 10 жерлицями.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 30
 3. ВикторGVS

  ВикторGVS Рыболов

  Сообщения:
  692
  Симпатии:
  4.966
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  48
  16-го відкрив спінінговий сезон.
  Приємного небагато. Із всієї великої кількості ставків не спущеними з минулого року залишилось лише 5. На 2-х з них взимку стався замор, ще в одному невеликому і не проточному живе лише карась. Тобто для спінігістів лишилося лише 2 водойми, та й там на великий трофей розраховувати не варто, бо вони також повністю спускалися позаминулого року. Правдв десь плаває 2 бонуса по 12 кг вкинутих після спуску одного із верхніх ставів. Але головне - проблема з наповненням ставків водою. Раніше, коли там діяв рибхоз, вода в стави подавалась із 3-х чи 4-х скважин і частково поповнювалась з лісу 2-ма міліоративними канавами. Рибхоз розвалився, скважини закрили, частина ставів заросла чагарником. А тепер з кожним роком міліють, заростають і ті водойми, які залишились. До всього цього добавилось сухі літо та осінь минулого року, а також бобри і жлобство орендарів. Бобри загатили міліоративні канави, що живили ставки. А орендарі, користуючись теплою погодою в грудні минулого року, відразу спустили більшість ставків. В результаті водойми вище "острова" так і залишились взимку без води або напівпорожніми. А коли вдарили морози, то й загинули сотні дрібної щучки та іншого малька, які скупчилися в невеликих калюжах та рівчаках після спуску.
  Зате тепер господар видає квитки-брошурки про "чудову" риболовлю в Полянах. Можна зняти будиночок на "острові", проте навкруги острова в ставках води практично немає.
  Ну і про рибалку...
  Зловили з товаришем по десятку окунів і по невеличкій щучці. Було ще чоловік з 8 спінінгістів, в них так само не густо.Здивував лише один рибачок, який на величезний джерк виловив 3 щучки.
  Сумніваюсь, що ще раз поїду туда в цьому році
   

  Вложения:

  • к.jpg
   к.jpg
   Размер файла:
   212 КБ
   Просмотров:
   469
  • 66.jpg
   66.jpg
   Размер файла:
   160,1 КБ
   Просмотров:
   386
  • й.jpg
   й.jpg
   Размер файла:
   148,9 КБ
   Просмотров:
   369
  • у.jpg
   у.jpg
   Размер файла:
   143,3 КБ
   Просмотров:
   396
  • ц.jpg
   ц.jpg
   Размер файла:
   93,7 КБ
   Просмотров:
   368
  • Нравится Нравится x 19
  • Улыбнуло Улыбнуло x 1
 4. dos_oleg

  dos_oleg Рыболов

  Сообщения:
  13
  Симпатии:
  154
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Шановні рибацюги, якщо хтось був там нещодавно - поділіться інформацією про ситуацію на ставках. Чи все так як описав Віктор вище???:censored:
   
 5. DeLife

  DeLife Рыболов

  Сообщения:
  498
  Симпатии:
  1.744
  Адрес:
  Ровно
  Був в Полянах минулого тижня.
  Плата залишилась 40 грн + 10 з машини.
  Ловили на трьох ставках які ближче до лісу. Результат невтішний, на 4-х - 1 щучка грам 800 і пару окунів, зловлені на МДЖ! хоча погода була така що зранку шнур примерзав до бланку, залізо і бойові воблери мовчали.
  Хоча щуку бачив - біля корча ганяла малька і випригувала з води, на око біля 2-3 кг. Але нічим, навіть перевіреним для Полян способом - поппер, а зразу за ним силікон - щуку не виманили з корчів.
  З усіх рибалок яких бачив, результат - 2 щуки на чоловік 15 (
   
  • Нравится Нравится x 8
  • Улыбнуло Улыбнуло x 1
  • Информативно Информативно x 1
 6. DBK

  DBK Рыболов

  Сообщения:
  4
  Симпатии:
  18
  Возраст:
  30
  Був вчора у Полянах. Рибаків було дуже багато і ловили на всіх ставках практично тому виділити якийсь окремо неможу. Особисто в мене дві щучки одна 1.2 кг і 0,6 кг і один 100 гр окунь і було 2 сходи. І все.
   
  • Нравится Нравится x 10
 7. mikos

  mikos Рыболов

  Сообщения:
  22
  Симпатии:
  211
  Адрес:
  г.Ровно
  Возраст:
  34
  Сьгодні відкривав зимовий сезон в Полянах. На двох з товаришем вдалося піймати 13 окунів 4 зяких непоганого розміру решта дрібнота, вобщем слабовато, ловили на дьоргалки та безмотилкі, нажаль мотильом не запаслись. Були жерличники, обложили пів ставка і це 3 чоловіка більше 100 жерлиць зловили 2 щучки:)
   
  • Нравится Нравится x 2
  • Информативно Информативно x 1
 8. DBK

  DBK Рыболов

  Сообщения:
  4
  Симпатии:
  18
  Возраст:
  30
  В кого є якась інформація стосовно Поляна. Чи небуло замору цієї зими?