ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Рибалка в с.Поляни

Рыбалка на водоемах Ровенской области
  1.  
    ar_ni

ar_ni Рыболов

Рейтинг:
    260
    Біля самої сторожки сиділо двоє рибацюг, сиділи ше з вечора, на питання що клює, сказали що карп на кукурудзу. Ловили вони на резинки і спутніки. в садках щось плавало, показувати категорично відмовилися(напевно боялися що садок не витримає і порвется:gi-gi:), але сказали що там одні карпи від 1 до 3 кг:wo_kakaya: Незнаю на скільки то правда, але можу сказати точно, що саме цей став в минулому році спускався, і навряд чи там могло залишитися стільки такої риби... Щодо інших ставочків, то бачив поодиноких рибалок, але уловами не цікавився.

• Нравится Нравится x 16
  2.  
    ВикторGVS

ВикторGVS Рыболов

Рейтинг:
    4.996
    16.08.09.

Нарешті після тривалої перерви вдалося вирватися на риболовлю і тим більше приємно, що риболовля вдалася.
    Ловили на одному із ближніх ставів, поскільки далі була зона бойових дій, де засіли мисливці - відкриття мисливського сезону. Уточнення - тяжкий ранок після відкриття мисливського сезону.:buee: А знаючи сучасні мисливські "традиції", вирішили не ризикувати.
    Став, на якому ловили, хоча і спускався поза минулого року, проте з щукою і окунем, які потрапили з верхніх ставів, та й карась з коропом теж присутні.
    Весь улов зловлений на вертушку "бас хантер" від Сєрєбряного ручья. А в принципі у всіх працювали різні вертушки сріблястого кольору.
    Риба зловлена з самого ранку - дві залікові щуки - 1,2 та 0,7 кг і 4 окуні. А ще було пять чи шість 200 грамових щучок, дві з яких навіть пересадив в інший став, поскільки цей ставок восени знову спускають і думаю багато дрібної щуки знову пропаде.
    На рибалці стався і курйозний випадок...
    Товариш після клювання обірвав блешню з куском нитки при підсіканні. Бідкається, що втратив уловисту вертушку, на яку до цього трагічного моменту вже зловив 4 щучки (Аглію лонг), а іншої такої ж немає. Я в той момент був поруч і підійшовши зі словами "зараз я її зловлю" роблю закидання. Як годиться - відразу ж клювання, підсічка, Є! Протягнув пів дороги - ніби схід, а ніби ні. Не зрозуміло. Виявилось 700г щучка з Мепсом в роті зійшла і з моєї вертушки, проте запуталась обривком 10 метрів нитки за мій трійник. В останній момент я все таки встигнув ухопити кінець нитки и витягнув трофей. Всі були задоволені: я першою щукою, товариш - врятованою вертушкою.

Вложения:

• Нравится Нравится x 35
  3.  
    ВикторGVS

ВикторGVS Рыболов

Рейтинг:
    4.996
    30.08.09

Відбулося практично повторення попереднього виїзду.
    На одному ставку гарно ловився окунь, на іншому - щука. Але як тільки розпогодилось, кльов припинився.

Вложения:

• окунь.jpg
      окунь.jpg
      Размер файла:
      434,6 КБ
      Просмотров:
      166
    • 2.jpg
      2.jpg
      Размер файла:
      889,2 КБ
      Просмотров:
      146
    • 3.jpg
      3.jpg
      Размер файла:
      1,2 МБ
      Просмотров:
      178
    • 4.jpg
      4.jpg
      Размер файла:
      388,2 КБ
      Просмотров:
      147
    • Нравится Нравится x 34
  4.  
    ВикторGVS

ВикторGVS Рыболов

Рейтинг:
    4.996
    Черговий недільній виїзд...
    Приїхали в Поляни ще було темно, а біля шлагбаума вже зібралось з десяток машин в очікуванні заспаного господаря-сторожа Володі.
    Відразу ж поїхали на один з двох дальніх ставів, де ще залишилась щука за 2-4 кг. Приїжджаємо, народу повно (із суботи), тільки світало, а по ставу вже бродило чоловік п’ять, та ще й плюс 2 лодки. Я вже не кажу про тих, хто ловив з берега. А ще рік тому рибаки сюди навіть не доходили... %)
    Хотів піти на інший став, так і там уже бродили.:( Настрій погіршився, не маючи намір ловити в натовпі, закидаючи по черзі, пішов на „дальній кордон”, де і зловив дві невеличкі щучки і окунця. Потім був один із ближніх ставів. Став хоча і не трофейний по рибі, але хоча б народу немає, дихається вільно та й щучка з окунем регулярно трапляються. Настрій покращився, більшість екземплярів повипускав за малолітством. Шкода восени цей став спустять аби добратися до „манчиного” і тих, що поруч. А з таким пресингом як зараз, то і на дальніх ставах робити буде нічого. Буде як на ставках за вишкою. Щука трофейна там присутня ...одна, х. зловиш називається. Принаймні зранку в цьому переконався Саша Борода, судячи із розмови з ним по телефону:). З Бородою так і не зустрівся, зате побачив ще одного форумчанина – Валіка – який тему Полян створив. В нього результат – шнуркі і декілька пристойних сходів.

• Нравится Нравится x 25
  5.  
    ВикторGVS

ВикторGVS Рыболов

Рейтинг:
    4.996
    В Поляни іжджу тільки я...;)
    Сьогодні день Юрка! Напередодні презентував сину спінінг з катушкою і ....малий зловив свою першу щуку! А потім була ще одна і найбільший на сьогодні окунь! :applodesments:
    Я теж непогано обловився, в основному на попер.

Вложения:

• ранок.jpg
      ранок.jpg
      Размер файла:
      291,7 КБ
      Просмотров:
      139
    • перша щука.jpg
      перша щука.jpg
      Размер файла:
      332,5 КБ
      Просмотров:
      161
    • щука.jpg
      щука.jpg
      Размер файла:
      435,6 КБ
      Просмотров:
      141
    • улов.jpg
      улов.jpg
      Размер файла:
      1,5 МБ
      Просмотров:
      155
    • окунь.jpg
      окунь.jpg
      Размер файла:
      276,1 КБ
      Просмотров:
      143
    • щука1.jpg
      щука1.jpg
      Размер файла:
      747,8 КБ
      Просмотров:
      140
    • Нравится Нравится x 33
  6.  
    ВикторGVS

ВикторGVS Рыболов

Рейтинг:
    4.996
    ще фото...

Вложения:

• 123.jpg
      123.jpg
      Размер файла:
      624,6 КБ
      Просмотров:
      162
    • попер і щука.jpg
      попер і щука.jpg
      Размер файла:
      361,9 КБ
      Просмотров:
      140
    • зуби.jpg
      зуби.jpg
      Размер файла:
      402,9 КБ
      Просмотров:
      141
    • ll.jpg
      ll.jpg
      Размер файла:
      711,1 КБ
      Просмотров:
      127
    • Нравится Нравится x 34
  7.  
    Олег-Ровно

Олег-Ровно Рыболов

Рейтинг:
    1.451
    тримайся друже! іду на допомогу...

Планую виїзд в п'ятницю. Розмова з Василем (головним сторожем) вселила оптимізм. Дослівно: ставки в цьому році не спускали, і спускати будемо ще не скоро, поки риба клює, рибаки їздять, ніхто ставків спускати не буде. плата 30 грн. Отаке!
    Приєднуйтесь, панове.

В цьому році ще не були на водоймах, якщо хтось дасть наводку, куди краще податись на щуку, окуня, і меньше блукати по ставкам, буду вдячний. (можна в лічку :p )

• Нравится Нравится x 12
  8.  
    Олег-Ровно

Олег-Ровно Рыболов

Рейтинг:
    1.451
    У п'ятницю, як планували, в 5.45 на місці. Ще темно. Поки збудили заспаного сторожа, розрахувались, зібрали снасті, - розвиднілось. Став справа від будиночка сторожів. За півгодини перша щучка з-під тростника, з четвертого заходу осідлала попер, 340гр. До 9.00 тиша, поснідали, і я подався на дальній кордон. На невеличкому ставочку за вишкою на попер почав виходити активно окунь. Поставив мдж - теж працює, спочатку відчув азарт, але зупинився. Подумав, невже треба було їхати в поляни, щоб човпти дрібного окуня? Подальші пошуки щукі на цій водоймі не мали результату, якщо не рахувати один стрибок зубатої через попер і мій заплив за приманкою в очерет. Всього за день зловили 10 щучок на двох, одна залікова у батька - 1,5кг, решта 200-300 грамові "шнурки", + шість моїх окунів 70-150 грам.

Вложения:

• j_0001.jpg
      j_0001.jpg
      Размер файла:
      243,3 КБ
      Просмотров:
      148
    • j_0002.jpg
      j_0002.jpg
      Размер файла:
      243,9 КБ
      Просмотров:
      149
    • Нравится Нравится x 25
  9.  
    ВикторGVS

ВикторGVS Рыболов

Рейтинг:
    4.996
    27.09.09.

Черговий виїзд...
    Вперше за 3 роки не піймав залікової щуки в Полянах, зате ловили інші...

Вложения:

• Нравится Нравится x 35
  10.  
    Олег-Ровно

Олег-Ровно Рыболов

Рейтинг:
    1.451
    Вітя, гарне відео!!! щучка теж залікова.
    ми з батьком були в пятницю, по щуці взагалі слабо - в мене один шнурок 300 грам, десяток гарних окунів,
    а батько с поплавчанкою з азартом набомбив після обіду пів відра досить крупної красноперкі.

• Нравится Нравится x 14

Поделиться этой страницей